Av/Predator (1987)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
mi-do
Üye
Üye

Av/Predator (1987)

Mesaj gönderen mi-do »

uzaylı ve yenilmez bir varlık, kendine has ritüeller dahilinde, değişik dünyalardaki akıllı yaşam formlarını avlamaktadır.bu kez kurban dutch ve komando arkadaşları olacaktır. : P
1987 yapımı korku(çocuklar için : ) )-bilimkurgu-aksiyon filmi. o zamanlar bayağı bi etkilenmiştim filmden .kanal d mi show mu ne vermişti bu filmi.2 si de var.schwarzenegger in yaratıkla konuşma sahnesi (1.) hoşuma gitmişti. ve 2. seri de de yaratığın ölmesi sonucu arnold a bi sürü canavarın bi kılıç hediye etdikleri sahne..: ) :D tekrar versinler bi gece şu filmi de izlesek

Resim

bu da arnold< un köpeği dermişimm . : D

Resim

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

alien vs. predator dan sonra nefretle baktığım ama predator(ilk film arnold lu)da oldukça hoşuma giden bi bilimkurguydu elemanın insanlarla bu denli yakınlaşması ve baba gel bi çayımızı iç şeklindeki muhabbetlere vardırılabilecek davranışlarına da olabildiğine kıl olmuştum alien sevenler ve enazından ilk üç filmini izleyenlerin de bana hak vericeklerini düşünüyorum yine de predator un da kendine has bi yeri var ve mümkünse alien dır he-man dir kapıştırıp da bakın bu elemanı herkesi alır altında denmezse memnun olucam
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

predator karakteri çok sevdiim bi karakter...ööleki evde McFarlane toys'un çıkarttıı tüm Alien vs Predator oyuncakları var...severim keratayı yaa :-D
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
sol_dashak
Üye
Üye

Mesaj gönderen sol_dashak »

arkadaşlar avp denen film zaati tamamen hayran baskısı sonucu ortaya çıktı.2 filmde hatırlarsanız dayı gemiye girdiğinde kafataslarının arasında 1 adet alien kafatası da vardı.(yaw bu alien ın cinsi bilmemnemorf tu ama hatırlayamadım şimdi:-))her şey o olayla başladı.avp diye oyun çıktı.sonra bunun 2.si yapıldı(ki ben 2 oyunu da sevdim açıkçası:-))ve en son baktılar olmuyor filmini yaptılar.ben ce filmi de yaratık görme açısından iyi olmuş.alien ya da predator....ben ikisini de çok severim.hem şu da varki
KAZANAN KİM OLURSA OLSUN,BİZ KAYBEDENİZ:-)

not:duyduğuma göre avp2 çekiliomuş haberiniz olsun duyurulur...
remember remember...

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

iiiy, ben bu filmi hic sevmem...11 ken izlemistim, altima edecektim nerdeyse, simdi baksam halimde bi fark olmaz.. onun gorunulmemesi beni o kadar korkuttuki, odamdan vehatta yerimden kirmasamadim, ve televizyonu kapatamadim...aaah ah..=)

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

sol_dashak yazdı:
not:duyduğuma göre avp2 çekiliomuş haberiniz olsun duyurulur...
bende ikinci filmi duymuştum hatta 2007 yazıyo hala daha imdb de http://www.imdb.com/title/tt0758730/ ama heralde bişeyler oldu sorunlar falan çekimler devam ediyodur ama..oyunlarını bilmiyorum ama sonuçta iki tane hayvani fanı olan yaratığı kapıştırıp bakın o ondan daha güçlü denmesinin ne anlamı var?yenilen elemanın fanları sinir,yeneninkiler de sevinç dolu olcaklar ve yenilen(avpdeki kadar da açık ara yenilinmez ki bide)in fanları biraz biraz soğuycaklar karakterine..bilmiyorum baan çok saçma gelmişti ilk filmin senaryosu yine de alien görmeye doymuştum açıkçası yıllardan sonra =) umarım ikinci de biz yeneriz =)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

açıkcası alien predatora karşı fılmını seyrettıkten sonra alienın daha cool oldugu kanısına vardımm o saclar falan :-D :D :drug :roll: ..predator ıgreenctı ama :fool