Dünya Kupası

ve spor...
Kullanıcı avatarı
srsb
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen srsb »

polonyanın rakamsal olarak sansı devam ediyor da sadece rakamsal :)

puyol raul gibi adamlar eskisi gibi degiller elestirilerine maruz da kalsalar sogukkanlılık ve tecrubeleriyle her daim takıma + katarlar.

muhtesem mactı.

yalnız tunus ve s. arabistan macından sonra ukrayna bu haliyle 2 ci cıkısını garanti goremez. ikinci cıksa da brezilya biirinci bitirirse grubunu ki buyuk ihtimal o zaman onunla karsılasacak ve tırtlayacaktır. 8)

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

spanish işi götürcek gibi :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
srsb
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen srsb »

yalnizgezen yazdı:spanish işi götürcek gibi :-D

umarım
gercekten 78 den beri banko katılıyorlar artık hakkını versinler hakları ne ise de onu da alıversinler bir zahmet...boylece her seferinde beni de favorim ispanya dedikten sonra defansa gecmekten kurtarırlar :)

Kullanıcı avatarı
yelda13
Üye
Üye

Mesaj gönderen yelda13 »

ingiltere ve isveç 2.maçlarında da beni izlerken hasta etmişlerdir..kendilerini kınıyorum !!! :007

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Abi bu Arjantin çok canlar yakıcak.Bu nasıl bir oyundur böyle?Bu zamana kadar izlediğim maçların içinde en zevklisiydi.6 tane golde tuzu biberi oldu 8)

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

döşedilermi en güzelinden 6 tane :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

inanılmaz oynuyorlar hem arjantin nhemde ispanya ikiside kupayı hakedenlerden bence herkes en başta ben brezilyadan böyle gollü maçlar bekliyordum ama yok olmadı hırvadistan az daha yenecekti brezilyayı sahada acıkcası hiçbir şey yoktu brezilya macında ama bir ispanya bir arjantin birazda almanya belki ev sahibi olmaktan kaynaklanıyordur bilmiyortum ama iyi oynuyorlar en azından gol atmak için oynuyorlar gol yememek için değil
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
dudu
Üye
Üye

Mesaj gönderen dudu »

ya ben çok seviorum şu dünya kupası maçlarını çok zevkli..türkiye yok ama yine de zevk alıyorum (keşke olsaydı...) :-D :-D hı bu arada favorim ALMANYA :015

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu kupayı 4 takımdan bırı alır:almanya,brezilya,ispanya,arjantin baskasının alması zor....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
yelda13
Üye
Üye

Mesaj gönderen yelda13 »

kupa süresince italya kadar beni hasta eden bi başka takım olmayacaktır herhalde..yaw o nasıl futboldu öyle elin amerikasına karşı !!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

maçlar başlamadan önce brezilya alır diyordum kupayı ama artık bu futbolla alamaz diyor yeni favorilerim ispanya arjantin ve almanya diyorum gerçi almanyada o kadar güzle oynadığı söylenemez ama hırslı olmaları gerçekten cok güzel
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
srsb
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen srsb »

almanya maksimum yarı finali gorur bence
hırs var evet ama koordinasyon neredeyse sıfır....

saat itibaryle gruptaki son macını oynuyorlar. klose gol atmıs ilk 15 dk da one gecmisler. ama ecuator (ekvator) la oynuyorlar. yenen grup birincisi olacak.

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

portekiz sempatizanıyım .. :)
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

İsveç - İngiltere maçında 1-1'lik eşitliği sağlayan Marcus Allback, attığı golle Dünya Kupası tarihindeki 2000. golü kaydetti.
18.'si Almanya'da düzenlenen Dünya Kupası'ndaki ilk gol Fransa adına 19. dakikada Lucien Laurent tarafından Meksika'ya, Montevideo'da Haziran 1930'da atılmıştı.
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

brezilya, arjantin, almanya ama öncelik brezilyada.

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

r1g0r yazdı:brezilya, arjantin, almanya ama öncelik brezilyada.
+1000

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:brezilya, arjantin, almanya ama öncelik brezilyada.

ispanyada bişiler yapcak gibi......
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
Deja-Vu
Üye
Üye

Mesaj gönderen Deja-Vu »

benim favorim komşu halk olduğu için İran dı.ama ellendiler. kupayı kazanabilecekler arasından italya 90 ndan beri sebepsiz yere almanya yı tutarım. gene onlar.
İnsanların insanları değil yalnızca eşyaları yönettiği bir toplum için...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

akşam cok güzel maçlar vardı özellikle portekiz-meksika maçı harikaydı bana göre ayrıca angolanın bir de irana golüatması maçı daha da güzelliştirdi umarım her maç bu şekişlde zevkli bir şekilde oynanır
bugün de özellikle italya-çek cumhuriyeti maçının güzel geçeçeğini düşünüyorum bakalım 17:00 te izleyeceğiz umarım yanılmam

Kullanıcı avatarı
srsb
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen srsb »

dun italya joga bonitosuz duran topan one gecti cekleri sarstı ya her sonuc beklenir duruma geldi...
ceklere yazık oldu sanki :(

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

srsb yazdı:dun italya joga bonitosuz duran topan one gecti cekleri sarstı ya her sonuc beklenir duruma geldi...
ceklere yazık oldu sanki :(
artıkın çekler yaşlandı bence bütün ytakım bazında bakarsak birkaç adam haricinde hepsini emekliliğini istemek gerekir bence

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

arj.... 2 1 aldı galıba meksikadan macı
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

guzel mac oldu arjantin macı
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:guzel mac oldu arjantin macı

ben az ızledım ya neyse ozetını ızlerım golun tekrarını gostermıslerdı geldımde tv nın basına ama yıne goremedım....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

akşamki maçların ikiside güzeldi de herşey güzeldi özellikle almanya maçından önce bizim 3. olduğumuz güneykore türkiye maçının görüntüleri vardı herkes fair play havasında sahaya cıktı vay be dedim bizim daha öğreneceğimiz daha cok şey var dedim ama maç başladığında da herşey normaldi ama işte o cıktı orataya maçın hakemi böyle birşey yok gereksiz fauller bir de 2. sarı one biçim bir karttır yahu yok böyle birşey bir de kendinde eminmiş gibi adama gülerek göstermez mi zaten bu saaten sonra isveçten bnirşey beklemek olmazdı ha bana zaten maçı almanya alacaktı diyenleri duyuyorum evet alacaktı o zaman neden gösterdi böyle bir kartı
birde arjantin meksika maçı vardı ki mücadele olarak üst düzeyde bir karşılaşmaydı gerçketen cok iyi bir mücadele vardı erken gelen goller de cok iyi oldu bana kalırsa ama yine bir hakem vardı ki orada da herşeyi allak bullak etti ilk yarının son saniyelerinde gabriel heinzeye gösterdiği bir sarı kart onun sarı kartla alakası yok direkt olarak kırmız gereken bir pozisyondu bana kalırsa bundan sonra da macın seyri ne olurdu bilinmez ikinci yarıda da ofsaytlar vardı ki %100 golle sonuşlanacak posizyonları kesti hakem yazık ama arfjantin bu ofsaytlara rağmen aldı maçı bakalım almanya arjantin maçında hakemler kimi tutacak bekleyip göreceğiz