Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

wolfali yazdı:ama bu şampiyonlukta gs'nin alın teri olduğu kadar bizimkilerin şımarıklıklarıda katkılı oldu tabi bana göre hele o tuncay varya.. :010

kesinlikle katılıorum...Gs haketti vala helal olsun biz bu kadroya alamadık ya sampiyonluğu dün resmen kahroldum ama allah için bu kıtlıkta Galatarasay iyi iş çıkardı...galatsaraya teprik bize gecmiş olsun:(...

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

CİMBOM LİGİ !!!!! KARTAL KUPAYI !!!!! fener yine aldı babayı hahahaa

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

TuGBiSH yazdı:
wolfali yazdı:ama bu şampiyonlukta gs'nin alın teri olduğu kadar bizimkilerin şımarıklıklarıda katkılı oldu tabi bana göre hele o tuncay varya.. :010

kesinlikle katılıorum...Gs haketti vala helal olsun biz bu kadroya alamadık ya sampiyonluğu dün resmen kahroldum ama allah için bu kıtlıkta Galatarasay iyi iş çıkardı...galatsaraya teprik bize gecmiş olsun:(...
hadi seneye artık seneye :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
sucre_en_cube
Üye
Üye

Mesaj gönderen sucre_en_cube »

KING__ yazdı:CÝMBOM LÝGÝ !!!!! KARTAL KUPAYI !!!!! fener yine aldý babayý hahahaa

:-D GS GS GS :-D
en acýsý, nefret edilesi yýðýnlarca mutsuzluktan, bir küçük mutluluk çýkardðýnda, yeniden umutsuzca umut etmek..

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

her ne kadar koyu hatta doğma büyüme gsli olsam da fenersiz buray gelemzdik..çünkü iki derbiyi de kaybetmesek bu kadar gaz olamaz ve belki de son hafta yenierek şampiyonluğu fenere kaptırırdık...yine de umarım onlar da şampiyonlar liginde ellerinden geleni yapar(hala 2 takım gidiyo dimi..artık ikisi de elemeli olarak?!)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

theHeLL yazdı:her ne kadar koyu hatta doğma büyüme gsli olsam da fenersiz buray gelemzdik..çünkü iki derbiyi de kaybetmesek bu kadar gaz olamaz ve belki de son hafta yenierek şampiyonluğu fenere kaptırırdık...yine de umarım onlar da şampiyonlar liginde ellerinden geleni yapar(hala 2 takım gidiyo dimi..artık ikisi de elemeli olarak?!)
aynen dediğin gibi galatasaray zaten derbileri kazansayı fener derbilerini konuşursak zaten fark 12 puan olurdu ligtede ne tat olurdu ne de tuz
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Resim
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Burhan_abi yazdı:Resim
bunu kötü emellere yolladığım için fenerliliğimden utanıyorum :( :-D
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

wolfali yazdı:
Sen utanma küçüğüm utanacak biri varsa oda Aziz Yıldırım'dır ! ! !
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Burhan_abi yazdı:
wolfali yazdı:
Sen utanma küçüğüm utanacak biri varsa oda Aziz Yıldırım'dır ! ! !

adam ıstıfa ettı daha ne dusuncek :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

utanacak biri varsa galatasaraydır haketmediği bi şampiyonluğu elde ettiği için..
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

ben bi beşiktaş lı olarak....galatasarayı tebrik ediyorum...şampiyonluğu hak ettiiler bence..... :006
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

PUNKY_SPuTniK yazdı:utanacak biri varsa galatasaraydır haketmediği bi şampiyonluğu elde ettiği için..
haketmediğimi :016 vallahi sezonun 1.devresinde elle golleri fb atıodu..sanki?!
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

mahvoldum son günlerde.... şampiyonluk gitti, dayak yedim ve en sonunda da aziz yıldırım gitti. çökmüş durumdayım bi fenerli olarak

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

azizin açıklaması ilginç geldi bana ama umarım camiamıza hayırlı olur...buara büyü mü yaptılar bize ne yaw ...dağıldık bi anda resmen..

poacher
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen poacher »

PUNKY_SPuTniK yazdı:utanacak biri varsa galatasaraydır haketmediği bi şampiyonluğu elde ettiği için..
ya işte siz fenerliler yaaa nasıl haketmediği bi şampiyonlukmuş bal gibide hak etti hala daha konuşuonuz yaa ne uefa var ne şampiyonluk kupası var ne süper kupa var türkiye şampiyonluğu desen o da yok ve hala konuşuonuz bari tebrik etmesini bilin :023

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

poacher yazdı:
ya işte siz fenerliler yaaa nasıl haketmediği bi şampiyonlukmuş bal gibide hak etti hala daha konuşuonuz yaa ne uefa var ne şampiyonluk kupası var ne süper kupa var türkiye şampiyonluğu desen o da yok ve hala konuşuonuz bari tebrik etmesini bilin :023

fb lilerin % 99 u tebrık etmez gorgusuzler ya 2. lıgı bıle kabullenemıyolar,
kaybettıler kupayı fılan ama hala konusuyolar işte azı olan konusuyo dıye bosa demıyolar :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

poacher yazdı:
ya ben anlamıorum şu genelleme mantığını..yaw teprik eden de var hak etmediğini düşünende..ne demek "siz fenerliler yaa"...bence adamlar hak etti aldı kupayı ama sunuda kabul etsinlerki biz olmasak son maçlarda dokulmesek şampıon falan olamazlardı...Fenerliler tek bi hüviyete bürünmüş gsliler tek bi hüviyete bürünmüş nedir bu yaw...bide ligin bitmesine son 3-4 hafta kala biz bjkliler fbye düşman vs gibi diologlar cıktı yaw ne düşmanlığı Futbol spordur arkadaslar centilmenlik eğlence vardır işin içinde düşmanlık nefret diil...kaybetmekte var kazanmakta..herkesin fıkrıne saygım sonsuzda genelleme yapmıalım lutfen!...

poacher
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen poacher »

son maçlarda düküldünüz die size minnettarmı olcaz :023 ya tamam haklısın genelleme yapmamak lazım %99 öle sen %1 lik dilimdesin :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

poacher yazdı:son maçlarda düküldünüz die size minnettarmı olcaz :023 ya tamam haklısın genelleme yapmamak lazım %99 öle sen %1 lik dilimdesin :-D
sen devlet istatistik enstitüsünde(yanlış yazmamışsam)'da çalışıyon galiba yüzdelik dilimle verdiğine göre?
bu tür genellemeler tamamen saçmalıktır.ben şimdi gslilerin %99 gaydir desem neye dayanarak demiş olcacağımı ve bu lafın size nasıl zarar vereceğini düşünün.ondan sonra biyerlerinizden istatistik sallayın.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

poacher yazdı:son maçlarda düküldünüz die size minnettarmı olcaz :023 ya tamam haklısın genelleme yapmamak lazım %99 öle sen %1 lik dilimdesin :-D
benim sözüm sana kasten diildi ama neyse:)..benm hangi dilimde olduum önemli diil yaw sadece bu başlık altında yazanlarının coğunun fenerli olduğunu dusunursek rencide ediyorsunuz onları genelleme yaparak kaldıkı tamam tartısma ortamıdır vsdir tamamda hoş diil ya..sizde kabul edin arkadaslar kimse kimseye minnettar olsun demıorum ama sampıonluğunda gs'nın fbnın payı da var!...adamlar helal olsun o bütçeyle iiyi iş başardılar kabul ettik saten.ama olay siz şöylesiniz biz böyleyiz polimiğine dönünce futboldan cıkıo sahsileşio gipi gelio..Genellemelerde insaflı olsanız neysede yaw siz vur diince öldürüosunuz resmen...

poacher
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen poacher »

fenerlileri tanmak için istatistikçi olmaya gerenk yok üzgünüm tuğba yine genel oldu ama yarası olan gocunsun herkes üstüne alınmasın

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

bjk lilerle gs lilerde kardeş takım ayağı yapıolar bu ara bunuda anlamış değilim
herzaman kıskanılan takımız zaten fenerbahçe topiğine bisürü başka takımdan insan toplanmış bellide etmşsiniz
şampiyonlar liginde görmek isteriz galatasarayı ozaman tebriklerimi esirgemiycem... 8)
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

PUNKY_SPuTniK yazdı:bjk lilerle gs lilerde kardeş takım ayağı yapıolar bu ara bunuda anlamış değilim
herzaman kıskanılan takımız zaten fenerbahçe topiğine bisürü başka takımdan insan toplanmış bellide etmşsiniz
şampiyonlar liginde görmek isteriz galatasarayı ozaman tebriklerimi esirgemiycem... 8)
birincisi fenerbahçenin kıskanılacak bir yanı yok keşke olsaydı da kıskansaydım ama olmuyor
buraya yazıyoruz çünkü fenerbahçenin düştüğü durum beni acıkcası cok üzüyor ayrıca benim takımım ne kadar galatasarayla kardeş takımsa aynı ölçüde fenerbahçele de kardeş
ayrıca galatasaray fenerbahçe den şampiyonlar liginde daha iyi sonuşlar alır ve o gruptan cıkarsa şaşırmayalım bunu bir tesadüf zannetmeyelim takımda bir kere kardeşlik birlik beraberlik ön planda adamalar yılmadı sonuna kadar gitti helal olsun bötle takımların her zaman arkasındayım arkasındayız
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben bjk lıyım , fb ye ısınamadım hıc sevmıyom nefret edıyom,ama galatasaray ı sevıyom nolcek sımdı :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka