Bursaspor

ve spor...
r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Bursaspor

Mesaj gönderen r1g0r »

büyüğüm diye geçinen bir takımın yapmaması gerekn bir küçüklük sonucu ikinci lige düşen bursaspor bu yıl süper lige yükseldi. açılış maçında galatasarayı 3-2 yenen bursaspor bu yıl sezona bomba gibi hazırlanıyor. takım maçlarını bursa atatürk stadından oynuyor ve bütün tribün biletleri sezon başı kombine olarak satılıyo (bu sene öle olur mu bilmem) çok ateşli bir taraftarı var.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

süper ligte görmek istediğimiz bir takımdı tekrar cıktılar bundan bir beşiktaş taraftarı olrak mutluyum umarım hiçbir zaman düşmezler
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

acaba bu sene bütün biletler kombine mi gidecek yine.. bilgisi olan var mı

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

r1g0r yazdı:acaba bu sene bütün biletler kombine mi gidecek yine.. bilgisi olan var mı
bursalı bi arkadasım oyle gidicek demisti ama cokta emin degilim.. galiba yeni stadyumdan dolayı olmayabilir

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Mesaj gönderen erbuzeth »

eihihehe geçen sene tüm maçlarda beşiktaş a küfreden taraftarları mevcut şampiyon olmalarıyla tüm bursa şehrini yeşil beyaza büründüren binlerce dev bayrak ve balonlar asıldı yok böyle bir taraftar örneği :-D
.:Erbuw:.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu bursada neler olutyor ya neden galibiyet yok bu haftada gençlrle berabere kalındı nereye gidiliyor umarım bundan sonra düzelir eski
bursa geliyormu *
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
drnky
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnky »

bjk maçında olay çıkıcak gibi gelio bana (ki sdc bna diil herkese öle gelio)
bi bakıma da haklılarr ama tabi tepkiyi o şekilde göstermemek lazmm ama malum bursaspor taraftarı çok ateşli bi taraftar..
nese ii bi takım kurdular bu sene ve 4 büyüklerle beraber düşmeyen tek takımdı zmnında ilk 5 e fln oynardı bu takım umarım bu tek düşüşleri olark kalır ve o eski günlerine döner bursaspor çnk türk sporu için önemli bi camia die düşünüorm..
nooldu bitti sandın dimi??bu ses biter mi?kesilir mi bu ses?bu sesi kesmek kolay mı??neden bitsin lahn bu ses??bu ses biter mi lahnn!!!bu ses biter mi lann??
BU KURBAN AŞKI BİTER Mİ LAHN?!?

Kullanıcı avatarı
PoGoWolki
Üye
Üye

Mesaj gönderen PoGoWolki »

bursada oturuorum feci koyu bi beşiktaşlıım ve alakası yok abi bursa taraftarı iki hapçı goblinden başka hiç bişi deiller abi.......

lanet maçıda beşiktaş alıcak olaylara bu sonuç tıpa oljak.....

hem ne ayak kadrosuna bakıosun zamanında beşiktaşta sükse yapan bütün genç yada adam gibi adamlar şimdi bursada ama bursa kartala düşmanmış ne ayak annamadım abi....

düşmanlıa bak sen :P

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

drnky yazdı:bjk maçında olay çıkıcak gibi gelio bana (ki sdc bna diil herkese öle gelio)
bi bakıma da haklılarr ama tabi tepkiyi o şekilde göstermemek lazmm ama malum bursaspor taraftarı çok ateşli bi taraftar..
nese ii bi takım kurdular bu sene ve 4 büyüklerle beraber düşmeyen tek takımdı zmnında ilk 5 e fln oynardı bu takım umarım bu tek düşüşleri olark kalır ve o eski günlerine döner bursaspor çnk türk sporu için önemli bi camia die düşünüorm..
ne tepki gösterecekler acaba nedne bu düşmanlık analmadım beşiktaş düşürmüş bursasporu da o yüzdenmiş adam gibi oynayıp düşmeyi haketmeyeceklerdi evet beşiktaş artık hiçbir iddaası kalmadığı bir maçta cıkıpta 90 dakika deli gibi oynamayacak herhalde zatenhiçbir takımda oynamaz bana şimdi cıkıp su takım oynar demeyin
neyin hakkaı yahu ne yapmış beşiktaş bu takıma da neyin tepki gösterecek bakalım bekleyip göreceğiz tepki hakedişlen bir tepkimiş ya adamı deli edersiniz siz

Kullanıcı avatarı
drnky
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnky »

ben göstercem demiorm adamı deli edersnz fln demene gerek yok!!
ayrca bir maç olsa yne iyi ama 3 hafta üst üste bursasporun rakiplerne kaybedince birazcık art niyet aramak çok büük bişe diil sonçta.. :x
bjk büük bi camiaysa o tarihine karşı saygısızlıktır bu yaptığı son haftalarda olsa ligin kaderine etki edecek maçlarda iice iş bırakılmaz ki o sene şampiyon olmuştu bjk ve 3 maçı da alabilcek güçteydii..
nooldu bitti sandın dimi??bu ses biter mi?kesilir mi bu ses?bu sesi kesmek kolay mı??neden bitsin lahn bu ses??bu ses biter mi lahnn!!!bu ses biter mi lann??
BU KURBAN AŞKI BİTER Mİ LAHN?!?

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

drnky yazdı:ben göstercem demiorm adamı deli edersnz fln demene gerek yok!!
ayrca bir maç olsa yne iyi ama 3 hafta üst üste bursasporun rakiplerne kaybedince birazcık art niyet aramak çok büük bişe diil sonçta.. :x
bjk büük bi camiaysa o tarihine karşı saygısızlıktır bu yaptığı son haftalarda olsa ligin kaderine etki edecek maçlarda iice iş bırakılmaz ki o sene şampiyon olmuştu bjk ve 3 maçı da alabilcek güçteydii..
bursaspor 2003-2004 senesinde küme düşmüştür ayrıca o senede beşiktaş şampiyon değil fenerbahçe şampiyon olmuştur bunuda belirteyim hani şu samsunspor maçı falan 5 kırmızı kart belki hatırlamışsındır lucescu gitti bizim belkide beşiktaşta çok büyük işler yapabilecek kapasitede olan serdar başkanın gittiği sene hatırladınmı hani konyasporun istanbulspora kendi evinde!!!!!! 2-0 yenildiği sene bunlarıda bilelim sonra çaykur rizenin kendi evinde uydurma bir penaltı karşılığında 1-0 aldığı maçı ağzımızda geveleyip durmayalım sayın kardeşim benim saygılarımla :006

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bloodline666 yazdı:
bursaspor 2003-2004 senesinde küme düşmüştür ayrıca o senede beşiktaş şampiyon değil fenerbahçe şampiyon olmuştur bunuda belirteyim hani şu samsunspor maçı falan 5 kırmızı kart belki hatırlamışsındır lucescu gitti bizim belkide beşiktaşta çok büyük işler yapabilecek kapasitede olan serdar başkanın gittiği sene hatırladınmı hani konyasporun istanbulspora kendi evinde!!!!!! 2-0 yenildiği sene bunlarıda bilelim sonra çaykur rizenin kendi evinde uydurma bir penaltı karşılığında 1-0 aldığı maçı ağzımızda geveleyip durmayalım sayın kardeşim benim saygılarımla :006
Ama hatırlatırım, iki yabancı götürülmedi, giunti falan götürüldü onlar da yedek bekledi galiba. sergen de yedekti. Beşiktaşın atamadıgı goller var. O kadar büyütülmezdi normal bir yenilgi olsa.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:
bloodline666 yazdı:
Ama hatırlatırım, iki yabancı götürülmedi, giunti falan götürüldü onlar da yedek bekledi galiba. sergen de yedekti. Beşiktaşın atamadıgı goller var. O kadar büyütülmezdi normal bir yenilgi olsa.
işte sorunda burda beşiktaş yenilince neden bu kadar yenilgiyi ilgilendiriyor bazılarını anlamıyorum ki o hafta bizden başka yenilen takımda var değil mi yoksa ben mi yanlış biliyorum istanbulspor deplasmanda 2-0 aldı maçı konyada konyaspordan bunuda söyleyelim sen haftalarça sıkma sonra beşiktaş bursasprou küme düşürdü nerden cıkarıyprusunuz yumurta gelince ağzına akıllar başa geliyor ama iş işten geçmiş oluyor :006

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

besiktas kazansaydı baska takım bu sefer besiktas yendide dusduk diye bagrınacaktı...iddası olmayan bir takımın yedeklerle cıkması pek tabi normaldir...bursasporun dusmesinden besiktas'ın karı ne olabilir ki boyle birsey yapsın?para mı?guldurmeyin...2-3 anadolu kulubunun topladıgı paradan mı oldu bunlar?bunlar yanlıs seyler,x takım y takım onemli degil,futbolda siddet zaten fazlasıyla var,birde yok macta kesin olay cıkacaktır,haklılar tarzında siddet tohumları ekmeyin,siz aklı basında adamlarsınız,futbol bu altı ustu,eglenmek icin var...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:besiktas kazansaydı baska takım bu sefer besiktas yendide dusduk diye bagrınacaktı...iddası olmayan bir takımın yedeklerle cıkması pek tabi normaldir...bursasporun dusmesinden besiktas'ın karı ne olabilir ki boyle birsey yapsın?para mı?guldurmeyin...2-3 anadolu kulubunun topladıgı paradan mı oldu bunlar?bunlar yanlıs seyler,x takım y takım onemli degil,futbolda siddet zaten fazlasıyla var,birde yok macta kesin olay cıkacaktır,haklılar tarzında siddet tohumları ekmeyin,siz aklı basında adamlarsınız,futbol bu altı ustu,eglenmek icin var...
ya bir kere adamlar takmış bu maçta nasıl nasıl olay cıkaracaklar ama sonuçu ne olur bunu düşünmüyorlar bizim korkumuz yok eğer olay cıkarsa ki istemiyoruz

Kullanıcı avatarı
MuRTy-teXas
Üye
Üye

Mesaj gönderen MuRTy-teXas »

beşiktaş kesinlikle Bursaya geLmemeli geLirse muhakkaki çok kan akıcak...15.hafta da inönüdeyiz..oLay çıkmaması imkansız...intikam gecikebilir ama asLa yaşlanmaz...!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

MuRTy-teXas yazdı:beşiktaş kesinlikle Bursaya geLmemeli geLirse muhakkaki çok kan akıcak...15.hafta da inönüdeyiz..oLay çıkmaması imkansız...intikam gecikebilir ama asLa yaşlanmaz...!
aferin sana,ne guzel dusunmussun...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

jonnathan yazdı:
MuRTy-teXas yazdı:beşiktaş kesinlikle Bursaya geLmemeli geLirse muhakkaki çok kan akıcak...15.hafta da inönüdeyiz..oLay çıkmaması imkansız...intikam gecikebilir ama asLa yaşlanmaz...!
aferin sana,ne guzel dusunmussun...
bence de pek bir anarşik olmuş...
zaten futbol demek insanların taşlı sopalı birbirine dalması demek değil mi?
öyle öyle ...
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ne demek oluyor bu kan man ayrıca neyin intikamı anlamak lazım buu oynamadan bütün şeyleri beşiktaşa yüklemek yakışmıyor ayrıca beşiktaş bu memleketteki hangi takımı kurtaracak ya son hafta kendiniz yenildiniz abicim beşiktaşın yenilmesi veya yenmesi neyi değiştirecek ki :006

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

bi texaslıyda bu yakışırdıı,zihniyete bak ya üzülüorum bu insanlarr içinn nasılda bu hallere düşüolarr anlamak mümkün deill,daha bikaç hafta öncesine kdr kendi takımları aleyhine bağrıolardıı,bi maçla bağırlarına bastılarr,önce kendilerine baksınlar nie bu hallere düştüklerini çözsünlerr
allah yardımcıları olsunnn ne diyimmm
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

MuHoS yazdı:
bi texaslıyda bu yakışırdıı,zihniyete bak ya üzülüorum bu insanlarr içinn nasılda bu hallere düşüolarr anlamak mümkün deill,daha bikaç hafta öncesine kdr kendi takımları aleyhine bağrıolardıı,bi maçla bağırlarına bastılarr,önce kendilerine baksınlar nie bu hallere düştüklerini çözsünlerr
allah yardımcıları olsunnn ne diyimmm

muhoscuğum :006 fazla konuşmanın bir anlamı yok herşey ortada değil mi? herkes birşeyler çözmüş :002

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

öle valla hata bizdee aslındaa,bütün sezon oynamasınlarr sorra efenim beşiktaş nie böle yaptı etti,kendi işiniz kendinz görseydiniz çıkıp aslanlar gibi oynayıp ligde kalsaydınızz

ayy ne diorum ben ya tamam tamam sustummm :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

bugünkü açık farkla biten beşiktaş-oyak renault maçında bile bursa şehrine küfür ediliyorsa inönüde oynanacak, taraftarıyla gelen bursaspor takımının beşiktaşı yenmesi halinde sıkıyönetim ilan edilmesi ve sokağa çıkma yasağı uygulanması benim önerimdir.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

utkugk yazdı:bugünkü açık farkla biten beşiktaş-oyak renault maçında bile bursa şehrine küfür ediliyorsa inönüde oynanacak, taraftarıyla gelen bursaspor takımının beşiktaşı yenmesi halinde sıkıyönetim ilan edilmesi ve sokağa çıkma yasağı uygulanması benim önerimdir.
ya başlatan beşiktaş taraftarı değil bursaspor taraftarı onla bu şekilde konuşurlarsa küfür kaçınılmaz olur

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya bursaspora birşeyler oluyoer sanırım her geçen gün biraz daha kötüye gidiyor gibime geliyor ki zaten bu akşam cok kötü oynadılar galatasaraya kupada kaybettiler valla bilmiyorum fener nasıl oynadılar ama o bursaspordan iz yok