Galatasaray

ve spor...
layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

beyler kusura bakmayın ama inamoto'yu çok hafife aldınız. tamam oynadığı bölgede dünyanın en iyisi değil ama dün yaptığı 2 hareketle galatasarayı 2 pozisyona soktu. galatasaray'da kimse zahmet edip şut atmazken dün kaleye 3 şut attı. eğer daha sağlam bir orta sahayla beraber oynarsa daha etkili olacak.

ayrıca ümit'i tebrik etmek gerek kesinlikle. adam hiçbirşey yapmasa da pozisyona giriyor. ilk yarı ümit'in ceza alanında birkaç topla buuşması vardı ama o çıktıktan sonra hiçbir pozisyon olmadı. sadece necati'nin saçma sapan bir vuruşu vardı. o pozisyonu da inamoto-arda ikilisi yarattı.
En son layne tarafından 13 Eyl 2006 16:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

ümite laf atan beni bulur karşısında onu gibi bir adm yok harika bir golcü o ya valla ama hiç bir teknik adamla iyi geçinemiyor o adam gece alemini cok seven bir adam ama sahada da hakkını veriyor hakketen bence formsuz olması falan bahane gerestin bahanesi her maçta banklo 11 de oynatılmalı :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:beyler kusura bakmayın ama inamoto'yu çok hafife aldınız. tamam oynadığı bölgede dünyanın en iyi değil ama dün yaptığı 2 hareketle galatasarayı 2 pozisyona soktu. galatasaray'da kimse zahmet edip şut atmazken dün kaleye 3 şut attı. eğer daha sağlam bir orta sahayla beraber oynasa daha etkili olacak.

ayrıca ümit'i tebrik etmek gerek kesinlikle. adam hiçbirşey yapmasa da pozisyona giriyor. ilk yarı ümit'in ceza alanında birkaç topla buuşması vardı ama o çıktıktan sonra hiçbir pozisyon olmadı. sadece necati'nin saçma sapan bir vuruşu vardı. o pozisyonu da inamoto-arda ikilisi yarattı.
abi şut atıyorda ne oluyor bana söyleme tamam kendine güverni olabilir harika severim ama böyle abuk sabuk şutlar olmaz kaleyi bulsun 1 olmaz hadi 2 de olmadı ama bali 3.sü olsun değil mi?
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

abi dün galatasaray'ın doğru düzgün şutu yok. adam kale önünde topla buluşamadı, emin ol buluşsa daha iyi şut çekerdi. kaleyi bulmasa da şut çekmesi iyidir bence. ne de olsa şut olmadan gol olmaz. ceza sahasına 2. yarıda top bile indiremedik gitsin dağa bayıra vursun önemli değil ama yeter ki vursun.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:abi dün galatasaray'ın doğru düzgün şutu yok. adam kale önünde topla buluşamadı, emin ol buluşsa daha iyi şut çekerdi. kaleyi bulmasa da şut çekmesi iyidir bence. ne de olsa şut olmadan gol olmaz. ceza sahasına 2. yarıda top bile indiremedik gitsin dağa bayıra vursun önemli değil ama yeter ki vursun.
gerçi orada haklısın hakkaten ceza sahası içerisinde o posizyonlar kaçmaz ama işte ne yaparsınm millet 6 pastan kaçırır kimisi 40 metreden atar iyi olacak galatasaray umarım :006 gelecek paralar avrupadan kazanalım maçları herşey düzelecek biraz oynasalar onlarda görecek aslında ne kadar güzel olacağını herşeyin ama işte şu stadın yapılması lazımdı bana göre olimpiyatta olmuyor bu işler ali samiyende olacak bu işler bak bu hafta bizimle maçınız var ( galşatasaraylısın diye söylüyom) daha başka oynanacak biliyorum daha iyi bir mücadele hemde futbol bekliyorum seyirci ,atmosfer ne derseniz deyin siz cok önemli bunuda gördük keşke ali samiyen adm gibi bir stad yapılsaydı harika olurdu cehennem avrupa takımları bu cehennemi daha iyi bilir ama işte olmadı biraz çalışılmadı sonuş olimpiyat hadi hayırlısı :006

Kullanıcı avatarı
_bittersweet_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _bittersweet_ »

''OCAK AYINDA TEMEL ATILACAK''-

Özhan Canaydın, TOKİ'nin, Seyrantepe'deki Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin temelini önümüzdeki ocak ayında atacağını belirterek, ''2 sene zaman kaybımız oldu, ama ısrarlı çalışmalarımızla, çıkan manilere rağmen bugüne getirdik. TOKİ tarafından hızla ihale çaışmalarına başlanacak. Ocak ayında temel atılacak ve 20-24 ay gibi bir sürede de tamamlanacağını müjdelemek isterim. Ne kadar çabuk yaparlarsa, biz de Ali Sami Yen'i o kadar çabuk devrederiz. Onlar da buradan sağlayacakları kaynakla rahatlarlar'' ifadelerini kullandı.

Canaydın ayrıca, Ali Sami Yen Stadı'nda Galatasaray'ın 2175 metrekarelik mülkünün de elinde kaldığını kaydederken, istenmesi halinde Seyrantepe'de yapılacak kompleks içinden, aynı miktardaki araziyle takas edilebileceğini söyledi.
http://www.superspor.com/detail.php?Typ ... 9&go=33497

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

24 ay sen bunu 2.5 sene yap vay be galatasaray batar o zaman kadar valla söyleyeyim şakası yok bu işin ayrıca neden bu kadar uzadı bu işl anlamıyorum daha önceden birşeyler yapılmalıydı bence

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

necati kötü niyetli oynadı golümüzü yedi...
diğer maçta 0-0 bnittiğinden bi kayıp yok gibi..
fikstür kaybı na inanmıyorum...
yenecek olan takım her yerde yener...
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bulletproof yazdı:necati kötü niyetli oynadı golümüzü yedi...
diğer maçta 0-0 bnittiğinden bi kayıp yok gibi..
fikstür kaybı na inanmıyorum...
yenecek olan takım her yerde yener...
inamoto milyoncudan alınmış gibi bir adam..hiçbir faydası yoktu+zararı vardı..
necati-hasan ikilisi gene işbaşındaydı herzamanki gibi..
arda baya istekliydi oyuna katkısı oldu..
ferhat tecrübesiz olmasına rağmen o bölgeyi iyi kapattı..
sabri istekliydi fakat yeteneksiz..
iliç hücuma pek bir katkısı olmadı keza defansada öyle..
song-tomas ikilisi görevini gene iyi yaptı..
mondragona zaten pek iş düşmedi..
ümit golü kovaladı fakat fiziki yetersizlikten topları alamadı..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu arada bunuda belirteyim galatasaray beraberlik takımı oldu bunu da söylemek gerekir italyan takımları gibi hatta bir hafat vardı italyada bütün maçlar berabere bitmişti o geldi aklıma bak yakışmıyor galatasaraya bu akşam lyon maçını izliyom birdern aklıma galatasaray geldi nerede o günler ah be özledim valla :cry: hagi kırmızı görünce adamlara top yaptırmayan okanlar emreler nerede valla ne orta sahaydı şimdi ise bir inamoto var nereye kadar
birde mehmet var mehmet topal hakkaten iyi bir kumaş gibi geliyor ilk maçında birşey yapmaya calıştı ama artık galatasaraya gelmenin verdiği bir heyecen mı diyim yoks hakkaten ben iyi bir adamım mı dercesine oynadı am aumarım 2.si cıkar ve galatasaray biraz olsu düzelir

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

bugün beşiktaşa kaç gol atıjaz ajaba..... :P
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bugün beşiktaş kaç gol atacak acaba? :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

2-1 yenijek galatasaray diorum...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

ne bjk ne gs berabere biter işalah :-D fenerde bu maçı alır yine :-D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bu akşamki maç için gönlümden beraberlik geçiyor ama gs galibiyete daha yakın gibi. bu arada bjk tek. dir. tigananın son maçı olabilir.

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

hadi yaw artık bu maçı almamız lazım.. hadi aslanlar! :010
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
_bittersweet_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _bittersweet_ »

Ümit Karan 100. golünü attı...

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

aslanlarım benm yaw.. 1-0.. yaa ayhan karşı karşıya kaçırdı golden sonra.. ah o da kaçmıcaktı yaa :007
Akın var güneşe akın!

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

işte olay budur! içelim, kutlayalım! :015
Akın var güneşe akın!

Kullanıcı avatarı
tugan
Üye
Üye

Bencede

Mesaj gönderen tugan »

3 puanı aldık ama beşiktaşın oynayısına göre daha iyi bir scorla bitirebilirdik bence :002
Dusun Dunya Karanlık Hayat Karanlık Dusler Karanlık Sular Siyah Gokyuzu Karanlık Hiç Aydınlanmayan Bir Dunya Gel Barıs Bu Lanet Hayatımla.
"Tecavüzlerin, cinayetlerin sorumlulari, sac sakal ya da müzik degil, kültürsüz ve cahil beyninizle kurdugunuz carp

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

ihih yendik....
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Bencede

tugan yazdı:3 puanı aldık ama beşiktaşın oynayısına göre daha iyi bir scorla bitirebilirdik bence :002
beşiktaşın oynamasında ne varmış anlamadım galatasaray cok mu iyi oynadı ki bunu söylüyorsun

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

Mesaj gönderen andytimmons »

harbi bu nasil yorumlar ben hicbisey anlamadim..galatasaraylisiniz diye nasil sevinebiliyosunuz ben anlamadım top mu oynadınız ki?? penaltı penaltı mıydı??? ben kahvede 20 - 30 kişiye bilmem nesini bilmem ne ettiklerim dedim gıklarını cıkaramadılar yendik mendik diye yok bilmem ne federasyon demesini bilirsiniz baska zamanlar..yok feneri tutuo yok bilmem ne..penaltı penaltı değil..e bize yapılan penaltı var verilmez..song un kırmızı görmesi gerekir verilmez..tamam ben demiyorum bizimkiler mükemmel oynadı ama bi top da direkten döndü bizim e bunları 90 dakikaya yayın bakalim objektif olun biraz ya..ne bu böle

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

andytimmons yazdı:harbi bu nasil yorumlar ben hicbisey anlamadim..galatasaraylisiniz diye nasil sevinebiliyosunuz ben anlamadım top mu oynadınız ki?? penaltı penaltı mıydı??? ben kahvede 20 - 30 kişiye bilmem nesini bilmem ne ettiklerim dedim gıklarını cıkaramadılar yendik mendik diye yok bilmem ne federasyon demesini bilirsiniz baska zamanlar..yok feneri tutuo yok bilmem ne..penaltı penaltı değil..e bize yapılan penaltı var verilmez..song un kırmızı görmesi gerekir verilmez..tamam ben demiyorum bizimkiler mükemmel oynadı ama bi top da direkten döndü bizim e bunları 90 dakikaya yayın bakalim objektif olun biraz ya..ne bu böle
abicim burada böyle nasıl istersen bir kere sonuna kadar giden adam görmedim burada bir hafta sövülür bir hafta sevilir :006

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

Mesaj gönderen andytimmons »

anladım..tavsiyeni dikkate alıcam..yalnız bu holiganlık düzenini cidden pek anlamıyorum..yani kendilerine geldi mi çileden çıkıyolar gol attilar mı nasil seviniyolar görsen psikopata bağlanırsın..penaltı penaltı değil herkes görüyo kimseden ses yok gol oluyo bi de seviniyolar..sonra federasyona laf atiyolar bizim burak yılmazda elle melle aldi önüne ama ben hiç sevinmedim hatta bastım kalayı..öyle gelicek puanları golleri istemiyorum ve kimsenin de istememesi lazım ya ben napıyım böyle maç kazancaksam..hiç kazanmam daha iyi..hakan sukurun pozisyon penaltıysa eğer..ben bu gözlerimi bagislicam kızılaya..canlı canlı söksünler gözümü..tamam bizimkiler de şut bile çekemedi 80 dk ama cidden herkes artık olsun da nasil olursa olsun mantığı güdüyo..böyle olmaz ki..iş delikanlılığa geldi mi herkes delikanlı ama..işte asıl GEREKLİLİKLERİNİ bilmiyolar..illa ki kafa göz beyin patlatmak değildir o delikanlılık..zamanla öğrenicek inşallah insanoğlu..görücez..takipdeyiz..