Futbol

ve spor...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Ben hayatımda Kasımpaşa kadar ballı bir takım görmedim. Kesinlikle hak etmediler. Tez zamanda ait olduklara yere dönmelerini umut ediyorum.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Yaktın beni Altay...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

ooof ooff
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

jonnathan yazdı:Ben hayatımda Kasımpaşa kadar ballı bir takım görmedim. Kesinlikle hak etmediler. Tez zamanda ait olduklara yere dönmelerini umut ediyorum.
Erdoğanın desteği ya da parmağı var mı acaba kasımpaşanın yükselişinde.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

houseofholy yazdı:
jonnathan yazdı:Ben hayatımda Kasımpaşa kadar ballı bir takım görmedim. Kesinlikle hak etmediler. Tez zamanda ait olduklara yere dönmelerini umut ediyorum.
Sanmıyorum. Olsa olsa Altay'a büyü falan yaptırmıştır :)

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

jonnathan yazdı:
houseofholy yazdı:
Sanmıyorum. Olsa olsa Altay'a büyü falan yaptırmıştır :)
Ne demek sanmiyorum. Tabiki var abi. Bal gibi var hem de...
Kasimpasa ve Süper Lig. Yan yana bile tuhaf duruyorlar :)

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

git 90+5te gol ye uzatmada öne geç bi daha gol ye olcak iş mi bu altay yazık ya yazık şu ligde 1 izmir takımı yok
YalnızLığı aNLa

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Kasımpaşaspor'un sahip olduğu futbol stadının (Recep Tayyip Erdoğan Stadı) kalitesi bugün pekçok Süper Lig takımında yok hatta Ali Samiyen'den kat kat iyi olduğunu söyleyebilirim. O yüzden lige çıkmalarına sevindim. Şansı yanındaydı Kasımpaşaspor'un.

Şu resme bakmak yeterli
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/n ... impasa.JPG

Ama bunlara da bakmak lazım : )
http://img192.imageshack.us/img192/9084/fffam8.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/6476 ... aliyx7.png

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

süper lig'e bela bir takıp bulastı diyebilirim.kavga,gürültü gırla gider kasımpaşa maçlarında=)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

houseofholy yazdı:
KESİNLİKLE tay-yeap korkusundan çıkardılar takımı.Süper lig'den de tay-yeap varken kesinlikle düşmez.sonra tay-yeap yalakası basından seğret haberleri:FLAŞ TAKIM KASIMPAŞA
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

houseofholy yazdı:
kesinlikle vardır

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

Başbakan'ın futbol mutluluğu
31 Mayıs 2007 Perşembe 15:47
Türkiye’nin seçim sürecine girdiği şu günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan siyasette yaşanan gerginliğin stresini futbolla attı. Başbakan’ın 4 dileği de kabul olurken, önce Fenerbahçe’nin çok önem verilen 100. yıldaki şampiyonluğu ile mutlu oldu. Ardından Büyükşehir belediye başkanıyken kurduğu takım olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor kısa sayılacak bir sürenin ardından Süper lige yükseldi. Bu takımdan desteğini hiç esirgemeyen Başbakan, ardından memleketi Rize’nin son haftada kümede kalmasıyla rahat bir nefes aldı. Başbakan, gönül verdiği futbolda özellikle Kasımpaşaspor’un hedefe ulaşması ile ise duygu seline kapıldı.

ilginç rastlantılar
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Yapmayın etmeyin. Altay salaklık yapıp üstüne yatmasaydı rahat geçerdi. Tamam şanssızlardı ama 10 kişi kalmış bir takımdanda son dakikada 2 gol yenmez. Ayrıca hakem Altay'ın penaltısınıda verdi, Kasımpaşa'ya kırmızı kartıda gösterdi. Öncesindeki maçları izlemedim ama bu maç oldukça adildi. Sadece son derece ballılardı ama o bal Süper Lig'te yetmez onlara.

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Resim

November hea..
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

jonnathan yazdı:Yapmayın etmeyin. Altay salaklık yapıp üstüne yatmasaydı rahat geçerdi. Tamam şanssızlardı ama 10 kişi kalmış bir takımdanda son dakikada 2 gol yenmez. Ayrıca hakem Altay'ın penaltısınıda verdi, Kasımpaşa'ya kırmızı kartıda gösterdi. Öncesindeki maçları izlemedim ama bu maç oldukça adildi. Sadece son derece ballılardı ama o bal Süper Lig'te yetmez onlara.
belki de salaklık yapmaları söylenmiştir maçtan önce. önceki sene çaykur rizenin başarısının ardında da sedat peker ve adamları çıkmıştı. bu adamlar maçı önceden bağlar, sadece hakemle iş bitmiyor(ne tesadüf ki başbakan da rizeli). işler böyle yürüyor madem, bir de Ankara ve İzmir takımlarına el atsalar :010

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Ertuğrulun hocalığının Beşiktaşa ne kadar faydalı olacağı tartışılır ancak Türkiye'de Türk hocalara karşı gereksiz bir güvensizlik var.Türkiye'de bu işi yürekten yapacak adamlar var ama hiç şans verilmiyor ya da işine çok karışılıyor. Rıdvan Fenere geldiğinde yanına Veselinoviçi verdiler ve adamların işine karıştılar sürekli, oysa tek başına iyi işler çıkaracağına inanıyordum ben. yabancı iyidir tecrübelidir mantığından kurtulsak ne güzel olacak. sırf taraftarı memnun etmek, pahalı transfer yaptık demek için dünyaca ünlü ama Türkiye'ye, futboluna yabancı adamlar geliyor. bence başarı amatör ruhta ve takım sevgisinde gizlidir.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

iyi de amatör ruhu toparlayacak bir teknik adam gereklidir başa. gerektiğinde onlarla hoplayacak, gerektiğinde tek bir hareketiyle bütün takımı adam edebilecek.
futbolcular sağa sola kiralık verilir pişsin diye, teknik adamların da pişmesi gerektiğini söyleyebiliriz. ama onlarda pişmek bence 2 sene olmuyor. en az 7-8 sene gerekli.
betterman.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

layne yazdı:iyi de amatör ruhu toparlayacak bir teknik adam gereklidir başa. gerektiğinde onlarla hoplayacak, gerektiğinde tek bir hareketiyle bütün takımı adam edebilecek.
futbolcular sağa sola kiralık verilir pişsin diye, teknik adamların da pişmesi gerektiğini söyleyebiliriz. ama onlarda pişmek bence 2 sene olmuyor. en az 7-8 sene gerekli.
Rıdvan tecrübe açısından kötü bir örnek olabilir ama tecrübeli Türk hoca çokve bu adamlar işlerini gönülden yaparlar. 3 büyükler yerli hocaya güvenmiyor, ve taraftar memnun olmaz korkusu yaşıyor. sonuçta dünyaca ünlü yabancı bir futbolcu ya da hoca sayesinde bir anda kombine biletlerin hepsi satılıyor.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Futbol en sevdiğim spordur ve yaklaşık 15 yıllık futbol seyir yaşamımın en unutulmaz anlarından biriydi aşağıdaki resim.

Resim

Hatırlayan olacaktır elbet.
Belki bu penaltı kaçarken doğmamış olanlar da var aramızda.
Hayat gerçekten çok garip.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

94 yılında amerika daki dünya kupasında roberto baggio nun kaçırdığı penaltı atışı sanırım bu

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Evet o. Unutamıyorum o geceyi, Türkiyede gece yaşanıyordu bu penaltı atılırken hatta sabah olmak üzereydi :p

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

adamı linç edeceklerdi resmen o olaydan sonra, zirvedeyken inişe geçti adam kahrından. cidden unutulmaz bir andı

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

artık şu palavracı spor gazetelerini yayımlamasalar ne güzel olacak.. bir spor gazetesine göre fener deivid i gönderip ronaldo yu almış...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Hiç okuman o gazeteleri.Hergün ne yazacaklar farklı şeyler.Sallıyacaklar tabi.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Beşiktaş içinde aynı şeyler geçerli. Beşiktaş resmi sitede diyor ki Santa Cruz'la ilgilenmiyoruz, gazeteye bakıyorsun hala Beşiktaş Santa Cruz'u bitirdi diyor.