Kelebek Etkisi / Butterfly Efect (2004)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
durithron
Üye
Üye

Mesaj gönderen durithron »

mükemmel bi filmdi. hiç sıkılmadan defalarca izleyebilirim muazzam :D

Kullanıcı avatarı
drnky
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnky »

çok baba filmdii
hala da öle gerçi :-D baya etkilenmştmm ilk izlediimde bgüne kdr izlediim en kaliteli filmlerden biri
nooldu bitti sandın dimi??bu ses biter mi?kesilir mi bu ses?bu sesi kesmek kolay mı??neden bitsin lahn bu ses??bu ses biter mi lahnn!!!bu ses biter mi lann??
BU KURBAN AŞKI BİTER Mİ LAHN?!?

Kullanıcı avatarı
Meloik
Üye
Üye

Mesaj gönderen Meloik »

Filmle ilgili yaşadığım bir anektodu aktarıyorum;
Benim kuzenle uzun süredir görüşemiyorduk o gün buluştuk hasret giderdik falan sonr ahem film zevklerimiz aynı olduğundan hemde ikimiz de mitolojii,fantastik kurgu gibi konularla kafayı sıyırdığımızdan o dönemlerde yeni gösterime giren Truva(troy) filmine gidelim dedik ama o gün sinema da o film için yer kalmamıştı napalım falan derken benim bir kaç gündrü sinema sayfalarında görüp ilgimi çeken "Kelebek etkisi"ne gitmeyi önerdim belki güzel çıkcar diye düşünerek ve şimdi söylüyorum iyi ki Truva'da yer yokmuş o gün
Her neyse biz işte girdik sinemaya falan izledik ilk bölümünü filmin bitince ilk bölüm aptallaştık biraz çünkü kendini zengin ve çıplak çıtırlarla dolu bir yurtta kız arkadaşının yatağında buluyordu eleman.Ben kuzene döndüm "abi sence fim nasıl?" diye sordum o da "abi ilk bölüm acaip bitti ya bir şaheser ya da rezalet bişi çıkıcak ama ikinci bölüm bitmeden bişi diyemem" dedi ben de aynı fikirdeydim zaten onunla ve ikinci bölümü de izledik biz sonra ben hastası olduğum ve ertesi gün gidip korsan morsan bir cd'sini almayı düşündüğüm filmi nasıl bulduğunu tekrar kuzene sordum ve şöyle bir cevap aldım "abi film budur!" hehe ertesi gün de tabi hemen gidip cd'sini bulup aldım ve birkaç kere daha izledim.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

valla benimde her zaman favorilerimdendir...cidden harika film.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Gercekten çok etkileyici bir fimdi .. Bu tarz film arıyorum tadı damagımda hala . Önerisi olan özel mesah atabilirmi ?
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
rue_metal
Üye
Üye

Mesaj gönderen rue_metal »

muhteşem ötesi bir flim gerçekten tadı damakta kalıo keşke hiç bitmese diosun ama sonuna üzüldüm biraz kızı hiç tanımamış oldu falan die aklımdan şu kelimesi hiç çıkmadı ama babası küçükken ona mükemmeli yapamazsın demişti oda anlamamıştı bişe ama babasıda öleymiş çok etkiliyiciydi
**_a7x_**

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

kelebek etkisi nin ne demek olduğunu öğrenince bu filmi daha da sevmeye başladım..wayy bee. ne kurgu :002 :002

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

benimde favori filmlerimden bi tanesi... kurgu çok sağlam ... 4 - 5 kere izledim, bi daha da izlerim yani....
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

alezya
Üye
Üye

Mesaj gönderen alezya »

izlediim en ii psikolojik gerilimdi ashton ii bi oyuncu bence :016

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

..filmde çocuklar sinemaya 'seven' filmine gitmişlerdi. :010 .eğer seven i daha önce izlememiş olsaydım kelebek etkisinde gördükten sonra iz<licektim(((abim öyle yapmışş :P

Kullanıcı avatarı
ottoman61
Üye
Üye

manyach filim beeaa

Mesaj gönderen ottoman61 »

en sağlam piskolojik gerilim filmlerinden biri hakkaten diğer örnekler gibi insan izlerken gülmüyo
defalarca izlenilenebilecek ve arşive mutlaka eklenmesi gereken bi film

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

aklmı basmdan almıstı lan!acaba olabilir mi noluyoz? gibisinden tepkiler wermiştm:)hayatta deişen ufacık şeyler nelere sebep oluyo bu filmde öörendim..

Kullanıcı avatarı
matiere
Üye
Üye

Mesaj gönderen matiere »

olm defalarca isle...
ra