Türkiye Milli Futbol Takımı

ve spor...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

emre aşık yatırmazsa iyi bu gece..
ayrıca hakan şükür sahada dolanmaktan başka birşey yapmadı,çok doğru..ama adamın sahada olması yetiyor(mus).
bu konuda r1g0r'un tezini dinlemenizi tavsiye dahi ederim =)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

bu ne ya böle!!...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

beklenildiği gibi servet-emre ikilisi baya açık verdi ilk yarıda..volkan desen aynı volkan..
ama daha herşey bitmedi 2. yarıda bişeylerin değişmesi umuduyla.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:beklenildiği gibi servet-emre ikilisi baya açık verdi ilk yarıda..volkan desen aynı volkan..
ama daha herşey bitmedi 2. yarıda bişeylerin değişmesi umuduyla.
destekliyorum...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gooooool uleeeennn gooooollllll!!! hamiiiittttt!!!

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

ağlamak istiyorum sayın seyirciler goooooooolllllll
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aman yarabbbiiiiiiiiiiiiiiiimmm... hamiittt ve 2.gooooooollll!!.. ı love you hamiiiittt.. ı love you hamiiitttt....!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

hamit ayağına kramponuna sağlık =)

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

galip gelemedik ama yenilmedik...
bu oyuna cok daha iyi bi sonucuda hakediyoduk fakat olmadı.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Şanslıydık, Norveç kalecisi bir kaç gece uyuyamaz artık, güzel oldu güzel...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

ya beşiktaşta da aynı şeyleri yapıyordu bu kaleci değişmemiş dilerim bu mallıklarını diğer maçlarda yapmaz mesela yunanistan maçında falan bu arada yunanistanda 2-0 aldı maçı
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Avrupa Kupası veya Dünya Kupası'na evsahipliği yapabilsek çok iyi olacak...Bu arada farklı yenebileceğimiz Norveç ile berabere kaldık,yine de "Hep Destek!,Tam Destek!"
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Terim'in maç sonrası açıklaması

'Beraberlikle de bu çocuklar çok iyi iş yaptı'
Fatih Terim, "Golü erken bulsak skoru daha farklı yere götürebilir, maçı kazanabilirdik. Maçı kazanmak mükemmel işti, ama beraberlikle de bu çocuklar çok iyi iş yaptı" dedi.

MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, ikinci yarıdaki futbolla ay-yıldızlıların Norveç karşısında galibiyeti kaçırdıklarını belirtirken, ceza nedeniyle Almanya'da oynanılan son maçta stratejik ve kıymetli bir puan aldıklarını söyledi. Terim şöyle dedi:

"Malesef ilk yarı pek istediğimiz gibi oynayamadık. Ama buna rağmen ikinci yarıda işi başka bir planla çözdük. Zaten ilk yarıda da daha çok golü istedik, ama olmadı. İlk yarıda beklemediğimiz şekilde goller yiyip geriye düşünce oyuncularım şoke oldu. İkinci yarıda zihniyet ve oyunda şartlar çok değişti. Golü erken bulabilirdik. Erken bulsak skoru daha farklı yere götürebilirdik, kazanabilirdik. Ama bu yine de stratejik puan. Namağlup unvanımızı yitirmedik. 5 maçın 5'ini de dışarıda oynayan ve 13 puan alan futbolcularımı tebrik ediyorum. Gönlüm isterdi ki, buradan 15 puanla ayrılalım, ancak zaten endişelerimi de daha önce dile getirmiştim. Maçı kazanmak mükemmel işti, ama beraberlikle de bu çocuklar çok iyi iş yaptı
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

İlk yarı sahada yoktuk resmen.Devre arası iman geldi bizimkilere ikinci yarı resmen dağıttık Norveç'i. Ayrıca Sabri'yi sol kanatta niye oynattı hayret ettim.3 paket sigara içtim.Bu gruptan lider olarak çıkacağımıza inanıyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

farklı kazanabişleceğimiz bir maçtı ama buda iyi diyorum ben 2-0dan 2-2 yapmakta büyük başaraıdır ama 4 5 oalcak bir maçtı ayrıca
şunuda belirteyim buradan artık hakan şükür futbolu bırakmalı milli takımda yeri olduğunu düşünmüyorum akşam 2. golde büyük hatası var kaleye vurmayıp dışarıya attığı pas gitti gol oldu tabii bunda volkanın payıda büyük hakkını yemeyelim -
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

dün süperdiler yahu Malkta karşısında.. maç ortada geçti.. denk kuvvetlerin savaşı tabi normal.. derbi sayılır.. :-D
bu sabah y....k var istanbulda...

Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Mesaj gönderen elisirg »

Ya bırakın, ne iyisi Malta'yı bile ezemiyorsak, ne işimiz var euro 2008 de! Hakan Şükür denene rekor kırdırtcam diye yakıyorlar takımı ya...
kristalize

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Hakan Şükür'ün artık futbolu bırakması gerektiğini düsünüyorum! Türk futbol'unun tartısmasız en büyük golcülerinden birisi olduğuna kimsenin şüphesi yok.fakat artık devri kapandı.milli takıma faydasından çok zararı var.
artık bıraksın şu futbolu'da hep efsane olarak kalsın.yoksa fatih hoca 50 yaşında da oynatmaya devam edecek kendisini!

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

abi işte derbi sayılır... denk kuvvetler.. bir puan iyi.. mallar derbisi... :-D
bu sabah y....k var istanbulda...

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

İki tane kalas oyuncu vardı 2golü atmamızı sağlayan servetle ibrahim üzülmez(çalım atmayı bilmiyosan denemiyeceksin). Hem kötü oyun oynadılar hemde beraberliği sağladılar. Böyle nasıl maç kazanılır sürekli bilmiyorum.

Hakan şükürde kaleciden gelen topları tuta bilse tehlike yaratıcaz. Tuttuğu topları kaybetti hep.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tam bir rezalet başka brşey değil maltayı dahi yenimeyecek kadarsak yuh bize cok büyük revizyon lazım bu takıma ayrıca futbolla alakası olmayan bütün adamlar sanki burada toplanmış yada burada toplamışlar akşam adamlar belki hayatlarındaki geceyi yaşadılar biz yaşattık böyle giderse maçaristan maçı var orada da aynı sonuç olur hatta daha da vahim bir sonuçla kalabiliriz çünkü adamlar akşam bosna -hersek'i (hani kardeş takımımız!!) yendiler yeni bir ekip kurdular eğer aynı oyunla oynayıp o pisizyonları burada da kaçırırsak sonumuzu hiç iyi görmüyorum ayrıca biz şu andan ki bütün maçlarımızı kazansak bile 1. oalrak cıkamıyoruz rezalete bakın böyle birşey yok yunanistanı bekliyoruz onlar bizden başka bir takıma daha yenilmek zorunda ki onlar değil biz 1. olarak cıkalım (belki malta onlarada bir süprğz yapar diyecem ama ) yoksa 2. oalrka oda zor zaten bize bırakmazlar ki 2. cıkacaksak cıkamazyız biz bir yine letonya gibi bir takım gelir eler bizi sonra tekrar başa döneriz

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Hakan Şükür,(milli)Servet,İbrahim Toraman,Sabri Sarıoğlu....bunlardan çok daha kaliteleri yedekte beklerken,18 e giremezken bu oyuncuların oynaması beni sinirlendiriyor.tabi tuncay'ında bu kadar formsuzken oynaması!

Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Mesaj gönderen elisirg »

Tuncay gitmekle en büyük hatasını yapmıştır,Tuncay'ı Tuncay yapan Fenerbahçede'ki düzendi...
kristalize

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya bizim takımdan 2 serdarı da aldı takıma ama ben biliyorum ki bu adamların ikisinide göremeyeceğiz bu süreç içerisinide bu adamların nasıl anlaştıkları nasıl oynadıkları avrupadan bile bilinirken nedne bu adamları oynatmıyor ben şüphe etmeye başlkadım artık beşiktaş düşemnlığı falan diye yada bu adam anlamıyorum futboldan gerçi 2. daha ağır basıyor çünkü dakia 70 de deviz barışı alıyor oyuna milleti bir tane daha santrafor beklerken o ne yapıyor tam tersine maltadan kgol yememek için bir tane daha stoper tarzında bir adam daha alıyor yazık gitti 2 puan arayacağız bir bu puanları göreceksiniz

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

duydukarlıma görede ayrıca bu tuncay denilen herife soyunma odasında iyi bir fırça çekilmiş valla ben bunu da anlamadım zatne adam kendi takımında oynamıyorken neden bua adamı takıma aldı hemde ilk 11'de oynatmayı planladın tuncay zaten türkiyeden gitmekle yolunu çizmiş ( çok karanlık ) bunu neden anlamıyor bu adam