Fıkralar....

Genel konular
Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Fıkralar....

Mesaj gönderen ex »

5 yolcusu ile seyahat eden uçak düşmek üzere. Ve fıkra bu ya maalesef 4 parasüt var.( Fıkranın orjinalinde uçak personelinden hiç bahsedilmiyor ne hikmetse :))) ) 1. yolcu; , ben Shaquille O'Neill, NBA'in en kıymetli oyuncusuyum . Bana bir şey olursa LA Lakers zor duruma düşer,benim yaşamam lazım, diyor ve alıp 1. parasütü atlıyor. 2.yolcu ; ben Hillary Clinton , NY senatörü ve belkide geleceğin Amerika nın ilk kadın Başkan adayıyım, benim de yaşamam lazım diyor ve 2. parasütü alıp atlıyor. 3.yolcu ;ben George W. Bush . Amerika Başkanıyım. Dünya üzerinde politik sorumluluklarım , bombalayacağım yerler var daha .Aynı zamanda Amerika tarihinin gelmiş geçmiş en ZEKİ başkanının ölmesine izin vermezsiniz diyip ,alıp atlıyor. 4.yolcu Papa son yolcu olan 10 yaşındaki çocuğun gözlerinin içine bakıp evlat ben yaşlı bir adamım, yaşayacağımı yaşadım, bu son paraşütü alıp atlamak senin hakkındır diyince , çocuk Papa'ya bakıp, gerek yok amca geriye 2 parasüt kaldı , su Amerikanın en zeki başkanı benim okul çantamı alıp atladı........................................

Diyarbakır'da Şehmus okula gelir, tabii bizim Şehmus ilkokul talebesi, ama her tarafı yara bere içinde, hoca sorar, "Şehmus oğlum ne oldu sana", Şehmus der, "Babam dövmiştir". Hoca sorar, "Niye oğlum", "Valla bilmiyom hocam akşam evde yatıyık biraz sonra babamın sesini duyuyom, Ali uyudun mi ali den ses çıkmiy Veli uyudunmi e veliden de ses çıkmiy Mehmed uyudin mi Mehmedden de ses çıkmiy Şehmus uyudin mi diy, ben de yok buba uyumadım diyrem oda geliy beni doviy." Bunun üzerine hoca, bak Şehmus bu gibi durumlarda uyumasan da ses etmemek lazımdır der. Şehmus kafa sallar eve gider, ertesi gün okulda Şehmus daha fena dövülmüş olarak gelir. Bunu gören hoca merakla gider yanına ; "Şehmus ne oldi kim yapti" der. Şehmus der ki "Bubam yapmıştır." "Niye Şehmus ne oldi", Şehmus anlatır. "Hocam akşam evde yatıyık biraz sonra yine babam in sesini duyuyom, Ali uyudun mi ali den ses çıkmiy Veli uyudunmi e Veliden de ses çıkmiy Mehmed uyudin mi Mehmedden de ses çıkmiy Şehmus uyudin mi diy, ben de uyumadım ama hiç ses etmedim. Bunun üzerine anam ile bubam bir gıpraşmaya başladiler anlamadım ne oliy biraz sonra anam dedi ki, la ihsan ben geliyom, bubam da haticem ben de geliyom dedi ben de ula nereye gidiyonuz ben de Geliyom dedim... hoca derki; oğlum bunlar anne baba, gider gider gelirler. Sen hiç bozuntuya verme. Uyuyo gibi yap. peki demiş Şehmus. Ertesi gün bir bacak kırık. " Bu sefer ne oldu? " der hoca. Hocam, dediğin gibi yapmişem. Hiç ses çıkarmamişem. En son bubam anamın arkasına geçti, "ben çocuk isterem, ben çocuk isterem!" diye bağırmaya başlayınca; ben de fırsat bu fırsat demişem. Geçtim bubamın arkasına, " Ben de bisiklet isterem !!!! ""
En son ex tarafından 26 Mar 2006 19:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

Kız hayatında ilk defa bir partiye gidecekmiş,annesi o aksam kızına öğüt veriyormuş.
-Kızım bak sen bu partileri bilmezsin burada çapkın erkekler olur seninle yatmak için her şeyi yaparlar eğer böyle bir şey olursa ona çocuğumuzun adı ne olsun diye sor hemen telaşlanır ve senden uzaklaşır. Neyse kız partiye gitmiş biraz sonra bir genç kızı dansa kaldırmış, dans ederlerken genç kızı okşamaya sarkıntılık yapmaya başlamış. Kız hemen "çocuğumuzun adı ne olsun" demiş, genç tırsmış ve gitmiş. Bir sure sonra başka bir genç gelmiş yine aynı sarkıntılıklar başlamış kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş ve genç yine panik bir şekilde kaçmış, biraz sonra bir genç daha gelmiş, dansetmeler falan derken yine aynı sarkıntılıklar başlamış, kız yine "çocuğumuzun adı ne olsun demiş ama değişen bir şey yok daha sonra dışarı çıkıp ıssız bir yer bulmuşlar kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş gençte yine bir şey yok biraz sonra genç kızın elbiselerini çıkarmış kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" gençte yine bir şey yok genç kızla sevişmeye başlamış kız "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş genç yine sessiz bir süre sonra genç işini bitirmiş kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş. Genç kalkmış prezervatifi çıkarıp bir düğüm atmış "Buradan çıkabilirse David Cooperfield olsun" :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ex88 yazdı:Kız hayatında ilk defa bir partiye gidecekmiş,annesi o aksam kızına öğüt veriyormuş.
-Kızım bak sen bu partileri bilmezsin burada çapkın erkekler olur seninle yatmak için her şeyi yaparlar eğer böyle bir şey olursa ona çocuğumuzun adı ne olsun diye sor hemen telaşlanır ve senden uzaklaşır. Neyse kız partiye gitmiş biraz sonra bir genç kızı dansa kaldırmış, dans ederlerken genç kızı okşamaya sarkıntılık yapmaya başlamış. Kız hemen "çocuğumuzun adı ne olsun" demiş, genç tırsmış ve gitmiş. Bir sure sonra başka bir genç gelmiş yine aynı sarkıntılıklar başlamış kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş ve genç yine panik bir şekilde kaçmış, biraz sonra bir genç daha gelmiş, dansetmeler falan derken yine aynı sarkıntılıklar başlamış, kız yine "çocuğumuzun adı ne olsun demiş ama değişen bir şey yok daha sonra dışarı çıkıp ıssız bir yer bulmuşlar kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş gençte yine bir şey yok biraz sonra genç kızın elbiselerini çıkarmış kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" gençte yine bir şey yok genç kızla sevişmeye başlamış kız "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş genç yine sessiz bir süre sonra genç işini bitirmiş kız yine "Çocuğumuzun adı ne olsun" demiş. Genç kalkmış prezervatifi çıkarıp bir düğüm atmış "Buradan çıkabilirse David Cooperfield olsun" :-D
muhahahaha heheheh hühühüh
:-D :-D :-D
süper ya
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

Mafya babası haraçlarını toplaması için yeni bir tetikçi buldu. seçtigi adam sağır ve dilsizdi. Çünkü baba, bu tetikçi yakalanırsa polise fazla bir şey anlatması mümkün olamaz, diye düşünüyordu. Baba, bir gün ödemelerin geciktiğini fark etti ve tetikçiyi odasına çağırdı, bir de işaret dilini bilen tercüman buldular. Tercüman işaretle sordu:
- "Para nerede?" Sağır dilsiz işaretle yanıt verdi:
- "Ne parası? Benim paradan maradan haberim yok. Neden bahsettiginizi anlamıyorum." Tercüman tercüme etti:
- "Neden bahsettiğinizi anlamıyormuş. " Baba 38'liği koltuk altından çekip sağır dilsizin beyninedayadı:
- "Şimdi sor bakalım, para nerede." Tercüman işaretle sordu:
- "Para nerede?" Sağır
-dilsiz kan ter içinde isaretle yanıt verdi:
- "Şehir merkezindeki parkta, büyük heykelin olduğu kapıdan girince soldan 3. ağacınn kovuğunda yüz bin dolar var."
- "Ne söyledi?" dedi Baba. Tercüman yanıtladı:
- "Dedi ki, hala neden bahsettiğinizi anlamıyormuş, ayrıca o tetiği çekmek de biraz göt istermiş."

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

Hidayet ölünce cennetin kapısında kuyruğa girer. Hemen önünde bekleyen adam Peder dir. Kapıda bir melek beklemektedir. Melek Peder e sorar:
- Hiç günahın var mı Peder ?
- Aziz melek ben rahiptim. Tüm hayatım boyunca hep tanrıma dua ettim. Karıma ve çocuklarıma sadık kaldım. İnsanlara ve hayvanlara hep yardım ettim.
- Melek : Çok iyi bunları biliyorduk zaten al sana cennetin gümüş anahtarı der ve sonra Hidayet'e döner. Senin hiç günahın var mı Hidayet?
- Hidayet : Ben de her zaman hayvanlara ve insanlara iyilik yapardım. Tanrıya dua etmedim açıkçası, inancım da zayıftı ve bir günahım vardı. Çok sert ve hızlı otobüs kullanırdım.
- Melek Hidayet'e döner ve bunu da biliyoruz. Çok iyi al sana cennetin altın anahtarı...
- Peder bu olaya sinirlenir. Ben hayatımı tanrıya adadım siz de gidip bu adamı cennette benden üstün tutuyorsunuz haksızlık değil mi ?
- Melek gülerek.. "Oğlum sen vaaz verirken herkes uyuyordu, ama Hidayet otobüs kullanırken herkes dua ediyordu...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

son fıkra cok super :-D :-D
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

ex88 yazdı:Kız hayatında ilk defa bir partiye gidecekmiş,annesi o aksam kızına öğüt veriyormuş.
sapıklar hiç tasvip etmiyorum böle şeleri günahhh
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

hajı balgam olaya el koyar 8) :D
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

iyi ki düğünümüzü belçika'da yapalım demişsin goncagül
- güzel oldu, değil mi muhittin?
- evet canım, herkes dışarda evleniyor, bizim neyimiz eksik?
- beni kırmadığın için teşekkür ederim.
- sen istersin de ben yapmam mı bitanem?
- muhittin, sana geçmişimle ilgili bir şey anlatmak istiyorum.
- önce duvağını çözseydik goncagülüm.
- çözeriz, dur bi... çok önemli bu.
- e, ama sırası mı şimdi? neyse, anlat bari.
- ben küçükken tecavüze uğradım.
- çok üzüldüm bebeğim. ama şu an kendini iyi hissediyorsan önemli değil.
- şimdi iyiyim de bunları bilmen lazım.
- yakınlarından biri tarafından mı?...
- yok, bi bakkal vardı bizim mahallede...
- bakkal mı?
- evet. elma şekeri satıyordu, güzel çikolatalar filan.
- eee?
- işte, bi gün bana, tarık depoya gelsene dedi.
- tarık kim?
- anlatacağım bi tanem, sakin ol bi.

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

süper yaaaa bu sonuncu :-D

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

A_SeX_PisToL yazdı:süper yaaaa bu sonuncu :-D
benjede :-D bunun birzçık deişiini olacak o kadarda izlemiştim

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Öğretmen sınıfta sormuş
- isteğimiz dışı çalışan şeyimiz nedir?
sınıfın en tembel ve haylaz öğrencisi hemen atılmış
-tik
öğretmen
-aferim oğlum senin adın ne bakiyim
öğrenci
-tüleyman hocam
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Mixer yazdı:Öğretmen sınıfta sormuş
- isteğimiz dışı çalışan şeyimiz nedir?
sınıfın en tembel ve haylaz öğrencisi hemen atılmış
-tik
öğretmen
-aferim oğlum senin adın ne bakiyim
öğrenci
-tüleyman hocam
puhahahahaha :-D

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

BU FIKRA ABD'DE YILIN FIKRASI
SEÇILMIS.........................................
Amerika'da adamin biri isine giderken birden anormal bir trafigin içine
düşer, ama trafik bir milimetre bile kıpırdamamaktadır. Bir süre sonra
arabasının yan camına birisinin tıkladıgını görür ve camını açar.
-Ne var, ne olmus acaba ???
-Teröristler Bush'u yakaladılar.... Eger 1 Milyar dolar verilmezse,üzerine
benzin döküp yakacaklarmıs.
-Haa simdi anladım bu trafigi...
-Yaa iste onun için herkesten biraz yardım topluyoruz.
-Insanlar ne kadar veriyor ortalama olarak ?
-Valla yaklasık olarak 5'er litre...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

Mixer yazdı:BU FIKRA ABD'DE YILIN FIKRASI
puhaha süper a.q :-D

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

Mixer yazdı:BU FIKRA ABD'DE YILIN FIKRASI
süpermiş hakikaten koptum laugh
Hiç ölümü diledin mi?

Kullanıcı avatarı
sucre_en_cube
Üye
Üye

Mesaj gönderen sucre_en_cube »

öðretmen sýnýftaki bütün çocuklara sýrayla babalarýnýn ne iþ yaptýðýný sormuþ..sýra sessiz ve sýkýlgan bir çocuk olan David'e gelmiþ.
-senin baban ne iþ yapýyor David?
-babam bir gay barda striptizci olarak çalýþýyor.bazen de en yüksek bahþisi verenle birlikte onun istediði yere gidiyor.
sýnýfta bi kargaþa kopmuþ tabii.hoca çocuklara ilgilenicekleri bi görev verip, David'i bi köþeye çekmiþ
-gerçekten baban bu iþi mi yapýyor yavrum?
-hayýr öðretmenim, aslýnda Bush için çalýþýyor ama herkesin önünde bunu söylemeye utandým :-D

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

sucre_en_cube yazdı:öğretmen sınıftaki bütün çocuklara sırayla babalarının ne iş yaptığını sormuş..sıra sessiz ve sıkılgan bir çocuk olan David'e gelmiş.
-senin baban ne iş yapıyor David?
-babam bir gay barda striptizci olarak çalışıyor.bazen de en yüksek bahşisi verenle birlikte onun istediği yere gidiyor.
sınıfta bi kargaşa kopmuş tabii.hoca çocuklara ilgilenicekleri bi görev verip, David'i bi köşeye çekmiş
-gerçekten baban bu işi mi yapıyor yavrum?
-hayır öğretmenim, aslında Bush için çalışıyor ama herkesin önünde bunu söylemeye utandım :-D
abii züpper yaff :-D
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

tam hatrlamıorm ama

adam bgn ewne bi kız getirio ve ewdede papagnın teki var ve oldkca haylaz papagana dön arkanı sesni cıkrma yoksa snin ananı si... dio papagan korkup dönüo
ardndan papagan onlrı dnlemeye koyuluo
adam-bak smdi bn buraya cıkıorm ilk masaya snr kanepeye ordan sehpaya ordanda snin üstne atlıcam dio
papaganda dönüp deil anamı sülalemi si..sen bu posizyonu kacırmam dio :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

herhangi_biri yazdı:tam hatrlamıorm ama

adam bgn ewne bi kız getirio ve ewdede papagnın teki var ve oldkca haylaz papagana dön arkanı sesni cıkrma yoksa snin ananı si... dio papagan korkup dönüo
ardndan papagan onlrı dnlemeye koyuluo
adam-bak smdi bn buraya cıkıorm ilk masaya snr kanepeye ordan sehpaya ordanda snin üstne atlıcam dio
papaganda dönüp deil anamı sülalemi si..sen bu posizyonu kacırmam dio :-D
muhahaha fikra baya eksik ama olsun :-D

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

İki emekli parkta güvercinlere yem atıyorlarmış...
Birincisi :
-"Şu güvercinlere ne zaman yem atsam, siyaset adamlarımızı hatırlıyorum... "
Diğeri:
-"Neden?" diye sormuş:
-"Yerde dolaşırlarken elimizden yiyorlar... Havalanınca da kafamıza ediyorlar..."
En son Burhan_abi tarafından 03 May 2006 09:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Kim 1 Trilyon İster
Bir Karadenizli " Life Tv Show " adlı yarışma programına katılır.
Ödül: 1.000.000.000.000
Sizde bir deneyin.
Sunucu sorularını sormaya başlar..
1. Tarihteki 100 yıl savaşları ne kadar sürmüştür
A) 116 Yıl
B) 99 Yıl
C) 100 Yıl
D) 150 Yıl
Karadenizli bu soruda pas geçme hakkını kullanır
2. Panama şapkası hangi ülkede keşfedilmiştir
A) Brezilya
B) Şili
C) Panama
D) Ekvador
Karadenizli seyircilerin yardımını istemiştir.
3. Rusların bayramı olan Ekim direnişi hangi aydadır.
A) Ocak
B) Eylül
C) Ekim
D) Kasım
Karadenizli telefon hakkını kullanıyor ve başka bir Karadenizliyi
arıyor.
4. Kral George IV doğru adı nedir
A) Albert
B) George
C) Manuell
D) Jonas
Karadenizli, iki yanlış şıkkı götürme hakkını kullanıyor
5. Kanarya adalarının ismi hangi hayvandan gelmiştir.
A) Kanarya
B) Kanguru
C) Fare
D) Fok balığı
Karadenizli oyundan çekiliyor.
Okurken güldüyseniz doğru cevaplara da bir göz atın..

cevaplar: :P

100 Yıl savaşları 116 yıl sürmüştür (1337 ile 1453 arası)
Panama şapkası Ekvador'da keşfedilmiştir.
Rus Bayramı " Ekim Direnişi " 7 Kasım'da kutlanır.
Kral George IV asıl adı Albert'tir. Kral 1936 yılında ismini
değiştirmiştir. Kanarya adalarının Latince adı " Foklarin " adasıdır ve bu isim fok balığından gelmiştir
Ne oldu.. ? Bir an kendinizi bir Karadenizliden zeki mi sanmıştınız :yahoo

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

muhahaa böle beklemiodum ben :P
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

1.,3. ve 4. soruları gorunce bir terslik oldugunu anladım,karadenizliden zekiyimiyim simdi? :010
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Adamın biri iş müracaatına gitmiş. Bir grubun önünde görüşmeye almışlar. "Şimdi sana bazı sorularımız olacak bakalım bilebilecek misin?" demişler; adam da "sorun" demiş. "Yolcu taşır, karayolunda gider, şoför kullanır bil bakalım bu nedir?" Adam düşünmüş ve "yolcu otobüsü" demiş. "Tamam doğru ama hangi marka, Mercedes var, Mitsubishi var di mi? Bilemedin ama sana bir şans daha vereceğiz" demişler. "Söyle bakalım havada yolcu taşır, pilot kullanır bu nedir?" Adam hemen cevaplamış "yolcu uçağı"; "Tamam ama" demişler "Boeing var, Airbus var di mi hangisi?" Bunu da bilemedin deyip iş görüşmesini bitirip adamı gönderirlerken, adam dönmüş demiş ki "Bir soru da ben sorabilir miyim?" "Tabi buyur sor bu en doğal hakkın" demişler. "Kadınların iki bacağı arasında bulunur, üremeye yarar nedir bu?" demiş. Hemen herkes o malum kelimeyi söylemiş; adam "tamam bildiniz ama ananınki var ebeninki var di mi hangisi?..."