Mutluluk

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mutluluk

Mesaj gönderen trabrock »

başrollerde talat bulut , özgü namal ve murat han var
töre , doğuyla batının yollarının kesişmesi ve mutluluğa giden yol

özellikle oyunculuklar çok iyi (özgü namal murat han ikilisi özellikle) ve filmde yakalanan manzaralar harika
istanbula ilk gelişteki gösterilen yerleri görünce istanbulda olasım geldi :010
filmle ilgili kişisel görüşüm ise ben çok beğendim en iyi türk filmleri arasına koyulabilir

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

zülfü livaneli'nin kitabından sinemaya uyarlanmış..konusu diğer töre filmlerinden ayrılmasını sağlamış..oyuncularıyla, konusuyla güzel bi film..

Kullanıcı avatarı
uykudakaybolan
Üye
Üye

Mesaj gönderen uykudakaybolan »

yarım saat önce ne yazık ki tatmin olanmadan çıktım sinemadan.çok bildik ve şaşırtmayan kurgusuyla beni şaşırttı.bu kadar meth edilen bi roman uyarlaması ama hiç olmamış.her şeye rağmen özgü namalın oyunculuğu ilk kez bu kadar iyiydi.ve özgünün tersine murat han denilen çocuk paso pazılarını göstermekten başka bi halta yaramıyodu. o neydi ya soğuktan donulan bi havada bile o atleti çıkartmadı ya.bi beyazı bi siyahı giyip durdu;)))

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

çok beğendim ve çok etkilendim..babam ve oğlum dan sonra son zamanlarda çekilen en güzel türk sinemasıydı bence...oyunculuğa hayran kaldım özellikle özgül namalı sevmeme neden oldu bu film..gerçekten çok etkileyiciydi...
tam ya hiçmi gülmicez çok ağldık ama dediğinz an birden gülümsetebliyo sizi...sonunu tahmin etmiştim ama yinede gerildik..tekrar izlemek istedğim filmlerden bitanesi..
haa murat hanın pazılarıda bizi ekstradan memnun eden hadiselerden biridir..kendisini pek sevdik gitmesin yurtdışlarına ne işi var bol bol film çeksin :-D :P ..
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...