Galatasaray

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

milli takımda izledik o adamdan hiçbirşey olmaz söyleyeyim galatasarayda beşiktaşın izinden gidiyor hayırlısı olsun
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

bloodline666 yazdı:milli takımda izledik o adamdan hiçbirşey olmaz söyleyeyim galatasarayda beşiktaşın izinden gidiyor hayırlısı olsun
Milli takimda fazla forma $ansi bulamadi ama buldugu zamanlarda iyi degerlendiremedi.Siradan bi oyuncu bence.G.saray'a faydali olmaz bence.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:
bloodline666 yazdı:milli takımda izledik o adamdan hiçbirşey olmaz söyleyeyim galatasarayda beşiktaşın izinden gidiyor hayırlısı olsun
Milli takimda fazla forma $ansi bulamadi ama buldugu zamanlarda iyi degerlendiremedi.Siradan bi oyuncu bence.G.saray'a faydali olmaz bence.
avrupa şampiyonasının ilk maçı olan portekiz maçında oynadı gördük ne adamları gönderdi fatih terim onun için yıldıray mesela
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Aynen katiliyorum.Ama açma bu konuyu haci ya.Fatih Terim'in oyuncu seçimleri yüzünden sampiyonluktan olduk.Neyse..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Aynen katiliyorum.Ama açma bu konuyu haci ya.Fatih Terim'in oyuncu seçimleri yüzünden sampiyonluktan olduk.Neyse..

bu hataları görüp fatih terimde birşeyler yapıp dünya şampiyonasında daha yukarıya cıkmak için bu adamlarla olmayacağını görmek lazım doğru seçim yapılırsa şampiyon oluruz

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

b grubu

benfica
olympiakos
galatasaray
hertha berlin
metalist kharkiv

Şampiyonlar ligi grubu gibi.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hayırlısı olsun galatasaray için olympiakos ve metalist maçları istanbulda hertha berlin ve benfica maçları deplasmanda oynanacak inşallah çıkar cimbom bu gruptan

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Ne maçtı..Ne goldü kewell'ın attığı..Ne olaydı sabri'nin kaleye yönelebilen şutu ama
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sıra hamburga geldi bakalım

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu sene cimbom harika bir takım kurdu herhalde geçen sene gibi olmadan uefada final oynar