euro2008

ve spor...
Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

euro2008

Mesaj gönderen murti »

arkadaşlar gerçekten güzel bir turnuvaydı hakemlerin yaptıkları hariç...ispanya aldı...bence türkiye haketmişti ama kısmet.....siz neler düşünüyorsunuz?
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

benim gibi futbolla alakasız bi insanı bile ekran başına kilitledi bu maçlar,
türkiye ile olmayanlar da dahil

milli takımımız çok sevindirdi ya, önümüzdeki yıllarda finale inş =)

Kullanıcı avatarı
VIDIUS
Üye
Üye

Mesaj gönderen VIDIUS »

Fatih Terim'den oldum olası nefret etmişimdir. Yanlıs kararlar aldıgı zamanlar saç baş yoldurmustu hepimize. Bu sene çok iyi bileylemişti oyuncuları. Hepsi canla başla ellerinden geleni yaptılar. Helal olsun diyorum.. Yenilgimizi bi kisiye (rüştü) mâl etmemeli bence. Hepimizin ağzına geleni saydıgı, hatta abartıp vatan haini denebilecek boyuta getirdiği Rüştü, bi önceki maçta; son saniyede topu oyuncuya kazandırıp maçı almamızı sağlamıştı. Futbol hata affetmiyor ve herkes hata yapabiliyor. Bu sene kısmet degilmiş kupayı evimize götürmek. Ama eminim bu seneki performansımızla herkese Türk Futbolunu ve azmini gösterdik. Artık korksunlar bizden (:

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

fatih terimin teknik anlayışını almanya maçında gördüm adam almanların taktiğini çözdü ve ispanyollara yol gösterdi:D..

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

dün akşam Türkiye kazanmış kadar sevindim İspanya için,
iyi oynadılar hakettiler.Almanlar da futbol görmüş oldu bu sayede :)

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

almanya futbolu yarı finalde gördü...keşke ispanya-türkiye olsaydı finalde yemin billa mükemmel bir futbol izlerdik..çok güzel oynadı dün ispanya...yada almanlar çok kötü oynadı bize ispanyollar oynadı gibi geldi :D:D

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

hirvatistan macinda bilic le beraber bizde kalp krizi gecirmek uzereydik.mac bittiginde hala olayin sokundaydik.golu yedikten sonra aglayarak cikarken 1 dakika bile gecmeden sevincten ciglik atiyorduk hayatimin en unutulmaz maclarindan biriydi.keske finale kadar gelebilseydik ama napalim sans.

Kullanıcı avatarı
lauranthalasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lauranthalasa »

ayrica dun aksam oynanan finalde nedense almanyayi destekledim sanirim yillarca almanyadan gelenlerin getirdikleri oyuncaklarin ve cikolatalarin etkisi olsa gerek :D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

kupayı rahatlıkla kaldıracağımız bir futbol şölenlerinden biriydi ki gerçekten kimsenin tahmin bile edemediği kimsenin düşünemediği bir yere kadar geldik ki bu kadar sakat ve cezalı olan futbolcularıda göz önünde bulundurursak gerçekten süper bir takım olduğumuzu kanıtladık
baştan cok kötü futbolla maçları aldık ama sonradan biraz düzelttik dişimizi göstermeye başladık hele o çeklerle olan maç daha da dünyada konuşuluyor inanılmaz bir maçtı ki en fantastik maç seçildi 60 yılından itibaren yapılan avrupa şampiyonaları maçları arasında
milli takıma gerçekten cok teşekkürler ancan o almanları kaçırdık elimizden ona yanıyorum akşam zaten hiçbirşey yapamadılar ispanya bizi iyi izlemişki akşam oynatmadı almanları onlara top yaptırmadılar atakları bile yok neredeyse ispanyayı tebrik ediyorum bu nedenle
üstelik şöylr birşeyde var türkiye avrupa şampiyonasını düzenleyen ülkeler için tam bir kabul çünkü ister gruplarda ister daha sonraki elemelerde olsun bizle oyanyan eleniyor buda ilginç geliyor bana 2000 de sanırım hollanda - belçika da yapılmıtı orada da belçikayı yenmişltik 2-0 burada da isviçre karşı kazandık belki de rövanşı aldık gerçekten harika bir ay yaşattılar bize teşekkürler milli takıma
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

turnuvayı düzenleyen ülkeleri yeniyoruz, tespitin doğru rıdvan dilmen söylemşti hatta:D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

artık turnuvayı düzenliyenler dua ediyorlar türkler gelmesi diye dünya kupasında dahi japonya ile güneykore vardı onlarıda eledik bakalım bundan sonra dünya kupası var afrikada bakalım orada kim gelecek
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

afrikayı eleriz o garanti :D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

biz bu avrupa şampiyonasında önümüze gelen bütün ekipleri eleyecek güce sahip olduğumuzu gösterdik bundan sonraki şampiyonada da afrikayı da eleriz kupayı da kaldırırız:D