To/Die/For

Yabancı Müzik Grupları
Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

Lysippe yazdı:
balgam yazdı:
Lysippe yazdı: ahahah olur tabi...
bu arada 5. albümlerindeki cover parça ozzy'den olacak. büyük ihtimal i just want you...
valla lysippe den al haberi....!!çok ii yorumlucakalrına eminim
forumlarını takip etmek yetiyor. :010 hatta fanlarından da öneri istiyorlar. interaktif grup to die for. :010
tabi sen dier fanlarndan daha çok şey biliosundur ;)
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

en büyük fanları benim. :-D (türkiye'de)

Kullanıcı avatarı
Guillotine
Üye
Üye

Mesaj gönderen Guillotine »

gülüp geçtim neyse....

evet saðlam gruptur...severim ya...All Eternity albümleri bana kalýrsa en iyisidir...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

gitaristleri alli ile yollarını ayırdıklarını açıkladılar az önce. :cry: :025 :020 :021

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Mesaj gönderen Finduilas »

Lysippe yazdı:gitaristleri alli ile yollarını ayırdıklarını açıkladılar az önce. :cry: :025 :020 :021
gelir gelir.p

Kullanıcı avatarı
FReaKNeeK
Üye
Üye

Mesaj gönderen FReaKNeeK »

213 yazdı:rock republic'te canlı izledim beğenmedim..gittim bira aldım Slayer'ı bekledim
vokal biraz kundik gibiydi değil mi :-D bende sıkılmıştım

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

ya baterist santtu türkiyeden parasını aladıı içn tüm finli gruplara türkiyeye gelmein diomuş aptal herif :x

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

Finduilas yazdı:ya baterist santtu türkiyeden parasını aladıı içn tüm finli gruplara türkiyeye gelmein diomuş aptal herif :x
hayır, paralarını geç aldılar, alamasalardı Türkiye'ye gelecek diğer grupları bu durumdan haberdar edeceklerini söylediler. eninde sonunda paraları ödendi ama kendilerini bir daha Türkiye'de göremeyeceğiz...

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Lysippe yazdı:
Finduilas yazdı:ya baterist santtu türkiyeden parasını aladıı içn tüm finli gruplara türkiyeye gelmein diomuş aptal herif :x
hayır, paralarını geç aldılar, alamasalardı Türkiye'ye gelecek diğer grupları bu durumdan haberdar edeceklerini söylediler. eninde sonunda paraları ödendi ama kendilerini bir daha Türkiye'de göremeyeceğiz...
aman :013 :-D

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

finli olsun kuşum aydın gibi ossun ne diim :-D :015
hollow heart :015
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

yeni gitarist bulunmuştur. aslında yeni denemez çünkü grubun eski elemanlarından jope geri döndü. :010

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen BeTRaYeD_FooL »

Lysippe yazdı:en büyük fanları benim. :-D (türkiye'de)
tabi seni geçmek olur mu hiç?! birçoğu gibi benim de sayende tanıdığım gruptur "to die for" (finlandiyalı olmaları da ilgimi çekti bu arada :oops: ) madem Türkler az diyorsun,ben de gelirim foruma sen merak etme..To die for dinliyorum,mutluyum,gururluyum,teşekkürler Lysippe!! :)
...The blood still runs but the wounds will heal and leave scars of remembrance...

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

evet.kayıt oldum forumlarına ama aktif olması için hala msj bekliyoruz bakalım... :boredom
...The blood still runs but the wounds will heal and leave scars of remembrance...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

evet foruma bir türk daha katıldı. son kaydolan üye olarak gördüm seni. :010 hoşgeldin.

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

Lysippe yazdı:
Ama sevgili Jape babamız da bugün,paralarını alırlarsa tr'ye tekrar geleceklerini söyledi..Bu durumda biraz kafam karıştı,aydınlatırsanız sevinirim :(

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

BeTRaYeD_FooL yazdı:
Lysippe yazdı:
Ama sevgili Jape babamız da bugün,paralarını alırlarsa tr'ye tekrar geleceklerini söyledi..Bu durumda biraz kafam karıştı,aydınlatırsanız sevinirim :(
nasıl söyledi bunu? paralarını zaten ocak ayında almışlardı. forumda yazıyorsa bakayım bir...
edit: mesajı yazıp göndere basar basmaz aklıma ilerki konserlerde para sorunu olmayacağının garantisi verildiği takdirde türkiyeye gelecekleri tarzında bir açıklama yapmış olabilecekleri geldi. ama bakacağım yine. :010

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

Lysippe yazdı:
BeTRaYeD_FooL yazdı:
Lysippe yazdı: hayır, paralarını geç aldılar, alamasalardı Türkiye'ye gelecek diğer grupları bu durumdan haberdar edeceklerini söylediler. eninde sonunda paraları ödendi ama kendilerini bir daha Türkiye'de göremeyeceğiz...
nasıl söyledi bunu? paralarını zaten ocak ayında almışlardı. forumda yazıyorsa bakayım bir...
edit: mesajı yazıp göndere basar basmaz aklıma ilerki konserlerde para sorunu olmayacağının garantisi verildiği takdirde türkiyeye gelecekleri tarzında bir açıklama yapmış olabilecekleri geldi. ama bakacağım yine. :010
msn'de bizzat kendi söyledi vokalistimiz. iyice karışmakta ortalık,derhal kampanya başlatıp toplayıp biz verelim paralarını bari :)

NOT:Yeni bir organizatör bulmak gerekeceğinden bahsettiğine göre bir dahaki seferi de kastetmiş olabilir :oops: )

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

evet muhtemelen öyledir çünkü paraları ödendi. ödenmese bu kadar sakin kalmazlardı. :010 yumuşadıklarına sevindim çünkü istanbuldan havaalanına giderlerken sinirliydiler. hatta gitmeden birkaç gün önce de finlandiyaya dönmek için sabırsızlanıyoruz falan demişlerdi. :(

gelsinler, umarım gelirler, daha da önemlisi umarım getirecek birileri çıkar...

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

5. albümün adını açıkladılar sonunda... :010

wounds wide open

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

evet,albüm adını msn'e de yazmışlar hemen :) güzel reklam,tuttum ben bu ismi :001

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

ben de nick yaptım msne... :010 albümü gidip bizzat ellerinden almak istiyorum.

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

çok şey istion lem :010

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

Finduilas yazdı:çok şey istion lem :010
yapamaz mıyım sence? :D 8)

bu arada guestbooklarına bir fanın lies for fools için yaptığı klibin linkini koydular. ilgilenenlere...

Kullanıcı avatarı
Finduilas
Üye
Üye

Lysippe yazdı:
Finduilas yazdı:çok şey istion lem :010
yapamaz mıyım sence? :D 8)

bu arada guestbooklarına bir fanın lies for fools için yaptığı klibin linkini koydular. ilgilenenlere...
yaparsın apla :wink:

Kullanıcı avatarı
BeTRaYeD_FooL
Üye
Üye
İletişim:

lies for fools..bunu öğrendiğim iyi oldu.klibe bi bakmam lazım,hoş şarkı :D