En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

Mutluluk...kitabýný okumuþtum zaten...genelde böyle kitaplardan yola çýkýlarak yapýlan filmler kitabý daha önceden okumuþ olaný hayal kýrýklýðýna uðratýr...ama Mutluluk'ta bu deðiþti benim için...kurgu zaten güzel...müzik de yine Zülfü Livaneli'ye ait...oyuncular da gerçekten hakkýyla oynamýþlar!!!sewdim ben :)
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Pars:Gerçekten harika bir film..senaryosu muhtesem..aksiyon sahneleri holywood filmlerini pek aratmıyor.ayrıca uyusturucu konusunu işlediğinden dolayı tüm gençlerin izleyip,örnek alması gereken bir film..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

wolfali yazdı:Pars:Gerçekten harika bir film..senaryosu muhtesem..aksiyon sahneleri holywood filmlerini pek aratmıyor.ayrıca uyusturucu konusunu işlediğinden dolayı tüm gençlerin izleyip,örnek alması gereken bir film..
ya çok önyargılıydım o filme ama herkes çok beğenmiş gitsemmi :oops:
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
isimsiz_adam
Üye
Üye

Mesaj gönderen isimsiz_adam »

requiem for a dream
... # ~ * [ _BillY_ ]* ~ # ...

www.bloodzilla.com

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

isimsiz_adam yazdı:requiem for a dream
ayh hayırlısıyla bende bi izlesem onu.. :oops:
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

angel_of_the_hell yazdı:
isimsiz_adam yazdı:requiem for a dream
ayh hayırlısıyla bende bi izlesem onu.. :oops:
pek hayırlısıyla izlencek bi film değil ama :-D izle izle güzeldir :P
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

bu filme henüz yaş sınırlaması getirilmedi
ne zaman filmin adını söylesem iyi de adı ne bu filmin diye çok oldu. filmin adı budur...
istanbul film festivali kapsamında belgesel kuşağında izledim. o çok ünlü yaş sınırlaması kimler tarafından konuyor, kriterler nedir bir güzel anlatmışlar. sansüre uğrayan filmlerin senaristleriyle yapılan söyleşiler ve kesilen bölümler de verildi. gayet bilgilendirici bir film olmuş. :010

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

polisi izledm en son....beğenmedim...filmdeki tek iyi şey haluk bilginerin oyunculuğu...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
histeri
Üye
Üye

Mesaj gönderen histeri »

ıkı süper fılm bırden i ızledım tavsıye ederım süper bır fılmdı
hayat bir hayalperest için en büyük cehennem

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

prestij cok güzel film sonunu tahmin etmek imkansız gibi bisey. sasırmak istiosanız izleyiniz
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

spider man-3.... güzeldi ama sanki böyle fazla bir kahramanlýk duygusu ön plandaydý yaa...ama yine de fena olmamýþ :)
That's me in the corner...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

al pacino'nun başrolde olduğu 88 dakika'yı izledim. al pacino'ya rağmen bok gibi filmdi.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

layne yazdı:al pacino'nun başrolde olduğu 88 dakika'yı izledim. al pacino'ya rağmen bok gibi filmdi.
evt bende seyretmiştim onu geçenlerde.tek artısı al pacino ama yine de kurtarmıyor film.insomnia ya çok benzemiş.

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

Terabithia Köprüsünü izledim :)güzel eğlenceli sonu buruk bi filmdi...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

eve dönüş ... tek kelimeyle mükemmel bi film.. keşke böyle bi dönem yaşanmasaydı Türkiye de ve boş yere insanlar acı çekmeseydi ...içim acıdı resmen izlerken ...
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

PRESTİJ!
İki sihirbaz arkadaşın yollarını ayırıp,düşman olduktan sonra birbirlerinin sihirlerini çalmaya çalışırken yaşadıkları maceraları konu alıyor.
Mutlaka izleyin....
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

dün gece daha dorusu sabah baslayip aksamüstüne kadar rocky nin bütün filmlerini izledim son film rocky balboa da dahil..6 filmi de sirayla izleyince aslinda rocky nin ne kadar muhtesem bi insanoglu olduguna resmen sahit oluyosunuz özellikle son filmi saymazsak ilk 5film adeta saheser bana göre..ben sadece 2 ve 4ü izlemistim ve çok az hatirliyodum hepsini birden izleyince baya bi dumur oldum gözümdeki rocky imaji tamamen yerle bir oldu..kesinlikle ilk bes film karakterim içine aliyorum bundan sonra rocky yi..bos zamani olan ve film izlemek için adeta kuduranlar denesinler bence 6filmi de üstüste izlemeyi enazindan hatirlamadiklari serileri hatirlamis olurlar..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

spider-man 3..serinin ve bence çizgiroman uyarlamalarının en kötüsü

burayı da ben dolduruyorum sanki ama post kasmak için değil inanın ki..last days(2005)i izledim en son zaten festival filmiydi kurt cobain in son anlarını anlatıyo film hani nirvana iyidir güzeldir diye izleyelim dedik bi arkadaşla ama gecenin geç saatinden mi yoksa filmin hangi saat izlersen izle aynı etkiyi bırakması mı bilmiyorum film resmen öldürdü bizi..hem konuyu bu kadar ucundan tutup da uzata uzata ,insanı baymasından hem de gerçekten de kurt ün neden intihar ettiğini belleğinize kazıması nedeniyle..bilmiyorum 97 dk.nızı bi nevi boşa(hele ki kurt e ve nirvana karşı bi hissiyatınız yoksa tamamen boşa) harcamak isterseniz buyrun hem de festival filmi ve Gus Van Sant'ın başyapıtlarından olarak gösterilmesine rağmen..

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

bu sabaha karşı da tamamen unuttuğum fight club la cindirella man i tekrar izledim..fight club gerçekten de ilk izleyişimden hatırlayamadığım biton ayrıntı ve gerçekten de bazen noluyo lan nerdeyiz şimdi diyebilecek kadar karışık ve hoş konusuyla ilk 5inizde olması gerek bi film..eğer izlemediyseniz hala şiddetle tavsiye ediyorum se7en dan sonra işte ben buyun diyen brad pitt ve mimikleriyle insanı yarat edward norton ın döktürmesini ağzı açık izledim ara ara..konuda anlaşılması veya karıştırılması oldukça zor yerler olmasına rağmen bunun filmden soğutmadığını aksine merak uyandırarak insana resmen izle beni dediğini duyar gibi olabilirsiniz..Cindirella man de ilk izlediğimde olduğu gibi beni hüzünden yerlerde sürükleyen bifilm..bilmiyorum ama rocky nin son film hariç hepsinde de böyle olmuştum bunda 2buçuksaate yakın tek film olmasına rağmen yine felç oldum..konunun çarpıtılması ve gerçekte yaşayan ve filmdeki kadar efsane olamamış Jim Braddock ın hayatını anlatması kadar sığ bi konusu da olsa oyunculuklar gerçekten de parmak ısırtıcı özellikle Renee Zellweger in ses tonuna her filmde olduğu gibi bunda da bittim russell zaten bildiğimiz russell filmde de karakterinden kaynaklanan -sanırım- durup durup zönk diye tek bi kelime veya cümle kusarak budur baba dedirten lafları hayli hoştu..bide bu denli uzun bi film için genellikle aralarda canım sıkıldı veya bi yerden sonra yeter gına getirtti denebilir ama bence bu filmin onlardan kesinlikle ayrılması gerek rocky nin 1-2-3 ünü sevenlerin buna da bayılacaklarına ben kesin gözüyle basıp iddia olarak para bile koyabilirim ortaya =)

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

prestiji izledim daha yeni dvdden etkisindeyim filmin...
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

malayki_koma yazdı:prestiji izledim daha yeni dvdden etkisindeyim filmin...
prestij çok sağlam film hakkaten bende önceki aylarda izlemiştim ama son gittimiz karayip korsanları 3'ü unutma derim ömer :015

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

"Lady in the Water" ı izledim. Filmin başındaki çizgi film hariç pek fazla ilgimi çekmedi. Afişi biraz abartı olmuş sanırım.

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

Next i izledim ...sonunda dumur oldum :D ama genede güzeldi

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ay neler izlemedimki.. nete giremiyom diye ve sınavlardan boğulma modundayken kendimi filme verdim iice.. şimdii.. nerden başlasam.. hmm.. hayalperest (fena diil..), beynel milel (güzel..), gomeda (ıykhh!!..), babam ve oğlum (hariika..), gitme -stay- (piskopat edici psikolojik bişi..).. veeeee bombaaaaa geliyooo!!..:: sonunda *requiem for a dream*i buldum ve aldım!!.. ama izlemedim.. yrn izlicem açıköğretimden kurtulduktan sonra.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

The İllusionist'i yeni izledim ne manyak bi filmmiş yaa :D hayran kaldım resmen :) izlemeyen varsa kaçırmasın valla..