Galatasaray

ve spor...
Kullanıcı avatarı
morcu
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen morcu »

bloodline666 yazdı:ve galatasaray 6. beraberliğini aldı beraberliklerin takımları ankaragücü ve galasaray bir daha ansıl berabere kalınacağını bizlere gösterdiler teşekkür ederiz :006
valla aa..noldu galataya anlamadım..aslan çöktü..
bir büyük 6 kere berabere kalmamalı,
kalırsa küçüldüğünü gösteriri.
ne oldu aslanlara? :dance

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

maç başlamak üzere
edison bile pişman...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

sanırım 30 sn. önce başladı

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gggggggooooooooooooollllllllllllllll :-D :-D

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

goooool :yahoo dk 18.iliççç :yahoo
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

helal olsun gs'ye futbol dersi veriyor valla.
dk.20'de çok net bi pozisyon daha kaçırdık ..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

amnanmnnnnnnn 2-1 oldu .. :( :(

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ders terse dondu sanırım...bu kadar kolay gol yenmez ki...
sleeping with the earth my dying bride

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:helal olsun gs'ye futbol dersi veriyor valla.
dk.20'de çok net bi pozisyon daha kaçırdık ..
sana diorr :-D :-D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

3 tane kendini bilmez gerizekalının sahaya girmesini anlamak mumkun degil...uefa zaten ceza vermek icin kapıda hazır bekliyorken bu yapılan takımını protesto etmek degil,Turkiye'ye zarar vermek...Ne gecti ellerine kendilerini filelere atmakla?Hos,macın donme sansı varken,takımın en cok destege ihtiyacı oldugu son 15 dakika da takımı protesto eden taraftarıda anlamak cok guc...Bu nasıl Galatasaray'lılık?Kaldı ki cok kotu futbolda yok sahada,yenilen goller kisisel hatalardan...Yazık oldu bu gece Galatasaray'a,cok yazık...
sleeping with the earth my dying bride

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

İlk yarı afedersiniz kıçını yırtarak aklınca futbol dersi veren ama enerjisinin tamamına yakınını harcayan takım güzel bir ders almıştır umarım.

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

jonnathan yazdı:3 tane kendini bilmez gerizekalının sahaya girmesini anlamak mumkun degil...uefa zaten ceza vermek icin kapıda hazır bekliyorken bu yapılan takımını protesto etmek degil,Turkiye'ye zarar vermek...Ne gecti ellerine kendilerini filelere atmakla?Hos,macın donme sansı varken,takımın en cok destege ihtiyacı oldugu son 15 dakika da takımı protesto eden taraftarıda anlamak cok guc...Bu nasıl Galatasaray'lılık?Kaldı ki cok kotu futbolda yok sahada,yenilen goller kisisel hatalardan...Yazık oldu bu gece Galatasaray'a,cok yazık...
+1

ilk yarı çok iiydik...2.yarı noldu böle anlamadım?maça gtmeyi düşünüoduk,ii ki gtmemişz
edison bile pişman...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Yordular ilk yarı kendilerini çok, hayvan gibi koştular ilk yarı. 60. dakikaya kadar GS nin faul sayısı ne kadar arttı. Golden sonra onu da yapamadılar, taraftara helal olsun.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

başlangıçta şunu söyleyeyim tamam skor tatmin edici değil yenildik ama taraftar bu şeklde olayı abartmamalı sonucunda yine cezayı biz çekeceğiz ama bunların farkında değiller sanırım galatasaray gol atamadı diye adam gitti kendii psv kalesinin içine bıraktı ne oldu yani şimdi durumda bir değişikliklik var mı hayır yok skor yine aynı 2-1 bunu ben everton -fenerbahçe maçında görmüştüm birde tam bir rezaletti açıkcası utandım valla aynı olaylar orada da oldu maçın devre arasında tam evertonlular cıkıyorken bizimkiler hemen sahaya falan atladılar ya 1 2 kişide değil ben diyeyim 10 sen de 15 herkes girdi işte birisi aldı topu aşladı penaltı kulanmaya haaaayyyyyyyyyyyyyda derken güvenlik geldi ama birşey olmadı çünkü bir taraftarla 5 güvenlik boğuşuyordu sonuçta da ayn sahne devam ederken taraftar başladı ıslıklamaya ve adamlar utnadı herhalde ki o sahaya atlayanlar aynı geldikleri yerden cıktılar yukarıya devam ettiler maçlarını izlemeye bunlara birisinin dur demesi lazım özelikle o stadta büyük sorunlar var bu akşam bir de rüzgar cıktı ki sormayın gitsin orada değil futbol hiçbir şey yapılmaz ama işte ne yaparsın zaten ulaşımı demeye gerek yok
bu akşamki futbola gelincede valla esasında kötüde oynamadık aslında ama işte mondinin yediği abuk sabuk bir gol yüzünden moraller bozuldu arkasında bir ofsayt taktiği yapalım derken ayhan sağolsun harika bir iş yaptı ve ofsaytı bozdu arıza herif ne yenildik büyük br ihtimalede cıkma ihtimalimiz suya düştü bakalım futbol bu belki tanrılar bize yardım ederler
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
morcu
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen morcu »

ne oldu arkadaşlar
2-1 oleyyyyyyyyyyy psv

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bloodline666 yazdı:başlangıçta şunu söyleyeyim tamam skor tatmin edici değil yenildik ama taraftar bu şeklde olayı abartmamalı sonucunda yine cezayı biz çekeceğiz ama bunların farkında değiller sanırım galatasaray gol atamadı diye adam gitti kendii psv kalesinin içine bıraktı ne oldu yani şimdi durumda bir değişikliklik var mı hayır yok skor yine aynı 2-1 bunu ben everton -fenerbahçe maçında görmüştüm birde tam bir rezaletti açıkcası utandım valla aynı olaylar orada da oldu maçın devre arasında tam evertonlular cıkıyorken bizimkiler hemen sahaya falan atladılar ya 1 2 kişide değil ben diyeyim 10 sen de 15 herkes girdi işte birisi aldı topu aşladı penaltı kulanmaya haaaayyyyyyyyyyyyyda derken güvenlik geldi ama birşey olmadı çünkü bir taraftarla 5 güvenlik boğuşuyordu sonuçta da ayn sahne devam ederken taraftar başladı ıslıklamaya ve adamlar utnadı herhalde ki o sahaya atlayanlar aynı geldikleri yerden cıktılar yukarıya devam ettiler maçlarını izlemeye bunlara birisinin dur demesi lazım özelikle o stadta büyük sorunlar var bu akşam bir de rüzgar cıktı ki sormayın gitsin orada değil futbol hiçbir şey yapılmaz ama işte ne yaparsın zaten ulaşımı demeye gerek yok
bu akşamki futbola gelincede valla esasında kötüde oynamadık aslında ama işte mondinin yediği abuk sabuk bir gol yüzünden moraller bozuldu arkasında bir ofsayt taktiği yapalım derken ayhan sağolsun harika bir iş yaptı ve ofsaytı bozdu arıza herif ne yenildik büyük br ihtimalede cıkma ihtimalimiz suya düştü bakalım futbol bu belki tanrılar bize yardım ederler
Maçın oynandığı bölge çok sakat, ondan oluyor bunlar.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bir türk takımının avrupada yenilmesine sevinen sağlıksız zihniyeti hiçbir zaman anlamamışımdır..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:bir türk takımının avrupada yenilmesine sevinen sağlıksız zihniyeti hiçbir zaman anlamamışımdır..
o tabir biraz hafif değil mi? sence daha güzel laflar biliyorum ben :006
bir zaman gelip avrupada takımımız kalmassa o zamnada kına alıcam ben dağıtcam :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

bloodline666 yazdı:
wolfali yazdı:bir türk takımının avrupada yenilmesine sevinen sağlıksız zihniyeti hiçbir zaman anlamamışımdır..
bir zaman gelip avrupada takımımız kalmassa o zamnada kına alıcam ben dağıtcam :006
bırakınnn çocuklarla çocuk olmayınn,inşallah gsmiz uefaya kalırrrr
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bloodline666 yazdı:
biliyorum çok hafif ama naparsın forum kuralları kısıtlıyor beni.. :010

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya bırakalımda bu sadece burada değil ya akşma mçı izliyorum yemin ederim galatasaray golü attı ilk ben kalktım belki sandalyenin üstünde bakıyorum millete 2 3 tane kendini bilmez de psv gol sevindiler ya valla adamın ters bir zamanına gelecek sonra uğraş :006
ya daha geçenlerde konuşmadıkmı biz ingilizlerin uefa kupasını aşlmasını falan yoksa ön eleme oynayacaktık diye bas bas bağırmadıkmı arkadaşlar birlik beraberlik demedik mi ne oldu bize bu kafayla biz daha cok bakarız adamlara yensinde bizde gitsek diye

Kullanıcı avatarı
morcu
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen morcu »

MuHoS yazdı:
bloodline666 yazdı:
olmicak duaya amin denmez.

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

morcu yazdı:
MuHoS yazdı:
bloodline666 yazdı: o tabir biraz hafif değil mi? sence daha güzel laflar biliyorum ben :006
olmicak duaya amin denmez.
sen ilah mısın? olup olmucaını kestirebilme yeteneğine sahipsin galiba?!?
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

morcu yazdı:ne oldu arkadaşlar
2-1 oleyyyyyyyyyyy psv
Yorumların ortalığı karıştırmaktan başka hiçbir işe yaramıyor.Buradaki üyeleri(bende dahil) gereksiz yere sinirlendiriyorsun.Tam bir zaman kaybı ve gereksizliktir senin yaptığın.
Senden ricam lütfen buraya yorum yazma artık.Yazdığın yorumlar ilk okul çocuklarının ''hahaha gördünmü nasıl mors oldunuz ama?'' türünden sözlerinden ileriye gidemiyor.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

KoRn_eR yazdı:
morcu yazdı:ne oldu arkadaşlar
2-1 oleyyyyyyyyyyy psv
Yorumların ortalığı karıştırmaktan başka hiçbir işe yaramıyor.Buradaki üyeleri(bende dahil) gereksiz yere sinirlendiriyorsun.Tam bir zaman kaybı ve gereksizliktir senin yaptığın.
Senden ricam lütfen buraya yorum yazma artık.Yazdığın yorumlar ilk okul çocuklarının ''hahaha gördünmü nasıl mors oldunuz ama?'' türünden sözlerinden ileriye gidemiyor.
al benden de o kadar..