Türkiye Milli Futbol Takımı

ve spor...
Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Mesaj gönderen elisirg »

Ya Fatih Terim falan yalan olmuş, Hakan Şükür'ü oynatıyorsa sınıfta kalmıştır zaten,rekor peşinde diye valla yazık oluyor,artı çapraz pozisyonlarda bir tane şut çeken görmedim, şut çekmeden nasıl gol oluak anlamış değilim...
kristalize

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

avrupada bütün takımlar şut çalışır ama bizimkiler bundan da eminimki çalışmıyor bir tane oda ayhanın şutunu hatırlıyorum tam olarka başka birşey yok
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Mesaj gönderen elisirg »

Kesinlikle, Ayhan'ın pozisyonuda gayet vasat bir vuruştu ok gibi gitmesi lazımdı o şutun,şanssızlık da bizimleydi,son dakikalarda emrenin şutu direkten mi döner ya, bunlara şut çekmeyi öğretmek lazım....
kristalize

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şasns zaten yok bizde adamları 2 golüde bala gitti hele ilki dışarıya giderken bizimkine çarpıp içeriye giriyor ne diyelim yazık oldu
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

ama ezilmedik!! :-D
bu sabah y....k var istanbulda...

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

bloodline666 yazdı:şasns zaten yok bizde adamları 2 golüde bala gitti hele ilki dışarıya giderken bizimkine çarpıp içeriye giriyor ne diyelim yazık oldu
ona bakarsan bizimki de kaleciye çarpmasa girmiyordu..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

bugün haberlerde malta milli takımının oyuncularının gerçekte hangi işlerde çalıştıklarını duyunca çok şaşırdım.. malum malta da futbol oynayarak geçim sağlamak zor ve futbolcuların hepsinin ek işleri varmış.biri tamirci, biri telefon satıyor, diğeri toptancıymış..adamların bilmem kaç yıllık futbol tarihinde topu topu 2 galibiyeti 9 beraberliği varmış(bizim maçla 10 oldu) ve kalan 80 küsür maçta yenilgi.. eh bayram yapmalarını garip karşılamamak lazım..
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Mesaj gönderen elisirg »

Ned_Kelly yazdı:ama ezilmedik!! :-D
sen de :P
kristalize

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

hakan şükür'ü neden oynatıyor denmesine şaşırdım açıkçası. uzun bir aradan sonra ilk kez çağırması gerekiyordu hakan'ı, çünkü gol atıyordu, morali yerindeydi vs. asıl çağırılmaması gerekenler emre'ydi, tuncay'dı. çağırıp da oynatmaması da olumlu karşılanabilirdi. artık milli takım kadrosu kurulurken daha önce iyi oynamış olanları değil de şu aralar iyi oynayanları çağırsalar ne güzel olacak...

bi mehmet topuz'un artık bu takımda 11de oynaması gerek bence.

ayrıca bu maçta kanat kimdi, forvet kimdi anlamadım. ayhan ile halil-hamit kardeşlerden başka sahada bi bok yapan yoktu.

biz belki yine katılırız avrupa şampiyonasına ama oraya gidince ne yaparız onu bilemem...
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

esasından fahti terimi anlamak hakkaetnn güç suç esasından en başından beridir onda ya öyle bir oyuncu değişikleri yapıyor ki şaşırmamak elde değil aldıkları adamlarla oyundan cıkardığı adamların oyundan oynadığı mevkiler hiç uyuşmuyor acaba bilerek heyecen yaşatmaya falan mı calışıyor bu adam ya bir ara hamit altıntop sağda göbekte ve sol acıkta oynadı ve adam nerede oynadığınını bile unuturak bitti oynayamadı ve sonunda da sahada bri tane adam var diyordum oda kayboldu ve maç sonuçlandı valla macarsitandan umarım bir süpriz yemeyizde o maçta inşallah galip geliriz yoksa halimzi duman olur söyleyeyim

Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Mesaj gönderen elisirg »

layne yazdı:hakan şükür'ü neden oynatıyor denmesine şaşırdım açıkçası. uzun bir aradan sonra ilk kez çağırması gerekiyordu hakan'ı, çünkü gol atıyordu, morali yerindeydi vs. asıl çağırılmaması gerekenler emre'ydi, tuncay'dı. çağırıp da oynatmaması da olumlu karşılanabilirdi. artık milli takım kadrosu kurulurken daha önce iyi oynamış olanları değil de şu aralar iyi oynayanları çağırsalar ne güzel olacak...

ayrıca bu maçta kanat kimdi, forvet kimdi anlamadım. ayhan ile halil-hamit kardeşlerden başka sahada bi bok yapan yoktu.

biz belki yine katılırız avrupa şampiyonasına ama oraya gidince ne yaparız onu bilemem...
şaka yapıyorsun herhalde... Hiç bir topu değerlendiremedi, şut çekmeyen forvet oyuncusu! maltalı ne demiş,tek yaptığınız hakan'a top şişirmek! patlama yok maalesef!
kristalize

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

elisirg yazdı:
layne yazdı:hakan şükür'ü neden oynatıyor denmesine şaşırdım açıkçası. uzun bir aradan sonra ilk kez çağırması gerekiyordu hakan'ı, çünkü gol atıyordu, morali yerindeydi vs. asıl çağırılmaması gerekenler emre'ydi, tuncay'dı. çağırıp da oynatmaması da olumlu karşılanabilirdi. artık milli takım kadrosu kurulurken daha önce iyi oynamış olanları değil de şu aralar iyi oynayanları çağırsalar ne güzel olacak...

şaka yapıyorsun herhalde... Hiç bir topu değerlendiremedi, şut çekmeyen forvet oyuncusu! maltalı ne demiş,tek yaptığınız hakan'a top şişirmek! patlama yok maalesef!
anlatamadım sanırım. ben hakan iyi oynadı demedim. hakan bu maça çağrılmalıydı dedim. sebep olarak da ligdeki son dönem performansı ve rekorla moral bulmasını gösterdim. ben olsam ben de çağırırdım dedim. çağırınca hakan'a top şişirirdim falan da demiyorum dikkat ettiysen. sadece çağırırdım çünkü bu maçta oynamalıydı.
betterman.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

o akşam kafa atıcaktım televizyona ...

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

hi_fi_girl yazdı:o akşam kafa atıcaktım televizyona ...
agresif insan senin gibileri tribüne almamak lazım. :010

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

bu iyi zamanlarımız eskilerden bi replik aklımda kalan

spiker turkish:
bu aralar türk milli takımımız ingiltereye karşı üstünlüğünü iyice hisseettirmeye başladı,topa sahip olan taraf biziz,rakip iyice bunaldı,adeta tek kale oynuyoruz ve kaptırılan top lineker, lineker gidiyor,lineker defansı geçti,lineker kaleciyle karşı karşıya,yapma lineker,yapma lineker... top ağalarımızda,durum 7-0 spiker nerdeyse ağlıcak :-D

ertesi günde gazetelerde yenildik ama ezilmedik,iyi top oynadık kaybettik falan komik ya :-D
dont speak..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

c.o.b yazdı:bu iyi zamanlarımız eskilerden bi replik aklımda kalan

spiker turkish:
bu aralar türk milli takımımız ingiltereye karşı üstünlüğünü iyice hisseettirmeye başladı,topa sahip olan taraf biziz,rakip iyice bunaldı,adeta tek kale oynuyoruz ve kaptırılan top lineker, lineker gidiyor,lineker defansı geçti,lineker kaleciyle karşı karşıya,yapma lineker,yapma lineker... top ağalarımızda,durum 7-0 spiker nerdeyse ağlıcak :-D

ertesi günde gazetelerde yenildik ama ezilmedik,iyi top oynadık kaybettik falan komik ya :-D
,

dahabiz ingiltereye gol bilem atamadık değilmi ayrıca büyük bri revizyon yapılacakmış türk milli takımımızda ama revizyon cok komik hüseyin çimşir flana oynayacak yandık valla hadi hayırlısı

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Yürü be Türkiye 3-0
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Kırmızı kart şans oldu. Maç döndü bu vesile ile.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

valla hocam tebrik ediorum bizimkileri....hamit son dakka golüde nasıl bi gol hala anlamdım :)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

hamit mi attı halil mi? valla ben halil diye biliyorum ama..zaten ikizler hep karıstırıyorum =)
olsun galibiyet güzeldi,oynanan oyunda fena değildi..tabi o macar forvet kırmızı kart görmese böylemi olurdu maç bilemiyorum..=))
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Ya şu euro 2008'e gidelim, bunlar hep küçük şeyler malta macarlar falan filan.Gerçi hoş biz de hep küçüklere takılıyoruz niyeyse.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

maçın hakkı kesinlikle bu değildi.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kırmızı kartı 63 te yedi biz golü 64 te attık bunun kırmızıyla bir alakası olduğunu sanıyorum yenmeseydik cok kötü olacaktı hakkaten maçtan önce düşünmek bile istemedim ama bundan sonrada oluşabilecek puan kayıplarının talefisi yok gibi cok dikkati olmak zorundayız

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

hamit attı :D..farketmez ikiside ikiz ne olcak :D.
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

FATİH TERİM
10.09.2007
Benim merak ettiğim tek konu şu;
Fatih Terim: maçtan sonra otelde odasına çıkınca ne yaptı.
Yani kendisi ile baş başa kalınca ne yaptı?
Rahatlamak için duvarlarımı yumrukladı..
Yoksa;
Sen bu hataları nasıl yaparsın diye Fatih Terim’e bağırdı çağırdı mı?
Mesela şunu yaptı mı;
Ah be..Arda Turan..Senin yerine Serdar Özkan’la maça başlasam dedi mi...
Servet’in golüne rağmen bu oyuncu Ulusal takımın stoperi olamaz diye bağırdı mı...
Altıntop’un golünde asistlik yapan Üzülmez’le bu iş olmaz dedi mi?
Yanisi şu;
Terim kendi kendini yalnız başına analiz etti mi?
Eğer;
Terim bunların hiç birini yapmayıp yatağına uzanıp mışıl mışıl uyuduysa diyeceğim şudur:
- Terim kendisini emekli etmiş!
Tekrar başa dönelim;
Malta maçında yenilen iki gole isyan etmiyorum.
Köy takımına verilen onca pozisyona da itiraz etmiyorum.
Benim itirazım şurada...
Bunun adı itiraz da bir eleştiri değil sınır tanımaz öfke.
Malta Türklerden kurtuluş bayramını kutladığı gün..
Türklerin takımı sahada yüreksiz, korkak ve pısırık bir futbol oynadı.
İşte beni kahreden budur.
Terim’e olan öfkem budur.
Futbolcuları artık sevmememin nedeni budur.
Yazıyı uzatırsam başım belaya girer.
Mahkeme kapılarında sürünmek istemem.
Yazıyı sevgili Yılmaz Özdil’in yazısı ile noktalayayım;
Alex Ferguson bunca başarıya rağmen sir ünvanını yeni aldı.
Bizimki ise yıllardır İmparator...
MESAJ; Dikkatli okurlara iki sorum var:
Birincisi; 6 artı 1 yabancı oyuncuya kim evet dedi.
Brezilyalı Marko’yu kim ismini Mehmet yapıp Ulusal takımda oynattı.
İşte bu sorunun cevabını tarih bir gün soracaktır.
Bu nedenle diyorum ki;
Macaristan maçını 10-0 kazansanız da hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur.

alıntıdır sporx.com