Arabalar / Cars (2006)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Arabalar / Cars (2006)

Mesaj gönderen theHeLL »

Pixar'ın animasyondaki son harikası..Ben daha yeni izledim bikaç gün önce ve budur dedim.Oldukça hoş konusu ve konuşma diyaloglarıyla(dublajsız izleyin nolur!!) sanki animasyon değil de gerçek bir sinema filmi izliyormuşsunuz hissine kapılmanız an meselesi..

Konu ise bir yarış arabasının adı sanı hatta haritadaki yeri bile unutulmuş bir kasabaya yolunun düşmesi ve orada tanıştıkları diğer arabalarla ilgili..

Sadece 8-12 yaş arası bir film diyerek at gözlüklerinin son açıkta kalmışl ucunu da kapatanlara bu film iyi bir ders olabilir..Keyifli seyirler..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

animasyon seviyorum ya :D zamanım olursa gideceğim.
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

animasyona bu kadar da sert bakmayın be bi ben miyim izleyen yani :(

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Re: Cars (Arabalar)

Mesaj gönderen jonnathan »

theHeLL yazdı:Pixar'ın animasyondaki son harikası..Ben daha yeni izledim bikaç gün önce ve budur dedim.Oldukça hoş konusu ve konuşma diyaloglarıyla(dublajsız izleyin nolur!!) sanki animasyon değil de gerçek bir sinema filmi izliyormuşsunuz hissine kapılmanız an meselesi..Konu ise bir yarış arabasının adı sanı hatta haritadaki yeri bile unutulmuş bir kasabaya yolunun düşmesi ve orada tanıştıkları diğer arabalarla ilgili..Sadece 8-12yaş arası bir film diyerek at gözlüklerinin son açıkta kalmışl ucunu da kapatanlara bu film iyi bir ders olabilir..Keyifli seyirler..
isin icinde pixar varsa o yapım kalitelidir...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Re: Cars (Arabalar)

Mesaj gönderen theHeLL »

jonnathan yazdı:
theHeLL yazdı:Pixar'ın animasyondaki son harikası..Ben daha yeni izledim bikaç gün önce ve budur dedim.Oldukça hoş konusu ve konuşma diyaloglarıyla(dublajsız izleyin nolur!!) sanki animasyon değil de gerçek bir sinema filmi izliyormuşsunuz hissine kapılmanız an meselesi..Konu ise bir yarış arabasının adı sanı hatta haritadaki yeri bile unutulmuş bir kasabaya yolunun düşmesi ve orada tanıştıkları diğer arabalarla ilgili..Sadece 8-12yaş arası bir film diyerek at gözlüklerinin son açıkta kalmışl ucunu da kapatanlara bu film iyi bir ders olabilir..Keyifli seyirler..
isin icinde pixar varsa o yapım kalitelidir...
tamam belki iki kişi olmuş olabiliriz ama sonuçta kimse takmıyo animasyon olayını..ama bu filmi izleyin önemle rica ederim :010
En son theHeLL tarafından 30 Eyl 2006 00:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

merak ediyorum, bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

dün izledim.çok süper bişey yahu.mutlaka herkes izlesin :013
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

nihayet biri izleyip de bişeyler yazmış be ohh süper mutlu oldum valla =) kesinlikle izleyin millet baya güzel çünkü enazından boş herhangi bi zamanınızda gidin izleyin pişman olmıyacağına bahse girerim(inanılmaz kötü bi hollywood cümlesi oldu =)

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

vw otobusene asik oldum..halimdeki araba..ve rolu de cok tatli :010