Türkiye Milli Futbol Takımı

ve spor...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Hakan'ı eleştirirler bide.Yok artık futbolu bıraksın bilmemne.Herkese cevabı akşam verdi kendisi saten.
Ayrıca Sabri,Tuncay,Arda, ve Hamit bence gecenin yıldızlarındandı.Mükemmel top oynadılar.Tebrikler 11 dev adam :-D

Kullanıcı avatarı
morcu
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen morcu »

KoRn_eR yazdı:Hakan'ı eleştirirler bide.Yok artık futbolu bıraksın bilmemne.Herkese cevabı akşam verdi kendisi saten.
Ayrıca Sabri,Tuncay,Arda, ve Hamit bence gecenin yıldızlarındandı.Mükemmel top oynadılar.Tebrikler 11 dev adam :-D
sabri,tuncay,arda,hamit+servet... :006

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

Futbol Federasyonu, dün Levent Kızıl tarafından sunulan imza dileçesinin fotokopi olduğunu belirterek "Sayın Kızıl'ın gerçek imzaları sunmasını bekliyoruz" açıklamasını yapmıştı. Ancak olayın fotokopi dilekçenin verilmesinin ardından yüklaşık 24 saat geçmesine rağmen Kızıl şu ana kadar gerçek imzaların bulunduğu dilekçeyi sunamadı. İmzası olduğu belirtilen birçok kulübün Futbol Federasyo'na başvurarak kendilerinin Aziz Yıldırım ve Levent kızıl'ın hazırladığı dilekçeye imza atmadıklarını belirtti.

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ise , "Biz kongreden kaçmıyoruz. İmzalar eksikse biz de gerekirse imza toplar, arkadaşların isteğini geri çevirmeyiz" dedi.

kartal haber
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya önümüzde milli maçlar yavaş yavaş başlıyor am abizim liglerimizde ben mi göremiyorum yoksa gerçekten mi bir adam akılı bu adam oynar diyeceğim birisi yok türkiyede futbol nerey gidiyor gerçekten rezale tbir dönem beşiktaş yaniliyor galatasaray yeniliyor beşiktaşlılar tamam işte puan kapanacak derken tam tersine beşiktaşta onları takip ediyor aynı şeyler diğer takımlar içinde geçerli daha ilginçi bir anadolu takımı şunların arasına gireyimde birşeyler yapayım demeden oldukları yerde sayıyorlar bir kayseri veya bir gençlerbirliğinden haber yok vestel zaten gümledi diğer asansörleri zaten saymıyorum ouan durumuna baktığımda hiçte iç açıçı bir görüntü göremiyrum ki zaten futbolda bahsetmeye gerek bile yok rezalet ortada 2-0dan 2-2 veya 2-3 maçaların verilemesi bakıyorsunuz da amatörte dahi yenilemeyecek goller nasıl bir defans diyosunuz bugğn bakıyorsunuz ibrahim toraman milli takımın ilk 11de oynaayan bir futbolcu ama onun yüzünden yenilen goller saymakla bitmez tama herkes hata yapar ama bukadarda değil 1 olur 2 olur bu kadar da olmaz volkan alkmaar maçlarında yediği goller sonra bakıyorsun 2 gün sonra antalya maçında yanından geçen tpopa bakan bir kaleci nasıl milli takımın kalesini korur veya hangi teknik adam böyle abuk sabuk gol yiyen bir adam defansını ve kalersini verebilirki yanihakkaten sorun cok büyük buna bir çare lazım yoksa durum daha da kötüye gidiyor gibi geliyor bana
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Psikolog Terim!
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde en zor viraja giren Ulusal Futbol Takımı'nda Yunanistan ve Norveç maçlarının hazırlıkları sürerken, 'sıkıyönetim' ilan edildi.

Teknik direktör Fatih Terim, futbolcularını motive etmek için Ulusal Takım'ın kapılarını dış dünyaya kaparken, son dönemde görülmemiş bir dizi kural getirildi. Ay - Yıldızlıların sadece sabah çalışmalarının ilk 15 dakikasını basına açan tecrübeli çalıştırıcı futcuların konsantrasyonunun bozulmaması için de bazı önlemler aldı. Daha önce bu tür kamplarda, birebir röportaj uygulamasına izin verilirken uzun süre sonra ilk kez bu uyguluma da kalktı. Bundaki amacın oyuncuları polemiklerden uzak tutarak sadece maça konsantre olmasını sağlamak. Ancak ilginç olan taraf ise Ulusal Takım kadrosunda herhangi bir mentör ya da psikoloğun bulunmaması. Bu görevi ise teknik direktör Fatih Terim yapacak.

Yunanistan karşılaşması için "Milli dava değil milli maç" yorumunu getiren Terim, oyuncularına da sık sık bu uyarıyı yapıyor. Karşılaşmanın zor şartlar altında oynanacağını dile getiren teknik adam, futbolcularını uyarırken de "Bu karşılaşmada rahat olan takım biz olmalıyız. Kazanmak zorunda olan rakibimiz. Bu yüzden maça iyi konsantre olur ve tahriklere gelmezsek istediğimiz sonucu alırız" diyor. Özellikle son dönemde formsuzluklarıyla dikkat çeken Volkan ve Hakan Şükür'le özel sohbetler yapan deneyimli çalıştırıcı, ikiliye güvendiğini her fırsatta dile getiriyor. Ulusal çalıştırıcının savunma oyuncularını da sık sık uyararak zorlu maçları hazırladığı ortaya çıktı. Özellikle savunma hattında forma giyen isimlere Yunanistan'ın güçlü forvetleri olduğunu hatırlatan Terim, Yunanistan maçında orta sahayı kalabalık tutup tek forvetle mücadele etmeyi planlıyor.

Bu arada Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy da Ulusal Takım'ın zor dönemecinde Ay - Yıldızlılar'ı yalnız bırakmayacak. Futbolcular ve teknik kadroyla biraraya gelecek olan Ulusoy, beklentileri dile getirecek

Kaynak:MAKSİMUM.COM
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu maç hakkaten sakat bir maç ayrıca cok sakatımızda var fatih tekkede sakatlanmış maç orada yunanistanı bilmiyorum ama yine kapalı bir defansla cıkacaklarını düşünüyorum allah yardımcımız olsun ne diyelim

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

bencede zor bi mac...
yunanistan bildiginiz uzere kapalı oynayan bi takım.fakat kendi sahalarında da savunmaya yonelirse taraftarı mutlu edemez.bu yuzden de biraz daha acık oynıcaktır ki (hucumda pek iyi olduklarını dusunmuyorum) bence buda bizim isimize gelir.yunanistana karsı deplasmanda daha sanslıyız die dusunuyorum.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Terim'den zeytin dalı
Milli Takım'ın hocası, Türkler ile Yunanlılar'ın yıllarca beraber yaşamış iki halk olduğunu söyledi, "Sonuçta maçlar kazanılır veya kaybedilir ama dostluklar baki kalır. Sonuç ne olursa olsun rakibimizin elini sıkmaktan büyük mutluluk duyacağız" dedi

ERHAN TELLİ

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Yunanistan maçı öncesi Atina'da düzenlediği basın toplantısında verdiği dostluk mesajları ile komşuya el uzattı.
Terim, "Futbol sahada oynanan bir oyun. Bu maçın, milli bir dava değil, milli bir maç olduğunu söylemiştim. Bizlerin yıllarca beraber yaşamış iki halk olduğunu görüyoruz. Sonuçta maçlar kazanılır veya kaybedilebilir ama dostluklar baki kalır. Kazansak da, kaybetsek de ellerini sıkmaktan büyük mutluluk duyacağız" diye konuştu.

'Güzel bir jestti'
Sözlerine, "Bizi havaalanında karşılamaları çok hoştu" diye devam eden tecrübeli hoca, "Aynı misafirperverliği İstanbul'da göstereceğimizden emin olabilirler" dedi. Türkçe "Hoşgeldiniz" başlığını atan Yunan gezetesine de teşekkür eden Terim, "Güzel bir jestti" yorumunu yaptı.
Ay-yıldızlı ekibin teknik patronu, Yunanistan maçına yaşanan sakatlıklara rağmen eksik çıkmayacaklarını söyleyerek, gruptaki şanslarını değerlendirdi. Terim, "Grubun üç tane iddialı takımından ikisi yarın, diğer ikisi de çarşamba günü karşılaşacaklar. Sonuca baktığımızda, Norveç maçıyla beşinci maçı bitirmiş olacağız. Demekki daha yedi maç var. Mutlaka, Avrupa şampiyonasına gitmesi muhtemel üç takım için önemli maçlar ama dışarıda daha çok puan var. Belki bu maçı kazanmak, bir kredi, moral ve puan almaya önemli bir unsurdur. Ama kim kaybederse kaybetsin yarıştan kopmuş olmaz. Belki avantaj kaybedersiniz ama sonucu etkilemez. Bizim grupta sürpriz sonuçlar olabilir. Takımlar birbirlerini kırabilir. Yunanistan'ın favori gösterilmesi bizi etkilemez. Doğal olarak kendi saha ve seyircileri önünde favori gösterilebilirler. Söylemlerle eylemler çok değişiktir" ifadelerini kullandı.

İlk 11'i açıklamadı
Israrlara rağmen bu kez ilk 11'i vermeyeceğini söyleyen Terim, oldukça neşeli bir ortamda geçen basın toplantısında sık sık Yunan gazetecilerle de şakalaştı.
Yunanistan Milli Takımı'nı yakından tanıdığını belirten Fatih Terim, "Yunanistan iyi bir takım. Bir çok da yeni oyuncu var. Kaleciden tutalım. Nikopolidis tam bir istikrar abidesi. Müthiş bir kaleci. Baktığımız zaman Samaras katıldı. Kristias zaten vardı. Karagunis ve Basinas, oyunu yönlendiren ve ağırlığını koyan oyuncular. Bu arkadaşlarımızın hepsi de Avrupa'nın önemli takımlarında oynuyor. 2004 hazılıklarından itibaren Otto Rehhagel ve Yunanistan Milli Takımı'nın birçok oyuncusunun beraber olduğunu görüyoruz. Doğal olarak Avrupa şampiyonluğunu kazanmış bir takımın da çok fazla değişime ihtiyacı yok. Zaten başarılarının en büyük nedeni de yıllardır beraber olmaları. Evet Yunan takımının bildiğimiz gibi şampiyon oldukları sistemden çok değişik oynadıkları bir gerçek. Hücum adına çok fazla bir değişiklik yapmayacağız. Atağa karşı atakla cevap vermeyi düşünüyoruz. Özünde biz de oynamak istiyoruz. Oynadığımızdan zevk almak, keyif almak istiyoruz" dedi.

'Rehhagel'i kıskanıyorum'
Yunan bir gazetecinin sorduğu bir soru üzerine "Evet Otto Rehhagel'i kıskanıyorum" cevabını veren Terim, "Ama Avrupa şampiyonu olduğu için. Yoksa saydığım oyunculara sahip olduğu için değil" dedi. Bu söylediklerinin iyi yazılmasını rica eden teknik adam, "Bunu başlık yapmayın. Niçin kıskandığımı iyi yazın. Ben çalıştırdığım takımın başında Avrupa şampiyonluğu yaşadım ama ülkemle de bunu Milli Takım bazında yaşamak isterim" diye konuştu.
Norveç'le oynayacakları ikinci maç öncesinde de oyuncularına mesaj gönderen teknik adam, "Futbolcularıma tavsiye ediyorum ki, beni değişikliğe götürmesinler. Emre'nin cezası bitiyor. Umarım Yunanistan maçında sahaya süreceğim takım, performanslarıyla Norveç maçında Emre'yi benim yanımda otutturur" diye konuştu

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Resim

BEKLE BİZİ YUNANİSTAN
EBENİZİ ÖPMEYE GELİYORUZ !!!

(her ne kadar KFY tarafından hazırlansa da Türkiye'nin pankartıdır bu)

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

feci koyduk

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

süper bir maçtı, yunanlılar bile alkışladılar bizi. komşuya verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz : )
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

hemde çok feci
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

Helal olsun bizimkilere kendilerini alkışlattılar.Çok pis koyduk :-D

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

tebrikler cok sevindim _:D
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

4'te 4... Norveç'i yenersek yolu yarıladık...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

hele son gol tamamen olayı bitirdi resmen dalga geçti gökdeniz
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

1-4 53 :003 :013

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Yunanistan'Da cumartesi akşamı 4.1 şiddetinde deprem oldu. ölü sayısı 11,yaralı sayısı henüz belirlenemedi :-D

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

İşte Norveç'i korkutan poster

Commerzbank Stadı'nda yarın karşılaşacağımız Norveç'in hocası Hareide, tribündeki Atatürk posterinden rahatsız oldu ve kaldırılmasını istedi.

27 Mart 2007 Salı 12:37
‘Motive oluyorlar’

Yunan taraftarların Atina'daki maç öncesinde Atatürk'e ağır hakaretler içeren pankartlar açmasından sonra şimdi de Norveç cephesinden Türk halkının tepkisini çekecek bir istek geldi. Vikingler'in hocası Hareide, Frankfurt'ta seyircisiz oynanan maçlarda tribünlerin üzerine serilen dev Atatürk posterinden rahatsız olduklarını belirtip, "Türk oyuncular Atatürk'ü görünce aşırı motive oluyor. O yüzden o posterin kaldırılmasını istiyoruz" ifadesini kullanıp, UEFA’ya başvurdu.

Terim’den sert yanıt

Tribünlerde yer alan taraftar resimlerinin de kaldırılması gerektiğini vurgulayan Hareide, "Tribünlerin tamamen boş olması gerek" dedi. Bu sözlerin sadece 'seyirci resimleri kaldırılsın' bölümünü değerlendiren Fatih Terim'in tepkisi sert oldu: Sevgili meslektaşım cansızlardan bu kadar rahatsız oluyorsa, canlılarla ne yapacaktı merak ediyorum. Verilen bu ceza galiba yetmedi. Pankartların Türkiye diye bağırmayacağını bilmemek bir teknik direktör için çok kötü bir şey

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

haha fatih hoca lafla becermiş adamı
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

norveç'e yazık olacak...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Viking'i devir, işi bitir

EURO 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu'nda (A) Milli Takımımız 5. maçında bugün Norveç'i cezamız nedeniyle seyircisiz oyananacak maçta Frankfurt Commerzbank Arena Stadı'nda konuk ediyor. TSİ ile 21.00'de başlayacak mücadeleyi İtalya Federasyonu'ndan Stefano Farina yönetecek ve karşılaşma ATV'den canlı olarak yayınlanacak.

(A) Milli Takımımız grubunda 5. maçında Vikingler diye tabir edilen Norveç'i yenerse puanını 15'e yükseltecek ve 2008 yılında İsviçre ve Avusturya'nın ortak olarak düzenleyeceği Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'ne gitme yolunda büyük bir avantajı eline geçirecek.

Millilerde sarı kart alarmı

Milli Futbol Takımı'nın bugün Norveç ile yapacağı 2008 Avrupa Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu 5. maçı öncesi, ay-yıldızlı ekipte 4 futbolcu sarı kart cezası sınırında bulunuyor.

Elemelerde daha önce yapılan maçlarda birer sarı kart gören Hamit Altıntop, Mehmet Aurelio, Sabri Sarıoğlu ve Volkan Demirel, bugünkü maçta da sarı kart görmeleri halinde cezalı duruma düşecek. Statü gereği, elemelerde aralıklı da olsa 2 sarı kart gören oyuncular cezalı duruma düşüyor. Millilerde Gökhan Zan, sarı kart cezası nedeniyle bugünkü maçta forma giyemeyecek.

Pedersen'in yerine Nevland

Norveç Teknik Direktörü Aage Hareide, sarı kart cezası nedeniyle Türkiye'ye karşı forma giyemeyecek olan Pedersen'in yerine Hollanda'nın Groningen takımında oynayan golcü futbolcu Erik Nevland'ı kadroya aldı. Norveç'in golcü futbolcusu John Carew'in ayağında oluşan yara nedeniyle ağrısı olduğu, Türkiye maçına yetiştirilmeye çalışıldığı vurgulandı. Bosna-Hersek karşısında hatalı yediği ilk gol yüzünden şimşekleri üzerine çeken kaleci Thomas Myhre'nin de baldırında hafif bir sakatlığı olduğu belirtildi.

Bir atıyoruz bir duruyoruz

(A) Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Şampiyonası Elemeleri (C) Grubu 5. maçında bugün Norveç ile yapacağı karşılaşma öncesinde, kısa süreli periyotlarda yapılan resmi maçlarda genelde üst üste 2 galibiyet almakta zorlanıyor.

Türk Milli Futbol Takımı, 1998 yılından bu yana toplam 18 kez uygulanan, Dünya Kupası ile Avrupa Şampiyonası eleme grupları ve baraj müsabakalarında 5 günde yapılan 2 milli maçı birden sadece 5 kez kazanabildi. Milliler, 18 maçlık serinin 13'ünde, 5 günde yapılan 2 maçtan 1'inde mutlaka fire verdi.

24 Martta Yunanistan'ı deplasmanda 4-1 yenen ay-yıldızlı ekip, bugünkü Norveç sınavını kazanarak, kısa periyotlarla oynanan 19. seride, 6. kez her 2 maçı da kazanmak amacında.

"Norveç maça daha fazla asılacak"

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Norveç maçıyla ilgili şunları söyledi: "Diziliş ve numaraların çok fazla önemli olmadığını her zaman söylüyorum. Norveç, savaşan-tempolu bir takım. Şu an bulundukları konum itibari ile daha fazla asılacaklar bu maça. Çok daha zor geçecek Yunanistan maçından. Kadroda ve taktikte ufak tefek değişikliklerimiz olacak. Bakış açımız oyun anlayışımız olursa bence çok daha mantıklı olacaktır."

"Türkiye yenmesi zor bir takım"

Norveç Milli Takımı Teknik Direktörü Aage Hareide, Türkiye'nin, yenmesi zor bir takım olduğunu söyledi.

Bugün oynanacak maç öncesi Norveç basınına açıklamalarda bulunan Hareide, Türkiye karşısında alınacak bir yenilgiye rağmen, Norveç'in şansını devam ettirebileceğini söyledi.

Türkiye'nin son iki yılda oynadığı 26 maçtan 14'ünü kazandığı, 8'ini berabere kaldığı sadece 4'ünü kaybettiğine dikkat çeken Hareide, "Türkiye oynadığı en iyi takımlara karşı ya galibiyet aldı, ya da berabere kaldı. Türkiye'ye karşı sadece Bulgaristan, İsviçre, Gürcistan ve Makedonya maç kazanabildi. Norveç ise 2005 yılında oynadığı 24 maçtan sadece 8'ini kazanabildi, 10'unu kaybetti. Türkiye'ye karşı mutlaka bir galibiyet almamız gerekiyor, ama Türkiye çok zor bir takım. Türkiye karşısında biraz daha kendimize güvenmemiz ve güçlü hissetmemiz gerekiyor. Bizim için top kazanmak ve kazandığımız topları iyi değerlendirmek çok önemli. Biraz oyun taktiği ve oyuncu değişikliği ile mücadele etmeliyiz. Bu karşılaşmada dikkatimizi trübünlere vermek zorunda kalmayacağız. Dikkatimiz sahada olacak. Frankfurt'ta oynamak, İstanbul'da cadı kazanında oynamaktan daha iyidir" diye konuştu.

Seyircisiz son maçımız

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), 2006 Dünya Kupası elemelerinde İsviçre ile yapılan play-off baraj rövanş maçında çıkan olaylar nedeniyle Türkiye'ye verdiği 3 maçlık tarafsız sahada seyircisiz oynama cezası bugünkü Norveç maçıyla birlikte sona eriyor.

2008 Avrupa Şampiyonası Elemelerinde (C) Grubu'nda iç sahadaki ilk 2 maçını Malta ve Moldova ile Almanya'nın Frankfurt kentindeki Commerzbank Arena'da yapan (A) Milli Futbol Takımı, bugün aynı statta oynayacağı Norveç maçıyla cezasını tamamlamış olacak.

Türk Milli Futbol Takımı, elemelerde bundan sonra iç sahadaki ilk maçı olan Macaristan karşılaşmasını 12 Eylül 2007 tarihinde, Türkiye sınırlar içinde seyircili oynayacak.

MAKSİMUM

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

İşte Milli Takım'ın ilk 11'i

Harun MUSLU'nun özel haberi 28 Mart 2007

A Milli Futbol Takımı'nın Norveç maçının kadrosunu Hurriyet.com.tr ele geçirdi.

Yunanistan maçı kadrosunda değişiklikler yapan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 4-4-1-1 oyun şeklini tercih etti.

Terim, kart cezalısı Gökhan Zan'ın yerine Emre Aşık'a görev verdi. Forvette sakat olan Gökhan Ünal'ın yerine Tümer orta sahanın ilerisine kaydırıldı. Tecrübeli teknik adam Tümer'den boşalan yerde de Emre Belözoğlu'nu görev verdi.

Milli Takımın Norveç maçı ilk 11'i

Kalede Volkan

Defansta

Hamit, Emre Aşık, Servet, Volkan Yaman

Orta Saha

Sabri, Mehmet Aurello, Emre Belözoğlu, Tuncay Şanlı

İleri uçta

Tümer Metin

Hakan Şükür

Hurriyet.com.tr

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Yunanistan maçında Hakan Şükür hiç bir varlık gösteremedi.Bu akşam nasıl oynayacak ve Fatih Terim hala nasıl katlanacak merak ediyorum açıkçası.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Katılıyorum. Ayrıca Emre Aşık beni fazlasıyla korkutuyor.
sleeping with the earth my dying bride