Constantine (2005)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
RoCK_I
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RoCK_I »

çok kötydü bea film (bence) hiç sarmadı ya bi silah wardı böle musluk gibydi ona takmştk :D

Kullanıcı avatarı
cortx6
Üye
Üye

Mesaj gönderen cortx6 »

sadece acil geçiş diicem anlayan anlar :002

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

geçen gece filmin tamamını izleme fırsatı buldum.yani bazı yerleri biraz fazla abartmış olsalarda idare eder..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

Papi yazdı:geçen gece filmin tamamını izleme fırsatı buldum.yani bazı yerleri biraz fazla abartmış olsalarda idare eder..
yine mi abartı olayı ya?neye göre abartı?sanki gerçek bi kanıt veya olay var da ona göre abartı..ulan yüzüklerin efendisine böyle "yuh lan süpermiş" diye baktınız da bu mu abartı geldi?çizgiroman dan uyarlama dediğin gerçeğe mi yakın olucak veya gerçek gibi inandırıcı mı olucak anlamadım ki..bence önce film türlerini değil de kafaları değiştirip "abartı" kelimesinin manasını tekrardan kodlamak gerek yoksa kimse izlediği şeyin gerçekçilik harici güzel yanlarını kavrayamayacak
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Mesaj gönderen VeNuSgRaCe »

Exorcist ya da Matrix'le hiçbir alakası olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta Exorcist'in bir mantıkla yapılmış bir film olduğuna da inanmıyorum. Constantine uzun süredir çok sevilen çizgi romanların başında geliyordu ve artık senaryo kıtlığı çeken Hollywood için de biçilmiş kaftandı. Keanu Reeves'in oyunculuğunu çok yavan bulsam da, Constantine de, isteksiz kahramanlardan biri olarak betimlenebileceğinden, karaktere uygun bir oyuncu seçimi olduğunu düşünüyorum. kısacası severim, bol bol izlerim..

şeytanla olan diyaloglar cidden güzeldir. cebrail "yanılsaması" çok güzel işlenmiştir.