En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

parfume- 2 bucuk saatlık zaman kaybı.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

biraz önce *sınav*ı izledim.. ağlamaktan katılcaktım nerdeyse.. öğrenci psikolojisini ve aile tutumlarını ii işlemişler.. soru çalma durumu fazla abartı olmuş ama.. ooff ooff!! içim sıkıldı.. sınava hazırlanıomuş gibi hissettim kendimi.. dediğim gibi soru çalma kısımları bu kdr hayal boyutunda olmasaydı.. sınava girceklerin ailelerinin kesinlikle izlemesi gerekir derdim.. gerçi ordaki çizgiyi ayırt edebilcekleri durumunda yinede anlayabilirler..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şimdide *closer*ı izleyip geldim.. oldukça saçma ve mide bulandırıcı olmasına rağmen acayip bi özlem duygusu uyandırıyo..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

Derailed ( raydan çıkanlar ) ı izledim az önce ... klasik bi konusu wardı diyemem.. başlarda iyi gitti, sürekleyiciydi ..ama sonu beğenmedim pek .. jennifer aniston u hiç sewmem ama fena değildi oyunculuğu ... çok iyi diyemicem film için.. ama izlenilebilinir :)
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

angel_of_the_hell yazdı:şimdide *closer*ı izleyip geldim.. oldukça saçma ve mide bulandırıcı olmasına rağmen acayip bi özlem duygusu uyandırıyo..
cidden çok basit ve saçma bir filmdi. julia robertsa oldum olası kılım zaten, sonuna kadar izleyemedim filmi
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

houseofholy yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:şimdide *closer*ı izleyip geldim.. oldukça saçma ve mide bulandırıcı olmasına rağmen acayip bi özlem duygusu uyandırıyo..
cidden çok basit ve saçma bir filmdi. julia robertsa oldum olası kılım zaten, sonuna kadar izleyemedim filmi
sanırım en güzel cevabı (özellikle bu filmi kötüleyenler adına söylüyorum) ekşideki 307. entry verecektir size..

"çok çıplak bir filmdir.
verdiği huzursuzluk bundan olsa gerek..

içeriğini yaşadığımız ancak asla dillendiremediğimiz nice diyaloglara ev sahibidir üstelik..

kaçımız o kadar yalın ve düz konuşabilmeye cesaret etti ki..
yaşamak, dillendirmekten daha kolay oysa.."

yine de boktan boktan uydurma yorumlarla ve önyargılarla filmi izlemeye devam etmek de sizin elinizde tabii..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

theHeLL yazdı:
houseofholy yazdı:
sanırım en güzel cevabı (özellikle bu filmi kötüleyenler adına söylüyorum) ekşideki 307. entry verecektir size..

"çok çıplak bir filmdir.

içeriğini yaşadığımız ancak asla dillendiremediğimiz nice diyaloglara ev sahibidir üstelik..

yine de boktan boktan uydurma yorumlarla ve önyargılarla filmi izlemeye devam etmek de sizin elinizde tabii..
ya ne demek boktan yorumlar... ben o filme çıplak demem bile, neden rahatsız olayım ki.. herşeyi bu kadar basite indirgemeyin.. bana hitap etmiyor ve fikrimi söylerim, olay bu kadar basit..
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

vizelerden fırsat bulup cennetin krallığını izledim biraz geç oldu gerçi :) çok beğendim. haçlı seferlerinin hala din için yapıldıgını iddia eden katolıklerede ıyı bır cevap olmus bence...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

theHeLL yazdı:
houseofholy yazdı:

"çok çıplak bir filmdir.

mide bulandırıcı dediğim kısım oydu işte.. gerçekten ve sadece mide bulandırıcı işte.. başka lafa gerek yok.. neye aşık olduğu belli olmayan 4 insanın ortada kalmış tek bi aşk peşinde donsuz koşmalarını anlatıyo.. mide bulandırıcı..!!..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

babel

Kullanıcı avatarı
isimsiz_adam
Üye
Üye

Mesaj gönderen isimsiz_adam »

istemeden de olsa araf'ı izledim.tek kelimeyle komedi filmi..:D
... # ~ * [ _BillY_ ]* ~ # ...

www.bloodzilla.com

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

300 spartalı süper ötesi
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yine biraz önce *silent hill -sessiz tepe-*yi izledim.. gerilmedim desem yalan olur.. ama korkudan değil tiksintiden.. böle abuk subuk yaratıklar koyupda "alın size korku-gerilim filmi yaptık.." diyenlere burdan selam sölüyorum!!.. bide filmin sonundan hiç bi bok anlamadım.. izlemiş olan varsa nolur açıklasın.. ha bitti ha bitecek diye izledim tüm filmi büyük bi sabırla ama sonundan bişi çıkaramayınca iice sinir oldum yahu.. lütfen biri bana anlatsın!!

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

iran lı yönetmen abbas kiorastami nin ten (10) isimli filmini seyrettim.deneysel anlamda güzel bir film.özellikle kadınların izlemesi gerekir.

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Apocalypto = süper bi film !!! keşke sinema da izleseydim dediğim bi film.. Mel gibson un ellerine sağlık :)
çok vahşi sahneler war filmde, rahatsız edebiliyo biraz ..ama herşey okadar doğalki bunu da doğal karşılıyosunuz ...
kesinlikle izleyin !..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

RapunZelle yazdı:Apocalypto = süper bi film !!! keşke sinema da izleseydim dediğim bi film.. Mel gibson un ellerine sağlık :)
çok vahşi sahneler war filmde, rahatsız edebiliyo biraz ..ama herşey okadar doğalki bunu da doğal karşılıyosunuz ...
kesinlikle izleyin !..
filmi seyretmedim fakat , filmin bazı yerlerinde hristiyanlığın gelmesinden önceki halinin kötü olduğunu anlatan yerler varmış.hristiyanlık gelince daha iyi olmuş havası verilmiş.ama ilginç olanı ise hristiyanlık gelmeden önce onlar ne şekilde ayinler yapıyor adetleri nedir ne değildir tam olarak bilinmemesiymiş... mişte miş :

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Edmond yazdı:
RapunZelle yazdı:Apocalypto = süper bi film !!! keşke sinema da izleseydim dediğim bi film.. Mel gibson un ellerine sağlık :)
kesinlikle izleyin !..
filmi seyretmedim fakat , filmin bazı yerlerinde hristiyanlığın gelmesinden önceki halinin kötü olduğunu anlatan yerler varmış.hristiyanlık gelince daha iyi olmuş havası verilmiş.ama ilginç olanı ise hristiyanlık gelmeden önce onlar ne şekilde ayinler yapıyor adetleri nedir ne değildir tam olarak bilinmemesiymiş... mişte miş :
hiç alakası yok bence ... filmi izlemelesin bu yorumların yanlışlığını anlamak için ... hristiyanlığın bi keşfi söz konusu filmde.fakat yerlilerin hristiyanlığı değil de, kendi inançlarının peşinden gittikleri imajı yansıtılıyor.. izleyince anlarsın ...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

RapunZelle yazdı:
Edmond yazdı:
kesinlikle izleyin !..
hiç alakası yok bence ... filmi izlemelesin bu yorumların yanlışlığını anlamak için ... hristiyanlığın bi keşfi söz konusu filmde.fakat yerlilerin hristiyanlığı değil de, kendi inançlarının peşinden gittikleri imajı yansıtılıyor.. izleyince anlarsın ...
yok canım yani ben böyle düşünmüyorum.zaten seyretmediğim birşeyi savunmam fakat bir yerde okumuştum , bi seyredeyim ondan sonra yorum yaparım )

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

pn'ın labirentini izledim güzel bi filmdi
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

mutluluğu izledim bugün çok güzeldi=) kaçırsaydım üzlürdüm bi tek yerde hala gösteriliyo sadece(yanılmıyosam)biraz ağladım rahatladım=(
mutluluktan sonra yaz yağmuruna gitcektik ama yer kalmamış:( artık çarşamba isleriz onu da=) giden war mı yaz yağmuruna?
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

2 akşamda 3 film izledim.. dün akşam *takva* ve *araf*, bu akşamda *barda*.. sanırım en güzeli bardaydı.. arafında sonunu anlamadım ama ya.. her zamanki gibi yane.. :oops: ama barda cidden güzeldi.. ben çok beğendim.. bide zaten bu olayın evde yaşanılan türünden hbrm olduğu için özdeşleştirmek canlandırmak hiçde zor olmadı.. keşke böle o..çocukları bnm elimede düşse!!.. :007

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

star wars un ilk üçlemesini seyrettim.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

*kısık ateşde 15 dakika*yı izledim.. ama deliriyodum harbiden ya.. hepsinin kafasına vurup "ulan bi dinleyin beah!!" diyesim geldi yahu.. ilginçmiş..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

the prestige : uzun zamandır filmin sonunu tahmin edemediğim bir film seyrettim.film hakkında hiç birşey bilmeyip filmin başında gösterilen cinayeti kimin yaptığını bulana helal olsun diyorum...ayrıca kurgu da çok iyiyidi.tabi bazı abartılar göz ardı edilirse...

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

mavi gözlü dev! enson izledğim film olmasada =) çok güzel olmuş benm çok hoşuma gitti!sonunda o memeleket bizim şiiri flan ya izlemniz lazım =) izlerken içim bi tuhaf oldu =S
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..