Türkiye Milli Futbol Takımı

ve spor...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

murti yazdı:hamit attı :D..farketmez ikiside ikiz ne olcak :D.
3.golü halil atmıs=)

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

:D dedim ya farketmez halil hamit aynı ama çok benziolar düşün işte hamit diorum sen anla hocam :D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

akşam nasıl bir milli takım bu ya dedim kendi kendime bizim milli takımımızmı dedim aman allahım nasıl bir oyun o öyle tam bir rezalet kendi takımlarında birşey yapamayan adamları toplamış bir takıma kadro kurdum diye seviniyor teknik heyet akşam biz malta maçından da kötü oynadık ve 1 puan kazandık bana kalırsa hiç 2 puan gitti diye fazla üzülmeyelim bu zamana kadar kaleci hatalarıyal yunanistan ve norveç maçlarını hakem kararlarıyla macaristan maçlarını aldık ama dün akşam bu faktörler yoktu ve maçın hakkaı ortaya cıktı bana kalırsa biz bu kafayla hiçbir yere gidemeyiz ben fatih hocanında ne yapmak sitediğini gerçekten anlamıyorun böyle gitmez bu yunanistanı yensek bile grup 1 için diğer takımların maçlarınıda göz önüne alarak hesap yamak lazım çünkü yunanistanı yenemeszek noveç için önümüze geçme şansı doğacak ki onlara gideceğiz maça buda bizim için ötü haber hakkaten valla umaırm bu yunanistan maçınıda kazanırız da kabuslar görmeden işimizi hallederiz yoksa bu kadar güzel bu kadar genç bir kadromuz varken gidemezsek bunu herkes öder başta da terim yeri geldi mi ben ders almam ders veririm diyor ama biz bu derslerden heo kalıyoruz nasıl bir ders verme böyle anlamak güç hakkaten sne kayseriyi kayseri yapn adamın yerini değiştirerek birşeyler yapmak istiyorsan olmaz mehmet topuz bu ülkede geriden gelip toplara en iyi vuran adam ama bizde bunu hoca göremiyor sonra bizim ibrahim üzülmez akşam sıfırdı koskocaman bir 0 onun yerine volkan var yok oda oynatılmıyor eee sonuş koskocamanbir hüsran inşallah bu yunanlıları yeneriz de bu cıkmaz da biraz rahatlarız
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Dün gece rezalettik hemde çok kolay bir ekip karşısında motivasyonumuzun en yüksek olması gereken dönemde. Çarşamba günkü maç için fazla umutlu değilim ama böylesine önemli bir maç neden Ali Sami Yen'de onu anlamıyorum.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

birakin ya..avrupa kupasina da katilmasinlar...kafamiz rahat olur..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

valla bu maçı almazsak işler hiç i olmayacak umarım bizim için hayırlısı olur
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

kısmetse yarın maçtayım :D
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Y4N4NİSTAN maçlarının havasıda baska olur,tadı da..bu maçı alacağız başka yolu yok !
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

wolfali yazdı:Y4N4NİSTAN maçlarının havasıda baska olur,tadı da..bu maçı alacağız başka yolu yok !
al işte abi türk zekası yananistan :-D :-D :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bad-dua yazdı:
wolfali yazdı:Y4N4NİSTAN maçlarının havasıda baska olur,tadı da..bu maçı alacağız başka yolu yok !
arkadaslar arasında imaladığımız bir çevirmeydi o..

ama yine de ''yunanistan'' kelimesinde bastan 2. harfin A değil de U olduğunu bizlere öğrettiğin için tesekkürler,sayende bunuda öğrendik =)

buda sanırsam sazan zıplaması oluyor :P

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Ve olan oldu Yunanistan'a da kaybettik..Sahada bir güzellik göremesekte tribünlerde ki güzellikler yetti çoğunluğa.Seyircilerin Şehitlerimize marşlar söylemesi,hain pusuda şehit olan 13 askerimizin isimlerinin tek tek okunması ve seyircilerin hep bir ağızdan :'burda !' diye bağırması gerçekten muhtesemdi..Lakin maç içerisindede bunlar devam etti fakat milli takımımız seyircisine yakışır bir maç çıkartmadı.Tabi Volkan ve Mehmet Aurelio dısında...

Zaten maçın sonlarında Aurelio'nun alkıslanması ve marş söylenmesi de bunu gösterdi..Tabi diğer oyuncuların yuhlanmasıda..

Ayrıca sunu da söylemeden edemiyeceğim Yunan marşının yoğun şekilde ıslıklanması,yuhlanması da Atina'da bize yapılan saygısızlığın diyetiydi bir nevi.Saygısızlıklarına cevabı saygısızlıkla vermis olsak da iyi oldu..

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

çok gzl yenildik!!!
kötüleri sevdik

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Bu takım bu futbolla şampiyonaya gitse ne olacak? Averaj takımı mı?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

jonnathan yazdı:Bu takım bu futbolla şampiyonaya gitse ne olacak? Averaj takımı mı?
+999 aynı şey ben yazacaktımm hay ağzınla bin yaşa jonnathan,Fatih Terimde herhalde futbolu unutmuş akıl almazz hatalarr yapıor böle giderse osladan hezimetle dönerizzz :023
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

yeni geldim stadtan üşüdügüme degmedi ya:(
the dreams in which im dying are the best ive ever had

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Rıdvan Dilmen güzeldi bir tek.

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

wolfali yazdı:
bad-dua yazdı:
arkadaslar arasında imaladığımız bir çevirmeydi o..

ama yine de ''yunanistan'' kelimesinde bastan 2. harfin A değil de U olduğunu bizlere öğrettiğin için tesekkürler,sayende bunuda öğrendik =)

buda sanırsam sazan zıplaması oluyor :P
Ben U harfinin olduğunu mu öğretmiş oldum şindi anlamadım ama neyse...

Helal olsun yunanistana valla adamlar tıkır tıkır top oynadı hiç pisliğede girmediler bizimkilerin ısrarına rağmen.Taraftar baktı maçı alamıyoruz başladı vatana,bayrağa...Tribünde ikiye bölündü bi taraf terim istifa diye bağrıyo diğer taraf imparator fatih terim diye :)

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

dünyada hic bi baska yerde böyle futbol oynanmiyo ve izlenmiyodur herhalde

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kuralar çekilip bir baktığımda biz bu gruptan lider cıkar hemde zorlanmadan gideriz avrupa şampiyonasına demiştim ki zaten ilk 3 maçımızı seyircisiz oynamamıza rağmen zorlanmadık ve maçlarıda aldık sonrada yunanistan maçında da harikalar yarattık birazda kalecinin bize yapmış olduğu yardımları görmezden gelmeyelim ama ne olduysa ondan sonra oldu ve biz acayip şekilde kötü oynamaya başladık ve avrupa şampiyonasına 1. olarak gitmek isteyen bir takım için ve büyük hedefleri olan bir takım çin cok kolya puan kayıpları yapmaya başladık ve sonra malta ve moldova rezaletlerinden sonra dünda yunanistan faciası vardı hemde istanbulda hiç yenilmediğimizi bir milli takıma yenildik
ama ben hatırlıyorumda maçtan nce neler diyorduk ' orada 4 attık burada 5 atarız bunlara ' ama olmadı neden çünkü baştan işi sıkı tutmaktansa işleri buraya kadar bıraktık ve sonuş tam br hüsran akşam o milletin alkışladığı aurelio bile co vasat oynadı sadece birisi vardı oda volkan kurtardığı %100 posizyonları kurtardı aurelioyu diğerlerine bir ders vermek şeklinde alkışlamaları cok yanlış
yenilmiş olabiliriz ama bu puan kayıplarına rağmen daha da şansımız sürüyor son maça kadar yeterki norveçi orada yenelim zaten yene bilecek güçteyiz biz bu grubun mutlak favorisiyiz ki halen öyleyiz 2. olarak biz bu gruptan cıkarız bence hiç kimsenin şüphesi olmasın fahti terime rağmen bence artık hocanında bırakma zamanı geldiği düşüncesindeyim eski fahti terimden hiçbir iz kalmamış adamda sanki başka birisi gelmeiş onun yerine eski hırçın saha kenarında deliye dönen bir adam yok başka birisi var oturmuş ellerini ağlamış sanki zicodan örnek almış gibi duruyor böyle olmaz elinde o kadar zengin alternatifler varken böyle bir kadro cıkarması cok kötü umaırm bunları görür

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Euro 2008 grupları belli oldu.
Milli Takımımız:Çek Cumhuriyeti,Portekiz ve isviçre'ile eşleşti.Hayırlı olsun.

Çek Cumhuriyeti ve Portekiz sakat takımlar,İsviçre de puan takımı olur bu grupta.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Geçmiş olsun :D
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

artık kolay takım yok zaten. dier gruplara göre fena bi kura sayılmaz bnce
dont speak..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

isviçreyle zaten bir davamız var bunu orada göreceğiz diye düşünüyorum zaten bizim takım en sahiplerini yenmeye alışık japonya kore ve belçika gibi ama çeklerin veya portekiz de aman aman bir rakip değil

Kullanıcı avatarı
SermonValley
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SermonValley »

Başarının geleceğine ben inanıyorum fakat biraz inanç biraz konsantre ve biraz da gayret lazım.
Biz bu gruptan çıkarız...
www.sermonvalley.com
SUNAR

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu akşam bir hazırlık maçı oynadık ve yine durgun yorgun bu takımdan birşey olmaz dedirten bir takım vardı bu akşam gol yollarında kötü defansı forvetten daha kötü bir milli takım tam bir averajlık olmaya aday bir takım eğer karşımızda atak oynayan bir takım varsa maç farka giderdi inanın bana böyle olmaz gerçi biz bu hazırlık maçlarında hep böyle oynadık ve sonra yapacağımızı yaptık ama bakalım yaza inşallah adam gibi oynarız