Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
lanetdusler
Üye
Üye

Mesaj gönderen lanetdusler »

fenerbahçe için yasa çıkarılmasını teklif etsinler milletvekillleri edirne dışına çıkmasınlaer :-D :-D :P

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

lanetdusler yazdı:fenerbahçe için yasa çıkarılmasını teklif etsinler milletvekillleri edirne dışına çıkmasınlaer :-D :-D :P
kimin artık edirne dışına çıkmaması gerektiğini dün gördük..ondan önceki günde..

Kullanıcı avatarı
takxim-square
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen takxim-square »

YHa NeYin TArTışMAsInı YApıoSuNUz BUrda CİmbOmlUlAr KEnDilEriDE BiliOkİ KOcALArı Bİzİzz..AKıllı olSUnlAr Bi 6 Daa AtmIYaLımm :P

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ulan edu g.tü!!.. yahu 1 maç, 5 dakkada, 1 o.p. yüzünden bu kadarmı döner ya!!.. deivide dua et edu!!.. gerçi alcağımız maçta beraberliğe razı olduk senin yüzünden edu!!.. bi tarafın kopsun edu!!.. ömrümü yedin edu!!.. cin ali annene bi ara uğrıcakmış edu!!..

deivid çok seviyorum seni.. alex seni zaten seviyorum..

buarada int:2 - 0:psv.. şimdilik lideriz.. hadi bakalım.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

angel_of_the_hell yazdı:ulan edu g.tü!!.. yahu 1 maç, 5 dakkada, 1 o.p. yüzünden bu kadarmı döner ya!!.. deivide dua et edu!!.. gerçi alcağımız maçta beraberliğe razı olduk senin yüzünden edu!!.. bi tarafın kopsun edu!!.. ömrümü yedin edu!!.. cin ali annene bi ara uğrıcakmış edu!!..

deivid çok seviyorum seni.. alex seni zaten seviyorum..

buarada int:2 - 0:psv.. şimdilik lideriz.. hadi bakalım.. :-D
duygularıma tercüman olmuşsun angel ım, ama herşeye rağmen edu'yu da bir çırpıda harcamamak lazım, adamın çok emeği geçti şimdiye kadar ama bu maçta çuvalladı işte, üstüste o hataları nasıl yaptı hala anlamıyorum ama neyse umarım kaçan 2 puanı sonradan aramayız yana yakıla
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Fenerbahçeme valla helal olsun.edu'ya,kezman'a rağmen bu maçtan da kazasız çıktık..bu gruptan da çıkıcaz insallah =)
ama herzaman diyorum: Collin Kazım,bu takıma lazım. :P

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

moskovodan da alnımızın akıyla çıkmışız be daha ne olsun..bu arada deivid in golünden sonra cska antrenörünün suratını gören oldu mu.. taze patlıcan gibi oldu adamın suratı golü görünce..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

takxim-square yazdı:YHa NeYin TArTışMAsInı YApıoSuNUz BUrda CİmbOmlUlAr KEnDilEriDE BiliOkİ KOcALArı Bİzİzz..AKıllı olSUnlAr Bi 6 Daa AtmIYaLımm :P
düzgün konuş istersen
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

berabere kaldık ama olsun alabilceğimiz bi çaı elden kaçırmaktan iyidir (= ya edu 2dk da nasıl da maçı lehimize çewrdi ya şaşkınlık içinde izledm bu kadar yetenekli olunmaz ki :P olsun herşeye rağmen beabere kalmakta bi şeydir.
david in gol çok güzeldi!! nasıl bi goldür öyle!!
alex im benm ya futbol için sadece yetenek değil akıllı da olmak gerekir işte alex böyle bu oyuncu!! hadi hayırlısı :-D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

biraz önce haberlerde gördüm.. dünkü maçta bi pankart açılmış.. bilin bakalım ne yazıyo?!.. *moskovalı aslanlar cskaya başarılar diler!!*..!!.. mutlaka fenerdede vardır bu hayvanlar.. ama şunu harbiden öğrendim.. herkes takım tutabilir.. herkes bi ülkenin vatandaşı olabilir.. ama herkes bu 2 aitliği biraraya getirip insanlık seviyesine yükselemez.. (sözüm meclisten dışarı.. ama yinede isteyen üstüne alınabilir.. kimse kusura bakmasın.. süper lig diilki bu millet birbirinin gözünü oysun!!.. sonuçta türk takımı lafı geçiyo o maçların herbirinde..!!)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

fener kaç senedir avrupada birşeyler yapmaya calışıyor ama yapamıyor şanssızlıklar son dakikada yenilen goller falan ama artık sanırım bunlar geride kaldı tam tersine olaylar gerçekleşmeye başladı inşallah gruptan cıkarak bunları bir daha görmezler ama bu avrupa için bir birleşme yerine tam tersine pankart açıp birşey yaptığını sanan düşmanlar var anlarım ligte istediğini dersi ama bu avrupada nedne böyle anlamıyorum şimdi bu akşam fenerliler aynı şeyi yapsalar gidip sionluların oturduğu yere sarı lacivert siona başarılar sionlu kanarya diye bir pankart assalar ne olacak bunlar geçelim artık arkadaşlar bunlarla biryere gelemeyiz
akşam porto golü atıyor bana çağrı üstüne çağrı nedir bu ya ama ben inadına fenerin gruptan cıkmasını istiyorum ki zaten cıktılar
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

fenerin bu sene bişiler yapacağına inanıorum maç 2-1 oldugunda dedimki aha fener eskiye döndü :d ama 85.dakka da allah david dan razı olsun ,:d....kurtardı maçı ya :)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

fatih tekke nin fener e gelme olayı ciddi galiba. rus televizyonuna beni fener e satıyorlar gibi bir açıklama yapmış.. bu konuda isteksizmiş gibi bir hava yaratıyor ve bunun asıl sebebi sanırım taraftar tepkisinden korkması..

Kullanıcı avatarı
dENizROCk
Üye
Üye

Mesaj gönderen dENizROCk »

kezman operasyonun duydunuz mu .. ilk yarı sonunda satcaklarmış piyasası düşmesin die 11 de oynatıolarmış..
im rollin thunder, pourin rain, im comin on like a hurricane ...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

dENizROCk yazdı:kezman operasyonun duydunuz mu .. ilk yarı sonunda satcaklarmış piyasası düşmesin die 11 de oynatıolarmış..
iyi de kezman fiyatını artırmayı geçtim, korumaya yönelik bile oynamıyor ki :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
dENizROCk
Üye
Üye

Mesaj gönderen dENizROCk »

duzelse bari cok gecmeden adam topu ayaında tutamaz oldu... deivid in gölünü de kaç kere izledm bilmiorm :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aa.. ama gitmesin kezbancıım ya.. efet son zmnlarda ii diil.. ama ne biliim..

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

angel_of_the_hell yazdı:aa.. ama gitmesin kezbancıım ya.. efet son zmnlarda ii diil.. ama ne biliim..
duygusal davranmayalım lütfen :P
futbolun felsefesinde bu var: kullan ve at

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

houseofholy yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:aa.. ama gitmesin kezbancıım ya.. efet son zmnlarda ii diil.. ama ne biliim..
duygusal davranmayalım lütfen :P
futbolun felsefesinde bu var: kullan ve at
iide şekerim sende tuvalet kağıdı yaptın adamı yane.. :-D
kıyamam ben ona.. gitmesin.. heidi yanaklım o bnm.. :P

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

dENizROCk yazdı:kezman operasyonun duydunuz mu .. ilk yarı sonunda satcaklarmış piyasası düşmesin die 11 de oynatıolarmış..

bence onu oynatmasalar daha iyi çünkü gittikçe piyasası düşüyor onu kimse almaz bmöyle giderse adam 6 pastan gol atamıyor ya amatörde bile oynatmaslar onu böyle giderse
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

100. yıl konserimiz iptal olmuştur.. gerekli açıklamalar için..:: http://www.fenerbahce.org/

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

psv maçı tam bir orta saha mücadelesi içinde devam ediyor, henüz 2 kaleyede doğrudan şut çekilmedi, gol pozisyonu çok az. semih etkisiz kalıyor. gökhan ı bu maçta oynatmakla akıllılık etmiş zico, güzel oyunuyla gelecek vaadediyor. gol olursa sanırım bireysel hatalardan olacak yoksa bu gidişle gol göremeyeceğiz.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

ilk yarıda gökhan gerçekten çok iyiydi. hatta sahanın en iyi 3 oyuncusu arasında vardır. ama 2. yarıda 10 kişi kalındıktan sonra birkaç kademe hatası yaptı, birkaç kez de top sektirdi. ama bunlar çok etkili pozisyonlar olmadı iyi ki. deivid'e çıkarılan kart ağırdı izlediğim kadarıyla. eğer küfür falan etmediyse pozisyonun hakkı sarı karttı. ki küfrettiğini de sanmıyorum ama kırmızı kart için aklıma başka mantıklı bir sebep gelmiyor. bu arada semih gerçekten etkisizdi. ek olarak; alex olmayınca fenerbahçe rakip sahaya topu nasıl taşıyacağını şaşırıyormuş bunu da birkez daha gördük. fenerbahçe ataklarında "fenerbahçe denizle" veya "vedersonla çıkıyor" dedikçe bi garip hissettim kendimi.
betterman.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

fenerbahçe bu gece de süper oynadı ve david çıktıktan sonra ki defansı çok hoşuma gitti...
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
soul_fly
Üye
Üye

Mesaj gönderen soul_fly »

angel_of_the_hell yazdı:100. yıl konserimiz iptal olmuştur.. gerekli açıklamalar için..:: http://www.fenerbahce.org/
olan 1.3 milyon dolara oldu :003
...bin bıçak var sırtımda , biniyle de adaşsın , her biri hayran sana