En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

"Abim evin tek çocuğu"

Klasik Hollywood filmlerinden sıkılanlar ve özellikle İtalyan kültürüne ilgi duyanlar için son derece uygun bir film. Beğendim.
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Eastern Promises:Şark Vaatleri Gidip izlenilecek bi film tesadüfen girdim bu filme çokda iyi oldu

Altın Pusula - The Golden Compass filmini pek sevemedim bunun kitabıda varmış sanırsam onuda sevmezdim demekki lan iyi ki okumamışım

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

beowulf izledim.. animasyon olmasa idi ve o efektleri gerçek insanları kullandıkları bir çekimde aynı şekilde verebilselerdi (ki çok şey istedim sanırım) tadından yenmez olabilirdi.. yine de hoş film mesajları güzel..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

' may ' kafayı yedirten cinsten, rahatsız edici bi gerilim yaratan, piskopat film ..=)
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

beowolf '3boyutlu' izledim inanılmazdı. 2 boyutlu animasyonları cok iyi degil amma ve lakin 3 boyutunda yasatmıslar mesajları ve özellikle de müzigi cok hosuma gitti

birde kabadayı ya gittim hakkatten oyuncu kadrosu saglam bir film olmus
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

gnctrkcll saolsun en sağlam arkadaşımı aldım kabadayı filmine gittim :) güzel film izlenebilir ama abarttıkları kadar yok bnce
dont speak..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

c.o.b yazdı:gnctrkcll saolsun en sağlam arkadaşımı aldım kabadayı filmine gittim :) güzel film izlenebilir ama abarttıkları kadar yok bnce
feri? :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

simsiyah_85 yazdı:
c.o.b yazdı:gnctrkcll saolsun en sağlam arkadaşımı aldım kabadayı filmine gittim :) güzel film izlenebilir ama abarttıkları kadar yok bnce
feri? :)
bravo :)
dont speak..

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

az önce 'benim adım sam' i izledim.sean penn w michelle pfeiffer başrollerde.otisitik bir babanın öyküsü.film fena sayılmazdı ama okadar da ii deildi.bence konu daha derin işlense daha güzel olabilirdi.
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
xgzmx
Üye
Üye

Mesaj gönderen xgzmx »

demin jet lie'nin filmini izledim: FEARLESS - KORKUSUZ ... süper film,cok begendim,hatta arka arkaya 2.kez izledim...cok begendim tavsiye ederim.
... sil gözünün yalnızlıklarını

~Oyunun en güzel yerinde zil calinca üzülürdük ya, öyleyim~

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

dev!l_O_ yazdı:az önce 'benim adım sam' i izledim.sean penn w michelle pfeiffer başrollerde.otisitik bir babanın öyküsü.film fena sayılmazdı ama okadar da ii deildi.bence konu daha derin işlense daha güzel olabilirdi.
konusunu monusunu geçtim, sean penn'in performansına hayran bırakmıştır o film.
betterman.

Frey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Frey »

99 yapımı zeki demirkubuz filmi "üçüncü sayfa" güzel bir film. senaryo sağlam..
birde karanlıklar ülkesini izledim oda fena değildi.

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

Yağmur Adam ı izledim ve hayran kaldım.
başrollerde Dustin Hoffman ve Tom Cruise,
1998 yapımı hatta TRT 1 de izledim..başarılı bi filmdi.

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

reign over me...mükemmeldi...Adam Sandler harika bi oyunculuk sergilemiş...çok etkilendim...
Even the smallest person can change the course of the future...

papilla
Üye
Üye

Mesaj gönderen papilla »

Sıradışı ...pek bir şeye benzemiyodu, hmm... böyle sevgiye olan inançla ilgili bi tema üstünden çalışmayı denemişler en azından ben öyle anladım tabi başka bi şeyde olabilir... amaaan neyse ortaya izledikten sonra ele hiçbişey geçmeyen bir film çıkmış,hiç beğenmedim böyyk:(

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

papilla yazdı:Sıradışı ...pek bir şeye benzemiyodu, hmm... böyle sevgiye olan inançla ilgili bi tema üstünden çalışmayı denemişler en azından ben öyle anladım tabi başka bi şeyde olabilir... amaaan neyse ortaya izledikten sonra ele hiçbişey geçmeyen bir film çıkmış,hiç beğenmedim böyyk:(
berbat bi film sahiden isim sıradışı ama çok alışılagelmiş bi konu.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

dead silence(ölüm sessizliği); testere'nin yapımcılarından 2007nin en iyi filmlerinden.filmin finali özellikle çok hoş.(;

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

american pie 6 beta house- tabiki american pie 1in yerini tutamaz ama klasik bi american pie filmi. izlenir boş bir vakitte
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dead_or_alive yazdı:dead silence(ölüm sessizliği); testere'nin yapımcılarından 2007nin en iyi filmlerinden.filmin finali özellikle çok hoş.(;
oy oy oy sahiden fena bu film :)

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

woody allen ın manhattan love and death bir de celebrity sini seyrettim. seviyorum woody allen filmlerini. zaten hepsini indirdim. hepsini seyredeceğim.

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

texas katliamını izledim ...
tavsiye etmem dehşet kanlı :) otel filminin daha beterini düşünün
o derece bişey..insan eti yiyen insanlar filan tuhaftı film ama sonunu saçma
buldum biraz neyse....

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

sezen aksu şarkılarından oluşan 'o kadın ' filmini izledim (baya oldu salında =D ) çok hoşuma gittii ağladım bi de )= replik az ama baymadı çok güzel bi film(hikayesi de ayrıca) olmuş!..
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

american gangster i izledim en son feci şekilde beğendim. iki sahnede bittim, filmin başlangıcındaki sahne ve filmin sonuna doğru (izlienler bilir) denzel in kiliseden çıkış sahnesi... zaten russell için tek laf edemem onu izlemek adına gittim en çok ve tabiki yine bayıldım. film çok ii kaçırmayın derim.
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

vaga_bond' a katılıyorum. American Gangster uzun olmasına rağmen hiç sıkılmadan izledim ve hikayesi itibariyle çok çekici. Şunu söylemek gerekir ki Denzel Washington' ın oyunculuğu gerçekten süper.

Frank Lucas(Denzel Washington)' ın hikayesini anlatır. Frank Lucas' ın yaptığı işler yasadışı olsada, aklına ve gücüne hayran kalmamak mümkün değil.

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

kitten yazdı:texas katliamını izledim ...
tavsiye etmem dehşet kanlı :) otel filminin daha beterini düşünün
o derece bişey..insan eti yiyen insanlar filan tuhaftı film ama sonunu saçma
buldum biraz neyse....
sıkılarak izlediğim filmlerin başında geliyor çok sıradan bir konusu var açıkcası otel film mi çok daha ii (gerçi sen ''kanlı'' olması bakımından karşılaştırmışsın.. yaptığm yorum genel anlamda)

the number 23 'ü izledim sonuna kadar film kendisine bağlıyor .. sonunda şaşırdım desem yalan olur lütfen artık bu tür filmlerde katil beklenen kişi olsun daha ilginç olur :-D her zaman hiç dikkat çekmeyen karakter olcak diye bir kanun mu var sıradanlaştırıyor... finali hariç sewdim özellikle ''23'' teorimininde anlatılanlar oldukça ilgi çekici bazıları zorlama olsada
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!