HIM

Yabancı Müzik Grupları
xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

süper yorum,sağLam aLbüm...'!!
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Whisperwind »

Killing Loneliness, açıkçası albümde en beğendiğim parça oldu.
Sağlam, dinleyin derim.
Glaciers melting in the dead of night and the superstars sucked into the supermassive...

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

Whisperwind yazdı:Killing Loneliness, açıkçası albümde en beğendiğim parça oldu.
Sağlam, dinleyin derim.
+123456789...
albümdeki en ii şarkı(ztn albümü beğenmedim yaaa bi killing loneliness bi de wings of a butterfly!!!:(daa ii bişiler bekliodum ben!!!açıkçası love metal ezer de geçer dark lightı:/!!! :023 :023 :023

Kullanıcı avatarı
hailey
Üye
Üye

Mesaj gönderen hailey »

albumdeki en iyi sarký bence vampire heart zaten wings of butterfly güzel ama album genelde saðlam olmuþ

Kullanıcı avatarı
H.I.M.
Üye
Üye

Mesaj gönderen H.I.M. »

bence albüm süper...wings of a butterfly kip de manyak olmuş!! ayrıca killing loneliness in klibini www.himus.com da izleyebilirsiniz. sitedeki ville fotolarını da atlamayın bence!!!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

H.I.M. yazdı:bence albüm süper...wings of a butterfly kip de manyak olmuş!! ayrıca killing loneliness in klibini www.himus.com da izleyebilirsiniz. sitedeki ville fotolarını da atlamayın bence!!!!
aynen katılıorum walla.. bittim... :002
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
hashish-addict
Üye
Üye

Mesaj gönderen hashish-addict »

arkadaşlar ya warsa bna h.ı.m in şarkılarını yolliyabilirmisiniz pleeeass
_ endless dark, your sweet six six six, killing loneliss, circle of fear,
death is in love with_ ?????????????????? :(

Kullanıcı avatarı
rest2030
Üye
Üye

Mesaj gönderen rest2030 »

him kaliteli bi grup ve nedense kýzlar bir erkek sanatçýnýn tipine karizmatik diyince aptal erkekler bayanlara harika diyince normal!buda garip! :023 herneyse albüm çok iyi!çokta severim!

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

albüm gaaaayet hoşuma gitti.iyi güzel ama yinede önceki albüm daha mı iyiydi ne!!??!

Kullanıcı avatarı
SoPoR_AeTeRNuS
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SoPoR_AeTeRNuS »

Birisi H.I.M'in gothiç yaptýðýndan bahsetmiþti bana :wacko :wacko :wacko.
Birtane gothic unsur buluyum þükredecem :).

Kullanıcı avatarı
hopelesspsyhco
Üye
Üye

Mesaj gönderen hopelesspsyhco »

önceki albümleri ddaa iidi ama bu albümde güsel olmuş ewlenecek olmanın etkisi galiba

Kullanıcı avatarı
gizem_mc91
Üye
Üye

HIM

Mesaj gönderen gizem_mc91 »

açıkçası HIMcym diyemicem çnk bizzat birinin bütün şarkıLarnı dnLemeden böLe bi yorum yapanLarada gıcık oLrm ama son aLbmLrni aLdm we tek keLmeyLe bayLdmmmm viLLe de bnce harika!!! :yahoo

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

bi türlü adam gibi dinleyemediğim , ayrıca da kendilerine bi türlü ısınamadığım bir gruptur kendileri
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
hashish-addict
Üye
Üye

Mesaj gönderen hashish-addict »

arkadaşlar ya warsa bna h.ı.m in şarkılarını yolliyabilirmisiniz pleeeass
_ endless dark, your sweet six six six, killing loneliss, circle of fear,
death is in love with_ ??????????????????

ÖLÜCEEEEEM YOKSAAAA---------^^^^^.?****::: :020 :020 :020

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

finlandiya nın rezil gurubuu resmen gay metal :P
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
reaper
Üye
Üye

Mesaj gönderen reaper »

HIM hayatým desem heralde yeterince açýklamýþ olurum :-D

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Mesaj gönderen Finduilas »

...
En son Finduilas tarafından 23 Nis 2007 00:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
THE_ROCK
Üye
Üye

Mesaj gönderen THE_ROCK »

ben hiç dinlemedim ama çok merak ttim yav hele bi araþtýrma yapayým nasýlmýþ bu herifler

Kullanıcı avatarı
okancglr
Üye
Üye

Mesaj gönderen okancglr »

arkadaslar bunlarin fotograf ve biyografisi lazim bildiiniz yer var mi acil lazimda ve diskgrafisini biliyo musunuz??? simdiden ilginize tesekkürler

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

laciwert yazdı:finlandiya nın rezil gurubuu resmen gay metal :P
Uzun zamandır forumlara girmiyorum bu sitede ,nedenini birkez daha beynime vurduğun ve beni rahatlattığın için teşekkürler. !Gay metal !tebrikler müziğe ne güzelde hissetmiş hissetmekle kalmamış nede güzel uzun uzun mantıklı bir eleştri yapmışsın belkide sağdece resimlerini gördün eline alıp albümü dinlemedin bile, müzisyenler ve sanatçıların 100 de 80 inin uyuşturucu bağımlısı yada acayip cinsel tercihli olduğunu biliyormuydun ,onlar kimseye örnek olmak zorunda değil lütfen müziği dayanaksız yada egoist yorumlarla daha fazla kirletmeyelim rica ediyorum sevgiler saygılar vs...Him=tek sevdiğim parçası close to flame dir.Saygı duyarım.

Kullanıcı avatarı
kokomoko
Üye
Üye

Mesaj gönderen kokomoko »

bu gurub u dınleyen Varmı yokSaa .! Bu Adamlar yakınDA GayTv YE Cıkıcak haberiniz olsun .!!!!!!
I Am Not aNtI-soCıaL soCIeTy ıS aNtI-me.!

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

him sevmem, ama şu "gay" olayından da rahatsız olurum. adamların cinsel tercihi bizi ilgilendirmez. gay olsalar bile sen bunu kişisel tecrübelerinle mi öğrendin? bir diğer konu gay yakıştırması neye göre yapılıyor? makyaj mı sadece? makyaj yapan bütün gruplar için bu genelleme yapılabilir o zaman. kimse bu grubu sevmek zorunda değil ama gay diye saçma sapan bir neden ortaya atmak da gereksiz. başta dediğim gibi him sevmem ama finlandiyalı diğer gothic grupların da hayranıyımdır.

Kullanıcı avatarı
kokomoko
Üye
Üye

Lysippe yazdı:him sevmem, ama şu "gay" olayından da rahatsız olurum. adamların cinsel tercihi bizi ilgilendirmez. gay olsalar bile sen bunu kişisel tecrübelerinle mi öğrendin? bir diğer konu gay yakıştırması neye göre yapılıyor? makyaj mı sadece? makyaj yapan bütün gruplar için bu genelleme yapılabilir o zaman. kimse bu grubu sevmek zorunda değil ama gay diye saçma sapan bir neden ortaya atmak da gereksiz. başta dediğim gibi him sevmem ama finlandiyalı diğer gothic grupların da hayranıyımdır.
şimdik mate cim ben insanların önce kişilikleri ile deüerlendiririm... GAY kelimesinide Cinsel lik acısından sölemeDim. neyse o nu söleDim..
senin hayranın olmak bizim böyle gurupları eleştırmıyeceğimiz anlamına gelmez. Hİç SEVmeDim sevmiycem sevemiycem ..!

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

sevmek zorunda olmadığını belirttim zaten. o zaman gay kelimesini ne anlamda kullanıyorsun? ben başka anlamını bilmiyorum.

Kullanıcı avatarı
kokomoko
Üye
Üye

Lysippe yazdı:sevmek zorunda olmadığını belirttim zaten. o zaman gay kelimesini ne anlamda kullanıyorsun? ben başka anlamını bilmiyorum.
Ben nasıl Eril Sem Sen nasıl dişiYsen. VE anatomide bu böyle Geçiyorsa onlarda GAY. bu böledir.. bunu sölemek istedim sadece.. NİYse Salla GİTSin..