Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

açıklamayı okuduysan 1.3 mil. doların bi öneminin olmıcağını sanıorum..
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
soul_fly
Üye
Üye

Mesaj gönderen soul_fly »

murti yazdı:açıklamayı okuduysan 1.3 mil. doların bi öneminin olmıcağını sanıorum..
evet bu para FENERBAHÇE'ye koymaz.Zaten boşuna giden paranın da haddi hesabı kalmadı.En göz önündeki Kejman'a verilen para.Gelirim çağırırsanız demiş.Gelsinde bizim taraftarımızı sevindirsin bari.
...bin bıçak var sırtımda , biniyle de adaşsın , her biri hayran sana

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

soul_fly yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:100. yıl konserimiz iptal olmuştur.. gerekli açıklamalar için..:: http://www.fenerbahce.org/
olan 1.3 milyon dolara oldu :003
Terörle savaştığımız şu sıralarda ne Fenerbahçenin nede diğer Türk takımlarının hiçbir büyüklükteki paraya ağlıyacağını sanmıyorum. şu şerefsizlerin hakkından gelelim ! isterse Fenerbahçe hepten parasız kalsın. bu gündemde para düşünecek halimiz yok herhalde.

Kullanıcı avatarı
soul_fly
Üye
Üye

[quote="hi_fi_girl
Terörle savaştığımız şu sıralarda ne Fenerbahçenin nede diğer Türk takımlarının hiçbir büyüklükteki paraya ağlıyacağını sanmıyorum. şu şerefsizlerin hakkından gelelim ! isterse Fenerbahçe hepten parasız kalsın. bu gündemde para düşünecek halimiz yok herhalde.[/quote]

"şu şerefsizlerin hakkından gelelim !" derken ne kastettin ben onu anlamadım.haklısın dediklerine bişey demiyorum sakın yanlış anlama.sadece bu sözle anlatmak istediğini anlamdım da o yüsden.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Terörle savaştığımız şu sıralarda demiş ya. onlardan bahsediyor işte.
betterman.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bi daha Alex e laf edersem böle oliyim :D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

afferin be kanaryam.. kim tutar beah.. yawrum benim!!.. simiiiihhiiiimm pek çok seviyorum seni.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
soul_fly
Üye
Üye

bu gidişle final oynarız ama sağ kanatta hala eksik var.colin yetersiz ama gene de FENER bu sağı da solu da belli olmuyor.bu galibiyetide rekor kıran TÜRK takımına armağan edelim mi? hani 6 kasımda olan şeyler için.bu arada 6KASIM iki takımada hezimek oldu :D:D

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

evet feneri tebrik etmeli ama arkadaş hezimetten bahsederken şampiyonlar liginde 0 (sıfır) puan aldıgınız günleri unutmayın ama aferim fenere puan lazım ülke geneline :tamam
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

gitgide avrupa takımı havası olusuyor takımda.gerçekten helal olsun hepsine.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

roberto carlos takımı maestro gibi yönetiyor, arka planda gibi görünüyor ama zico dan çok fazla iş yapıyor takımı idare adına. carlos la alex in birarada uyumlu olamayacağını düşünmüştüm ama çok yanılmışım. takım adına harika bir uyum yakaladlar ve takımı ayakta tutuyorlar. yıllardır avrupa da tecrübemiz yok denilen şey aslında sadece inanç eksikliği ve kendine güvenmiş.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bide hoyhoyum.. :020
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

soul_fly yazdı:bu gidişle final oynarız ama sağ kanatta hala eksik var.colin yetersiz ama gene de FENER bu sağı da solu da belli olmuyor.bu galibiyetide rekor kıran TÜRK takımına armağan edelim mi? hani 6 kasımda olan şeyler için.bu arada 6KASIM iki takımada hezimek oldu :D:D
ha bir de şu türk takımlarının avrupa da yenilmesinden haz duyan insanları anlamıyorum. türkiye de nerdeyse kanlı bıçaklısınız eyvallah bir yere kadar anlarım. lafa gelince hepimiz türküz hepimiz delikanlıyız ama adamlar gidiyor moskova da fener karşıtı pankart açıyor, bjk nin yenilgisinden mutlu oluyor. nasıl iştir bu
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
soul_fly
Üye
Üye

houseofholy yazdı:
soul_fly yazdı:bu gidişle final oynarız ama sağ kanatta hala eksik var.colin yetersiz ama gene de FENER bu sağı da solu da belli olmuyor.bu galibiyetide rekor kıran TÜRK takımına armağan edelim mi? hani 6 kasımda olan şeyler için.bu arada 6KASIM iki takımada hezimek oldu :D:D
ha bir de şu türk takımlarının avrupa da yenilmesinden haz duyan insanları anlamıyorum. türkiye de nerdeyse kanlı bıçaklısınız eyvallah bir yere kadar anlarım. lafa gelince hepimiz türküz hepimiz delikanlıyız ama adamlar gidiyor moskova da fener karşıtı pankart açıyor, bjk nin yenilgisinden mutlu oluyor. nasıl iştir bu

tamam Türkiye de kanlı bıçaklıyız avrupa da öle gören bir taraftar kitleleri karşımızda varsa bundan ben haz duyarım hanfendi."lafa gelince hepimiz türküz" derken benim böle bir konuda açıklamam yok...buraya yazdığım benim düşüncelerim.benim düşüncelerim benim seninkiler ise senin.eğer buna saygı duymayacak kadar düşüksen bişey demek bence yanlış olur.ayrıca bjk konusunda 8-0 yenilmelerindende çok mutlu oldum dime sana göre.ben bir FENERBAHÇE li olarak utandım bu kadar küçük ve basit bir ligde hala paflarla maçlara çıkmadığımız için. :013

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

inter karşısında fenerbahçeye başarılar umarım orada da deviririz onları
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

6 kasımdı galiba gs ye 6 tane atmıştık bugün 8 kasım bi facia olmaz umarım :-D
dont speak..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

8 aralık.
betterman.

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

haa pardon ya harbi uçmuşum ben :-D
dont speak..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Gene yendik Galatasaray'ı.Zaten sezona 6 puanla başlıyoruz biz. :P

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Ve Fenerbahçe Şampiyonlar Ligin'de 2.tura yükselmeyi başardı.
Türk takımları içinde grubu en çok puanla bitiren olma ünvanını da alarak.

Ayrıca Alex dünyayı kendine hayran bırakmaya devam ediyor.Gene resital sundu tüm futbolseverlere.
Gerard'ın: ''Alex'le oynamak isterim.'' sözünü kanıtlarcasına :P

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

abi ezdik gömdük biçdik artık hangi fiil kullanılıoysa kullanılsın fener mükemmeli gerçekleştirmeyi başarı yaw :D..takımımla bir daha gurur duydum yaw:D:D..alex e sözüm yok adam yani tanımsız bırakıyorum ve uğur borala da tazı diorum başka bişi yok :D:D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

allahımm yine kazandık :-D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

zor yırttık walla!! maçı aldık almasına ama fenere yakışan bi oyun yoktu ortada.. aptal aptal -gole dönüşen- hatalar.. gole dönüşebilcek pozisyonların hata olup çıkması.. yarım saate 5 gol sığdırıldı, geri kalan 1 saatte bi b.k yoktu.. sinir krizlerinden başka!! herneyse.. böyle bitsinde bu maçlar diken üstünde olmayada, ölüp ölüp dirilmeyede, yollarda çürümeyede, parasız kalmayada razıyım..
not..:: amanda aman simihiiiiim.. :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı:zor yırttık walla!! maçı aldık almasına ama fenere yakışan bi oyun yoktu ortada.. aptal aptal -gole dönüşen- hatalar.. gole dönüşebilcek pozisyonların hata olup çıkması.. yarım saate 5 gol sığdırıldı, geri kalan 1 saatte bi b.k yoktu.. sinir krizlerinden başka!! herneyse.. böyle bitsinde bu maçlar diken üstünde olmayada, ölüp ölüp dirilmeyede, yollarda çürümeyede, parasız kalmayada razıyım..
not..:: amanda aman simihiiiiim.. :)
anam bi maçın yorumu hiç mi değişmez!!.. ha yookk.. gol sayısı ve dakkası değişmiş pardon!!.. :007

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

nıhahahahhaha!! hayallerim gerçek oldu!!.. sonunda bi maçı ilk dakkasından uzatmasına kadar rahat bi şekilde izledim!!.. alexim yine farkını koydu ortaya.. ama koca takımın bi adam sayesinde bu kadar değişmesi üzüntü verici.. umarım hepsi teker teker kendine gelir ve bugünkü neşeleri devam eder.. robertocumuda gün geçtikçe daha çok seviyorum.. bugün onun kafası acıdıkça benim canım yandı valla.. hele bi kafa darbesinde eduyla bi halleri vardıki.. oy oy yirim sizi dedim.. canlarım benim.. çoğunuzun bi çok aptallığı olmasına rağmen hepinizi çok seviyorum ya.. bugün çok duyguluyum nedense.. ağlayabilirm..
not..:: hoyhoyumu özledim.. bugünkü karelerde keşke o da olsaydı..