Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

issirganotununissirmiyani yazdı:
wolfali yazdı:
jonnathan yazdı:Ali Koç: 2 yıl hak mahrumiyeti, 30 bin YTL.
Aziz Yıldırım: 1 yıl hak mahrumiyeti, 20 bin YTL.
Murat Özaydınlı: 6 ay hak mahrumiyeti, 10 bin YTL

Mahmut Uslu: 1 ay hak mahrumiyeti
Zico: 1 maç men.
Aurelio: 2 maç men.
Fenerbahçe: 1 maç seyircisiz, 30 bin YTL para cezası
zico'ya 4 maç men verselerdi keske :)
ozaman şampiyon olma ihtimalininz olurdu görüyorsunuz fedarasyon taraf tutuyor sırf siz şampiyon olmayın diye zico ya ceza vermiyor
kıhkhıhkhııkkhhh.. :-D

buarada biletlerden hiçbişi çıkmadı ya..!! anam bare 1 forma çıksaydı yahu.. off.. :(
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

çekilsinler ligden yaw başkada bişi demiyorum ben lig başlarında demiştim bu sene zevk alamıcam maçlardan diye harbiden öle oldu mehmet a. keşke yığsaydı o lavuğu orayada aldığı ceza bişiye benzeseydi :(

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

yanlış üstüne yanlış yapılıyor takımda. beşiktaş maçında madem bu kadar sinirlendi futbolcular, bu hırslarını maçta gol atarak gösterselerdi. maçtan sonra kavga edersen yenilgiyi hazmedemedi olursun. bu şekilde sadece anti-fenerlileri sevindirir, taraftarını üzer, ceza alır ve takıma zarar verirsin. futbol sahada oynanır ve her türlü cevap sahada verilir.

takımı ligden çekme gibi şovlar yapmaya hiç gerek yok. başarısızlığa sebep aramaktan başka birşey değil bu. yıllar önce Ali Şen de bu şovu yapmıştı, ne oldu sonunda. gaza gelmeden son haftaları kayıpsız atlatmaya bakalım. biz iyi oynarsak ne hakem ne federasyon zarar veremez.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

ligden çekilmeye afedersiniz ama aziz yıldırımın kıçı yetmez ligden çekildigi an direkmen 2 lige düşer takım hiç bir şekilde bunun başka açıklaması yok birde ne imiş lig tv yi almıcaklarmıs stada bu havuzdan çıkmak demek bunun cezai yaptırımıda ligden düşmesidir yaa öyle kabadayı kılıklarında gezilmesin ortada asarım keserim diye türkiye ligi bir koç holding deil karıştırılmasın :)
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

"ligden çekilme" gibi saçmasapan bir düşünceyi hayata geçirmek hem de fenerbahçe tarafından bunun yapılması imkansızdır..
maksat reklam olsun..
çok gururluyuz,ligden çekiliyoruz..
aziz yıldırımın geçen sene şampiyon olamamasından sonra verdiği istifa kararı gibi politik söylemler..
yok fenerbahçe klubünün bilmem kaçıncı yöneticisi ne demiş:
"okurlarımızdan bilmemkaç binin üzerinde faks geldi,ligden çekilme kararını dikkate alacağız"
o faksların 3/4 ünü galatasaraylılar göndermiştir be..
ben kendimden biliyorum.. :)
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Beşiktaş taraftarları Fenerbahçe için hazırlık yapıyor...

Beşiktaşlılar'ın, Fenerbahçe kafilesini Samandıra'dan İnönü'ye çıkana kadar psikolojik olarak etkilemek için çeşitli hazırlıklar yaptığı öğrenildi.

Taciz edecekler...

Beşiktaş taraftarı, Fenerbahçe ile oynanacak Süper Lig’de sezonun en önemli maçı öncesi ezeli rakibine büyük sürprizler hazırlıyor. Lideri devirip, zirveyi ele geçirmek isteyen Siyah-Beyazlılar’ın rakibin motivasyonunu ve konsantrasyonunu bozmak amacıyla Sarı-Lacivertli kafile İnönü Stadı’na gelene çeşitli eylemler yapacağı kaydedildi. Fenerbahçe takım otobüsünün özellikle geçeceği güzergah üzerinde ve Dolmabahçe civarında Beşiktaş taraftarının tacizine maruz kalabileceği ifade edildi.

Çarşı’nın sürprizi var!

Ancak Siyah-Beyazlılar’ın Fenerbahçe’ye yapacağı eylemler bunlarla bitmeyecek. Sarı-Lacivertli yöneticilerin kupa rövanşı sonrasında verdikleri isyankar demeçlere atfen sahaya emzikler ve dansöz kıyafeti atılacağı bildirildi. Ama Beşiktaş tribünlerinin kalbi olarak bilinen Çarşı’nın Fenerbahçe maçına çok büyük bir sürpriz hazırladığı öğrenildi. Fakat Çarşı grubu, bu konu hakkında kesinlikle sır vermiyor. İstanbul polisinin de bu gelişmeler ve gelen duyumlar nedeniyle büyük önlemler alacağı gelen bilgiler arasında...

Fanatik 02.05.2007
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Maç sonunda bir grup Fenerbahçeli taraftar İstiklal Caddesinde tezahürat atarak ilerliyordu, 10 kişilerdi sanırım. Daha sonra BJKli bir grup üstlerine yürüdü. Ufak tartışmalar çıktı ve ayrıldılar. Daha sonra FBli grup yürümeye devam etti tezahüratlarla. BJKlilerden birinin telefonla "abi caddede bağırarak yürüyorlar, siz meydanda kaç kişisiniz" dediğini duydum. Her taraf BJK formalı insanlarla doluydu zaten, adamlar resmen FBli avına çıkmış. Aynı şekilde sahilde Kabataş tarafında aynı şeyler vardı. Last Hope konserinden çıkmıştım, Fenerbahçe Beşiktaş'ı yenip şampiyonluk yolunda önemli bir hamle yapmıştı, bir de bunları görünce moralim bin kat arttı., çok güldürdüler beni Beşiktaşlılar.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

kindmonster yazdı:Beşiktaş taraftarları Fenerbahçe için hazırlık yapıyor...

Beşiktaşlılar'ın, Fenerbahçe kafilesini Samandıra'dan İnönü'ye çıkana kadar psikolojik olarak etkilemek için çeşitli hazırlıklar yaptığı öğrenildi.

Taciz edecekler...

Beşiktaş taraftarı, Fenerbahçe ile oynanacak Süper Lig’de sezonun en önemli maçı öncesi ezeli rakibine büyük sürprizler hazırlıyor. Lideri devirip, zirveyi ele geçirmek isteyen Siyah-Beyazlılar’ın rakibin motivasyonunu ve konsantrasyonunu bozmak amacıyla Sarı-Lacivertli kafile İnönü Stadı’na gelene çeşitli eylemler yapacağı kaydedildi. Fenerbahçe takım otobüsünün özellikle geçeceği güzergah üzerinde ve Dolmabahçe civarında Beşiktaş taraftarının tacizine maruz kalabileceği ifade edildi.

Çarşı’nın sürprizi var!

Ancak Siyah-Beyazlılar’ın Fenerbahçe’ye yapacağı eylemler bunlarla bitmeyecek. Sarı-Lacivertli yöneticilerin kupa rövanşı sonrasında verdikleri isyankar demeçlere atfen sahaya emzikler ve dansöz kıyafeti atılacağı bildirildi. Ama Beşiktaş tribünlerinin kalbi olarak bilinen Çarşı’nın Fenerbahçe maçına çok büyük bir sürpriz hazırladığı öğrenildi. Fakat Çarşı grubu, bu konu hakkında kesinlikle sır vermiyor. İstanbul polisinin de bu gelişmeler ve gelen duyumlar nedeniyle büyük önlemler alacağı gelen bilgiler arasında...

Fanatik 02.05.2007

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=10832950 : )

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

http://www.youtube.com/watch?v=JJXO_FGxrhk

işte şampiyonluğu getiren gol :) izlemeyen arkadaşlarımız izlesin :)

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Şampiyonun başlığıdır artık burası, yazı yazarken bu gerçeği göz önünde bulunduralım.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Dünya'ya geldik bir kere,
Görmek isteriz şampiyonluklar içinde,
Şampiyon olunca tüm Türkiye,
İnleyecek en büyük KANARYA diye!!!
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Sonunda iyiler mutlaka kazanır :yahoo

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Fenerbahçeyi tebrik ederim şampiyon oldukları için . yoksa ligden çekilirdi mazallah :P

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

herşeye ve herkese rağmen biz farklıyız ve en büyüğüz :)

Kullanıcı avatarı
FBrcn
Üye
Üye

Mesaj gönderen FBrcn »

Şampiyonluğumuz herkese bir cevap oldu :010 artık hiç kimse bişey söyleyemiyor çabalasalarda ergeç saçmaladıklarının farkına varıyorlar :-D :-D nese artık bütün fenerbahçe taraftarlarına hayırlı uğurlu olsun bide şu gs maçını kazansak artık hiiiiiç konuşamazlar :-D :-D

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Fenerbahçe Ali Sami Yende de alkışlanacak performans gösteriyor. motivasyonunu kaybeder diyenlere inat şampiyonluğu nasıl hakettiğimizi kanıtlıyorlar. ilk yarı 0-2, 2 tane de 2. yarı bekliyoruz.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

futbolcularımız sakatlanmasın yeter.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Şampiyonluk sevinci yaşayamıyorlar!!!!!!!!!!!!!!!!!11
F.Bahçe şampiyon oldu ama yönetim endişeli. Takımın yarısının durumu belli değil. Önümüzdeki sezon büyük sorunlar yaşamamak için iç transferi halletmeye çalışıyorlar.

F.Bahçe olaylı bir sezonu şampiyon olarak bitirmeyi başardı. Şampiyonluğun ilan edilmesinin ardından bir çok oyuncu transfer teklifi aldığını açıklarken, bazıları da yaşadıklarından dolayı rahatsız olduğunu ve ayrılmak istediğini söylüyor. Yönetimin de önümüzdeki sezon kadroda görmek istemediği oyuncular var. Durum böyle olunca F.Bahçe yönetimi şampiyonluğu doyasıya kutlayamaz oldu ve iç transfer çalışmalarına ivedi bir şekilde başladı. İşte F.Bahçe'de akibeti henüz belli olmayan oyuncuların durumu:

Tuncay Şanlı: Futbol hayatına Avrupa'da devam etmek istediğini söylüyor. Taraftarın en çok sevdiği oyuncu. F.Bahçe'nin en büyük kozu. "İlk olarak kulübümle masaya oturacağım" dese de kesinlikle ayrılmayı kafasına koydu. Menajeri ise sürekli olarak " Transfer olacak" diyor. Yönetimin ayrılmasından en çok endişelendiği futbolcu.

Alex De Souza: İstatistikleri muhteşem. Kuşkusuz Türkiye'deki en iyi yabancıların başında geliyor. 'Prensip anlaşmasına varıldı' denmesine rağmen resmi açıklama henüz yok. Küçük bahanelerle toplantılara girmiyor ve menajerinin Avrupa'da görüşmeler
yaptığı gelen haberler arasında. Yönetim Alex'in de ayrılabilecek olmasından büyük endişe duyuyor.

Appiah: Taraftarın sevgilisi. Sezon içerisinde yanlış oynatıldığını söylereke rahatsızlığını dile getirdi. Sözleşmesi devam ediyor anca Serie A'dan ciddi teklifler alıyor. Hakkında çıkan 'Gidecek' haberlerine şiddetli tepki verdi ancak her an Çizme'nin yolunu tutabilir.

Ümit Özat: Kaptan ayrılık sinyallerini verdi bile. Daum'dan teklif aldığını söyleyerek Almanya'ya gitti. Büyük bir aksilik olmazsa sözünden dönmeyecek ve önümüzdeki sezon Bundesliga'da Köln forması giyecek.

Tümer Metin: G.Saray maçından sonra " Cuma günü bir basın toplantısı düzenleyeceğim ve aldığım kararları açıklayacağım" dedi. Askerlik sorununun sürekli gündeme getirilmesinden çok rahatsız. Yurt dışında oynamak istiyor.

Kezman: Performansı beklentilerin çok altında. Ancak attığı öylesine kritik goller var ki şampiyonlukta çok etkili. Yönetimin kendisinden çok memnun olduğu söylenemez. Agresifliği başına çok iş açtı. Kendisi de Türkiye'de
yaşadıklarından rahatsız. Önümüzdeki sezon F.Bahçe forması giymesi sürpriz.

Deivid: Yönetim kendisini satmayı planlıyor. Performansı çok düşük bulundu. İstenilen düzeyde değil. Ancak şu bir gerçek, Tuncay, Alex ve Kezman'ın ayrılması durumunda Deivid'in de gidişi adeta intahar olabilir. Bir anda 4 hücum elemanını kaybetmek hiç bir yönetimin işine gelmez.

Volkan Demirel: Çok değil sadece 2 ay önce yönetime haber gönderip " Yıllık 1 milyon 700 bin Euro'ya imza atarım" diye kaleci Volkan üçüncü kaleci konumuna düştü. İki ay önce istediği paranın yarısına bile takla atabilir. Yönetim " üçüncü kaleciye
bu kadar vermeyiz" diye Volkan'ın menajerinin kulağına kar suyunu kaçırmış bile.

İşte bu futbolcuların durumunun netlik kazanmaması F.Bahçe yönetiminin tadını tuzunu kaçırdı. Taraftar takımın bozulmasını istemiyor. Bir iki yıldız takviyesiyle önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde başarı beklentisi var ancak öncelikle iç transfer sorununun çözülmesi gerekiyor

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Rıdvan'dan dobra dobra itiraflar

Son günlerde hakkında milletvekili adayı olacağı iddiaları basında çıkan Rıdvan Dilmen, iddialarla ilgili ilk kez konuştu.

Dünün “Şeytan” futbolcusu, bugünün ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, “Kendimi ihbar mı etmiş oluyorum bilmem ama hiçbir seçimde oy kullanmadım” itirafında bulundu. Dilmen’e çok teklif gelmiş ama o “Siyasetten anlamam” diyor

Çocukluğumda öğrendiğim ilk futbolcu ismidir Rıdvan Dilmen. Yemyeşil gözleri, kirli sakalı ve dümdüz saçlarıyla-ki o dönemin gençleri pek özenirlerdi bu perçemli saçlara- fırtına gibi eserdi sahalarda. “Şeytan” Rıdvan’ın jübilesini yapmasının ardından yıllar geçti. O, şimdi başarılı bir futbol yorumcusu. Ama aklının köşesinde hala futbol var. Son günlerde Ümit Milli Takım için haber bekliyor. Dilmen ile futbolun ardından Türkiye siyasetinin değerlendirmesini istedim. “Siyasetten hiç anlamam. Tahminlerim yanlış” diyen Dilmen, hayatında hiçbir seçimde sandık başına geçmediğini itiraf etti.

Çocukluğunuzda da Fenerliymişsiniz. Peki ünlenmeniz Fenerbahçede değil de Beşiktaşta olsaydı da “Aynı başarıyı yakalar, şeytan lakabını hak ederdim” diyor musunuz?

Yetenekli oyuncuydum. A veya B kulüp bence önemli değil. Yetenekli oyuncu, her kulübe kendini kabul ettirir. Çocukluğumda Fenerliydim ama Fenerde oynamam benim şansımdı. 1981’de Beşiktaş’a gidiyordum. Ama transferim olmadı.

Fener yenilince tebeşir yerdim

Hasta Fenerli misiniz peki?

Acayip Fenerliyim. Küçükken Fener kaybedince ağlardım, o gece uyumazdım. Şimdi de öyle. Tabii, bunu iş hayatıma yansıtmamaya, objektif olmaya çalışıyorum ama çocukluğumda takım yenildiğinde tebeşir yiyecek ölçüde Fenerliydim.

Karşıyakaspor’un formasını öperken fotoğrafınızı gördüm. Hayranlarınızın sinirlerini bozmuştur bu görüntü.

Ben, her çalıştığım kulübe objektif yaklaşırım. Çünkü çoluğuma çocuğuma oradan ekmek götürüyorum. Karşıyaka’da da başka kulüplerde de çalıştım. Hangisinde çalışırsam çalışayım o kulübün formasını öperim.

Peki bu formanın renkleri sarı-kırmızı olsaydı?

Neden olmasın! O takımda ekmek yiyorsam öyledir bu işler. O arma, bana ekmek veren bir armadır.

Aslında belirli bir maddi birikimi yakalamış olmalısınız.

Çok şükür!

Bundan sonra Fenerbahçe çizgisinin dışına çıkmama gibi düşünceye sahip olmanız gerekmez mi?

Güzel bir soru. Geçenlerde aklıma da geldi ve kendi kendime sordum bu soruyu. Ama ne bileyim tarzım farklı. Programda sadece tek takım üzerine konuşmuyorum.

Ben sormadan yorumculuğunuza geçiş yaptınız. Sizi gazetelerden birinin promosyon olarak verdiği bez bebeğinizle tanıdım. Sonra baktım gazetelerden birinde yazar olup TV’ye atlamışsınız ve ssessiz sedasız yorum yapıyorsunuz. Peki kanal yöneticileri harala gürele bir program istemezler mi?
İstemezler. Biz kaçta giriyoruz yayına? 21’ de. Kavgacılar, 1 buçukta giriyor.
Serhat Ulueren’in programından bahsediyorsunuz sanırım.

Hayır. Türkiye’deki spor programları şunlar: Maraton, Stadyum, bizim program ve Ahmet Çakar’ın yaptığı program. Onların da kendilerine özel olumlu yönleri vardır. Ama bir spor programını siz gece saat 1.30’da mı yoksa akşam 21.30’da mı izlersiniz?

Siyasetten hiç anlamam

Siyasi camiadan size çok teklif geldi mi?

Aklınıza gelebilecek çoğu partiden teklif aldım.

Niye girmediniz peki? O taraklarda beziniz mi yok?

Anlamam ki! Anlamadığım da geçenlerde anlaşıldı. Köşemde Tayyip Bey’i cumhurbaşkanlığına hazır gördüğümü, sanki cumhurbaşkanı olacak gibi bir hava sezinlediğimi yazdım. Olmadı. Demek ki tahminlerimi bildiğim alanda yapmam lazım. “Gol olur” falan demem gerek. (gülüyor) Gerçekten siyasetten hiç anlamam.

Hakkında kalem oynattığınıza göre AKP ile bir dirsek temasınız var dır...

Hayır. CHP’den de, DYP’den de, AKP’den de teklif almıştım. Tayyip Bey’i İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan tanıyorum. Bende de önemli bir anısı vardır. Eksi 7 derecede jübile yapmıştım. O gün, o soğukta jübileme gelip bana şilt vermişti. Bu yüzden Tayyip Bey’i insan olarak severim. Onun dışında siyasi atağım yok. Atağa kalkmayı da hiç düşünmüyorum.

O zaman bir vatandaş olarak siyasi gelişmeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hayırlısı! Yeter ki ülke kaosa girmesin, ekonomi kötü olmasın.

Oy veriyorsunuz değil mi?

Bir şey söyleyeceğim inanmayacaksınız ama ben hayatımda hiç oy kullanmadım. İhbar ediyorum kendimi. Cezası var mı bu işin? (gülüşmeler) Kimse de bana “Oy kullan” demedi. Ceza da vermediler. Ancak bu yıl kullanacağım.

Bu yıl niye fikrinizi değiştirdiniz?

Canım oy kullanmak istiyor. Partiyi söylemem.

Peki hükümetlerin politikalarını beğenmediğinizde “Keşke oy kullansaydım” dediğiniz oldu mu?

Yooo.

Altılı ganyan oynar mısınız?

Her zaman oynamıyorum. Kazandığım da kaybettiğim de oluyor. Genele vurduğum zaman çoğunlukla kaybetmişimdir. Ama zevkli.

Peki yaşamda şans size sık sık gülüyor mu?

Kadere inanırım ama şansı insanlar kendi yaratır. Bu nedenle şansa inanmam. Mesela ben iyi futbolcuymuşum ki Fenerbahçe beni kadrosuna katmış.

Tahmin yeteneğinizi nasıl keşfettiniz?

Tahmine son zamanlarda hiç girmiyorum. İnsanlar, farklı şeyler anlıyor. Oysa ben tüm masumluğumla tahmin yapıyorum. Yorumlarken yaşayan biriyim. Ama tabii ki 10 tahmin yaparsın, 2’sinde tutar, 8’i tutmayabilir. Kötü niyetli yapmıyorum ki! Geçenlerde arkadaşım söyledi. Ahmet Çakır, benimle ilgili yazı yazmış. “Tahminleri fos çıktı” diyor. Galatasaray, Erciyes’i yener demişim. Yenmemiş. “Bakın. Yanlış tahmin yaptı” diyor. Yapabilirim. Çok doğal.

Çakır, düşmanlık mı besliyor size yoksa?

Hiç bilmiyorum. Diyelim ki; Ahmet Çakır, “Beşiktaş, Trabzon’u avantajla yenebilir” dedi. Yenemedi. Ben, ona itiraz etmem. Bunlarla uğraşıyorum. Demek ki dediğiniz gibi kendisinde bana karşı düşmanlık var. Yorumculukta 3-5 kişiden biri olduğum için belki de bunu yapıyorlar.
Sadece 3 sarı kart gördüm

Peki siz kimseye bulaşmaz mısınız?

Gördünüz mü? Futbolcuyken sadece üç sarı kart gördüm. Birinde hakemi aldatmaya yönelik hareketten, birinde yardımcı hakeme itiraz etmiştim. Haklıydı. Diğerinde de arkadaşım, hakeme küfür etti. Hakem, döndü beni gördü. Normalde atacaktı. Sarı kart verdi. Yorumculukta da kimseyle bir sorunum olmadı. Bilgin Gökberk’in tarzını da Ömer Üründül’ü de beğeniyorum.

Spor yorumculuğu camiasında çok kavga var mı?

Denk gelmedi. Ben hangi yorumcu, ne kadar para kazanır diye çok merak ediyorum. Ama hiç kimseye de sormadım.

Bir dönem Faik Çetiner’in ne kadar aldığı gündem konusu olmuştu.

Allah daha çok versin Faik ağabeye! Çok kazansın inşallah! Bizden üç kat fazla kazansın.

Niye? Bazıları az kazanıp diğerleri çok kazanırsa, eşitsizlik dizboyu olmaz mı?

Herkes kazansın. Ama Rıdvan olmak da kolay değil. Boşuna Rıdvan olmuyorsun. Ben Rıdvan olduğum için kazanıyorum. Maçtan önce haybeye oturup da yatmıyorum. Antremana da katılıyorum.

Peki bir yorumcu, birinci ligde top koşturan bir futbolcudan daha fazla kazanabilir mi?

Hayır. Türkiye’de dört büyükte oynayanların kazandığı para çok konuşuluyor. İkinci ligdekiler mağdurlar. İyi bir yorumcu, dört büyükteki futbolcuların kazandığının 3’te birini alır.

Ses kaydı bana ders oldu

Ekranda hiç rastlamadım ama çok küfür eder misiniz?

Etmem de bazen hanım “Küfürlü konuşuyorsun” der.

Bir zamanlar küfürlü konuşmanızın olduğu ses kaydı hasıl olmuştu medyada.
Galatasaray’ın bir maçı vardı. Devre arasında yayın reklama girdi. Yönetmen Musa Çözen, şeker gibi bir adamdır. Acayip konuşur, beş kelimenin dördü küfürlüdür. O arada ağzımızdan bir küfür çıktı. Hata yapmışız. Şimdi de küfürlü konuşmaya başlayınca aklıma geliyor. Bu, bana ders oldu.

Kimseye beddua etmem!

Futbolun efsanesi. Bu sıfat size uyar mı?

Bana sormayın. Ben kendime yakıştırıyorum. Ama tabii ki bu sıfatı insanlar bana yakıştıracak.

Çok mu alçak gönüllüsünüz?

Genelde öyleyimdir. Pardon ama onu da başkası değerlendirsin.

Hayatta çok fazla tevazu sahibi olduğunuzu düşünür müsünüz peki?

Düşünürüm. Çok enteresan sorular bunlar!

Peki mütevazılık, sizi çok yaralar mı?

Çok. Mütevazı olduğunuz zaman suistimal çok olur.

Son günlerde sizi yaralayan olay nedir mesela?

Ben çok iyi niyetli düşünürüm. Hayatta küs olduğum kimse yoktur.

Beddua ettiğiniz biri bile olmadı mı?

Hayır. Hiç etmedim, etmem de. Kimseye küsmem. Sadece araya mesafe koyarım.

O zaman canınızı çok acıtan biri hiç olmadı.

Olmuştur belki de üzülmüşümdür ama geçmiştir. Uğraşmam iki gün öncesiyle.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

F.Bahçe'den güvenlik güçlerine teşekkür

Fenerbahçe Kulübü, Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile yaptıkları olaylı derbi maçta kendilerine gösterilen ilgi nedeniyle güvenlik güçlerine teşekkür etti.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
''Hafta sonu oynadığımız Galatasaray-Fenerbahçe müsabakasında taraftarlarımızın ve kafilemizin güvenli bir biçimde stada geliş ve stattan ayrılışlarını temin eden başta İstanbul Emniyet Müdürümüz Sayın Celalettin Cerrah olmak üzere, yüksek şahsında tüm güvenlik güçlerine teşekkür ederiz.

Maç sırasında ve sonrasında yaşanan her türlü olumsuzluğa rağmen taraftarımızın ve kafilemizin güvenliğini sağlayan emniyet yetkilileri görevlerini büyük bir özveri ve başarıyla yerine getirmişlerdir. Statlarımızda bu tür çirkin olayların tekrar yaşanmamasını dilerken, tüm emniyet mensuplarına tekrar camiamız adına teşekkür ederiz

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

adamlar sütten çıkmış akkaşık oldu a.q :x

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Fenerbahçe bugün Efesle olan 3. maçı da alıp şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. futboldan sonra basketbolda da yüzümüz gülmeye başladı. aydın örs takımı iyi bir yere getirdi bu sene.. hadi hayırlısı

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

efes'i galatasaray'a çevirdik şerefsizim :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

basketbol kupasını da aldık eee bu kadarmı :) sıradaki :)

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

100.yılımızda aldığımızz kupalarla kıraç ın dediği gibi mutlu olduk valla :)
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!