Beşiktaş

ve spor...
Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

wolfali yazdı:Resim
tümer gece 00:30 da aziz yıldırımın villasında attığı 3 yıllık imzayla resmen fenerbahçeli oldu!
bunda kızacak darılacak bişey yok.doğanın kanunu bu güçlü olan güçsüz olanı yutar :P

cvp ı buyuk olcak seylere fazla kafanı yorma....... onun nası BJK lı oldugunu gorduk ayrıca bu guc meselesı deıl TÜMER meselesi...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

yalnizgezen yazdı:
tümer gece 00:30 da aziz yıldırımın villasında attığı 3 yıllık imzayla resmen fenerbahçeli oldu!
bunda kızacak darılacak bişey yok.doğanın kanunu bu güçlü olan güçsüz olanı yutar :P

cvp ı buyuk olcak seylere fazla kafanı yorma....... onun nası BJK lı oldugunu gorduk ayrıca bu guc meselesı deıl TÜMER meselesi...
:lol :025
benim kafamı neye yorcağımıda kimse söyleyemz!
ayrıca o bir espriydi gıcık bir espri.
adam fenere geldi vatan haini ilan edilcek nerdeyse.adam nerde karnını doyurursa oraya gitçek tabi takım tutmak para kazandırmıyor.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
yalnizgezen yazdı:

:lol :025
benim kafamı neye yorcağımıda kimse söyleyemz!
ayrıca o bir espriydi gıcık bir espri.
adam fenere geldi vatan haini ilan edilcek nerdeyse.adam nerde karnını doyurursa oraya gitçek tabi takım tutmak para kazandırmıyor.

cok gıcık bı espırı bu doru.... turkıye de BESIKTAS TAN BASKA TAKIMDA OYMAMAM dıyen bı adama ben satıcıdan baska bısı demem daha kendı sozunde durmuyo.... benım gozumdde tumer yok artık a.q alın tepe tepe kullanın sızın olsun bu konu da bıtsın
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

emret yeter.

ben bu konuyu tartışmak istiyorum.bir adam takım değiştiremezmi.değiştirdiği zaman satıcımı olur.
alakası yok.
bunlar düz mantıklar.
ayrıca tümer gitti sergeni oynatmıyor bu tigana beşiktaşın hali seneye vahim.ama şu delgadoyu alırlarsa iyi bir iş yapmış olucaklar..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

wolfali yazdı:ben bu konuyu tartışmak istiyorum.bir adam takım değiştiremezmi.değiştirdiği zaman satıcımı olur.
alakası yok...
alakası cok...tabikide bir futbolcu takım degistirebilir...ezeli rakibede gecebilir...bu cok normal...ama bu adam bir takımın kaptanıysa ve ya besiktas'ta oynarım ya da avrupa'da diyorsa,sonradanda yoneticilere bile haber vermeden cekip gidiyorsa,takımı imza atmamak icin oyalıyorsa,bu olay futbol profosyonelligi icinde degildir.etik olarakta yanlıstır,ikiyuzluluktur...acıkcası bu davranıs Tumer'e yakısmadı...Madem Besiktas'ı bu kadar kolay silecek kadar az seviyordu,neden gs macında cordoba'nın uzerine yurudu?ben boyle birsey yapan adamdan provakatorlukte beklerim...gitmesine hic uzulmedigim bir futbolcu oldu boylelikle...umarım fenerde basarılı olamktan once kisilik sahibi olmayı ogrenir...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya sen benım yerımde bı ol gor bak nası oluyo ama neyse
BEŞİKTAŞ ta SERGEN in kalmasını ıstıyom ama onlar ıstemıyo ben napım hem delgado gelsede neler olcak gelınce gorcez ama tumer sergenın yerı zor dolar senın yıldız oyuncun ( nobre deıl tabı ) yozgatlı geldı say sende sınırlenırsın belkı de sınırlenmezsın ama ben sınırlendım agır geldı ok bu kadar
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

jonnathan yazdı:
wolfali yazdı:ben bu konuyu tartışmak istiyorum.bir adam takım değiştiremezmi.değiştirdiği zaman satıcımı olur.
alakası yok...
alakası cok...tabikide bir futbolcu takım degistirebilir...ezeli rakibede gecebilir...bu cok normal...ama bu adam bir takımın kaptanıysa ve ya besiktas'ta oynarım ya da avrupa'da diyorsa,sonradanda yoneticilere bile haber vermeden cekip gidiyorsa,takımı imza atmamak icin oyalıyorsa,bu olay futbol profosyonelligi icinde degildir.etik olarakta yanlıstır,ikiyuzluluktur...acıkcası bu davranıs Tumer'e yakısmadı...Madem Besiktas'ı bu kadar kolay silecek kadar az seviyordu,neden gs macında cordoba'nın uzerine yurudu?ben boyle birsey yapan adamdan provakatorlukte beklerim...gitmesine hic uzulmedigim bir futbolcu oldu boylelikle...umarım fenerde basarılı olamktan once kisilik sahibi olmayı ogrenir...
normalde dürüst bir davranış değil doğru ama böyle olaylar futbolda sıkça yaşanıyor.bunun için bu kadar tepki almasına şaşirdim.sanki bu işi ilk o yapmiş gibi..

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu ılk degıldır tabı de... bı buyuk takımdasın kaptansın taraftar senı cok sevıyo sen türkıyede baska takımda oynamam dıyosun ve takımı cok sevdıgını belırtıyosun ardından ezelı rakıbe transfer oluyosun cok guzel ıs valla
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

wolfali yazdı:
jonnathan yazdı:
alakası yok...
normalde dürüst bir davranış değil doğru ama böyle olaylar futbolda sıkça yaşanıyor.bunun için bu kadar tepki almasına şaşirdim.sanki bu işi ilk o yapmiş gibi..
ilk veya son...ikiyuzluluk yapanlar her zaman tepki ve nefret toplamıslardır...futbolda da,hayattada...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Jonathan wolfali yalnızgezen kargasanızı özel mesajdan yada msn de konferansta yapın :P

(misilleme)
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

baliç kefen giyerim gs forması giymem dedi 1 yıl sonra galatasaraya transfer oldu.

nobre fenerbahçede çok mutluyum ayrılmayacağım dedi 1 hafta sonra beşiktaşa geçti.dipnot:tarftarın sevgilisiydi bu adam.

bunlar da fenerin aleyhine gelişmiş 2 yüzlülükler.ama hiçbirinde böyle bi tepki vermedim ben.çünkü bunların derdinin para olduğunu bilen birisiyim..
ama neyse siz böyle olayları hazmedemiyo olabilirsiniz onada saygı duymak lazım..
En son wolfali tarafından 30 May 2006 18:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Burhan_abi yazdı:Jonathan wolfali yalnızgezen kargasanızı özel mesajdan yada msn de konferansta yapın :P

(misilleme)
toplu halde besiktas hakkında tartısıyoruz,yanlıs birsey yok burada...

kaldıramıyor yanlıs bir kelime,tumer'in yaptıgı olayı dogru bulmuyoruz,en azından ben...
En son jonnathan tarafından 30 May 2006 18:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben fazla buyutmusum demekkı tumerı gozumde... sızde oyuncularınıza fazla deger vermemıssınız yanı gıtmesı onemlı deılmıs sızın ıcın......

adam parasını aldı bız burda tartısmasını yapıyoz
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Fenerbahçe'nin renklerine bağladığı tecrübeli futbolcu Tümer Metin konusunda Beşiktaş Kulübü'nden ilk açıklama 2. Başkan Murat Aksu'dan geldi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan 2. Başkan Murat Aksu, Tümer Metin'in Beşiktaş'a yanlış yaptığını belirterek, "Kendisi bizden bir süre istemişti, biz de kendisine bu süreyi verdik. Bugün gelip bizimle masaya oturacaktı. Nitekim geldi. Ben kendisine 'Tümer bu gazetelerde seninle ilgili yazılanlar doğru mu?' dedim, kendisi de bana 'Evet abi doğru Fenerbahçe ile görüştüm' dedi. Ben de kendisine 'Fenerbahçe ile masaya oturan Beşiktaş kaptanı ile benim işim olmaz' dedim, kendisiyle para pul hiçbir şey konuşmadım. Beşiktaş'ın Tümer'e hiçbir teklifi olmamıştır. Tümer'e teklif yapmadım, kovdum, gitti" ifadelerini kullandı.

iha

http://www.superspor.com/detail.php?Typ ... 9&go=22487

aslinda fenerin elindede patlayabilir. tümer askere gittigini düsünün + 4.5 milyon
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

haberı okudum tumerın ve 2. baskanın reportajını bıle ızledım a.q :(

YERİ DOLDURULAMAYACAK ADAM YOKTUR (rahatlatıcı bı soz ) :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

tümer yazıklar olsuns sana olamaz böyle birşey ya bu adamın aklını fikrini para almış 250 bin dolara sattı bizi ya senelik veremediler mi buna bukadar para ama bravo ne mal olduğunu herkese gösterdi
fazla değil sundan 1 ay önce fenerliler birer birer sövüyordu tümere ana avrat işte senin.............. falan şimdi tümer harika bir solark işte gerçek fenerli utanmadan sıkılmadan YALAN söylüyorlar satılık eşek o bunu bilin
tümeri trabnsfer diye deil ha tan,m bir misilmeme helal olsun fenerlilere nobreyi kaçırmanı9n üzüntüsünü ınutmadılar ki bizede bir üzüntü tattırmak istedilerki bunu başaramadılar tam tersine sevindirdiler yalancı düzenbaz (dahası var ama söylemek istemem) bir adamdan bizi kurtardılar 1 hafta önce bütün basına işte giyersem beşiktaş formasından başak forma giymeem bu türkiyede diyen sanki bendim o aramyı gol attıktan sonra öpmekler falan demeki yalanmış bravo o kupa maçında demekki oynaması sadece satılmak içinmiş bunu anladık biz o forma herkese nasip lmaz tümer kardeş birgün gelir görürsün
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

* avrupa^dan başka takımda oynamam diyen tumer metin fenerbahçeyle 3 yıllık sozleşme imzalar ve olaylar gelişir... *

aziz amca onun askerlik sorununu da yarım saatte halleder..
onumuzdeki sezon bjk_fb maçında tümer sahaya çıkarsa muhtemelen inonuyu basına yıkacaklar tümerîn...elbette bir oyuncu istediği takıma gider..ama futbolunda bir etigi vardır..ayıp etti tümer..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bulletproof yazdı:* avrupa^dan başka takımda oynamam diyen tumer metin fenerbahçeyle 3 yıllık sozleşme imzalar ve olaylar gelişir... *

onumuzdeki sezon bjk_fb maçında tümer sahaya çıkarsa muhtemelen inonuyu basına yıkacaklar tümerîn...elbette bir oyuncu istediği takıma gider..ama futbolunda bir etigi vardır..ayıp etti tümer..
artık sen gör besteleri ne kadar büyük bir yanlış yaptığını görecek ama iş işten geçmiş olacak
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

galatasaray maçından sonra forma aşkıyla oynamayanlar var bu takımda diyip bana göre futbolcularımız bişr kaçı bu ......... inin yüzünden gitmiştir (sergen ,cordaba) hangi forma askından bahsediyor buna cevap versin
şimdi bana sergeni tigana istemedi cordaba şike yaptı demeyuin ikisinide yediler lşimdiden cevap vereyimde soru sormayın

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bloodline666 yazdı:
bulletproof yazdı:* avrupa^dan başka takımda oynamam diyen tumer metin fenerbahçeyle 3 yıllık sozleşme imzalar ve olaylar gelişir... *

artık sen gör besteleri ne kadar büyük bir yanlış yaptığını görecek ama iş işten geçmiş olacak

çarsıdan guzel sozler beklıyom :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

ah tümer ahh. sattin bizi iki kurusa.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yalnizgezen yazdı:
bloodline666 yazdı:

çarsıdan guzel sozler beklıyom :-D
hiç merak etme yazılıyordur umarım hatta yazılmıştır

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen