Beşiktaş

ve spor...
r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

yöneticiler şerefsiz abi. hem de hepsi. bütün takımlarda var bu.

en kolayı şunu söliim. türkiye gibi bi yerde bu kadar paranın döndüğü bu kadar rantın oldugu bi yerde serefsizlik yapılmayacak da nerede yapılacak..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bloodline666 yazdı:
layne yazdı:
bloodline666 yazdı: beşiktaş şerefsiz bir takım değildir ağzımızı bozmayalım :007
görecez bakalım bu sene madem bursanın bizimle gerginliği var az kaldı maçlara
valla bursa 1 sene boyunca bilendi beşiktaşa... umarım sonu kötü olmaz...

umarım olur kimse bir daha bilenmez beşiktaşa
sanırım beni anlamadın :) umarım sonu beşiktaş için kötü olmaz demek istedim ben, tamam çarşı biliniyor ama bursaspor'un taraftar grubunu asla yabana atma bana kalırsa...
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

çarşı istediği kadar bilensin izmirdki tr kupası finaline bursaya sokulmadan yol uzatılarak götürüldürler ve inegöl maçında da baya bi güvenlik önlemi alınmıştı. bence bjk taraftarları götürülmez maça. götürülürse bursa taraftarı olarak girer maçı bol aksiyon yaşarım. (bi fenerli olarak bursayı dünden beri çok sevmeye başladım zaten)

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

ne bu abi ya bjk ya düşman mı kesılmıs herkes bursalı lar kawga etcek yer mi arıyo yanı konudan bısı anlamadım...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

okuyamayan varsa resmın ustune tıklasın

Resim
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bursalılar beşiktaştan nefret ediyo abi. öyle bi nefret tohumu ekti ki beşiktaş.. gidin sezon sonu oynanan beşiktaş - rize maçına bakın ya. iki yabancı futbolcuyu götürmediler maça. sergen fln da yedekti. saçmasapan bi penaltı golü.. vs..

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:bursalılar beşiktaştan nefret ediyo abi. öyle bi nefret tohumu ekti ki beşiktaş.. gidin sezon sonu oynanan beşiktaş - rize maçına bakın ya. iki yabancı futbolcuyu götürmediler maça. sergen fln da yedekti. saçmasapan bi penaltı golü.. vs..

ii abi nefret eden etsin seven sevsin ya boswer.....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

yesinler birbirlerini...millet burda tribun terorunu bitirmek icin bagrınıyor,onlar orda ikinci bir gs-fb,karsıyaka-goztepe gerilimi yaratıyor...kim ne kazanacak bu maclarda cıkacak kavgalardan sonra onu cok merak ediyorum ben...
sleeping with the earth my dying bride

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

kavga, şiddet olmasın, tabi olmasın. pembe bi rüyaya benziyo bunu demek. sahalarda adam öldürülüyo. iş o noktaya gelmiş.

bırakın yaa dünyanın çivisi çıkmış

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

dunyanın civisi cıkmıs diyede saldırganlasmanın manası yok...aklı olan zaten oraya kavgaya gitmez...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

layne yazdı:
bloodline666 yazdı:
layne yazdı: valla bursa 1 sene boyunca bilendi beşiktaşa... umarım sonu kötü olmaz...

umarım olur kimse bir daha bilenmez beşiktaşa
sanırım beni anlamadın :) umarım sonu beşiktaş için kötü olmaz demek istedim ben, tamam çarşı biliniyor ama bursaspor'un taraftar grubunu asla yabana atma bana kalırsa...
evet ben senin ne demek istediğini anladım zaten söylediğinden başka birşeyde anlaşılmazdı az kaldı göreceksin
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

beşiktaşlılar gidecek mi acaba bursa maçına ?

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

tabi inönüdeki maç için sordum ? bursada zaten oalckaları düşünemiyorum

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:beşiktaşlılar gidecek mi acaba bursa maçına ?
gidecez sen hiç merak etme
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bloodline666 yazdı:
iyi ben bursa tarafında olursam sana haber veririm önceden. RockTR bursa atatürk stadı buluşması yaparız

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:
bloodline666 yazdı:
iyi ben bursa tarafında olursam sana haber veririm önceden. RockTR bursa atatürk stadı buluşması yaparız
hiç merak etme ben sana haber veririm buluşruz orada

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

futbola doyrız.. beşiktaş beni her maçta futbola doyuruyo zaten. rakipleri o kadar güzel oynuyo ki hiçbi maçını kaçırmıyorum nerdeyse

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:futbola doyrız.. beşiktaş beni her maçta futbola doyuruyo zaten. rakipleri o kadar güzel oynuyo ki hiçbi maçını kaçırmıyorum nerdeyse
sen hiç merak etme herşeye doyacaksın :002

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bloodline666 yazdı:
r1g0r yazdı:futbola doyrız.. beşiktaş beni her maçta futbola doyuruyo zaten. rakipleri o kadar güzel oynuyo ki hiçbi maçını kaçırmıyorum nerdeyse
abi aklı başında adamsın sen yapma bari :o
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:
bloodline666 yazdı:
abi aklı başında adamsın sen yapma bari :o
işin içine beşiktaş girdimi akan sular durur benim için

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

"İyi düşündün mü Tümer?"
Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye geçişi ses getiren Tümer Metin'in bu transferinin perde arkasında ilginç bir olayın yaşandığı ortaya çıktı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Tümer'in transferine karar verilen akşam, milli futbolcuya kulübünde kalması yönünde telkinde bulunduğu öğrenildi. Beşiktaş ile anlaşamayan ve Fenerbahçe yöneticileri ile temasa geçen Tümer, bir hafta boyunca Milano'da tatil yapıp İstanbul'a döndükten sonra, Aziz Yıldırım'ın karşısına getirildi. Aynı gün Fenerbahçe'nin internet sitesinde gazetelerde Tümer ile ilgili çıkan transfer haberleri doğrulanmamıştı.

"SORUNLAR YAŞAYACAKSIN"

Yıldırım'ın Kanlıca'daki villasına akşam saatlerinde yönetici İlhan Ekşioğlu ve Ali Yıldırım tarafından getirilen Tümer ile Fenerbahçe Başkanı arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Yıldırım son görüşme öncesinde yıldız futbolcuyu karşısına çekerek, "Bak Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye geliyorsun. Takımında kaptanlığa kadar yükselmişsin. Biz senin ne kadar iyi oyuncu olduğunu biliyor ve istiyoruz. Ama sonra sen sorunlar yaşayacaksın" dedi.

"FENER'E GELMEK İSTİYORUM"

Tümer'in sessiz kaldığı konuşmaya Yıldırım, "Bugün biz sana daha çok para veriyoruz. Ama bu paranın Beşiktaş'tan ayrılmaya değip, değmeyeceğine sen karar vermelisin. Kulübünde kalman belki de senin için çok daha iyi olur" şeklinde devam etti. En önemli rakibinin kaptanını almak üzereyken, Fenerbahçe Başkanı'nın yılların tecrübesiyle bu şekilde hitap etmesi Tümer'i çok şaşırttı. Ama kararından vazgeçmedi ve "Ben Fenerbahçe'ye gelmek istiyorum" diyerek noktayı koyunca transfer gerçekleşti.
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

ayva çicek açmış yazmı gelecek bakalım doğuştan fenerli tümer inönüye nasıl gelecekkkk :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yalnizgezen yazdı:"İyi düşündün mü Tümer?"
Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye geçişi ses getiren Tümer Metin'in bu transferinin perde arkasında ilginç bir olayın yaşandığı ortaya çıktı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Tümer'in transferine karar verilen akşam, milli futbolcuya kulübünde kalması yönünde telkinde bulunduğu öğrenildi. Beşiktaş ile anlaşamayan ve Fenerbahçe yöneticileri ile temasa geçen Tümer, bir hafta boyunca Milano'da tatil yapıp İstanbul'a döndükten sonra, Aziz Yıldırım'ın karşısına getirildi. Aynı gün Fenerbahçe'nin internet sitesinde gazetelerde Tümer ile ilgili çıkan transfer haberleri doğrulanmamıştı.

"SORUNLAR YAŞAYACAKSIN"

Yıldırım'ın Kanlıca'daki villasına akşam saatlerinde yönetici İlhan Ekşioğlu ve Ali Yıldırım tarafından getirilen Tümer ile Fenerbahçe Başkanı arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Yıldırım son görüşme öncesinde yıldız futbolcuyu karşısına çekerek, "Bak Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye geliyorsun. Takımında kaptanlığa kadar yükselmişsin. Biz senin ne kadar iyi oyuncu olduğunu biliyor ve istiyoruz. Ama sonra sen sorunlar yaşayacaksın" dedi.

"FENER'E GELMEK İSTİYORUM"

Tümer'in sessiz kaldığı konuşmaya Yıldırım, "Bugün biz sana daha çok para veriyoruz. Ama bu paranın Beşiktaş'tan ayrılmaya değip, değmeyeceğine sen karar vermelisin. Kulübünde kalman belki de senin için çok daha iyi olur" şeklinde devam etti. En önemli rakibinin kaptanını almak üzereyken, Fenerbahçe Başkanı'nın yılların tecrübesiyle bu şekilde hitap etmesi Tümer'i çok şaşırttı. Ama kararından vazgeçmedi ve "Ben Fenerbahçe'ye gelmek istiyorum" diyerek noktayı koyunca transfer gerçekleşti.

ya allah askına ya bu akşam hiçbirşey demeyeceğim sence aziz yıldırım bu konuşmayı yapmış olabilir mi bir düşün ya biz nobreyi almışık aziz yıldırım bak sen kaptansın sen yinede bir düşün ben inanmıyorum geçelim bunları

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

benim keyfim sezon baslamadan kactı...klasik bi laf vardır,hazırlık macları olcu degildir ama bir takım hic mi tat vermez?digiturk alasım vardı ondan bile vazgectim,yine seyretmeye deger bir sezon gecirecek gibi degil besiktas...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

nancy maçını izledim hakikaten iyi değidli ya.. hatta gökan güleç son dakikada o pozisyonu harcayınca üzüldüm