X-Men: Son Direniş / X-Men: The Last Stand (2006)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

X-Men: Son Direniş / X-Men: The Last Stand (2006)

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

Resim
serinin son filmi...sinemalara vede ettiğinin habercisi...benim gibi fanları üzüntüye boğan film...öksüz kaldım..naapacam ben şimdi yaa :(
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

son film mi? gerçekten çok kötü o zaman çok ii bi seriydi.. aslında uzun yıllar dewam eden bi seri olabilirdi çünkü birçok mutant var (ve herbirinin ayrı ayrı fanı var) çizgi romanı ve çizgi filminin hayranı olarak izlediğim en ii uyarlamalardan biridir
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

evet baba ne yazkki son film olarak açklandı..ve daha dediin gibi bi çok mutant vardı..özellikle bnm adamlarımdan biri,serilerde olması gereken en önemli karakterlerden biri olan GAMBIT hiçbirisinde yok...en azından o girmeden bitmemeliydi...
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

ben hala son seri olabileceğini düşünmüyorum...animated series bile 5 sezondu benim izlediğim..ve devamı da vardı...filmi 3 filmle bıçak sırtı gibi kesmek anlamsız bence...ama izlediğim en iyi çizgiroman çevirilerinden biri olarak kalbimde kalacaktır..buarada Türkiye'de de yarın(26sında)mı giriyo vizyona?
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

poacher
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen poacher »

bence film çok güzeldi tavsiye ederim keşke bitirmeselerdi görsel efektler falan harika...

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

jean amma coşmuş be kardeşim yıktı geçti ortalığı yeeeeeeh.. güzel olmuş film
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
rue_metal
Üye
Üye

Mesaj gönderen rue_metal »

x-men serisi bitiyormuş ama mutantlarla devam edebilirlermiş bence bu kadar tutulan bi flimi bitiremezlerde 3flim çok kısa x-men gerçekten harika bi flimdi oyuncularıda
**_a7x_**

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

wolverine in filmi 2008 ilkbaharında vizyona girecekmiş jack hughman ın oynayacağı kesin zaten ondan kimsenin şüphesi yok bide magneto nun hayatını - aynı wolvrine gibi- konu alan bi proje var 2010a yetişir heralde o da..wolverine in de senaryosu mutant olma ve resmen bi çöküşe girmesiyle ayrıca Sabretoothla nası can düşmanı olduğuyla ilgili enazından çizgiromandakinin hepsini bulabilecekmişiz..umarım enazından x-men kadar süper olur her nekadar5 pek hazzetmesem de
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Sixx
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sixx »

bu filmde ilk sahnede sentinel başı bile görebildik ya gözüm açık gitmem : ) çizgifilm'de onlarca sentinel vardı, filmde göstere göstere kesik başını gösterdiler.

vıdı vıdı işte süper filmdi, x-men olsun çamurdan olsun.
Long Live Rockn Roll