Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

hakkaten öle oldu ya.. çokda odunca oynamadıilar hani pozisyonlarımız oldu ama şansına aldık maçı..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

hi_fi_girl yazdı:Kazım her takıma lazım :)
Geçen seneden tanıdım ve çok beğendiğim bir futbolcu kendisi.Oynadığı maçlarda da ne kadar teknik ve ayakları yere sağlam basan bir futbolcu olduğunu gösteriyor.Yerli Holosko kendisi bence (:

Ayrıca Chealse'yi de yendik,bizi kim durdurabilecek merak ediyorum..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
hi_fi_girl yazdı:Kazım her takıma lazım :)
Geçen seneden tanıdım ve çok beğendiğim bir futbolcu kendisi.Oynadığı maçlarda da ne kadar teknik ve ayakları yere sağlam basan bir futbolcu olduğunu gösteriyor.Yerli Holosko kendisi bence (:

Ayrıca Chealse'yi de yendik,bizi kim durdurabilecek merak ediyorum..
chealse.. :(

buraya kadar gelmeleride süper oldu.. evet ama.. yani dünkü maçda ortadaydı.. istanbuldakinden daha kötü bi chealse daha çok pozisyonu olan bi fenerbahçe vardı, alabilceğimiz bi maçı alamadığımız için üzülüyorum sadece.. yoksa helal olsun hepsine.. buraya kadar taşıdılar hepimizi.. emeği geçen herkese teşekkürler..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

chelse maçının olduu gün babam bana sürpriz yapıp form almış ertesi gün yani weda ettikten sonra şampiyonlar ligine elime geçti forma ençok babam için üzüldüm =( elenmemize üzüldüm ama bu da bişeydir nasıl bi öücadeleyle geldiğimz ortada bunla gurur duyuyorum!!ama bu kadar zorluu atlatıp elenmekte üzdü yaa =(
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

chealsea feneri eledikten sonra dağıtmış valla adamları nasıl cıkartıyorlar gördünüz müğ barlardan ilk defa yarı finale cıkıyorlar sanırım ya bunun vermiş olduğu sevinç yada feneri elemenin vermiş olduğu hangisi sizce?
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hayatımda bu kadar umursamazca izlediğim ilk maçtı heralde.. zoraki oturdum tv karşısında walla.. berbat bile oynamadık.. ben anlam veremedim takımın bugün sahaya çıkmasına.. ilginçdi..

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Emre transferi kimsenin dikkatini çekmedi heralde.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

galatasaraylıların dikkatini baya çekti bu.. feysde her gsli insan *şerefsiz emre belözoğlu* grubuna katılıyo nedense.. puahahahhahaaa.. :D bide emregelmesin.com var fbliler için.. :)

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Bence gayet güzel transfer o durumda ki bi oyuncu için gs lilik veya fb lilik sözkonusu olmamalı.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Daha önce verdiği röportajlar, taraftarların Emre'ye kızmasına sebebiyet verdi.Tümer metin örneği gibi.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

bence bir tarafın yönetimi, diğer tarafta da futbolcu sindirebiliyorsa sorun yok. hayırlı olsun emre'ye. daha önce yaptığının da bundan pek bir farkı yoktu faruk süren'in dediği gibi.
betterman.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bnde gelmesinden mutluyum valla.. gsdeyken şerefsizlikler yaptı ama fbye geldikten sonra böle bişeyin imkanı yok.. artık emre bizimdir.. nıhhahahaa!! :D

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Onu bunu bilmem.ben fanatik Trabzonsporluyum ama Kazim Kazim'a hayranim.Süper yetenek,süper teknik ve sogukkanli.Fenerin en iyi oyuncusu bence..Ama Fenerliler kizmasin Yattara kadar olamaz Kazim =)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu akşam da süper oynadı ama artık son golden önce oda dayanamadı bitti artık koşamadı ve golü yedik ama helal olsun turvuva boyunca gerçekten canla başla oynadı
bu arada fenerbahçenin yeni teknik direktörü aragones hayırlı olsun
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Guiza transferi sonunda bitti.Bu yılda Fenerbahçe bir süperstarı renklerine bağlamış bulundu.Ama bu diğerlerinin aksine düşüşte olan değil çıkışta olan bir süperstar.Geçen sene İspanya'yı,avrupayı yerinden oynatan Guiza'nın Türkiye'yi titretmesini ummaktayım.Çok şeyler bekliyorum yeni oyuncumuzdan.(:
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yeni teknik direktörde geldi hayırlı olsun fenerbahçeye ancak sonuç bizim del bosque gibi olmasın çünkü bu adamda ispanyadan başka bir yerde hiç çalışmamış

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Deivid de Souza sezonun ilk yarısını kapatmış fibula kemiğini kırarak, yuh diyorum başka bir şey demiyorum.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:Deivid de Souza sezonun ilk yarısını kapatmış fibula kemiğini kırarak, yuh diyorum başka bir şey demiyorum.
hay fibulasına.............!! :x .. :(

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gerçekten büyük bir talihsizlik daha sezon başlamadan

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

öyle böyle değil ama. talihsizlikten çok cenabetlik demek istiyorum.
betterman.

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Guiza hayırlı olsun.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

YİNE YAPTIK YAPACAĞIMIZI
GÜİZA FENERBAHÇE'DE
Fenerbahçemiz, İspanyol golcü Dani Güiza ile 4 yıllık anlaşma sağladı

Fenerbahçemiz beklediği forvetine kavuştu! Sarı-lacivertli kulübümüz geçtiğimiz sezon Mallorca'da forma giyen İspanyol golcü Dani Guiza ile 4 yıllık anlaşmaya vardı. İspanyol golcü, Avrupa Şampiyonası'nda da başarılı bir performans sergilemişti ve dikkatleri üzerine çekmişti. Geçtiğimiz sezonu La Liga'da gol kralı olarak bitiren Güiza artık Fenerbahçemizin forması giyecek.

Dani Güiza'nın transferi kulübümüzün resmi internet sitesi tarafından da açıklandı.

Marca Gazetesi bugün, F.Bahçemizin Güiza ile 17.4 milyon Avro'ya anlaştığını duyurmuştu.

Sabah saatlerinde İspanyol Marca Gazetesi Dani Güiza'nın Fenerbahçemiz ile sözleşme imzaladığını tüm dünyaya duyurmuştu. Marca Gazetesi'nde yer alan habere göre Dani Güiza'nın Fenerbahçemize transferi 17.4 milyon avro karşılığında gerçekleşti.

Kaynak: Fenerbahce.com ve Ajanslar

fenerbahçeye ve türk futboluna hayırlı olsun

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

geçen sene 3.5 milyon euro ya almadıgınız adama bu sene 17.4 milyon euro verdiniz siz bu işi biliyorsunuz be :D
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yok ya gündemdemiydi bu kadar bu adam ya geçen sene duymadım ama eğer öyle birşey varsa hakkaten tebrik ediyorum fenerbahçe yönetimini :D

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Mehmet bence Fenerbahçe için sonderece önemli bir kayıp. Onun yerini uefa kupasında izlediğim kadarıyla ancak Senna doldurur.