Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

berabere kaldık yaa !!!!!!!
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

bu futbola cok bile inşalah bu futbolu çarşamba akşamı oynamazasınız gerçi interede sizden farklı değil ama nede olsa tecrübe
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

semih'i oynatmamaya yemin etmiş bir zico ile bir cacık olmaz bu takımdan..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

takımdan değil o teknik direktör bozuntusundan yazık valla bu takım böyle oynar mı ya eskiden nasıl oynuyordu bu tkaım şimi nasıl birde sabrein diyor utanmadan inşallah bir inter faciası olmaz
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Beyonce konseri talebi karsılayabilmek adına Stadyum konserine cevrilmistir ve 24 Ekim Carsamba gunu saat 20:00'da Sukru Saracoglu Stadyumunda verilecektir. biletler cok yakında hatta bikac gun icinde biletix'te satısa sunulacaktır..
Ozellikle erkek olan Fenerbahcelilerin cok ilgisini cekecek gibi gozukuyor :P

ayrıntılı bilgi icin..

http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/8689/

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

inter maçında alınacak bir galibiyetin daha iyi olacağından eminim umarımda öyle olur

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

veronique yazdı:Beyonce konseri talebi karsılayabilmek adına Stadyum konserine cevrilmistir ve 24 Ekim Carsamba gunu saat 20:00'da Sukru Saracoglu Stadyumunda verilecektir. biletler cok yakında hatta bikac gun icinde biletix'te satısa sunulacaktır..

ayrıntılı bilgi icin..

beyonce'u canlı izlemek için bilgisayarını gözünü kırpmadan satacak insanlar tanıyorum :P

manyaq
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyaq »

fenerbahçe sampıyonlar lıgınde yarın aksam bence bu kadroyla buda basarır

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

wolfali yazdı:
veronique yazdı:Beyonce konseri talebi karsılayabilmek adına Stadyum konserine cevrilmistir ve 24 Ekim Carsamba gunu saat 20:00'da Sukru Saracoglu Stadyumunda verilecektir. biletler cok yakında hatta bikac gun icinde biletix'te satısa sunulacaktır..

ayrıntılı bilgi icin..

beyonce'u canlı izlemek için bilgisayarını gözünü kırpmadan satacak insanlar tanıyorum :P
baktılar ki futbol görünmüyo sahada, bari konser yapalım demişler... :-D
bu sabah y....k var istanbulda...

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Ned_Kelly yazdı:
wolfali yazdı:

ayrıntılı bilgi icin..

baktılar ki futbol görünmüyo sahada, bari konser yapalım demişler... :-D
Bi Galatasaraylı oalrak Feneri savunacagım hic aklıma gelmezdi ama.. Sahada futbol olmasa da Metallica'dan beri yapılacak ilk stadyum konserine el attılar ve bu kendi reklamları icin cok iyi.. Aziz Yıldırım isini biliyor :)

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

"Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde İnter'le oynayacağı maçı İspanyol hakem Cantalejo yönetecek. Luis Medina Cantalejo Sarı Lacivertlilerin ve Carlos'un yakından tanıdından bir isim. İspanyol hakem Schalke-Fener maçında Aureilo ve Luciano'yu, Barcelona-Real Madrid maçında Roberto Carlos'u oyundan attı. Cantalejo Zidane'nın Materazzi'yi attığı dünya kupası finalinde de 4. hakemdi."
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

akşam bize yapılan fauller gibi italyanlrına yaptıklarınada göz yumarlarsa kötü olur inşallah görürler

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

ya hocam rıdvan dilmen ne diosa oluo..adam fener kaybetmez dedi kaybetmicek inş.. baknızı beckahm için gol olur dedi oldu :P:D..kötüydü kabul:D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Helal olsun, iyi oynuyorlardı, golü de attılar...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bizim takım alem ya, bir ligdeki haline bak bir şampiyonlar ligindeki.. deivid bugün harika oynuyor golün onun ayağından geleceği belliydi, alex in katkılarını da unutmamak lazım harika pas verdi.. umarım kırmızı kart arızası olmaz..

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

helal olsun süper oynadılar inter doğru dürüst atak bile yapamadı.. işte bu be... müthiş bir gol süper bir futbol :-D :-D :006
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

fenerbahçe interle dalga geçti 90 dakika...gerçekten muhtesem ötesi bir oyun..gerçekten tarihi farkı kaçırdığımıza yandım ben.o kezmanın,aurelio'nun kaçan golleri neydi ya..direkten dönenleri saymıyorum bile...valla işte bu! dedirtçek bir mactı.
ayrıca seyircide karnaval yerine çevirdi,inter için tam bir kadıköy cehennemi oldu.
gol ise anlatılmaz yasanır bir goldü gercekten..alex defansı fıtık edip geçti,deivid voleyi doksana taktı..ama dedim ya tarif edilmez,yaşanır :P
denize ve kezman'a rağmen fenerbahçe'nin bu oyunu gerçekten muhtesemdi.helal olsun Fener'ime. =))
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

dört köşeyim şu an maçın tadı damagımda kaldı """Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır.""" bu ayrıcalığı bu akşamda bir kez daha anlamış bulunuyorum :) helal benim kanaryama =)))

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ne maçtı be.. valla 2. yarı bizimkiler yorulur disiplin bozulur inter yüklenir dedim ama oyun disiplininden hiç taviz vermediler.. bu arada sezar ın hakkını da sezara vermek lazım değil mi, özellikle alex in o pozisyonunu iyi kurtardı..

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

wolfali yazdı:fenerbahçe interle dalga geçti 90 dakika...gerçekten muhtesem ötesi bir oyun..gerçekten tarihi farkı kaçırdığımıza yandım ben.o kezmanın,aurelio'nun kaçan golleri neydi ya..direkten dönenleri saymıyorum bile...valla işte bu! dedirtçek bir mactı.
ayrıca seyircide karnaval yerine çevirdi,inter için tam bir kadıköy cehennemi oldu.
gol ise anlatılmaz yasanır bir goldü gercekten..alex defansı fıtık edip geçti,deivid voleyi doksana taktı..ama dedim ya tarif edilmez,yaşanır :P
denize ve kezman'a rağmen fenerbahçe'nin bu oyunu gerçekten muhtesemdi.helal olsun Fener'ime. =))
deniz ilk yarı süper oynadı bence ama 2. yarı çok basit hatalar yaptı... süper maçtı 3-4 de olabilirdi neyse tadını çıkaralım bu galibiyetin :-D :-D (vayy be ne goldü :-D :-D )
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Helal olsun valla izleyemedim ama haklı bi galibiyetmiş yorumlara bakılırsa....gidip yakıcam lan beşiktaş formamı

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tebrikler harika bir maçtı hakkaten bu sne izlediğim en iyi fenebahçeydi gerçekten muhteşem oynadılar inşallah devamı gelir

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

dün gerçekten çok güzel oynadık!sadece yenmiş olammız değil güzel oynumuzda beni çok mutlu etti !! =D umarım böyle dewam ederiz! daha fazla gol atabilrdk ama işte girmedimi girmiyo =D
bu arada figo fenerbahçenin kim olduğunu öğrenmiş oldu!!!!! =D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
61RocKMaNiA81
Üye
Üye

Mesaj gönderen 61RocKMaNiA81 »

Tebrik ederim fenerbahcemizi!!!

Ve Avrupa Yolunda Fenerbahceye, Besiktasa, Galatsaraya Erciyese Basarilar dilerim, özellikle Erciyese Kurultayimizin gerceklesdirgi yerdir =) yakisir avrupa... yahudi takimini eledi sira ispanyada =)
!!!Batsin Gurbetin Adi, Tati Yoksa Neye Yarar Parasi!!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ahh ahh.. fener hep böle oynasa keşke.. o zmn gerçekten yenip yenilmenin bi anlamı kalmazdı gözümde.. helal sarı kanaryama.. ee.. kanarya diip geçmemek lazım..:: küçük ama kuvvetli.. :P
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}