Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

avrupada ne adamlar var ama nerden buldular o adamı yazım verilen paralara
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

avrupa'dan sene ortasında adam almaya kalkmak büyük bir kazığı göze almak demektir.

eğer takım futbolcudan tam anlamıyla kurtulmak istemiyorsa; ki fenerbahçe başka takımların körü körüne kurtulmayı düşündüğü futbolcuyu artık almaz; normal değerinin 2-3 katını ödeyecektir ilgilenen ekip.
betterman.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

MR temiz çıkmış, 1-2 haftaya donecekmiş diyorlar şimdide.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

jonnathan yazdı:MR temiz çıkmış, 1-2 haftaya donecekmiş diyorlar şimdide.
aman aman dönsün ya.. buarada bu herifi alex önermişti.. zamanında aynı takımda oynamışlar..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

sinir krizleri geçirdiğim bi maçtı hatta maç bile değildi 2 kişiye kızdım lugano türk futbulunun geleceği adına hakemi hastanelik etmeliydi volkan da lincolne dizle değil (gerçi tartışılır) ağzının ortasına çift taban girmeliydi gökhanın 2. sarı kartına gülmekten başka bi tepki veremedim sonrasında da kitlenmiş bi vaziyette maça benzer bi şi izledim ammaaaa fener biraz dikkatli olsa o 2. golü yemezdi gerçi bi bakıma onlarada hak vermemek elde değil o kadar kırmızı kartı görürsen haliyle moral ve motivasyon kalmaz
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Aşk hasret çeke çeke büyürmüş!

Fenerbahçe'nin önceki gün Galatasaray'a yenilmesiyle birlikte 25 yıllık kupa hasreti bir sonraki yıla kaldı.

Resim

Bu tabloyu göremedi Fenerbahçe, Türkiye Kupası'nda yine mutlu sona ulaşamadı. Sarı-lacivertli ekip, bu kupayı en son 1983 yılında finalde Mersin İdman Yurdu'nu yenerek almıştı. Aradan 25 sene geçti. İşte Fenerbahçe'nin en son kupa zaferini yaşadığı dönemde dünyada ve Türkiye'de hayat nasıldı?

* Türkiye'de seçimle gelmiş bir hükümet yoktu. 12 Eylül 1980'deki askeri darbeden sonra ilk genel seçimler 6 Kasım 1983'te yapıldı.

* Türkiye, Avrupa Konseyi'ne parlamenter gönderemiyordu.

* Katma Değer Vergisi ve vergi iadesi hayatımıza girmemişti.

* Türkiye'de döviz taşımak suçtu; yabancı sigaralar ülkeye kaçak sokuluyordu.

* Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve birçok otoyol yoktu. Naim Süleymanoğlu, Bulgar vatandaşıydı.

* Taksilerde taksimetre yoktu.

BÜLENT ERSOY YASAKLIYDI

* Bülent Ersoy sahne yasaklıydı.

* İstanbul'da denizotobüslerinin faaliyete geçmesine 4 yıl, evlerde doğalgaz kullanılmasına 9 yıl, Türkiye'nin cep telefonuyla tanışmasına 11 yıl, ülkede ilk tüp bebeğin doğumuna 6 yıl vardı.

* Ronald Reagan ABD Başkanı idi; İngiltere'de ise Margaret Thatcher başbakandı.

* Mandela'nın özgürlüğüne kavuşmasına 7 yıl vardı.

* 1 ABD Doları 2 bin 548 Lira, bugünkü birimle 2.5 YKrş idi.

* Renkli televizyon yayını yeni başlamış; TRT 4 saatlik deneme yayını yapıyordu. Sovyetler Birliği dağılmamıştı.

* SABAH Gazetesi'nin yayın hayatına başlamasına 2 yıl vardı.

* AIDS'e yol açan HIV virüsü bulunmamıştı.

* Heysel faciası (Liverpool-Juventus finali) yaşanmamıştı.

* Fenerbahçe'den Yasin ve tek golü atan Gökhan Gönül daha doğmamıştı; Semih 1.5 aylık bebekti. Galatasaray'dan ise maçta oynayan 6 futbolcu (Arda, Barış, Mehmet Topal, Sabri, Serkan ve Emre) dünyaya gelmemişlerdi.

ZİCO FUTBOLCUYDU
* Zico futbolcu, Feldkamp ise "deneyimli" teknik direktördü!

* Önceki günkü derbinin hakemi Cüneyt Çakır henüz 7 yaşında, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ise 31 yaşındaydı.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

demekki..::
*gsli (güya) futbolcular doğuştan tiyatrocuymuş.. ben en azından bizim kupayı alamadığımız sene kadar bi oyunculuk eğitimi aldıklarını sanıyodum!!
*feldkampın deneyimli teknik direktörlüğü konusunda 'deneyim' artık anlamını kaybetmiş..
*cüneyt çakırsa hiç değişmemiş!!
*peki lincoln ne yapmaktaymış??.. 25 yıl sonra volkana ana avrat küfredip şeklini(!) ortaya koymak için ingilizce küfürlerimi öğrenmeye çalışıyomuş??.. o zamanlarda bugünkü gibi şereflimiymiş?!.. yada belkide tam olarak aynı şeyi yapıyodur o anda, 25 koca sene hiç değiştirmemiştir onu ha??..

ya at gözlüklü arkadaşlarım!! böyle saçma sapan yazıları kopyalayıpda adamı hasta etmeyin..!! ya maçı izlemediniz.. yada katledilen bi maçı göremicek kadar kör, yada eğer görüyosanız algılayamacak kadar beyinsizsiniz..!!

bide nedense bi aynaya bakma korkusu var sizde.. madem o maçı aldığınıza bu kadar inandırdınız kendinizi.. biride çıkıp "kardeşim biz bu takımı 11e 9 yenebildik.. {hatta hakemide sizden saymak lazım.. oyunda dönen ayaklardan dolayı sinir krizleri geçirdik.. 12ye 9 yenebildik..} yuh bize.. bide büyük şerefli takım derler bize!!.." demiyo!!

her türlü iletimde yazan şeyi burayada yaziyim..

*böyle şerefsizce alınan bi maç sonrasında bile şuursuzca sevinebilen tanıdık tanımadık herkesin ebesine selamlar!!*

mesajın alıncağından hiç umudum yok ama en azından vicdanım rahatlar, belki bikaç kişinin kafasına küçük çakıllar düşüverirse..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Böyle saçma sapan yazıları ben yazmadıgım icin icim rahat böyle saçma sapan bir olay icinde hic kimseyle polimiğe girememem ben öylesine kopyaladım.. Ulusal bir gazetede yayımlanmıs bu haber.. Bu da ne kadar vahim durumda oldugumuzun bir göstergesi http://www.sabah.com.tr/haber,461B45387 ... 5944B.html

Şimdi isteyen istediginin ebesini öpsün futbol için seviyemi bozacak kadar cahil degilim..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

böyle saçma sapan yazıları kopyalayıpda adamı hasta etmeyin..!!
demiştim zaten..
ama tabiki..
Sadeceucnokta yazdı:Böyle saçma sapan yazıları ben yazmadıgım icin icim rahat böyle saçma sapan bir olay icinde hic kimseyle polimiğe girememem ben öylesine kopyaladım..
şeklindeki açıklamaya çalışmana şaşırmadım..

herkesin seviyesi ortada zaten.. ister bunu bu konuylada ortaya koyup pekiştirtirsin, ister böyle ayak yaparsın..
umarım 2.sini yapmaya devam edersin..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Fenerbahçe öyle veya böyle yenildi ama zihniyet bence oldukça gülünç. Gerçi sadece Fener'e has bi durum değil bu, üç büyükler bu tarz yenilgilerden sonra oldukça güzel saçmalayabiliyor, örnekleri çok. Bu tarz tartışmalı kararlar değil 3 buyuk takımın, bir çok Anadolu kulubunun de canını oldukca guzel yakabiliyor. Ondan komple teorilerine başlamadan önce, takımlar biraz kendilerine batırmalı iğneyi.

Mesela Lugano... Her maç itiraz, her maç tepki. Gördüğü kartların zaten haddi hesabı yok. Buna rağmen bir Fenerli'de gelip Lugano bunu hep yapıyor demiyor. Sonrasında Volkan. Küfür edildi ya da edilmedi, yaptığı bir sporcuya kesinlikle yakışmıyor. Aynı şekilde Lincoln'de küfür ettiyse onun içinde geçerli bu sözler. Ancak Fenerbahçe taraftarı Volkan'ı adeta kahraman ilan ediyor, Volkan çıkıp delikanlı muhabbeti yapıyor. Sormazlar mı adama madem o kadar delikanlısın, neden sinsice, çaktırmadan, erkek kavgasında asla vurulmaması gereken bir bölgeye diz atıyorsun da erkek gibi dövüşmüyorsun? Bu tarz taktikler anneleri tarafından kız cocuklarına verilir bilirsiniz. Yanlış anlaşılmasın amacım Fenerli bir oyuncuyu yermek değil. Sadece ortada oldukça komik tezat var. Kaldı ki bu oyuncu Fenerbahçe'yi normal koşullarda en az 4 maç yalnız bırakacak bu kadar kritik bir dönemde. Sırf profosyonelce davranamadı diye...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

haa gelelim o konuya..
lugano evet itirazı malesef seven bi oyuncu.. ama şöyle bi durum var.. böyle ağır bi maçta.. tutup bi gözlük işareti yaptı diye sarı kartın çıkması komik.. kaldıki.. her böle hareket yapan oyuncuya sarı kart çıkıyo sanki.. 2. kartı bence zaten haketti..

sonrasında volkan.. diyeceğim tek şey.. az bile yaptığı.. ama tabiki kırmızıyı ve maç cezasını hakettiği.. orda zaten sinirler gerilmiş.. dünya kadar b.ktan karar verilmiş.. üstüne golü yemişiz.. sen bide git ne zıkkımına güveniyosan volkanla bağlantısı olan bütün bayan kesime küfret!!.. dizine sağlık volkanın.. kendisininde dediği gibi inşallah stad dışı bi yerdede yüzüne söyler lincoln..

kaç maç ceza alırsa alsın.. taraftar onun yanında.. şerefin haysiyetin maçdan daha önemli olduğuyla ilgilidir belkide.. ayrıca 3 oyuncumuz maç cezalısı.. neden illa volkan takımı yalnız bıraktı deniliyoki??..

keşke profesyonelce davranAMAyan tek kişi volkan olsaydı.. yada profesyonelce davranMAyan herkese gereken ceza verilse..

buarada bi not düşiyim..:: maç hakkında yorum yapmıcaktım ben zaten.. az çok herkes ne kadar tepkili sinirli olduğumu biliyo çünkü.. bu konuda konuşmak istemiyodum.. ama böyle sırf iyice ortam gerilsin diye yazılmış gereksiz yazıyı görünce orada yazılanlardan yola çıktım.. yinede maçdaki oyun, goller yada kartlara tepki falan diye konuya girmedim zaten.. onun için kendi takımımı hiç eleştirmiyorum şeklinde yaklaşmayın.. şimdiye kadar attığım mesajlara bakarsanızda iğneyi kimin neresine batırabildiğimi görürsünüz..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Erman Toroğlu'nun dediği gibi ülkede kurallar düzgün uygulanmayınca, kuralı uygulayanlar suçlu sayılıyor. Gözlük hareketi tarzı itirazlar her zaman için sarı kartla cezalandırılmalı. Ne yazık ki böyle olmuyor.

Volkan'ın yaptığını haklı görmek fanatiklikten başka birşey değildir. Spor kavga dövüş değildir. Temiz futbol derken, tribünler küfürden arındırılmaya çalışırken bunların sahanın içine girmesi oldukça çirkin. Çıkışa gel ağızları da abesle işgaldir. Dağ başı mı burası geyiği yaparlar adama.

Volkan yalnız bıraktı deniliyor çünkü çoğu Fenerliye göre bir tek o haklı nedenle atıldı.

Bende bir not düşeyim, ilk yazdığım genele hedef gösterilmeden yazılmış bir yazıydı, şuan yazdığımsa cevap yazısı. Sporun temel ilkelerinde centilmenlik olduğunu unutmadan, formaları çıkartıp, objektif olarak değerlendirme yapılabildiği günleri görebilmek dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet doğru.. yapılmaya yapılmaya sonradan komik oluyo.. ama madem itiraza sarıyı göstermeye özen gösteren bi hakemsin.. o zaman tek itiraz eden luganomuydu??.. ona bakılırsa bu herif.. gökhana 2.sarıyı gösterdiği hareketi alex yapınca hiç bişi yapmadı.. nerde kaldı o zaman bu hakemin kuralcılığı??..

bide insanların anlayamadığı kabul edemediği bi durum var.. sanki bi kişi tuttuğu takımdan birini haklı bulursa başka kimseye hak veremez!!.. artık şunu idrak edin!!.. X olayını FB takımından A kişisi yaparsa "haklıdır.."; ama diğer takımların birinden B kişisi yaptığında "aaa.. çok ayıp.. yapılmaz böyle şey.. öküz!! hayvan!!" diyenlerden değilim!! heralde takımımın fanatiğiyim.. ama volkana hak vermemdeki sebep bu değildir.. lincolnle volkan yer değiştirmiş olsaydı.. lincoln için dizine sağlık, volkan için şerefsiz derdim.. tabiki *temiz futbol* isteriz.. ama böyle bi duruma maruz kalan kişiden temizlemesini beklemek *daha çok beklemek* demektir..

evet volkan hakketti kırmızıyı bunu dedim zaten bende.. ama tek yalnız bırakan volkan değil işte.. buan rağmen kimsede çıkıp.. "hadi volkan neysede.. lugano, gökhan b.ktan yere yedi kırmızıyı.. takım eksik kaldı, yalnız kaldı.." demiyo.. biri oyuncuyla birbirine girdi diye haklı yere gördü ya kırmızıyı.. hemen ona saldırılır.. diğerlerinin eksikliği kimsenin umrunda değil ama..

cevap yada ortaya olsun.. önemli değil benim için.. klasik forum olayları işte.. umarım artık formayı giyip yorum yapmadığım anlaşılır.. çünkü önemli olan gerçekleri bilerek takımının yanında olmaktır..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Evet cesaret isteyen bir iş bir kart göstermek. Hakemlerin iyiliğini kötülüğünü tartışmıyorum farkındaysan.

Bence eğer temiz futbol savunuluyorsa böyle çirkin bir olayın savunması olmamalı. Küfürün de dayağında saha da yeri yok. Kısasa kısasın hiç yok.

Evet tek bırakan Volkan değil. Lugano'da bıraktı ve tepkiyi hak etti ilk yazımda yazdığım gibi. Ancak Volkan çok daha stratejik bir mevki olan kalede görev alıyor ve yedeği 6 aydır forma giyememiş Serdar. Şampiyonluk yolunda eksikliğinin Lugano'dan çok hissedilmesi muhtemel. Fener zaten Lugano'nun yokluğuna alıştı. Bu gidişle de daha çok alışması gerekecek.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya ben iyiki bu olay oldumu diyorum?! tabiki ne sahada ne dışarda yaşanmamalı böyle şeyler.. ama kimse kusuruma bakmasın.. herhangi biri, bir diğer oyuncuyu bu şekilde tahrik ediyosa ve ortamın gerginliğini zaten tarif etmeye gerek yoksa ben o kişiye hak veririm..

bakalım yarın görcez eksikleri ne derece tamamlıcaz..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

fanatizm gözü kör ediyor demek ki... ha, eğer fanatizm falan değilse ortada ki ve eğer doğru görüp de farklı yorumlandıysa olaylar, akıl fikir diyesim var.

kartlardan hiçbirisinde kural hatası falan yok, tüm kartlar doğru. volkan'ın savunulacak bir tarafını göremiyorum ben ama belli ki türkiye genelinde volkan'ın haklı olduğunu düşünen bir kesim var. lincoln küfretmiştir belki, etmemiştir ya da volkan ingilizce'yi portekizce'yi nereden biliyor savunmalarının doğruluğuna inanmıyorum, çünkü futbolcuların büyük bölümü öyle veya böyle küfretmiştir. bir futbolcunun rakibine top oyunda değilken vurması herşeyden önce aptallıkken, bunu namus şeref kılıfına uydurmaya çalışmak bambaşka bir aptallıktır. zidane ne kadar büyük bir futbolcu olursa olsun, son maçında "ailesindeki bayanlara küfreden materazzi'ye kafa attığı" pozisyonla hatırlanacak. materazzi inanılmaz p.ç bir oyuncu, yaptığının savunulacak bir tarafı yok ama bana göre zidane'ın da savunulacak bir tarafı yoktu. ne oldu insanlar helal olsun, büyük topçu dediler. adam kupaya mâl oldu. harbiden kocamanmış.

konuya dönecek olursak, volkan delikanlıyım, damarıma bastı diyor, ingilizce edildiğini söylediği küfre bacak arasına vurarak karşılık veriyor. önümüzde bir avrupa şampiyonası var, bu takımın kalesini koruyacak isim volkan demirel. performans açısından bakıldığında diğer kaleciler volkan'ın tozunu bile göremez. o turnuvada da birisi küfreder umarım volkan'a ve volkan delikanlılığını konuşturur yine.

ayrıca, bu delikanlılık hadisesinin hastasıyımdır. mahalle delikanlıları var, alıyor arkasına 15 çapulcu, sayıca az olan bir gruba laf atıyor, sataşıyor, dövüyor falan; sonra delikanlılık bu diyor. bu delikanlılık falan değil, sanırım volkan da böylelerinden öğrendi delikanlılığı ve bacak arasına vurmayı bu nedenle delikanlılık olarak görüyor.

neyse... aslen volkan beni hiç ilgilendirmiyor, ben hala volkan'ı savunabilecek mantalitede insanlar görmeyi kabullenemiyorum.

bunun ötesinde alex volkan ve gökhan'ın yaptığı hareketin aynısını yaptı ve evet "kart gördü". kartların hepsi doğruydu ve *bana kalırsa* bu maçın bu hale gelmesinin sorumlusu lugano'ydu. tamamen haklı olarak dışarı yollandı ancak kendisi saçma sapan hareketler yaparak hakemin üzerine yürüdü. bu seyircisi, teknik heyeti, futbolcusu, tüm camiaya hakemi hedef göstermektir. bunu başarıyla uyguladı lugano. bunu uygularken kendisini engellemeye çalışan uğur boral'ın bile boğazını sıktı. maç da bundan sonra koptu zaten. eğer lugano paşa paşa kartı kabul etse, hakemin elini sıksa veya insani bir davranışla sahadan ayrılsa maçın seyri çok daha farklı olacaktı.
betterman.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Helal vallahi.Zar oldu, zor oldu, hatalarla dolu oldu ama kutluyoruz fener'i. :001
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

fenerli arkadasları kutlarım..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:fanatizm gözü kör ediyor demek ki... ha, eğer fanatizm falan değilse ortada ki ve eğer doğru görüp de farklı yorumlandıysa olaylar, akıl fikir diyesim var.

kartlardan hiçbirisinde kural hatası falan yok, tüm kartlar doğru. volkan'ın savunulacak bir tarafını göremiyorum ben ama belli ki türkiye genelinde volkan'ın haklı olduğunu düşünen bir kesim var. lincoln küfretmiştir belki, etmemiştir ya da volkan ingilizce'yi portekizce'yi nereden biliyor savunmalarının doğruluğuna inanmıyorum, çünkü futbolcuların büyük bölümü öyle veya böyle küfretmiştir. bir futbolcunun rakibine top oyunda değilken vurması herşeyden önce aptallıkken, bunu namus şeref kılıfına uydurmaya çalışmak bambaşka bir aptallıktır. zidane ne kadar büyük bir futbolcu olursa olsun, son maçında "ailesindeki bayanlara küfreden materazzi'ye kafa attığı" pozisyonla hatırlanacak. materazzi inanılmaz p.ç bir oyuncu, yaptığının savunulacak bir tarafı yok ama bana göre zidane'ın da savunulacak bir tarafı yoktu. ne oldu insanlar helal olsun, büyük topçu dediler. adam kupaya mâl oldu. harbiden kocamanmış.

konuya dönecek olursak, volkan delikanlıyım, damarıma bastı diyor, ingilizce edildiğini söylediği küfre bacak arasına vurarak karşılık veriyor. önümüzde bir avrupa şampiyonası var, bu takımın kalesini koruyacak isim volkan demirel. performans açısından bakıldığında diğer kaleciler volkan'ın tozunu bile göremez. o turnuvada da birisi küfreder umarım volkan'a ve volkan delikanlılığını konuşturur yine.

ayrıca, bu delikanlılık hadisesinin hastasıyımdır. mahalle delikanlıları var, alıyor arkasına 15 çapulcu, sayıca az olan bir gruba laf atıyor, sataşıyor, dövüyor falan; sonra delikanlılık bu diyor. bu delikanlılık falan değil, sanırım volkan da böylelerinden öğrendi delikanlılığı ve bacak arasına vurmayı bu nedenle delikanlılık olarak görüyor.

neyse... aslen volkan beni hiç ilgilendirmiyor, ben hala volkan'ı savunabilecek mantalitede insanlar görmeyi kabullenemiyorum.

bunun ötesinde alex volkan ve gökhan'ın yaptığı hareketin aynısını yaptı ve evet "kart gördü". kartların hepsi doğruydu ve *bana kalırsa* bu maçın bu hale gelmesinin sorumlusu lugano'ydu. tamamen haklı olarak dışarı yollandı ancak kendisi saçma sapan hareketler yaparak hakemin üzerine yürüdü. bu seyircisi, teknik heyeti, futbolcusu, tüm camiaya hakemi hedef göstermektir. bunu başarıyla uyguladı lugano. bunu uygularken kendisini engellemeye çalışan uğur boral'ın bile boğazını sıktı. maç da bundan sonra koptu zaten. eğer lugano paşa paşa kartı kabul etse, hakemin elini sıksa veya insani bir davranışla sahadan ayrılsa maçın seyri çok daha farklı olacaktı.
şimdi gördüm bu yorumu ama sevinçden öyle hale geldimki okuduğumdan hiçbişi anlamadım.. buna uygun cevap yazabilcek bi kıvama geldiğimde tekrar okucam.. merak etme.. :006

fenerim!! helal olsun sana.. sana, senle ilgili herşeye kurban olurum!! tvde arkadaşlarımıda gördüm.. onlarada takımımızada sonsuz teşekkürler.. hepside çok güzel temsil etti bizi.. şimdi sıra ahmet çakarın bikinisini giymesine geldi.. hadi bakalım ahmet çakar.. sözünde dur..!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Sevilla'yı da devirdik,dolu dizgin gidiyoruz avrupada..Helal olsun fener'ime.Türkiye'de önü ne kadar kesilsede kalitesini dünya'nın en büyüklerine karşı gösterebiliyor...

Ayrıca Fenerbahçe bu şartlar altında 100 yıl daha kupayı alamaz...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:Sevilla'yı da devirdik,dolu dizgin gidiyoruz avrupada..Helal olsun fener'ime.Türkiye'de önü ne kadar kesilsede kalitesini dünya'nın en büyüklerine karşı gösterebiliyor...

Ayrıca Fenerbahçe bu şartlar altında 100 yıl daha kupayı alamaz...
sıra chelsea de inşallah :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

Kazım her takıma lazım :)

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

bi galatasarayli olarak cok sevindigim bi sonuc.
bu yil sampiyonlar liginde sadece 2 gol yiyen chelsea ye 45 dkda 2 ol attilar, umarim turuda gecip yari finalde goruruz feneri.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tebrik ediyorum umarım turuda geçeriz

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Havadan verilmiş bir penaltı.Son saniyede gelen gol...Dualarla kazandı fener bu akşam.
When you're pushed, killing's as easy as breathing