Trabzonspor

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

bu hafta da zorlu bir beşitaş maçı var umaırm güzel bri maç olur bol seyircili
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Beşiktaş maçı çok zor geçecek.Daha az hata yapan takım 3 puanı alır diye düşünüyorum.Yattara'nın maça yetişmesi lazım.Seyir zevki açısından güzel geçecek maç.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Beşiktaş maçı çok zor geçecek.Daha az hata yapan takım 3 puanı alır diye düşünüyorum.Yattara'nın maça yetişmesi lazım.Seyir zevki açısından güzel geçecek maç.
aman allahım yattara oynamıyor mu yoksa :-D trabzon demek yattara demek
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Son oynadığımz Ankaragücü maçında 19 mayıs stadının salak suni çimleri yüzünden sakatlandı Yattara!
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Yetişecek diye biliyorum Yattara. Umarım da yetişir. Seyir zevki için önemli bir futbolcu.
sleeping with the earth my dying bride

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Yattara'nın durumu %50.İnşallah maça yetişirde gözümüz futbola doyar.Hatta doymaz aç bırakır.Taktik savaşının yanı sıra çok çekişmeli ve güzel bi maç bekliyorum.Tabiki gönlüm Trabzon'un yenmesinden yana.Beşiktaş'ında Trabzonunda kadrosu muhteşem.Güzel maç olacak hakem terslik yapmazsa.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

en başta seyir zevki yüksek bri karşılaşma ve kavgalar olmadan sakin centilmence oynanan bir karşılaşma bekliyorum sonra da beşiktaşın kazanması

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

bize her yer trabzon...
istanbul saltanatını 7. kez yıkacağız

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Trabzonsporum bu sene haddinden fazla hırsla geliyor.Kötü oynasada galip gelmesini biliyor.Yönetim her ne kadar amacımız ilk 3 içinde ligi bitirmemiz ve avrupa kupalarına katılmamızı istesede ben 7. şampiyonluğa yürekten inanıyorum.
Ayrıca bize "karadeniz kaplanları" diye "büyüklük" yakıştırmasını yapanlara bir cevabım var ;"Ne kartalız,ne kanaryayız,ne aslanız; Biz hayvan değiliz.BİZ KARADENİZ FIRTINASIYIZ...

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

her yeriniz fırtına olsa ne yazar :) sezon sonu görüşmek üzere torunum :p
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Trabzonsporum bu sene haddinden fazla hırsla geliyor.Kötü oynasada galip gelmesini biliyor.Yönetim her ne kadar amacımız ilk 3 içinde ligi bitirmemiz ve avrupa kupalarına katılmamızı istesede ben 7. şampiyonluğa yürekten inanıyorum.
Ayrıca bize "karadeniz kaplanları" diye "büyüklük" yakıştırmasını yapanlara bir cevabım var ;"Ne kartalız,ne kanaryayız,ne aslanız; Biz hayvan değiliz.BİZ KARADENİZ FIRTINASIYIZ...
yaşa yakışır hayvan değiliz :-D :006

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Artık yurt dışından hakemmi transfer edecekler.Ne bok yiyecekse yesinler.Özellikle yüksek tansiyonlu maçlara çok daha sağlam hakem versinler.Bu ne ya.Geçen hafta Sivas maçında penaltımızı yediler.Bu hafta Kayseri'ye haybeden penaltı çaldı.O yetmediği gibi Egemen'e kırmızı kart verdiler.Madem Egemen kırmızılık bi hareket yaptı.O zaman diğer maçların hepsinde çalsınlar düdüklerini.
Artık küfür dağarcığım kifayetsiz kalıyor.Yeter lan...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Birde Trabzonspor'un büyüklüğünü hala tartışanlar var..
Trabzonspor bir devrim,yani bir nevi Anadolu devrimi başlattı.İstanbul saltanatına tek başına kafa tuttu.
Bizim; 3 büyük İstanbul takımı gibi 100 küsür yıllık mazimiz yok.
1967'de kurulduk ve 70 küsürlerde 1.Lige çıktık ve ilk şampiyonluğumuzu 1975-1976 yılında aldık ve ardı ardına gelen başarılarla 5 şampiyonluk daha yaşadık.
Ayrıca 7 Cumhurbaşkanlığı, 5 Başbakanlık ,1 Kıbrıs Barış Kupası (Bu kupa sadece 1 kez verilmiştir) ve 7 Türkiye kupası şampiyonluğumuz var.Tabi sayısız kere kaçırdığımız şampiyonlukları saymıyorum.
Bunlar sadece 41 yılda oldu..Liverpool,Barcelona,Inter,Lyon,Aston Villa gibi devler Avni Aker'in çimlerine gömüldü.(Tabi orda fark yedik.o ayrı mesele: )

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kayserispor maçında çalınan 2 panaltı ve trabzonspor için verilen gol kararları hatalı. hakemi tek taraflı bir yönetimle suçlamak haksızlık olur.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:kayserispor maçında çalınan 2 panaltı ve trabzonspor için verilen gol kararları hatalı. hakemi tek taraflı bir yönetimle suçlamak haksızlık olur.
hakem orada verdiği bir yanlış kararı düzeltmek için diğerlerini de yanlış çalmaya başladı ve maç sonunda çıkmaz bir hale geldi
ancak artık her maçta bu türlü kararlar olmaya başladı ligin sonu gelir mi böyle ?

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

hakemi özel olarak takip etmiyorum ama bir süre görev alamayacağını düşünüyorum. bir de penaltı verilirdi, verilmezdi; kart verilirdi, verilmezdi; bunlar bir noktada yoruma girer aslında. ama çizgiyi geçmeyen bir toptan bahsediyoruz, yani bu noktada yoruma yer yok.

neyse, neticede trabzon kocaelispor'u yendi. uzun yıllardan sonra taraftar ve takım ilk kez bu kadar iç içe. üstelik trabzonspor'un ligin ilk yarısının sonunda hala ilk 3 takım arasında bulunması bu sezon bazı şeylerin farklı olduğunu gösteriyor. umarım sene trabzonspor'u iyi bir noktada görebiliriz. trabzonspor avrupa'da bir şansı daha hakediyor.
betterman.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Yeter artık lan yeter!!! Öyle biçimsiz hakemleri vermeyin maçlarımıza..Maçtan birgün önce cezası bulunan Sercan'ın cezası kaldırılıyor! Güvenç Kurtar direkman kadroya alıyor ve maçın son 10 dakikasında oyuna alınıyor ve uzatmalarda SÜPER! bir gol atıyor!!! ve Trabzonspor mağlup oluyor!
Lan allahın 3 hakem.Nerdesiniz? 3 metre ofsaytı nasıl görmezsiniz?
Biz sezon başında ne dedik.Hakem hatası istemiyoruz dedik.Evet hata yapmıyorlar tebrik ederim! Direk Katlediyorlar! Kafanıza meteor düşsün..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Küfürlerimi silmeyin!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

İsterseniz holigan deyin,barzo deyin,kültürsüz medeniyetsiz deyin,kara cahil deyin,tepkini başka şekilde akset deyin ama küfürlerimi -SİLMEYİN- ! Evet bana yakışmıyor bu tür hakaretler ama söylenecek başka söz,kurulacak başka cümle yok bu hakemler için !

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ayrıca sinirden bahsetmeyi unuttum.Bariz ofsayttan yediğimiz golün hemen ardından Umut'un golü ofsayt diye kesiliyor.Ne deyim artık ben!

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

büyük takımlar her ne olursa olsun kazanmasını bilmek zorundalar. Hakem, saha, hava koşullarını bahane etmene gerek kalmadan atıcan gollerini bitircen maçı.
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

213 yazdı:Ayrıca sinirden bahsetmeyi unuttum.Bariz ofsayttan yediğimiz golün hemen ardından Umut'un golü ofsayt diye kesiliyor.Ne deyim artık ben!
biz bu zamana kadar hep bunları yaşadık ama bizi dinleyen yoktu kimse bize sahip çıkmadı tam tersine oyun oynamıyorsunuz sonrada maçı hakemlere yıkıyorsunuz diye söyleniyorlar biz bunların çok zaman önce son bulmasını istiyorduk ama olmadı yine oluyor ve olacakta

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

213 yazdı:Küfürlerimi silmeyin!
Küfürleri silmeyin diye bir olay yok. Küfür yasak ve silinir.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

O zaman adam gibi görevini yap,verdiğim linklerdeki küfürleride sil kardeşim.
http://www.rocktr.com/modules.php?
name=Forums&file=viewtopic&t=7176&postdays=0&postorder=asc&start=25

http://www.rocktr.com/modules.php?name= ... c&start=75

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

213 yazdı:O zaman adam gibi görevini yap,verdiğim linklerdeki küfürleride sil kardeşim.
http://www.rocktr.com/modules.php?
name=Forums&file=viewtopic&t=7176&postdays=0&postorder=asc&start=25

http://www.rocktr.com/modules.php?name= ... c&start=75
Başka varsa alayım? Ancak amacın gerçekten yardım etmekse bunu Trabzonspor başlığından değil, özel mesajdan alayım.