Asla Yabancılarla Oynama/Joy Ride (2001)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Asla Yabancılarla Oynama/Joy Ride (2001)

Mesaj gönderen dead_or_alive »

Yaz tatilinde bir üniversite öğrencisi olan Lewis, aşık olduğu kız olan Venna ile birlikte uzun bir araba yolculuğuna çıkmaya hazırlanmaktadır. Küçük bir suçtan hapiste olan kardeşini kefaletle dışarı çıkarır, fakat onun da yolculuğa katılmak konusundaki ısrarlarına dayanamaz ve kabul eder.

Yolda giderken şaka yapmak amacıyla arabadaki telsizi kullanarak tır şoförlerinin frekansına girerler. Lewis kendini bir kadın gibi tanıtarak, bir tır şoförü ile bölgedeki motelde randevu ayarlar. Ancak olay çığrından çıkar ve şakayı kaldıramayan tır şoförünün moteldeki bir adamı öldürdüğünü öğrenirler.

Kısa zaman içinde bu şakanın cezasını vermeye niyetli olan tır şoförü arkalarında belirir ve uzun süre devem edecek amansız bir takip başlar.

Son bir öneri: Eğer fragmanı henüz izlemediyseniz (veya dikkatli izlemediyseniz), filmi izlemeden önce seyretmekten kaçınmanızda fayda var. Hem filmdeki sürprizleri belli ediyor hem de final sahnesi hakkında fikir veriyor.

filmle ilgili bzı yorumlar:
*
John Dahl harika bir iş çıkarmış,filmin gerek konusu gerekse oyuncu seçimi yerli yerinde olmuş,filmde bir sahne varki gerçekten çok korkunç,hani şu tır şoförünün,motelde kalan diğer adama yaptığı işkence,filmi izleyenler dediğimi çok iyi anlamıştır,izlememiş olanlar mutlaka izleyin ve asla yabancılarla oynamayın,benden söylemesi...!

*
kesinlikle mükemmeldi. Paul Walker'a hayran olmamı, tırcılardan biraz tırsmamı ve telsizlerden uzak durmamı sağlayan film. Eğer şu ana kadar izlemediyseniz hemen bi yerden bulup izleyin. Eminim izlediğinize pişman olmayacaksınız. En sevdiğim sahnesi o buz kamyonun şoförünün Lewis ve Fuller'a doğru giderken onların arabadaki çırpınışları. tekrar tekrar sıkılmadan izlediğim ender filmlerden. Ayrıca o telsizdeki lakapları da ayrı bi eğlence kaynağı. Bi gerilim filmi olarak hayaletli evlere, eli baltalı katillere ihtiyaç duymadan başarı sağlaması bence etkileyici. Mutlaka İzleyin

*
çok sürükleyici ve hareketli bir film.izlediğim en iyi korku filmlerinden biri.yolda geçmesi filme dahada heyacan katıyor.

sooonn::

bu hafta sonu bu filmi izleyinnnnnn.. :010

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

ulan acaip merak ettim :D izlicemm..
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

fragmanından başLA melis boşver izle fragmanını kandırıorlar seni fragmanı izlemeyin die :-D :-D

bikaç arkadaşınızla birlikte izleyebileceğiniz, dierleri gibi cinsellikle alakalı hiç bi sahne barındırmayan mükemmel 4/4 lük bi film (bazıları 'film kusursuz gibi ama yine de bişeler eksik sanki ' diorlar onuu merak ettt,m bn de :S )

filmin psychosu ' paslı çivi ', jigsaw a, john doe ya basar mı basmaz mı bilmem ..: ))

bu filmin sonu çok güzel olmuşş. bu fiilm nasıl değill ?? ))

--bazı filmler vardır. izlersiniz. hayatınızın filmi olmaya aday...
ama sonu vardır ki başlarsınız : ' ulan şerefsizler!! böyle son mu olurrr '' '

işte Joy Ride öLe değil arkadaşlar..sonu da güzel her yeridee :-D

**filmin soundtracklarını bearshare e yazdım iç biri çıkmadı .bi embrace çıktı onnd da ben beenmedimm :S
En son dead_or_alive tarafından 06 Şub 2007 14:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

seyretmısstım surukleyıcı:) tavsıye ederım:D

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

dead_or_alive yazdı:fragmanından başLA melis boşver izle fragmanını kandırıorlar seni fragmanı izlemeyin die :-D :-D

bikaç arkadaşınızla birlikte izleyebileceğiniz, dierleri gibi cinsellikle alakalı hiç bi sahne barındırmayan mükemmel 4/4 lük bi film (bazıları 'film kusursuz gibi ama yine de bişeler eksik sanki ' diorlar onuu merak ettt,m bn de :S )

filmin psychosu ' paslı çivi ', jigsaw a, john doe ya basar mı basmaz mı bilmem ..: ))

bu filmin sonu çok güzel olmuşş. bu fiilm nasıl değill ?? ))

--bazı filmler vardır. izlersiniz. hayatınızın filmi olmaya aday...
ama sonu vardır ki başlarsınız : ' ulan şerefsizler!! böyle son mu olurrr '' '

işte Joy Ride öLe değil arkadaşlar..sonu da güzel her yeridee :-D

**filmin soundtracklarını bearshare e yazdım iç biri çıkmadı .bi embrace çıktı onnd da ben beenmedimm :S
bu kadar övdün bişi çıkar işallah..:Pbnde okudum yorumları merak ettim açıkçası :D
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...