Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

'Fener'e gidersen hakkımı helal etmem'

Yıldız futbolcuya ağabeyinden garip tehdit:'Fener'e gidersen kardeşlikten silerim'

Fenerbahçe'nin Zenit takımından almak istediği Fatih Tekke'ye ağabeyinden büyük tehdit geldi: "Fenerbahçe'ye gidersen ben de kardeşim yok derim, kardeşlikten silerim."

www.medyatrabzon.com" internet sitesinin haberine göre, futbolcunun yurt dışında çalışan ağabeyi Mehmet Tekke'nin, "Fenerbahçe'ye gidersen ben de kardeşim yok derim, kardeşlikten silerim. Yurt dışında kal, başka takımlara git ama Fenerbahçe'ye gitme. 1996 yılındaki şampiyonluk acısı hala yüreğimde. Oğlumun adını da Fatih koydum Amcasının adını taşıyor. Öyle bir şey olursa nüfusa başvurup adını değiştiririm. Sen Trabzon'un ve bizim sembolümüzsün" dediği öne sürüldü.

Kaynak:ensonhaber.com
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Şu medyatrabzon.com ne kadar güvenilir bir site bilmem ama komik bir olay.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

carlos sonunda siftahı yaptı..geriside gelir artık.
attığı muhteşem golle fenerbahçe'ye de 3 puanı kazandıran isim oldu.

ne demişler :''roberto carloss..... -çekil kenara!'' :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

valla sivasın kaçırdıklarını gördğm bizim maçta garanti atarlardı bunları ama fener gelince şansları tutmuyor adamların valla
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

öncelikle bugün çok iyi bir maç olmasa da iyi bir skorla döndü bizim takım..maçta çıkan olaylar bizlere barbar diyenlerin gerçek yüzünü bir kere daha gösterdi. fener taraftarının bir ara "fener" tezahuratı yerine "türkiye" diye bağırması da olayın türkiye ye hakarete vardığının göstergesidir..

başka bir olay ise 100. yıl kutlamaları dolayısıyla yapılacak şölene "beyonce" nin gelecek olması. taraftar bomba transfer beklerken yönetim başka bir bomba getiriyor ülkemize.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

collin kazım bu takımda banko oynaması gerekiyor! bu maçtada girdikten sonra bunu kanıtladı.muhtesem yetenekli bir oyuncu,şampiyonlar liginde çok büyük katkıları olur..
ayrıca volkan bu gece muhteşemdi,eski formuna döndüğünü gösterdi..
edu&lugano&carlos üçlüsü ise kusursuz oynadı,ortasahanın aksamasına rağmen...

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

wolfali yazdı:collin kazım bu takımda banko oynaması gerekiyor! bu maçtada girdikten sonra bunu kanıtladı.muhtesem yetenekli bir oyuncu,şampiyonlar liginde çok büyük katkıları olur..
ayrıca volkan bu gece muhteşemdi,eski formuna döndüğünü gösterdi..
edu&lugano&carlos üçlüsü ise kusursuz oynadı,ortasahanın aksamasına rağmen...
Barış'ı unutmamak lazımçok çabaladı. Bir de Beyonce getirmeyi(kesin olup olmadığını bilmiyorum) nasıl başarmışlar, tebrik etmek lazım.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

www.fenerbahce.org beyonce geliyor arkadaşlar =)

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

güzel bir maç ülke için güzael puan hayırlı olsun
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Fenerbahçe'nin şampiyonlar ligindeki rakipleri belli oldu.

G Grubu:
Inter Milan (İtalya)
PSV Eindhoven (Hollanda)
CSKA Moskova (Rusya)
FENERBAHÇE SK (TÜRKİYE)
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

iyi bir grup olmuş , fenerin gruptan çıkma şansı yüksek bence

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Hayırlısı olsun çıkar çıkmaz bilmem ama fener güzel oynasın yeter.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

fenerbahçe ye başarılar bir beşiktaşlı olarak grup içinde inşallah değil cıkmak zorunda diyorum artık bundan öte kimse gelmezdi bence iyi bir grupta bence bri aksilik olmassa cıkacaktır
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

manyaq
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyaq »

fenerbahçe bırıcık sevgılımızz

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

fenerbahçe'nin anderlecht maçlarında iyi oynadığını söyleyemem.sadece kaliteli kadroya sahip olmanın avantajını kullandığını düsünüyorum.
defans bloğu ve kaleci dısında 2 maçta da ben diğer oyuncuları yeterli bulmadım.
özellikle defansımızı büyükşehir belediye maçı dışında çok beğeniyorum.
bana göre dünya standartlarında bir defansa kavusuyoruz yavas yavas...fakat ortasaha için aynı seyi söyleyemeyeceğim..lakin deivid-alex-tümer'in bir arada oynadığı bir ortasaha doğal olarak çözülür..aurelio-deniz ikilisi elinden geleni yapsa dahi komple ortasahayı toparlayamıyorlar.tümer ve deivid'in yerine collin kazım ve wederson'un oynaması bence bizi kat kat güçlendirir..ortasaha'daki problemimizi çözer..gelelim forvete;kezman dünya standartlarında bir golcü buna kimsenin itirazı yok fakat sezon basından beri bir formsuzluğu olduğuda aşikar..alternatif olarak collin,semih,ilhan gibi çok yetenekli oyuncularının olmasına rağmen zico'nun kezman ısrarını anlamıs değilim..inşallah adriano-fatih tekke ikilisinden birini kezmanı göndererek alırızda forvetimiz de sorunsuzlasır..

şampiyonlar ligi gruplarına gelecek olursak;bence 1.torbanın en formsuz takımı inter'in gelmesi bize büyük avantaj sağladı.bence inter'i kadıköyde alabiliriz..psv ve cska ise kolay rakip değiller.canımızı yakabileceklerini göz önünde bulundurmak lazım.fakat ben bu gruptan çıkacağımıza inanıyorum gene de=))

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bence bu sene kuralarda türk takımları çok şanslıydılar. bu şans halen de devam ediyor. biz bu balla gidersek bu iş hiç de zor olmaz :P
betterman.

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

wolfali yazdı:fenerbahçe'nin anderlecht maçlarında iyi oynadığını söyleyemem.sadece kaliteli kadroya sahip olmanın avantajını kullandığını düsünüyorum.
defans bloğu ve kaleci dısında 2 maçta da ben diğer oyuncuları yeterli bulmadım.
özellikle defansımızı büyükşehir belediye maçı dışında çok beğeniyorum.
bana göre dünya standartlarında bir defansa kavusuyoruz yavas yavas...fakat ortasaha için aynı seyi söyleyemeyeceğim..lakin deivid-alex-tümer'in bir arada oynadığı bir ortasaha doğal olarak çözülür..aurelio-deniz ikilisi elinden geleni yapsa dahi komple ortasahayı toparlayamıyorlar.tümer ve deivid'in yerine collin kazım ve wederson'un oynaması bence bizi kat kat güçlendirir..ortasaha'daki problemimizi çözer..gelelim forvete;kezman dünya standartlarında bir golcü buna kimsenin itirazı yok fakat sezon basından beri bir formsuzluğu olduğuda aşikar..alternatif olarak collin,semih,ilhan gibi çok yetenekli oyuncularının olmasına rağmen zico'nun kezman ısrarını anlamıs değilim..inşallah adriano-fatih tekke ikilisinden birini kezmanı göndererek alırızda forvetimiz de sorunsuzlasır..

şampiyonlar ligi gruplarına gelecek olursak;bence 1.torbanın en formsuz takımı inter'in gelmesi bize büyük avantaj sağladı.bence inter'i kadıköyde alabiliriz..psv ve cska ise kolay rakip değiller.canımızı yakabileceklerini göz önünde bulundurmak lazım.fakat ben bu gruptan çıkacağımıza inanıyorum gene de=))
yürü be ali :-D
dont speak..

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Tuncay, Fener'e dönüyor

'Çok mutsuzum döneceğim, Fenerbahçe'de kaptanken burada yedeğe düştüm'
Fenerbahçe'den İngiltere'nin Middlesbrough kulübüne giden Tuncay, Ada'da aradığını bulamadı. Kanarya'dan ayrıldığına bin pişman olduğunu söyleyen Tuncay, yakınlarına dönüş sinyali verdi. Yöneticiler, yıldız oyuncuyu ara transfer döneminde geri almaya hazırlanıyor.

chamreun
Üye
Üye

Mesaj gönderen chamreun »

bu ne ya daha gideli kaç ay oldu oynayabilse 11de oynatırlardı tabi..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

valla nerden alınmış bu haber ama bilemiyorum gidenin pek geleceğini sanmıyorum bonservisi falan var hata zaten tuncayda umarım hatasını anlamıştır kendiside bitti feneride bitirdi bana kalırsa

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bu aralar her yerde deivid de souza nın soyunma odasında çekilmiş çıplak resimleri dolaşıyor.. futbolcular sevinirken arada deivid in de çıplak görüntüleri çekilmiş ve basına dağıtılmış.. çok sevimsiz bir olay..

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Ne kadar ilgi ceker bilmiyorum ama 100. yıl kutlamaları icin Beyonce'yi getirtcek olan takım.. Artık Aziz bey felekten gece calarken Sampiyonlar ligi ne olucak gorucez hep birlikte :)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

veronique yazdı:Ne kadar ilgi ceker bilmiyorum ama 100. yıl kutlamaları icin Beyonce'yi getirtcek olan takım.. Artık Aziz bey felekten gece calarken Sampiyonlar ligi ne olucak gorucez hep birlikte :)
Valla futbolcular Beyonce'u canlı gördükten sonra destan yazar avrupada :P

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

wolfali yazdı:
veronique yazdı:Ne kadar ilgi ceker bilmiyorum ama 100. yıl kutlamaları icin Beyonce'yi getirtcek olan takım.. Artık Aziz bey felekten gece calarken Sampiyonlar ligi ne olucak gorucez hep birlikte :)
Valla futbolcular Beyonce'u canlı gördükten sonra destan yazar avrupada :P
o zamana kadar elenmemis olurlarsa yazarlar :P

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

sana katılıyorum canım..önce başarı sonra eğlence olsa çok daha anlamlı olurdu.. birkaç yıl sonra arkamıza baktığımızda fener i beyonce ile değil şampiyonlar ligi başarısı ile hatırlamayı daha çok isterim..