En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

The Hours (Sattler) benim dünyamı değiştiren izlerken gözyaşlarımı tutamadığım nadir filmlerden biridir, özellikle 2. bölümde gözyaşlarım bir türlü dinmedi. hiçbir filmi kendime o kadar yakın bulmamıştım. nicole kidman filmde virginia woolf u canlandırıyordu. sol elle yazmayı öğrenmesi de virginia woolf solak olduğu içindir.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

relisys
Üye
Üye

Mesaj gönderen relisys »

300 spartalıyı izledim..hosuma gıttı..son derece gusel bı fılm bence..tawsıye edılır..
Where is she ??

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

houseofholy yazdı:The Hours (Sattler) benim dünyamı değiştiren izlerken gözyaşlarımı tutamadığım nadir filmlerden biridir, özellikle 2. bölümde gözyaşlarım bir türlü dinmedi. hiçbir filmi kendime o kadar yakın bulmamıştım. nicole kidman filmde virginia woolf u canlandırıyordu. sol elle yazmayı öğrenmesi de virginia woolf solak olduğu içindir.
wuuuaaah virginia woolf un hayatı mıymış o film ben daha dandik bişeydir diye kaçıyodum bu filmden hemen izlemem lazım..teşekkürler houseofholy
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

wespepp yazdı:300 spartalı.. walla bnm kanaatimce abartıldığı kadar gusel olmayan bi film..sisirilio sadece..kan efektleri falan cok kotu bu arada.. :023
bence yine de hoş ve bu sıralar vizyondaki en iyi gidilebilir film denebilir..kan efektleri slow motion ı abarttıkları için öne çıkmış ama çizgiromanda da bu böyle sonuçta anlayışla karşılamalısın bence..filmin şişirilmesi de tamamen tarihi bi olayla çizgiromanın karışımı olduğu için Allah aşkına hangi filmi şişrmiyolar ki bu da bence şişirilmeyi haydi haydi hakeden bi film..

constantine i sanırım 4.kez izledim ve 40a kadar yolu var diyorum hala =)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

jeff bridges tan fearless(korkusuz) ı seyrettim. çok başarılı bir film.insan olağandışı birşeyler beklerken birden aslında basit düşüncelerinde olağandışı güçlerinin olduğunun farkına varıyorsun...ayrıca jeff bridges çok iyiydi..

alezya
Üye
Üye

Mesaj gönderen alezya »

walla en son leon u seyrettim jean reno nun başrolünü oynadığı ve harika bi film 14 yaşındaki bi kıza aşık koca bi herifi canlandırmıs :)

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

en son izledğinizi film ve hakkında yorum

Mesaj gönderen kitten »

alezya yazdı:walla en son leon u seyrettim jean reno nun başrolünü oynadığı ve harika bi film 14 yaşındaki bi kıza aşık koca bi herifi canlandırmıs :)
hayır kız ona aşıktı :010

alezya
Üye
Üye

Mesaj gönderen alezya »

evette abim sonra onun için ölmedimi oda seviodu demekki platonik diildi ama bi öptürmedi o sahneye gıcık oldm :D

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

alezya yazdı:walla en son leon u seyrettim jean reno nun başrolünü oynadığı ve harika bi film 14 yaşındaki bi kıza aşık koca bi herifi canlandırmıs :)
mathilda 12 yaşında.. :-D natalia portman küçücükmüştü o zamnlar

alezya
Üye
Üye

Mesaj gönderen alezya »

anam nerden yorum yazdım yaw cenemı tutsaymısım keske baksana ezen ezene ınsan ozel msj atar barıı ayıp ayıp :PpP

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

'cehenneme bir adım'

filmi anlamsız kılan tek şey o evrim geçirmiş yeraltı canavarlarının 'ne oldukları?' ya da 'nasıl var oldukları'...bu sorular cevaplanmadan filmi bitirdiler.ben bitmedi sandım ama baktım soldan soldan 'CasT' yazıyor..dedim bitti bu film =)

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

In The Name of My Father (Babam Adına) yı izledim ve hala etkisindeyim. filme iyi hatta çok iyi demek hakaret olur, gerçek olaylar üzerine dayalı senaryosu ve oyunculuk harikaydı. Daniel Day Lewis mükemmel bir oyunculuk çıkarmış. mutlaka izleyin.

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

bu filmi izlemeyi ben de çok istemiştim ama bulamadım :S
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
zivanaaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen zivanaaa »

iş bu bir deneme msj ıdır :) arkadaslar mrb yeni kayt oldm da :)
ben en son 23 numarayı izledim ama cok beenmedm jim carry den daa fazla şey beklemiştim...

Kullanıcı avatarı
aglaya
Üye
Üye

Mesaj gönderen aglaya »

'rehine' ole aman aman bi film diil..cok eksikleri var..ama justin rolunu ii oynuodu beğendim=)

Kullanıcı avatarı
uykudakaybolan
Üye
Üye

Mesaj gönderen uykudakaybolan »

beyza nın kadınlarını izledeim baya geç oldu ama çok da ii değildi

Kullanıcı avatarı
isimsiz_adam
Üye
Üye

Mesaj gönderen isimsiz_adam »

dün 2. defa tutku'yu izledim.hayatımda izlediğim en iç parçalayıcı filmdir.gerçekçi bi filmdi. 1 filmde 1 sürü çile :(
... # ~ * [ _BillY_ ]* ~ # ...

www.bloodzilla.com

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

kahraman pilotlar ı seyrettim.fena değildi...

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

300 spartalıyı izledim savaş sahneleri güzel ama biraz batı propagandası yapıo sanki... mesajlar gönderiyo misal: dogu ne kadar kalabalık olursa olsun bizden üstün degildir kadınlara duyulan saygıyla ilgili filan da mesaj verio. amam mesajları yok sayarsanız güzel film
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

malayki_koma yazdı:300 spartalıyı izledim savaş sahneleri güzel ama biraz batı propagandası yapıo sanki... mesajlar gönderiyo misal: dogu ne kadar kalabalık olursa olsun bizden üstün degildir kadınlara duyulan saygıyla ilgili filan da mesaj verio. amam mesajları yok sayarsanız güzel film
evet kesinlikle haklısın.kendilerini doğu halklarından üstün göstermeye çalışmışlar.oysa o zamanlarda bütün dünya doğu halklarının etrafında dönerdi.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

the depardet ı seyrettim. jack nickholson her zamanki gibi süperdi.leonardo yu da tuttum.güzel bağlamışlar filmi...seyretmeye değer...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Sandra Bullock'un Sıradışı filmini izledim. biraz gerilim biraz dram biraz da macera. farklı bir zaman örgüsü ve senaryosu vardı, oyuncular iyiydi. bence izlemeye değer...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

dün söz ve müzik filmini izledim yani drew baryymore olmasa pek izlemezdim ama film zevk verdii
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

babel ... başta sıkıcı gelen film, konu ilerledikçe beni çok bağladı kendine .. ve sonlarına doğru kalbim hızla atmaya başladı diyebilirim .. gerçekten bu yönetmenin(Alejandro Gonzalez Inarritu ) iki filmini de izlemiştim(21 grams ve amores perros ) ve çok etksinde kalmıştım, yine babel de de aynı etkiyi yarattı, filmden çok ders çıkarabilirsiniz kendinize.... tam sewdiğim tarz filmlerin yönetmeni ...
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...