Futbolda Şiddet ve Holiganizm

ve spor...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ysseulb yazdı:ben zaten sadece kendi duygularımı söylemiştim afedersiniz yeteri kadar azarlamadınız mı =)
evet.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Şiddet futbolcularada yansıyor.bu son zamanlardaki üzücü bir durum.Aurelio olayı bunun bir göstergesidir.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

yöneticilerin kışkırtmaları gerçekten futbolcular strest altına alıyor ve bu taraftarada yansıyor hafta sonu büyük bir derbi maç var o maçta eğer hala Fenerbahce Futbol takımı yöneticileri bu tür gerici açıklamalar yaparsa kan çıkacagından kuşkum yok
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

kulüp yönetiminin mali destekte bulunmasıyla geçinen itlerin gaza getirdiği bir grup insandan oluşur bunlar ki çoğu neden orda bulunduğunu bilmez kafası güzeldir.sadece küfür edip rahatlarlarlar.boş vakitlerini harcarlar ki zaten çoğu daha olgunlaşmamış insanlardır.tabi bu söylediklerim sevdikleri takımı izlemek için tribüne gelen futbol severlerin dışında kalanlar içindir.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Yerde tekmeledi(öküz'ün oğlu öküz)

Diyarbakır'da Elazığ Belediyespor ile Siirt Belediyespor arasında oynanan 3. Lige Yükselme Birinci Kademe grup maçı, yeşil sahalarda ender görülen bir futbolcu dehşetine sahne oldu.

Sırtına kramponla bastı

Siirt Belediyesporlu Caner, rakibi Ayhan’ı önce yumruk atıp yere düşürdü, ardından yerde tekmeledi. Caner, kırmızı kartla oyun dışı kalırken, olaylar diğer futbulcuların karışmaması nedeniyle büyümeden önlendi.

Diyarbakır Seyrantepe Stadı'nda oynanan 3. Lige Yükselme Birinci Kademe grup maçında Elazığ Beledeyispor ile Siirt Belediyespor karşı karşıya geldi. Maçı Elazığ Belediyespor 2-0 önde götürürken, 70. dakikada Siirt Belediyespor'un atağında top kaleci Ahmet'te kaldı. Bu sırada topsuz alanda Siirt Belediyeporlu Caner, rakibi Ayhan'a önce yumruk attı. Ayhan aldığı darbeyle yere düşerken, arkasını dönüp giden Caner, aniden geri dönüp yerde yatan rakibine doğru koşarak tekme attı. Elazığ Belediyesporlu oyuncuların bazıları Caner’in üzerine yürürken, kısa süreli arbede yaşandı. Araya giren diğer futbolcular ve hakem olayları büyümeden önledi

(aklıma gelen bütün küfürleri ettim)

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Bu hafta yaşanan olaylar hiç hoş değildi.Son derece üzücü durumlar.Basın ve yöneticilerin açıklamalar yüzünden fanatizmin dozajı her geçen gün artıyor.Basın ve klüp yöneticileri sağduyulu açıklamalar yapmalı ve stadlarda güvenlik sıklaştırılmalı.

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

işte ali samiyen cehennemi !! harbiden en ateşli taraftar bizde baksanıza koltukları bile yaktıp ayıptır vallaha yaa fenerliler le bir olup bunu yapmamaız lazımdı

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Cumartesi akşamı maçtan sonra benim mahallemde fb'li holiganlar tarafından öldürülen GS'li taraftar kardeşimizin silahla öldürülmesine çok üzüldüm.Arkadaş yarın akşam askere gidecekti.Yazık değilmi bu çocuğa.fb'li Futbol teröristleri tarafından öldürüldü. :007

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kindmonster yazdı:Cumartesi akşamı maçtan sonra benim mahallemde fb'li holiganlar tarafından öldürülen GS'li taraftar kardeşimizin silahla öldürülmesine çok üzüldüm.Arkadaş yarın akşam askere gidecekti.Yazık değilmi bu çocuğa.fb'li Futbol teröristleri tarafından öldürüldü. :007
yaa onu haberler Glatasaraylı lar tarafından öldürülen fenerli diye vermişlerdi demek buda yalanmış medya zaten körüklüyor bu olayları hepsinin taa a.ç

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

GS taraftarı Süleyman Kaçar, galibiyeti kutlayan grupla tartışınca kurşunlanarak öldürüldü

Güngören'de olaylı Galatasaray - Fenerbahçe maçından sonra iki grup arasında çıkan kavgada, üç gün sonra askere gidecek olan Süleyman Kaçar (20) vurularak öldürüldü.
Olay önceki akşam saat 23.30 sıralarında Genç Osman Mahallesi Doğanbey Caddesi üzerinde bulunan bir parkta meydana geldi. İddialara göre, amcaoğlu Murat Kaçar'la birlikte parkta oturan ve Galatasaray taraftarı olan Süleyman Kaçar(20), Fenerbahçe galibiyetini kutlayan bir grupla karşılaştı. Gürültülü bir şekilde eğlenen ve taşkınlık yapan kişileri uyaran iki kuzen ile saldırganlar arasında kavga çıktı. Saldırganlar, Murat Kaçar'ı bacağından bıçakladı. Bir kişi de Süleyman Kaçar'ı silahla göğsünden iki kurşunla vurdu. Saldırganlar kaçarken, ağır yaralanan Kaçar, önce Özel Güngören Hastanesi'ne ordan da Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi, ancak kurtarılamadı. Polis, olaya karışan beş kişiyi gözaltına aldı, cinayet silahını da ele geçirdi. Ancak kaçan katil zanlısı henüz bulunamadı.

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yazıktır günahtır arkadaşalr valla millet kesesini doldururken (gs fb farketmez) insanların canından olması çok kötü

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bir Fenerbahçeli olarak Gs-Fb maçındaki olaylar yüzünden tiksindim futboldan!!! futbolu bir spordan çok vatan millet davası yapan gerzekler kim olursa olsun yaptıkları hataların cezasını çekmeli... ister fenerli olsun ister başka takımdan sindirim sistemi çalışmayan beyinsiz ve kendini taraftar zanneden öküzler yüzünden gerçek taraftarlar lekeleniyor!!! o akşam ordaki olayları çıkaran kişiler gerçek gs li taraftar değil zaten belli bir grup... insanlar oraya çocuklarını eşlerini alıp gidiyorlar.. yazık gerçekten....

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

kindmonster yazdı:GS taraftarı Süleyman Kaçar, galibiyeti kutlayan grupla tartışınca kurşunlanarak öldürüldü

Güngören'de olaylı Galatasaray - Fenerbahçe maçından sonra iki grup arasında çıkan kavgada, üç gün sonra askere gidecek olan Süleyman Kaçar (20) vurularak öldürüldü.
Olay önceki akşam saat 23.30 sıralarında Genç Osman Mahallesi Doğanbey Caddesi üzerinde bulunan bir parkta meydana geldi. İddialara göre, amcaoğlu Murat Kaçar'la birlikte parkta oturan ve Galatasaray taraftarı olan Süleyman Kaçar(20), Fenerbahçe galibiyetini kutlayan bir grupla karşılaştı. Gürültülü bir şekilde eğlenen ve taşkınlık yapan kişileri uyaran iki kuzen ile saldırganlar arasında kavga çıktı. Saldırganlar, Murat Kaçar'ı bacağından bıçakladı. Bir kişi de Süleyman Kaçar'ı silahla göğsünden iki kurşunla vurdu. Saldırganlar kaçarken, ağır yaralanan Kaçar, önce Özel Güngören Hastanesi'ne ordan da Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi, ancak kurtarılamadı. Polis, olaya karışan beş kişiyi gözaltına aldı, cinayet silahını da ele geçirdi. Ancak kaçan katil zanlısı henüz bulunamadı.
bu nasıl zihniyet yaaa :007 umarım o fenerli daha doğrusu insan olduğunu zanneden yaratık acıların en büyüğünü yaşar... nasıl bi anlayıştır yaa!!!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Her başarısızlıkta suçu başkalarına atan yöneticiler, çıkan olaylar karşısında pasif kalan, medyanın reaksiyonuna göre ceza veren disiplin kurulu ve futbol federasyonu yöneticileri, çıkan o kadar olay karşısında sadece 30 kişiyi gözaltına almakla övünen (ki bunların 15i karaborsa bilet satmaktan dolayı gözaltına alındı) vali değişmediği sürece bu sahneleri daha çok görürüz.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

taraftar gruplarının varlığı engellenmeli..bu gruplar sadece tezahürat amacı gütmüyorlar çünkü..burda ilk görev kulüplere düşer...holiganizm bu grupların varlığından çıkıyor...bi insan bi deplasman maçına kız arkadaşını,annesini veya ablasını alıp gidemiyor neden? bütün biletleri gençfb almış,çarşı almış vs..bu biletleri o gruplara kulüpler temin ediyor..hadi bilet buldun gittin..ev sahibi taraftar 2 saat içinde stad çevresinden ayrılacak da sen öyle çıkacaksın stadtan...bu çok saçma..insanlar bilinçsiz..ne desek boş...

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu olayalrın tek nedeni medyadır şişirmeler ile körükleyen tamamen medayadır (taraftarı ssuçsuz bulmuyorum) hafta abşından beri yok alkışlasınlar yok 100 yıl bayragı dikecekler ee bunlar nifak tohumudur yapilmamasi gerekmektedir

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Maçtan 1 saat kadar önce stad çevresindeydim. Maça gitmemiştim tabii ki, alışveriş için Mecidiyeköy'deydim. Bana kalırsa suçun yüzde 90ı taraftarın. Polisten intikam almaya ant içmiş bir kitle vardı zaten orada. GSnin bir iddiası kalmayınca maçı sabote etmek için ellerinden geleni yaptılar. Medyanın da suçu var elbet ama unutmayınız ki geçmişte her türlü azı veren medya da bugün yönetimi suçluyor. Yönetim ile bence hiç ilgisi yok. Bu arada Youtube'de maçtan önce çekilmiş/hazırlanmış dönmekte olan videolardan koyayım birkaç tane.

http://www.youtube.com/watch?v=ZHM9pdR1t3E

http://www.youtube.com/watch?v=kw16C-THi4o

http://www.youtube.com/watch?v=BS4OiVJ0HyM

Videoların eklenme tarihlerine dikkat ediniz bir de.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

GS-FB maçında olay çıkaranlar organize suç kapsamında ve yanlış hatırlamıyorsam 12 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacakmış.. zamanında bunun gibi ciddi cezalar verilseydi zaten tribün terörü bu boyuta ulaşmazdı.. umarım caydırıcı cezalarla futboldaki şiddet önlenir..
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

fenerbahçeliler bi numara ayrıca çarşıyı unutmamk lazım
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

nodoubt_16 yazdı:fenerbahçeliler bi numara ayrıca çarşıyı unutmamk lazım
fenerbahçeliler nasıl bir numara? arastırmamı yaptın bu yönde?

ayrıca çarşı'da imrenilecek bir taraftar topluluğudur.arada taskınlık yapsalarda avrupa'nın önemli taraftar topluluklarından olduğu tescillidir.

bide holiganizmi takım taraftarlarına tek tek indirgemek tamamen saçmalık.yok bunlar bir numara,şunlar beş numara gibi yargılarda bulunmak yanlıştır.sanki arastırmalar yapılmıs,üzerinde çalısılmıs gibi...

holiganizm Türk insanının ruhuna islemistir..hangi takım taraftarı olduğu farketmez..

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

wolfali yazdı:
nodoubt_16 yazdı:fenerbahçeliler bi numara ayrıca çarşıyı unutmamk lazım
fenerbahçeliler nasıl bir numara? arastırmamı yaptın bu yönde?

ayrıca çarşı'da imrenilecek bir taraftar topluluğudur.arada taskınlık yapsalarda avrupa'nın önemli taraftar topluluklarından olduğu tescillidir.

bide holiganizmi takım taraftarlarına tek tek indirgemek tamamen saçmalık.yok bunlar bir numara,şunlar beş numara gibi yargılarda bulunmak yanlıştır.sanki arastırmalar yapılmıs,üzerinde çalısılmıs gibi...

holiganizm Türk insanının ruhuna islemistir..hangi takım taraftarı olduğu farketmez..
araştırmadım sadece gördüklerimi yazdım ben genel taraftarlara bak ayrıca çarşının videoları izle anlarsın :010
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

Çarşı’da kanlı hesaplaşma

Beşiktaş tribün liderlerinden Ferdi Aslan (39), Beşiktaş’taki Balıkçılar Çarşısı’nda, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.
BEŞİKTAŞ camiasını üzen olay, önceki gece İstanbul Beşiktaş’taki Şehit Asım Caddesi’nde meydana geldi. Siyah-Beyazlı kulübün tribün liderlerinden Ferdi Aslan, bir hafta önce tribünde açılan pankart nedeniyle tartıştığı öne sürülen Alpay Ketenci’nin silahlı saldırısına uğradı.

Beşiktaş Çarşı Grubu, tribün liderlerinden Ferdi Aslan’ın ölümü üzerine ‘www.forzabesiktas.com’ adlı internet sitesinin giriş sayfasına Aslan’ın fotoğrafını koyarak yayınına ara verdi.
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

houseofholy yazdı:Çarşı’da kanlı hesaplaşma

Beşiktaş tribün liderlerinden Ferdi Aslan (39), Beşiktaş’taki Balıkçılar Çarşısı’nda, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.
BEŞİKTAŞ camiasını üzen olay, önceki gece İstanbul Beşiktaş’taki Şehit Asım Caddesi’nde meydana geldi. Siyah-Beyazlı kulübün tribün liderlerinden Ferdi Aslan, bir hafta önce tribünde açılan pankart nedeniyle tartıştığı öne sürülen Alpay Ketenci’nin silahlı saldırısına uğradı.

Beşiktaş Çarşı Grubu, tribün liderlerinden Ferdi Aslan’ın ölümü üzerine ‘www.forzabesiktas.com’ adlı internet sitesinin giriş sayfasına Aslan’ın fotoğrafını koyarak yayınına ara verdi.
yaa insanlar karın doyurma derdindeyken bu kadar fanatizm saçma geliyo... Ferdi'ye Allah'tan rahmet diliyoruz...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

başka işler varmış herhalde bu işlerin içinde hesaplaşmanın mafya meselesi de olabileceği söyleniyor
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

'Çarşı' açıklaması!
Yönetimimiz sabaha kadar süren toplantının ardından silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ferdi Aslan ile ilgili taraftar hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, Beşiktaş tribünlerinden bir taraftarın silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesi ve olayın ardından siyah-beyazlı kulüple ilgili medyada yer alan haberler üzerine açıklama yaptı. Yönetim kurulu imzasıyla, kulübün resmi internet sitesinden yapılan ve ''Öncelikle kamuoyunca yakından bilindiği gibi, birkaç gün önce menfur bir silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden taraftarımız Ferdi Aslan'a Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz'' diye başlayan açıklamada, şöyle denildi: ''Bu elim olaydan derin üzüntü duyduğumuzu, bu vahşeti şiddetle kınadığımızı ve tel'in ettiğimizi tüm kamuoyunun bilmesini istiyoruz. Bu vahim olayın taraflarının, spor kamuoyunca Çarşı Grubu diye tanımlanan taraftar topluluğuna mensup olmalarının da kulübümüzde ve camiamızda unutulmaz bir acı ve derin üzüntü yarattığını özellikle ifade ediyoruz.''
-''EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ BU VAHŞETİN VE OLAYLARIN ARTIK SON BULMASIDIR''-

Kulüp yönetim kurulunun açıklamasında daha sonra şu görüşlere yer verildi: ''Spor sahalarındaki arkadaşlığı, dostluğu, kişisel nedenlerle ve öne çıkma, sen-ben çekişmesi ile bozarak, stadyumlar dışına taşırıp mahalle ve semtlerde cinayete kadar götürerek yaşanan bu vahşet, devletimizin en üst makam ve yetkililerinden kulüp başkanlarına, kulüp yöneticilerinden medyaya, spor camiasından taraftarlara kadar, hepimizin sporun tanımını yeniden ve çok ciddi anlamda gözden geçirmemiz gerektiğini gözler önüne sermiştir. Ne yazık ki bu olay Türk sporu içinde yaşanan ne ilk olaydır, ne de sadece spor kulüplerinin sorunudur. Ama en büyük dileğimiz bu vahşetin ve olayların artık son bulmasıdır.

Özü barış ve kardeşlik olan spora bulaştırılmaya çalışılan bu şiddetin bitmesi için başta devletimizin en üst yetkilileri, tüm emniyet güçleri ve 4 büyük kulübümüzün başkanları ile yöneticileri olmak üzere, sporun içindeki tüm başkanlar, öncelikle futbol olmak üzere tüm spor branş federasyonları ve tüm sorumlular işbirliği içinde el ele vererek, Türk sporunun bu ciddi sorununu çözmek için her türlü çabayı göstermelidir. Biz Beşiktaş Kulübü olarak Türk sporunun bu ciddi sorunlardan kurtulması ve sporun huzur içinde, medeni bir rekabet ortamında yapılması için üzerimize düşen her türlü görevi yerine getireceğimizi, bugüne kadar defalarca olduğu gibi bu vesile ile bir kez daha tüm Türk kamuoyuna deklare ediyoruz.''

-MEDYADA YER ALAN HABERLERE TEPKİ-

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, konuyla ilgili medyaya yansıyan haberlere de tepki gösterdi.

Herkesin, sporun evrensel kültürün bir parçası, dünyada dili, dini, ırkı farklı insanları birleştiren önemli bir araç, dünya barışına katkı sağlayan bir etkinlik olduğunu yeniden ve ciddi bir şekilde hatırlaması, barış ve sevgi dili olan sporun tanımının şartlarını yerine getirmesi gerektiğine değinilen açıklamada, daha sonra şöyle denildi: ''Bu vahim olayın üzüntüsünü yaşarken, medyada konuya ilişkin haberlerin, kulübümüze yönelik çeşitli iddialarla birlikte kamuoyuna sunulmasını, 104 yıllık şanlı bir büyük kulübe yapılan haksızlık ve saygısızlık olarak nitelendiriyoruz. Beşiktaş Kulübü olarak bugüne kadar olayla ilgili açıklama yapmamış olmamızın tek nedeni, her zaman olduğu gibi, son derece önemsediğimiz yasalara olan bağlılığımızdır. Olayla ilgili kamuoyunda yanlış yorumlara yol açacak, aceleyle yapılmış açıklamalarda bulunmak yerine emniyet güçlerince yürütülen hazırlık soruşturmasının netleşmesini bekledik. Polis araştırmalarında edinilen bilgilerden, olayın tamamen tarafların kendi aralarındaki uzun süreli husumetten ve kişisel nedenlerden kaynaklandığı öğrenildikten sonra bu açıklamaya karar verilmiştir.

Durum böyle iken medyanın senaryo mahsulü yorumlar ve yanlış argümanlarla olayı adli bir vakadan çıkarıp, tehlikeli boyutlara taşımaya çalışması esefle ve ibretle izlenmektedir.

Medyanın konuyu Beşiktaş Kulübü ile ilişkilendirmesini ve Beşiktaş Kulübü'nün sorunu olarak yansıtmasını asla kabul etmiyoruz ve bu tutumu son derece yanlış ve haksız buluyoruz. Herhangi bir dayanağı olmayan, tamamen hayal mahsulü 'Bedava Bilet' ve 'Pankart Kavgası' gibi komplo teorilerinin manşetlere taşınması bize göre ayrıca bir gazetecilik skandalıdır.''

-ÜCRETSİZ BİLET İDDİALARI- Beşiktaş Kulübü ayrıca, iddiaların aksine, sözleşmeli sponsorlar dışında kimseye ücretsiz bilet vermediğini açıkladı.

Açıklamanın sonunda şöyle denildi: ''Haberlerdeki, kulübümüzün bazı taraftar gruplarına ücretsiz bilet verdiği iddiaları hiçbir şekilde gerçek değildir. Tüm kamuoyu tarafından bilinmelidir ki, profesyonel futbol karşılaşmalarının tümünde olduğu gibi, kulübümüz maçlarının biletlerinin basımı, satışı ve dağıtımı da münhasıran Biletix isimli şirket tarafından yapılmaktadır. Sadece sponsorluk sözleşmeleri gereği sponsorlara sözleşmelerinde belirtilen sayıda bilet verilmektedir. Bu biletler dışında kulübümüz hiçbir şekilde, hiçbir kurum, grup ve kimseye ücretsiz bilet vermemektedir. Bu husus Biletix resmi kayıtlarında açıkça görülmektedir.

Yukarıda ifade ettiğimiz gibi, meydana gelen adli olayla ilgili soruşturmanın akıbetini beklemeden ve yasaya göre suç teşkil eden yorum, haber ve duyurularda bulunarak, haksız yere kulübümüzü zan altında bırakan ve kamuoyunda yanlış anlamalara sebep olan yaklaşımlara asla göz yummayarak, bu vahim olayla ilgili asılsız iddiaları sürdürenler hakkında hukuksal haklarımızı sonuna kadar kullanacağız.''

Kaynak: AA

bizim medyamız herşeyi söyler bu ülkede herşeyi sallamakta üstüne yok ayrıca çarşıdan iyisi yok bu ülkede bazı şeyleri vardır i bunları kabul etmekten başka şey yoktur ama yok dahada bu şekilde çarşıyı ve futbol dünyasında bu güzellikleri bitirmek isteyen inşanlar var ama olmayacak bunlar bırakın bunları arkadaşlar
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.