Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

anam ne başarılı bi klup bu fener yahu!!.. maşşallahirrahmanirrahim walla.. futbol, basketbol, voleybol, kürek fln ööle bişilerde duydum.. başta 1.likler olmak üzere baya bi ii derecelerle kapattık sezonu.. koçlarım bnm.. öptüm hepinizi.. bakalım transferler nası olcak..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Resim

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

r1g0r yazdı:Resim
güzel olmuş :010

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

işte carlosun hayatta yedigi en kötü 2 çalım :)

hagi süper kupa finali :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VBcaGJQUpqw[/youtube]

ilhan mansız milli maç :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K5pJxvQK4Xg[/youtube]
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Attıklarını yazamıyorum. sonra sıfırdan, frikikten attığı goller falan var. oooo kasmaya gerek yok. herkes neyin ne oldugunu biliyor zaten.

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:Attıklarını yazamıyorum. sonra sıfırdan, frikikten attığı goller falan var. oooo kasmaya gerek yok. herkes neyin ne oldugunu biliyor zaten.
evet o konuda katılıyorum sana özellikle fransaya 1997 de attıgı gol oha lan adama bak ne gol atttı dedirtecek cinsten :)

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

carlos frikikten bol gol atıyor ama frikikleri mahalle maçlarındaki gibi abanmaca kullanması pek güzel değil bence. bir oyuncu frikikte topun başına geçince köşeye teknik bir vuruş falan umuyor bu bünye. şöyle 90a doğru yol alan...
betterman.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

brz önce bi şampiyonluk daha aldık.. :D o da Stv de yayınlanan *şöhretler turnuvası*ydı.. bnm bildiklerimden..:: başta çok çok çok çok özlediğim ve çok çok çok çok sevdiğim hoyhoyum, uche, boliç vardı.. rıdvanı TS maçında göremedim ama.. vardır mutlaka ya.. onun dışında artık göbek yapmış amcalar vardı.. babam biliyo hepsini tabe ama.. bana pek yabancılardı yane.. canım hoyhoyum bnm yerim seni..
turnuvada..::
2. TS
3. BJK
4. GS oldu.. işte bööle.. :)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

layne yazdı:carlos frikikten bol gol atıyor ama frikikleri mahalle maçlarındaki gibi abanmaca kullanması pek güzel değil bence. bir oyuncu frikikte topun başına geçince köşeye teknik bir vuruş falan umuyor bu bünye. şöyle 90a doğru yol alan...
Yok bence sert vurmak daha güzel ama ben bu konuda Liverpool'lu Riise'nin frikiklerini ve uzaktan şutlarını daha çok beğeniyorum. Adam 35 metreden sanki kaleciyle karşı karşıyaymış gibi rahat vuruyor topa ve gol atıyor hatta bazen dalga falan geçtiğini sanıyorum herifin.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya digiturkü olanlar 76. kanalı -FB tv- açsınlar.. abi müthiş bi kutlama var şu an.. kesinlikle fenerli olsun olmasın herkesin görmesi gereken bi gösteri ya.. harika..!!

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

Tuncayla ilgili bu haber beni çok üzdü.

F.Bahçe ile henüz anlaşamayan, Beşiktaş'ın 3 yıllığına 12 milyon Euro'luk teklifini de reddeden Tuncay Şanlı, Avrupa'ya gitmeyi kafasına koydu.

Başkan Aziz Yıldırım'la önceki akşam başbaşa yaptığı görüşmede Avrupa'ya gitmek için izin isteyen milli yıldız, İngiltere Premier Lig'e bu sezon yükselen Birmingham ile Manchester City ve Tottenham'ın teklifleri üzerinde duruyor.

http://www.kanalturk.com.tr/19040/"avru ... orum".html
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bir fenerbahceli avrupada kupa kaznınca ne yapar? Cok basit playstation u kapatip uyur )) haha çok sevdim bu lafı

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hahahhhaaa.. bende çok seviyorum bu lafları.. :-D orta yerinden çatırdayan insanların çıkardıkları sesler çok eğlenceli oluyo!! caneyeyeyeyyyciim.. :)

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:hahahhhaaa.. bende çok seviyorum bu lafları.. :-D orta yerinden çatırdayan insanların çıkardıkları sesler çok eğlenceli oluyo!! caneyeyeyeyyyciim.. :)
+10000000

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

tabi carlos'u getirdik ya içleri içlerine sığmıyor:P
carlos size anca ayakkabısını yollar dediler hamit kendilerine formasını yolladı sustular. :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

arkadaşlar daha öncede dünya starları aldınız bakın kutluyorum bu konudan ama sunu unutmayın para ile sadet olmaz . ortega geldi adAm futbolu bırakma pahasına kaçtı aynı keza ortega öyle umarım carlos a yapmassınız aynısını .:) hamit transferi için haklısın ali bende katılıyorum sana . ama bir 34 lük carlos bu takımda ne iş yapar tartışılır keşke onun yerine antalyadan volkanı alsaydınız neyse volkan gibi bir futbolcuyu türk futbolu kazanmıs oldu neme lazım hayatı kararırdı

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

tunday'ın middlesbrough ile 4 yıllığına yıllığı 2.2 milyon pounddan anlaştığı yazıyor ntvmsnbc.com'da.
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Evet anlaştı, Tuncayımız yok artık.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Oralarda harcanmasın da...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Bi yandan çok sevindim, diğer yandan fenerbahçeli olarak üzüldüm.
Başarılar Tuncay'a

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

hayırlı olsun fenerbahçeye türk futboluna en önemliside tuncaya bizi en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphem yok
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Fenerbahçeden daha küçük bi klübe gitti.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

tuncayın ingilterede başarılı olacağına inanmıyorum. tuncay yürekli, hırslı ve de süratli ama teknik olarak bence yetersiz. türkiyede idare eder ama ingilterede bitirirler onu.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kendini geliştirebilir belki. diğer söylediklerine katılıyorum. teknik olarak çok zayıf, tek artısı türkiye liginde çok koşması ve hızı ama orada da bu çok birşey ifade etmeyebilir.

yine de seçtiği takım dolayısıyla bence başarılı olma ihtimali var.
betterman.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

r1g0r yazdı:
layne yazdı:carlos frikikten bol gol atıyor ama frikikleri mahalle maçlarındaki gibi abanmaca kullanması pek güzel değil bence. bir oyuncu frikikte topun başına geçince köşeye teknik bir vuruş falan umuyor bu bünye. şöyle 90a doğru yol alan...
Yok bence sert vurmak daha güzel ama ben bu konuda Liverpool'lu Riise'nin frikiklerini ve uzaktan şutlarını daha çok beğeniyorum. Adam 35 metreden sanki kaleciyle karşı karşıyaymış gibi rahat vuruyor topa ve gol atıyor hatta bazen dalga falan geçtiğini sanıyorum herifin.
uzaktan şutlar konusunda haklısın, sert şutlar iyi tabi. ama frikik konusunda ben hala teknikten yanayım. hafif açılmış oyuncu, topa doğru yavaşça geliyor, vuruyor, top süzülüyor, kaleci yavaş giden topa rağmen kıpırdayamıyor vs vs...

hoydonk gibi...
betterman.