Türkiye Milli Futbol Takımı

ve spor...
Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Türkiye Milli Futbol Takımı

Mesaj gönderen yalnizgezen »

bence cok kalıtelı oyuncular var ama basarı gelmıyo :(
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen si_keremcem »

çok milliler be... :?: :idea:
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

oyuncuların genel karması çek cumhuriyetinin genel karmasına çok benziyor.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

bence basarılı olamayacklar gibime geliyo
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

malta maçı ile başladık elemelere ve hiçte tat vermedik gibi geliyor bana ki bosna hersek bu takıma 5 tane attı rezalet bir durumdayız bu grupta en güçlü ekiptik ama şu anda 2.likten bile söz edemiyorum vahim bir durumdayız ne olacak bu halimiz topu kendi sahamızda gezdirmekten başka brişey yapamıyoruz umarım şu czalı maçlarımızı bir an önce geçeriz kazasız belasız
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bloodline666 yazdı:malta maçı ile başladık elemelere ve hiçte tat vermedik gibi geliyor bana ki bosna hersek bu takıma 5 tane attı rezalet bir durumdayız bu grupta en güçlü ekiptik ama şu anda 2.likten bile söz edemiyorum vahim bir durumdayız ne olacak bu halimiz topu kendi sahamızda gezdirmekten başka brişey yapamıyoruz umarım şu czalı maçlarımızı bir an önce geçeriz kazasız belasız
paniğe gerek yok :010
biz bu gruptan öyle veya böyle çıkarız..
şimdiden heyecana umutsuzluğa kapılmayın..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
iced
Üye
Üye

Mesaj gönderen iced »

ehh hadi bakalım malta maçı beni açmadı ama gönüller onlarla

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

emre belözoglu neden takimda degil?
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

stan yazdı:emre belözoglu neden takimda degil?
cezası var isviçre vukuatından dolayı..

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

ok, sagol bilgi icin :010
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
bloodline666 yazdı:malta maçı ile başladık elemelere ve hiçte tat vermedik gibi geliyor bana ki bosna hersek bu takıma 5 tane attı rezalet bir durumdayız bu grupta en güçlü ekiptik ama şu anda 2.likten bile söz edemiyorum vahim bir durumdayız ne olacak bu halimiz topu kendi sahamızda gezdirmekten başka brişey yapamıyoruz umarım şu czalı maçlarımızı bir an önce geçeriz kazasız belasız
panik syaptığım falan yok kardeşim sen maçı izlemedin sanıırm böyle bir maç sen seyrettin mi yahu tam bir rezalet yok böyle birşey kendi sahanda topu gezdir sonra rakamlar senden yana olsun (skor tabelesı) hariç ben buna oyun demem
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bloodline666 yazdı:
wolfali yazdı:
panik syaptığım falan yok kardeşim sen maçı izlemedin sanıırm böyle bir maç sen seyrettin mi yahu tam bir rezalet yok böyle birşey kendi sahanda topu gezdir sonra rakamlar senden yana olsun (skor tabelesı) hariç ben buna oyun demem
avrupa futbol aşmpiyonasını izlemedin sanırım..
şampiyon olan yunanistanın oyununu beğenen bir insan evladı varmıydı?
ama sonuçta adamlar büyük bir başarı yakaladı..
bu zamanda iyi futbol değil sonuç önemli sonuç :010

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sende böyle mi düşünüyorsun yoksa iyi bir futbolla beraber gelen galibiyetlerimi seviyorsun

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bloodline666 yazdı:sende böyle mi düşünüyorsun yoksa iyi bir futbolla beraber gelen galibiyetlerimi seviyorsun
abi tabi ki iyi oyun herzaman seyirciye keyif verir.bende çok severim iyi futbol oynayan takımları..
benim demek istediğim kazanılmış bir galibiyetten sonra kötü futboldan dolayı karamsarlığa kapılınması..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
bloodline666 yazdı:sende böyle mi düşünüyorsun yoksa iyi bir futbolla beraber gelen galibiyetlerimi seviyorsun
abi tabi ki iyi oyun herzaman seyirciye keyif verir.bende çok severim iyi futbol oynayan takımları..
benim demek istediğim kazanılmış bir galibiyetten sonra kötü futboldan dolayı karamsarlığa kapılınması..
canım kardeşim malta gibi bir takıma ki bu malta bosnadan 5 yemiş ki o bosna macaristandan 4 yemiş kendi evinde ki o macaristan norveçten 2 yemiş valal bu işin sonu umarım iyi biter yoksa cok kötü olacak
ayrıca bu kadroda cok gereksiz herifler var yahu mesela ergün kendi talkımında oynamayan adamı sen tutmuşsun mili takıma almışsın nasıl bir anlayış ne var bu adamın kafarsında yahu ben anlamıyorum anlayan biri var mı

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bloodline666 yazdı:
wolfali yazdı:
canım kardeşim malta gibi bir takıma ki bu malta bosnadan 5 yemiş ki o bosna macaristandan 4 yemiş kendi evinde ki o macaristan norveçten 2 yemiş valal bu işin sonu umarım iyi biter yoksa cok kötü olacak
ayrıca bu kadroda cok gereksiz herifler var yahu mesela ergün kendi talkımında oynamayan adamı sen tutmuşsun mili takıma almışsın nasıl bir anlayış ne var bu adamın kafarsında yahu ben anlamıyorum anlayan biri var mı
abicim o takım takım kıyaslama mantığı çok yanlış o mantıkla real madride 3 atan galatasaraya fener 6 attı o zaman fener en büyük takım..böle şey olmaz maçlar diğer maçlarla kıyaslanmamalı..öyle bir kıyaslamayla pendik galatasarydan iyi gibi bir sonuç çıkar ki türkiyenin tartışmasız şu an en iyi takımı galatasaraydır(o zamanda öyleydi..ayrıca ben bir fenerbahçeliyim..)

bu konuyu geçtikten sonra kadro konusunda çok haklısın arda nihat nuri ilk 11 de oynayacak adamlar ..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
bloodline666 yazdı:
wolfali yazdı: abi tabi ki iyi oyun herzaman seyirciye keyif verir.bende çok severim iyi futbol oynayan takımları..
abicim o takım takım kıyaslama mantığı çok yanlış o mantıkla real madride 3 atan galatasaraya fener 6 attı o zaman fener en büyük takım..böle şey olmaz maçlar diğer maçlarla kıyaslanmamalı..öyle bir kıyaslamayla pendik galatasarydan iyi gibi bir sonuç çıkar ki türkiyenin tartışmasız şu an en iyi takımı galatasaraydır(o zamanda öyleydi..ayrıca ben bir fenerbahçeliyim..)

bu konuyu geçtikten sonra kadro konusunda çok haklısın arda nihat nuri ilk 11 de oynayacak adamlar ..
yakışır ben fenerliyim :013
nuri ve nihat oynamalı artık hakanlarla rüştülerle ergünlerle olmaz bu işler revizyon şart

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ilk maçımız malta karşısında güç bela 2-0 kazanmıştık ve akşamda macaristan karşısında 2. galibiyetimizi aldık 1-0 la çarşamba günü moldaova maçı var kolay br maç gibi geliyor ama malta maçıda böyleydi sonra zor kazandık valla ayrıca kötüde oynuyoruz kaoalı defasnları acamıyoruz moldova inşallakh biraz acık oynarda kolay gol buluruz yoksa işimiz zor gibi hadi hayırlısı

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

macaristanı yenen takımımızı tebrik ederim.umarım çarşamba günkü maçıda alıp yolumuza devam ederiz.. :010

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

iyi futbol oynamıyoruz...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

tuncay,arda,mehmet aurelio,hamit,rüştü ve servet dışında diğerlerini beğenmedim..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

3te 3 yaptık bu akşma harika bir karşılaşmaydı bol gollü ayrıca bu akşam
hakanın geçesiydi milli takımda 3 yıldır gol atamıyordu doğru dürüst ama bu akşam bir maçta 4 tane attı umarım bu seri sonuna kadar devam eder tebrik ediyoruz
ayrıca bu maçın hakemi beşiktaşın tottenhamla uefa grup maçının hakemi ben korkuyordum acıkcası danimarkalı falan diye ingilizi takımlarına biraz daha yakın gibi gözüken bri kişilikleri var ama bu akşam bize calıştığını söyleyebilirim penaltı değildi ardanın pozisyonu ama verdi penaltıyı gerçi biz o penaltı olmasada alacaktık maçı ama olsun yinede maçın akışını biraz olsun değiştirsi herneyse birdahiki maçımız norveçle o maçı kesin almamız lazım işte grup 1.lii için cok önemli ki biz böyle oynadıkmı alacağımızada inanıyorum ama futbol bu herşey olabilir hadi hayırlısı

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

takımımızı yürekten tebrik ediyorum :001

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

hakan 4 gol atınca dunyanın sonu gelecek diye gece korkumdan uyuyamadım...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
morcu
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen morcu »

jonnathan yazdı:hakan 4 gol atınca dunyanın sonu gelecek diye gece korkumdan uyuyamadım...
evet aynen hakan şükür 3 yıldır gol atamamış... :015