En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

Garez i izledim .. finali pek beğenmedim, noldu ya şimdi , nasıl yani bittimi şimdi film dedirtti bana ... ama tırstım bazı yerlerde haa, özellikle kızın saçlarının tavandan yawaşça çıktığı sahnede, ahhhhhhhh
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

23 numarayı izledim. baya hosuma gittim. jim carry gerilim filminde oynuyo izleyin bence adam güzel oynamıs. bizim bu eleman 23 numarasına takıyo ve hayatındaki herseyi bu numaraya baglıyabilio. güzel bi kurgusu var sonuna kadar sonun nasıl olacagını tahmin edemiosun. hatta ben filmin cıkısında salonda kac kişi vardı onu saydım o kadar etkileyici yani:D (filmi izleyenler anlıcaktır ne demek istedigimi)
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
mi-do
Üye
Üye

Mesaj gönderen mi-do »

malayki_koma yazdı:23 numarayı izledim. baya hosuma gittim. jim carry gerilim filminde oynuyo izleyin bence adam güzel oynamıs. bizim bu eleman 23 numarasına takıyo ve hayatındaki herseyi bu numaraya baglıyabilio. güzel bi kurgusu var sonuna kadar sonun nasıl olacagını tahmin edemiosun. hatta ben filmin cıkısında salonda kac kişi vardı onu saydım o kadar etkileyici yani:D (filmi izleyenler anlıcaktır ne demek istedigimi)
hadi bakim, inşallLaH.. :010 daha izleyemedik

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

sessiz tepe (slient hill) fena deildi oyunu da var saten ..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

apocalyptoyu izledim 2. kez gerçekten çok güzel bi film
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

the hours (saatler ) : merly streep ,julianne moore ve nicole kidman vardı.ha birde ed harris.hepsi iyi bir oyunculuk sunmuşlar.yavaş bir film olmasına rağmen ben beğendim...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

Edmond yazdı:the hours (saatler ) : merly streep ,julianne moore ve nicole kidman vardı.ha birde ed harris.hepsi iyi bir oyunculuk sunmuşlar.yavaş bir film olmasına rağmen ben beğendim...
o filmde nicole kidman sol elle yazmayı öğrenmiş..filmi izlemedim; nie böYLe anlamadım _(?)

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

ROBOTLAR adlı animasyon filmini izledim.çok güzel ve matrak.mutlaka izleyin
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

brian de palma nın carrie/günah tohumu filmini izledim..1976 yapımı ve filmdeki billy john travolta ymışş hiç benzetemedim..herkes çok yaşlanmış brian de palma o yaşlarda da çok ii bi yönetmen olacağı belliymiş..10 üzerinden 8 verrim..ki eski yapımları sevemeyen benn =)

bu filmin 1999 da 2 si çekilmiş..tv de verdiler mi bilmiyorum ama keşke çekilmeseydi ..1çok yönetmen bu hatayı yapıyor ? titanic 2, the butterfly effect 2, saw 4-5, karga ? ,maymunlar cehennemi,temel içgüdü,halka, garez,korku bayramı,küp,kabus gecesi..vs

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

malayki_koma yazdı:23 numarayı izledim. baya hosuma gittim. jim carry gerilim filminde oynuyo izleyin bence adam güzel oynamıs. bizim bu eleman 23 numarasına takıyo ve hayatındaki herseyi bu numaraya baglıyabilio. güzel bi kurgusu var sonuna kadar sonun nasıl olacagını tahmin edemiosun. hatta ben filmin cıkısında salonda kac kişi vardı onu saydım o kadar etkileyici yani:D (filmi izleyenler anlıcaktır ne demek istedigimi)
film gerçekten çok güzeldi.. bi de jim carry i böyle bi film de izlemek hoşuma gitti..farklı bi film olmuş..
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

Bugün mutluluðu izledim.....Güzeldi....Beðendimm....Türk filmleri içinde en iyi film olur herhalde....

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

konusu neydi?bnde izlemek istiyorumda..

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

kitten yazdı:konusu neydi?bnde izlemek istiyorumda..
konu 3 kişinin bir araya gelmsi ve mutluluğu keşfetmelri..töre kurbanı iki genç ve sahteliklerden bıkmış bir profosör....kesinlikle gitmelsin bukdr basit anlattığıma bakma harika görüntüler ve muhteşem oyunculuk mest ediyor... :006

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

lonly yazdı:
kitten yazdı:konusu neydi?bnde izlemek istiyorumda..
konu 3 kişinin bir araya gelmsi ve mutluluğu keşfetmelri..töre kurbanı iki genç ve sahteliklerden bıkmış bir profosör....kesinlikle gitmelsin bukdr basit anlattığıma bakma harika görüntüler ve muhteşem oyunculuk mest ediyor... :006
evet filmde yakalanan manzaralar müthiş
oyunculuk ise üst düzeyde özgü namalın daha iyi oynadığı ve belki de oynayabileceği film yoktur olmayacaktır

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

az sonra beyin avcıları & ölümle yaşam arasında & running scared'i izlicemm..hepsi de 11indengüzel

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

'aşçı, hırsız, karısı ve aşığı' die bi film var..izleyen varmı ben bulamıyorum _? merak ettim .bazılarına göre zaman kaybıymış ama..:S

Kullanıcı avatarı
loserhaswon
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen loserhaswon »

sinema da en son izlediğim film the prestige`di sanırım..bence geçen yılın en iyi filmlerinden biriydi ve en iyi finallerinden birine sahipti aynı zamanda...
Camdan bulutların altında duruyorum Yağmur yağarsa ölebilirim..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

dün tvde *o şimdi asker*i izledim.. şu kaya meselesinde türklere vercekleri üstünlüğün derecesini çok merak ediyodum.. orası biraz "e yane...?!" dedirtti.. onun dışında fena diildi.. ha bide şeyi merak ettim ya.. şu alkolik asker saf alkolü o kdr içtide nası yakmadı organlarını..?!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

Click filmini izledim
değişikti bir ara Adam Sandler'in ölmek üzere olduğu yerde küçük emrah moduna girdim ama daha sonraq gülme krizleri tuttu.
güzel bir finale sahipti.
birde Otomatik Portakal filmini izleyen var mı Stanley Kubrick
filmi
konusu fln çok ilginç geldi de bana

Kullanıcı avatarı
loserhaswon
Üye
Üye
İletişim:

shadow_girl yazdı:Click filmini izledim
değişikti bir ara Adam Sandler'in ölmek üzere olduğu yerde küçük emrah moduna girdim ama daha sonraq gülme krizleri tuttu.
güzel bir finale sahipti.
birde Otomatik Portakal filmini izleyen var mı Stanley Kubrick
filmi
konusu fln çok ilginç geldi de bana
otomatik portakal bambaşka bir film yaa..filmdeki çetenin konuşma tarzlarını bi ara gerçekten denemye çalıştım günlük hayatta..insanlar benden korkar olmuştu :-D

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

ölü gelini izledim.......konunun daha güzel olcanı düşünmüştüm ama olsun iidi yinede de müzikal gibi bölümleri olmasaydı keşke ama yinede tim burton a bayılıyorum...
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
loserhaswon
Üye
Üye
İletişim:

misa yazdı:ölü gelini izledim.......konunun daha güzel olcanı düşünmüştüm ama olsun iidi yinede de müzikal gibi bölümleri olmasaydı keşke ama yinede tim burton a bayılıyorum...
tim burton..insanın akıl sağlığını bozuyor..ben big fish izleyerek girdim onun dünyasına o filme de izlemeyenlere öneririm..akla zarar filmlerinden biridir..

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

big fishi geçen hafta okulda verdiler ama memlekette olduğum için izleyemedim bulmaya çalışcam
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

trabrock yazdı:big fishi geçen hafta okulda verdiler ama memlekette olduğum için izleyemedim bulmaya çalışcam
big fish güzel bir film.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

misa yazdı:ölü gelini izledim.......konunun daha güzel olcanı düşünmüştüm ama olsun iidi yinede de müzikal gibi bölümleri olmasaydı keşke ama yinede tim burton a bayılıyorum...
ölü gelin mükemmeldi bence özellikle piyano melodilerini çok beğendim. yaşasın tim burton ve johnny depp
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..