Türkiye Milli Futbol Takımı

ve spor...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

İnanılmaz işler yapıyoruz,dünya şaşkınlıkla izliyor :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

bloodline666 yazdı:maçlara acaba yenik mi başlasak ancak o zaman akıllanıyoruz başka türlü olmuyor valla ayrıca buradan çek maçındaki tuncayı da kutluyorum adam yenilgiyi kabullenemeyen bir adam ki maçın sonunda hakeme kırılan bayrağını koşarak götürdü ve golü de ondan sonra attık helal olsun
maçlara baktığımda gol yemeden atamıyor muyuz sorusu geliyor aklıma benim de...
kamçılanmak gerekiyor sanırım harekete geçmek için.
öyle ya da böyle nasıl bir hırsla yürekle oynuyorlar görüyoruz.
hırvatistan maçından hiç umudum yoktu, o kadar eksikle asıldılar maça helal olsun.
yalnız her maçta birkaç kişiyi bırakıyoruz. ona da bir çare bulmak lazım. :010

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

almanya maçına kadro çıkar umarım. 17 kişi idman yapıldı, 3 de cezalı var bu maçta, geçmiş olsun.
betterman.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Şöyle de bir fotoğraf gördüm :-D :-D
Resim
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

:D Hırvat hırvata teselli oluyorlar işte yazıktır.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Collina'da bizi teselli ederdi. Bit yeniği aramayalım :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Hırvatistan Tek. Dir. Bilic:''Ben 39 yaşındayım.Ne böyle birşey gördüm,ne de göreceğimi sanıyorum.Son iki dakkasına hala inanamıyorum.Ben anlamıyorum bunlar yemeden gol atamıyorlar mı?'' demiş (:

Tüm dünya da aynı soruyu soruyor aslında.Gol yemenin hırsıyla gaza geliyoruz galiba.Ama kimse çözemedi bu durumu.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

2002 Fifa Dünya Kupasi zamaninda yasadigim heyecani yasiyorum bu siralar. Turkiye'nin Dünya'ya adini duyurmasi oldukca gurur verici bir durum bence.

Önümüzdeki maclara bakiyoruz artik :)

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

türkiye'nin avrupa şampiyonasında elde ettiği bu başarı, kuşkusuz herkesi mutlu ediyordur..
fakat bu mutluluğu abartan, kendisinin "mutluluk" anlayışı çerçevesinde başkalarının mutluluğuna müdahale eden, canlarını-sağlıklarını tehlikeye sokan bazı "magandalar" var.
işin bir kötü yanı da burdaki "bazı" kelimesinin azımsanacak ölçüde olmaması...

türkiye'nin avrupa şampiyonasında ki bu başarılarını, gerek maçlardan önce gerekte sonra olsun, basının-medyanın; savaşa-çatışmaya gidermişçesine, tarihi savaşlarla ve alıntılarla özdeşleştirerek lanse ettiği bu günlerde, yazılan çizilenden etkilenmişlerdir heralde..

dünkü "mutluluk" ve "sevinç" sonrasında sadece istanbul'dan 11 yaralı haberi geldi ve galiba 1 de ölü var. bunun sonucunda bay vali muammer güler'in 50 kişinin gözaltına alındığını doğrulayan ve nasihat dolu açıklamaları, "güler'in ılımlı kişiliği"ni gözler önüne seriyor sanırım....
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

RTE, "kupayı istiyorum" diye talimat vermiş :D
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

simihime kurban olurum..!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

KoRn_eR yazdı:Şöyle de bir fotoğraf gördüm :-D :-D
Resim

annesi hırvatmış zaten hakemin ben daha yeni öğrendim hakem ayrıca bizim kim olduğumuzu bilmiyor sanırım daha önceki maçları izlemedi yada hiç duymadı sanırım yoksa hırvatların golünden hemen sonra maçı bitirirdi
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:Hırvatistan Tek. Dir. Bilic:''Ben 39 yaşındayım.Ne böyle birşey gördüm,ne de göreceğimi sanıyorum.Son iki dakkasına hala inanamıyorum.Ben anlamıyorum bunlar yemeden gol atamıyorlar mı?'' demiş (:

Tüm dünya da aynı soruyu soruyor aslında.Gol yemenin hırsıyla gaza geliyoruz galiba.Ama kimse çözemedi bu durumu.
o adamda cok ilginç maçta gol atsakta fazla sevinmeyeceğiz son düdüğü duyana kadar sevinmek yok demişti ama kendini tutamadı sanırım golde kendinde geçti sonra yıkıldı son düdüğü beklemedi sonuçlarına katlandı
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bir yandan yari finale çiktigimiz için çildiriyorum,bir yandan neden bu kadar kötü top oynuyoruz anlamiyorum.Fatih hocanin oyuncu seçimleride ayri bir olay.
Sonuç itibariyle yari finaldeyiz.Sakatliklar,cezalilar derken Fatih Terim FIFA'ya 3.Kalecimiz Tolga Zengin'i orta sahada oynatabilirmiyim gibi bi sual yöneltmis=) Olayin espri oldugu asikar ama gerçek payida var demis aldigim duyumlara göre=)
Biz bu balla kupayi aliriz.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

uefa izin verirse oynatabilecekler tolgayı ama sanırım uefa bunu kabul etmedi sanırım

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

rüştü
sabri
hakan balta
gökhan zan
uğur boral
mehmet topal
mehmet aurellio
hamit altıntop
kazım kazım
gökdeniz karadeniz
semih şentürk

Bu akşamki maçta sahaya çıkacak, kesinleşen 11 imiz bu..Çok zor çok.Sabri,gökhan zan,kazım,gökdeniz...Bu adamlar bu zamana kadar bu takıma birşey katmadılar.Bu akşam umarım değişir herşey.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:rüştü
sabri
hakan balta
gökhan zan
uğur boral
mehmet topal
mehmet aurellio
hamit altıntop
kazım kazım
gökdeniz karadeniz
semih şentürk

Bu akşamki maçta sahaya çıkacak, kesinleşen 11 imiz bu..Çok zor çok.Sabri,gökhan zan,kazım,gökdeniz...Bu adamlar bu zamana kadar bu takıma birşey katmadılar.Bu akşam umarım değişir herşey.

inşallah bu akşam herşeylerini ortaya koyarak oynayacaklar ve biz finale çıkacağız

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

milli takımımız insanın kalbine indirir =D dilerim bugün bizim için unutulmaz bi gün olur (=
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

maçı balkonda izliycez.eğer kazanırsak kör bi kurşuna kurban itmyiz inş!!!!!!
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Müthiş oynuyoruz valla ne diyim :)

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

üzülmemek lazım..saglık olsun ne diyelim..hem iyi yönden düsünelim..simdi biz kazanmıs olsaydık magandalar sokaklara düsecekti..oraya buraya ates edecekti..kim bilir kac masum insan hedef olacaktı o kursunlara..sacmalıyorum cünkü üzüldüm..
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Hakem son derece kazmaydı..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Süper harika mükemmel bir takımız eksiklerle sakatlarla buraya kadar bile gelmek inanılmaz birşey gerçekten bütün türkiye gurur duymalı bence
Ancak maç yayınında da bahsedildi artık bizim de avrupada söz sahibi olabilmek için bağlantılarımızında biraz daha etklili olabilmeli yoksa böyle hakemlerle maç yapmak zorunda bırakılırsınız resmen bu akşam ben bu maçı almanya ya ver,cem dedi ama buna rağmen yine de bırakmadık ve ezdik adamları 3 topu var onlarda gol oldu yazık oldu ancak sadece futbolls bitmiyor bu işler demek ki bunu da burada öğrenmiş olduk dünya şampiyonasında dahaiyi işler yapacağımızdan adım gibi eminim

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

İlk defa "oynadığımız" ve kaybettiğimiz maçtır.Gurur duymadık mı şu oyundan helal doğrusu bu oyun böyle oynanır gösterdik herkese.Ufak tefek hatalar oldu,olmaz değil.. şu kadroya rağmen herşey süperdi

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Turnuva boyunca en iyi futbolumuzu oynadik.Futbolun adaleti yok.Almanlari resmen ezdik.Ama 3-4 atakla maçi aldilar.Çok yazik oldu.Hakem rezaletti..
Yinede eze eze bir yari final oynadigimiz için gururluyum.Ellerinden gelen herseyi yapti çocuklar,yari finale kadar çiktik.Sesimizi duyurduk ama hakemi yenemedik..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..