click (2006)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

click (2006)

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

"Michael Newman güzel Donna'yla evlidir ve çiftin iki harika çoçuğu vardır: Ben ve Samantha. Ama genç adam onları görmeye pek fırsat bulamaz çünkü şirkete paha biçilmez katkısının nankör patronu tarafından bir gün fark edileceğini ve böylece ortaklığa terfi edeceğini umarak uzun saatlerini iş yerinde geçirmektedir.

O konuma geldikten sonra karısına ve çocuklarına bol bol vakit ayıracaktır. En azından kendi kendine böyle söyleyip durur.

Michael bütün bir geceyi ayakta geçirdiği için o kadar yorgundur ki hangi kumandanın televizyonu açtığını bir türlü bulamaz ve sinir olur. Bunun üzerine, evdeki bütün elekrtonik araç gereci kontrol edebilecek mükemmel bir uzaktan kumanda bulmaya karar vererek, Bed, Bath & Beyond’un arka bölümüne girer. Buradaki egzantrik tezgahtar Morty ona kesinlikle hayatını değiştirecek, deneysel, türünün tek örneği bir kumanda verir.

Morty şaka etmiyordur. Kısa süre sonra, tek bir düğmeye basarak her aleti kontrol edebilen Michael evinin hakimi olur.

Ne var ki, kumandanın başka, daha şaşırtıcı özellikleri de vardır. Bir şekilde evin köpeği Sundance’in havlamasını kısabilmekte, hatta daha da şaşırtıcısı, karısıyla kavgasını ileri alabilmektedir.

Michael yeni oyuncağına bayılır ama biraz da ürker. Kendisine bu gizemli aleti satan Morty'yi tekrar ziyaret etmeye karar verir. Morty, Michael’a tam olarak istediği şeyi verdiğini söyler: Kendi evrenini kontrol etmesini sağlayan evrensel bir kumanda aleti. Michael'ın şaşkın bakışları arasında, Morty aletin akıl almaz marifetlerini sergilemeye başlar. Bu marifetlerden biri, Michael'ın hayatının öncesine ve sonrasına istediği hızla seyahat edebilmesidir.

Michael istediğini elde etmesine olanak sağlayan bu güçlü alete çabucak bağımlı hâle gelir.

Ama farkına bile varmadan, Michael kumandayı programlayacağına, kumanda onu programlamaya başlar. Paniğe kapılan Michael artık ne kadar uğraşsa da, hangi olayı yaşayacağına hangisini atlayacağına kumandanın karar vermesini engelleyemez. İşte ancak o zaman hayatını iyisiyle, kötüsüyle, çirkiniyle gerçekten takdir etmeye başlar. "

Yapım Yılı: 2006
Süre: 98 dk

Oyuncular
Adam Sandler
Kate Beckinsale
Christopher Walken
David Hasselhoff
Henry Winkler

Yönetmen
Frank Coraci
___

bi öneri üzerine isledim filmi ve bence gerçekten güsel bi film..
izlenilesi bi yapım.!
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

yaa *lonly*le birlikte bizim evde film gecesi yaptığımız bi gün izlemiştik.. ve hakkaten güzeldi.. hatta ve hatta.. o ara o kadar çok özlem içersindeydimki filmin bitmesine yakın gözlerim fln doldu.. öölede acayip yapıo adamı yane.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

hoş filmdi komedi ve drama bir aradaydı sanki biraz :010
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

ucak yolculugunda izledim, ve cok sevinmistim, niyahet gorcem diye, cunku reklaminda hosuma gitmisti..hani bir buyuk goguslu bir kadinin yanindan gecince adam sandler zamani yavaslatiyordu ya.. :010 ama bi yonden canimi sikti ve sonuna kadar bakamadim... ucak yolculugundan, ama eminim diyer adam sandler filmleri gibi eglencelidir..

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

eğlenceli diye gidilip dumura uğranarak çıkılan şaşırtıcı bi adam sandler filmiydi bence şaşırdım yani ben açıkçası çünkü adam sandler ın gözyaşı döktürdüğü olmamıştı bana hiç ama olduğunu da gördükten ve hele ki böyle filmler de yapabileceğini bildikten sonra artık rahat ölürüm =)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

çok güzel bi filmdi bencede hatta son yýllarda vizyona girmiþ en iyi komedi filmiydi diyebilirim.. evet adam sandler den beklenmeyecek ölçüde dramatik sahneler de vardý.. ayrýca bir kez daha þunu farkettim ki kate beckinsale çok güzel :-D
"zaman geçer büyürüz sertleþir dünya"

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

kate beckinsale çok hoş yav geç farketmişin ama olsun erken kaybetme yeter :P
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

uzun zamandır izlemek istedigim bir filmdi sanırım iş ve telefon trafigimden kendime vakit ayırdıgım şlk dakikada bu filmi izlemek bana bir lütuftu :) gerçekten güzel bir film adam sandler gerçekten hakkını vermiş filmin hakkını :)
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

adam sandler...adamım... :)

film güzeldi komedi diye almıştık ağlıyoduk nerdeyse :P ama eğlenceli güzel bir film...
komedi ve dram gibi bişey...
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Klasik hollwood fantastik filmi.Gayet hos.Yukardaki arkadaslarin dedigi gibi filmi biraz dramatize etmisler (olmazsa olmaz zaten amerikan filmlerinde)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
grybrt
Üye
Üye

Mesaj gönderen grybrt »

filmin 2. bolumu cok guzeldi

Kullanıcı avatarı
merfee
Üye
Üye

Mesaj gönderen merfee »

cidden çok hoş bi filmdi 1. bölüm saten komediydi 2 si ise çok duygusalda sinemada salya sümüüq agladık arkla. :D ışıkların açılmasını hiç istememiştik.. :P

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden biri.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

adam oynuo,hangi filmi kötükü bu kötü olsun...güzel filmdi...
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

daha dün izledim ,gözlerim kızarmış bi şeklide ağlarken
ağzım iki metre açık kaldı :-D
dumur ve güzel filmlerden biridir.Adam gerçekten çok iyi oynamış...