Fenerbahçe

ve spor...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

dev!l_O_ yazdı:
jonnathan yazdı:ibrahim kutluay'la mirsad'ta gecti sanırım
işalah dordur yaff ne güsell olur ozman :-D bu arada basket ümit milli maçları war izmirde arklar aranızda o maçların tarih bilet fiyatlar ı hakkında bilgisi oln warmı??????????????????**
bu arada bu gün fikstür çekldi;) ama izlemedm...
5 ytl falan olur en fazla basket macları..Turkiye'nin maclarına gitmek lazım aslında...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

gitmek lazım tabide biz tarih leri nasıörenebilirskiii :S ?
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
drnky
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnky »

rocker_boyy yazdı:F5 onlarada yenilir bea umarım gelecek sezonda avrupaya gidipte TÜRKİYE'yi rezil etmez TÜRKİYE'nin puanını düşürdüler şimdi GS'de öneleme oynucak nyse F5 umarım bu kez puanla döner avrupadan :-D
geçtiimiz sezon ülke puanını düşüren takım acaba şamp ligindeki fb miydi yoksa köy takımı trömsöye iki maçta da galibiyet alamayıp kıç zoruyla bitane gol atabilen 6S mi??
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk
büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte,
adı konamaz... "
İslam ÇUPİ :002
nooldu bitti sandın dimi??bu ses biter mi?kesilir mi bu ses?bu sesi kesmek kolay mı??neden bitsin lahn bu ses??bu ses biter mi lahnn!!!bu ses biter mi lann??
BU KURBAN AŞKI BİTER Mİ LAHN?!?

criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

bu sene her takımdan başarı bekliyorum
Fenerbahçenin elinden gelenin en iisini yapacağına inancım sonsuz ama
diğer takımlar kayseri vs. hepsinden başarı bekliyorum
adımızı duyuralım artık...
karşıyaka alsancak vapuru

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

bende diğer takımların hepsinin elinden geleni yapıp başarı elde ediceğini inanıyorum ama fenerbahçeninde üstüne düşen görevi yapması lazım
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

criticize
Üye
Üye

kaldı 3 gün

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

şimdi valencia maçı var onu izlemeye gidiyorum

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Tiksindiğim tek spor klubüdür.Artık yolsuzluk ve mafya klubümüdür bilemem..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ilk cümlede spor kulübü yazı ikinci cümlede saçma sapan şeyler yazıyo bi karar ver

Kullanıcı avatarı
bombaleyos
Üye
Üye

Mesaj gönderen bombaleyos »

ne yalan söyleyim sırf döeklik olmasın die tutuorum ama bn Beşik istioruum :(

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hersene beklediğim gibi bu senede avrupada başarı beklediğimiz güzide bir takımımız
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

fenerbahce üstüne düsen göRevi yapaR..hıhı hep boLe oLdu saten dimi..:D..yha umaRım ii seyLeR yapaRLaR ama önümüsdeki 20yıL icinde bundan pek umutLu diiLim bn..yaptıkLarı yapıjakLarının göstergesiyse bunu bi 30 yıLa cıkaRaLım en iisi.. :-D
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

betul yazdı:fenerbahce üstüne düsen göRevi yapaR..hıhı hep boLe oLdu saten dimi..:D..yha umaRım ii seyLeR yapaRLaR ama önümüsdeki 20yıL icinde bundan pek umutLu diiLim bn..yaptıkLarı yapıjakLarının göstergesiyse bunu bi 30 yıLa cıkaRaLım en iisi.. :-D
o zaman söyleyelimde bıraksınlar onlar başkalarına bu avrupa maceralarını daha iyileri var onlardan bu lig te değil mi?

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

bloodline666 yazdı:
betul yazdı:fenerbahce üstüne düsen göRevi yapaR..hıhı hep boLe oLdu saten dimi..:D..yha umaRım ii seyLeR yapaRLaR ama önümüsdeki 20yıL icinde bundan pek umutLu diiLim bn..yaptıkLarı yapıjakLarının göstergesiyse bunu bi 30 yıLa cıkaRaLım en iisi.. :-D
o zaman söyleyelimde bıraksınlar onlar başkalarına bu avrupa maceralarını daha iyileri var onlardan bu lig te değil mi?

kötü bi takım denmio onLaRa..ama onLarda oLan imkanLarı Türkiyedeki heRhangi bi takıma weRsen en az feneRbahce kadaR basaRıLı oLujaktıR..ayRıja tepkim feneRbahcenin avrupaya gitmesinde diiL tabiki gitsin Türk takımLarı gitsin..ama TüRkiyede esip savuRup oRaya gidip ResiL oLmak bombos dönmek pek hos oLmuo..!

criticize
Üye
Üye

kimi alacaz biz yauw :(

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

betul yazdı:
bloodline666 yazdı:

kötü bi takım denmio onLaRa..ama onLarda oLan imkanLarı Türkiyedeki heRhangi bi takıma weRsen en az feneRbahce kadaR basaRıLı oLujaktıR..ayRıja tepkim feneRbahcenin avrupaya gitmesinde diiL tabiki gitsin Türk takımLarı gitsin..ama TüRkiyede esip savuRup oRaya gidip ResiL oLmak bombos dönmek pek hos oLmuo..!
bende onu diyorum eğer tekrar aynı hüsran olacaksa olmasın bunları bize kimsenin yaşatmaya hakkı yok olmazda bıraksınlar bundan sonra böyle bir rezilik yok diğer avrupar takımlarının oynadığı maçlara göre eleme oynama oynamama ihtimallerimiz oluyor umarım bu sene utanırım bu söyledikjlerimden hadi bakalım utandırın beni

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

roberto carlos bu perşembe istanbulda

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

r1g0r yazdı:ilk cümlede spor kulübü yazı ikinci cümlede saçma sapan şeyler yazıyo bi karar ver
Bana kafa tutma.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

213 yazdı:
r1g0r yazdı:ilk cümlede spor kulübü yazı ikinci cümlede saçma sapan şeyler yazıyo bi karar ver
Bana kafa tutma.
evet şu an önümdeki kafayı tutuyorum sana karşı..

bi de betül bence doğru değil söylediğin şey. onlardaki imkanları hangi takıma versek başarılı olur diyosun ama o imkanları yaratmak da bi başarı. hatta asıl sorun o. imkanları yaratmak. açıkçası sportif başarı artık pekçok yerde ikinsi sırada geliyo artık. ama türkiyede bunu kime anlatacaksın

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

r1g0r yazdı:
213 yazdı:
r1g0r yazdı:ilk cümlede spor kulübü yazý ikinci cümlede saçma sapan þeyler yazýyo bi karar ver
Bana kafa tutma.
evet þu an önümdeki kafayý tutuyorum sana karþý..

bi de betül bence doðru deðil söylediðin þey. onlardaki imkanlarý hangi takýma versek baþarýlý olur diyosun ama o imkanlarý yaratmak da bi baþarý. hatta asýl sorun o. imkanlarý yaratmak. açýkçasý sportif baþarý artýk pekçok yerde ikinsi sýrada geliyo artýk. ama türkiyede bunu kime anlatacaksýn
sportif baþarý 2. sýradamý gelioo...yapýlan bütün yatýrýmlar harcanan paralar yapýlan çalýþmalar vs...hepsi sportif baþarý içinn sportif baþarý istenmese sadece eðlence amacýyla yapýlmas bu þeylerr...ama fenerbahçenin hiç bir spor dalýnda özellikle futbolda hiç 1 sportif baþarýsý olmadýðý için bunun altýna sýðýnýp duruolarr...fenerbahçe ve fenerbahçeliler sayesinde gülüorum baya... :-D baq bisee...para yoq pul yoqq...ama avrupa kupalarýmýs (1 süper ve 1 uefa olmak üzere 2 adettir görmek istersenis müzemize iþtirak edebilirsiniz bigün) 16 adet lig þampiyonluðu ve artýk sayýsýný benim bile unuttuðum türkiye kupasý ve envayi çeþit kupa yer almaktadýrrr...ama paramýs yoqq...tesislerimis yoqq...onlar olmadýðý halde bu baþarýlarýmýs var...ya fenerbahçede...para gani tesis alasý var stat avrupaii..ama baþarý yoqqq..iþte asýl resillik budurr...PARANLA REZÝL OLMAK BU OLSA GEREK ((((: demiþ birileri ismini hatýrlamýorum... :-D
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

fenerbahçenin en son türkiye kupasýný kazamdýktan sora çektirdiði hatýra fotoðrafý...blim hangi yýlda olduðunu çözemedi :-D :-D

Resim

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

r1g0r yazdı:
213 yazdı:
Bana kafa tutma.
evet şu an önümdeki kafayı tutuyorum sana karşı..

bi de betül bence doğru değil söylediğin şey. onlardaki imkanları hangi takıma versek başarılı olur diyosun ama o imkanları yaratmak da bi başarı. hatta asıl sorun o. imkanları yaratmak. açıkçası sportif başarı artık pekçok yerde ikinsi sırada geliyo artık. ama türkiyede bunu kime anlatacaksın
aLLa daa güseLLeRini wesin gözümüz yok..hatta bütün kadıköyü aLın envai cesit spoR saLonlaRı caRt cuRt doLduRun..paRa waR azizim aLt yapı üst yapı heRseyinis tamam..da keske aRada ise yaRasa yaptıkLarınıs..hane tesisin aLLaa waR ama kuLLanıLmıo..waRmı waR bitmistiR :-D nse uzatmayaLım..yasık geLinmes bi takımın üstüne bu kdR sizde insan ewLadısınız(!) sanırım..:D

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

endoplazmik de beni güldürüyo. işi bilmiyo sunuz abi siz.

paran olmazsa sportif başarın olmaz. bilmiyosan söliim. gs avrupa kupalarını alırken transfere ne kadar para harcadıgını biliyo musun? ddünyanın gelmiş geçmiş en iyi 3 futbolcusundan olan bi hagiyi kadroya ne kadara kattınız? barcelona kaptanı popescuya ne kadara oynattınız takımda ? (şimdi şöyle düşün. ronaldinho+puyol) en iyi yerli oyuncular sizde ki serkan aykut ile bülent akına 15 milyon doları veren de sizsiniz. 24 milyon doları jardele veren de siz. sonra gelipp bana parasısız deme. o zamanlar biraz aklını kullansaydı gs yöneticileri bugün ne tromsoya elenirdiniz ne futbolcunuz grev yapardı ne de bomba transfer yapacam diye romanyanın bilmem neresinden kolpa futbolcu getirirdiniz.. gelişim sistemli olmadıgı müddetçe kaybedersiniz sonuçta. işte gs güzel örnek. peki fenerbahçe napıyo. ekonomik gelişmelerini bitirdi. bütün giderler gelirleri karışılar konuma geldi. şimdi sportif anlamda gerekenleri yapıp başarının gelmesi bekleniyor. olay bundan ibaret.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:endoplazmik de beni güldürüyo. iþi bilmiyo sunuz abi siz.

paran olmazsa sportif baþarýn olmaz. bilmiyosan söliim. gs avrupa kupalarýný alýrken transfere ne kadar para harcadýgýný biliyo musun? ddünyanýn gelmiþ geçmiþ en iyi 3 futbolcusundan olan bi hagiyi kadroya ne kadara kattýnýz? barcelona kaptaný popescuya ne kadara oynattýnýz takýmda ? (þimdi þöyle düþün. ronaldinho+puyol) en iyi yerli oyuncular sizde ki serkan aykut ile bülent akýna 15 milyon dolarý veren de sizsiniz. 24 milyon dolarý jardele veren de siz. sonra gelipp bana parasýsýz deme. o zamanlar biraz aklýný kullansaydý gs yöneticileri bugün ne tromsoya elenirdiniz ne futbolcunuz grev yapardý ne de bomba transfer yapacam diye romanyanýn bilmem neresinden kolpa futbolcu getirirdiniz.. geliþim sistemli olmadýgý müddetçe kaybedersiniz sonuçta. iþte gs güzel örnek. peki fenerbahçe napýyo. ekonomik geliþmelerini bitirdi. bütün giderler gelirleri karýþýlar konuma geldi. þimdi sportif anlamda gerekenleri yapýp baþarýnýn gelmesi bekleniyor. olay bundan ibaret.
fb de her zaman para vardý ama sportif baþarý asla olmadý...ve yine para var yine görüorusss...hayal mahsülüsünüs baþka biþi deil...fenerbahçe gülmek için iyi bir sebep..

þu sloganý da sölemek istiorumm..para,þike,iþte FENERBAHÇE... :P :-D

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

her zaman para mı vardı?? yapma be kardeşim. aziz yıldırım geldiği zaman bütçemiz 16 milyon dolardı.