System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
R3d_D3viL
Üye
Üye

Mesaj gönderen R3d_D3viL »

at çöpe

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

bazı şarkıları çokk iii...ilk albüm özellikle..ama artık tüm şarkılar birbirine benzemeye başladı
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
deathangel--
Üye
Üye

Mesaj gönderen deathangel-- »

şarkıları fena deil severim ama onlar bizi hiç sevmez :) zatn oyle çok dinlediigm bi grup degildi ama artık dinlememde heralde gecen bi videosunu izledim turkler için hazırlamışlar kötüydü gercekten...biln vardır mutlakaa

NedimYilmaz
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen NedimYilmaz »

Kullanıcı avatarı
taralom
Üye
Üye

Mesaj gönderen taralom »

NedimYilmaz yazdı:www.anti-soad.org
site icin tesekkurler
Greatones - vokal
Sound=taralom(ikisi de ayni kisi) :D

Kullanıcı avatarı
srsb
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen srsb »

yapmaya calısdıkları yuzunden saygımı kazanamayacak muziklerini siyaset icin kullanan kustah bir grup.
birsey elde ediyorlar mı? :023

R3d_D3viL
Üye
Üye

ekşi sözlükten demiş ki:

soad: şerefsiz herifler! i.neler astınız kestiniz biziiiii!

x: lan olum bu herifler bize küfür ediyo?

y: yok yav müzik yapıyo oof delisiyim hastasıyım bunların..

soad: şeytan kılıklı yalancı götlerr! katil tohumlarıı!

x: lan duymuyo musun adam neler diyo?

y: ya bırak olum desinlerr.. hem annem bana kötü söz sahibinindir dedi ve ben çok entelim..

soad: ananızı s.kicezz! dağlar bizim! tazminat bizimmm

x: aha anamıza küfretti.. hala kafa sallıyosun sen?

y: çok dar görüşlüsün yaa.. adam müzik çerçevesinde anamıza giydirdi nolmuş yani? sanat olum bu sanat..

soad: hoakkk puuuu

x: gidelim ulan herif birazdan suratımıza s.çcak

y: yok be abicim yağmur başladı sadece.. off riffler nasıl? müzik, dostluk, barış, evrensellik.. süper bu adamlar yaa..

x: ben gidiyorum!

y: bugün yine çok don kişotsun.. bye

R3d_D3viL
Üye
Üye

http://www.youtube.com/watch?v=zsFDK3DY ... 0Mountains

İzle sonra dinle ve sonra hala dinliyorsan bu topraklardan git.

http://www.ufukengin.net/haber/detay.asp?hid=348

aynı şey bunun içinde geçerli bu adamları hala dinliyorsan bu vatan senin için düşman toprakları ve sende bizim için düşmansın.

Kullanıcı avatarı
silent-enigma
Üye
Üye

Mesaj gönderen silent-enigma »

Resim
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk'e , binlerce þehidimizin kanýyla sulanmýþ üzerinde yaþadýðýmýz bu kutsal topraklara , Þanlý Bayraðýmýza, Türk Milletine soysuzca hakaret eden ve saldýran bu çið süt emmiþ kýrma tohumlarýný esefle kýnýyoruz !
Bu kýrma tohumlarýnýn Türkiye'deki fanlarýndan da bir Türk Evladý olarak utanýyoruz ! Her kim ki yüz binlerce þehidimizin kanýyla boyanmýþ bayraðýmýza dil uzatan bu kýrma tohumlarýný heyecan ve þevk ile dinliyorsa , onlarý vicdansýz ilan ediyoruz !

Kullanıcı avatarı
kurukafa
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kurukafa »

Alın; yere-göğe sığdıramadığınız grubun bir üyesi, grubun bir fanı ile beraber nasıl bir poz vermiş:

Resim

Bundan sonra "Ben bu grubu sadece müziği için dinliyorum..." diyen olursa kanından şüphe edeceğim!
"Üzerimize kılıç çekilmedikçe, ülkemize saldırılmadıkça, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez."

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

bi daa dinlicemi sanmıyorum bu grubu hatta 2 sarkııs var onuda sılcem bılg...adamlar bize düşmanmış biz daa anca anlıyoz neyse hatanın neresınden donsen kar dır.....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kurukafa yazdı:Alın; yere-göğe sığdıramadığınız grubun bir üyesi, grubun bir fanı ile beraber nasıl bir poz vermiş:

Resim

Bundan sonra "Ben bu grubu sadece müziği için dinliyorum..." diyen olursa kanından şüphe edeceğim!
1) fotoşop'a benziyor gibi.
2) bu pek türklere hakaret gibi değil sanki. türkler gelsin beni şaapsın gibi bi anlam ıkardım ben.
3) grubu savunduğum falan yok.
betterman.

Kullanıcı avatarı
kurukafa
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kurukafa »

Photoshop değil. Emin olabilirsin...
"Üzerimize kılıç çekilmedikçe, ülkemize saldırılmadıkça, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez."

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bak nasıl da sırıtıyo tipini ...... neyse yaaa.

Kullanıcı avatarı
necessaryzeppo
Üye
Üye

Mesaj gönderen necessaryzeppo »

$ahsen kendileri '98 civarları Slayer gibi bi line-up'ın altında konser verme fırsatını tepince çok dikkatimi çekmi$ti..Sonra bi baktık Ermeni asıllılarmı$ ne ise..Yaptıkları propagandaları sıralamaya gerek yok zaten herkes konser biletlerinin köpek ve türkler giremez içerikli yazılarından, konserlerinde '' fuck you tuuuurks! '' diye kendilerini afi$e ettiklerini biliyor..'' Evet aslında biz politik görü$lerimizle basına yansımak istemiyoruz.. '' gibi ikiyüzlü, absürdçe açıklamalarda bulunup '' P.L.U.C.K. '' (bkz: Politically Lying Unholy Cowardly Killers) gibimsi salak ürünler de koyabiliyorlar önümüze..Son comboları da Holy Mountains adlı tamamen uyduruk klip oldu..Hayır, bi müziksel anlamda bakacak olursak o kadar iğrençoit ki$ilikler değil, yaptıkları müzik kar$ısında eğilinecek cinsten çünkü sesleri harika frontmanlerinin..Sugar, İnnervision, Pogo Stick, Boom!, Toxicity ve de Chop Suey gibi abartmıyım ama kilometre ta$larını dizmede önemli yardımları olmu$ bi gruplar..Gel gör ki böle gereksiz $eylerden prim almaya çalı$ıp alçalsınlar, olayı Gül$en-Erol Köse olayına çevirsinler..Yanarım yanarım onlar için Akmar Pasaj'ını bi aralar zengin ettiğime yanarım t-shirt vs hedeleriyle..Neyse artık dinlemeyin karde$im aa ayıp denen bi$i war cık cık..Anti-Soad'a henüz giremedim ama umarım Soad'a cevap olucak nitelikte bi duruma gelir..Bik bik dilim kopmasın :|

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

kurukafa yazdı:
+100
kendilerini sevmesemde
şarkılarını dinliyodum.
chop suey
lonely day
hypnotize
sugar
ii parçalar
ama bu son olaylardan sonra
dinlememe kararı aldım.
türkiye ye gelmesinler ki zaten gelmezler
gelselerde
bir daha geri dönebilirler mi
işte orası tartışılır

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

Benm de eskiden dinlediðim ve daha sonra bütn þarkýlarný sildiðim bir grp

Adamlr kendi stüdyolrnda çalrken ýþklarý kapatp,yýðnla tütsü ve mum eþlðinde türklere oln nefretlrine yoðnlaþp bu gzala þarkýlarný besteliyorlrmþ artk gerisini siz düþünn... :023

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kikirik yazdı:Benm de eskiden dinlediğim ve daha sonra bütn şarkılarnı sildiğim bir grp

Adamlr kendi stüdyolrnda çalrken ışkları kapatp,yığnla tütsü ve mum eşlğinde türklere oln nefretlrine yoğnlaşp bu gzala şarkılarnı besteliyorlrmş artk gerisini siz düşünn... :023
evet onu ben de duydum hatta ondan sonra civciv eziyorlarmış ve yarasa kafası koparıyorlarmış. çok vahşi insanlar!! üstelik türk düşmanı hepsi!!

bu tepkiler emin olun ileride hafifler, türk halkı biraz yanağının altını seversen hemen yumuşar. mesela nike reklamında boy göstermiş olan eric cantona isimli eski futbolcu kendisinin de zamanında kabul ettiği üzere bir türk düşmanıdır. ama reklam sevilir, beğenilir, vs... geçin artık bu işleri ya... ne tarihçi ne de herhangi bir konuda otorite. soad'ı umursamak için hiçbir neden yok.
betterman.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

bi daaa system dinleyen system gibi olsun...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
emrock
Üye
Üye

Mesaj gönderen emrock »

bence gelse manyak olur....

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

kurukafa yazdı:Alın; yere-göğe sığdıramadığınız grubun bir üyesi, grubun bir fanı ile beraber nasıl bir poz vermiş:

Resim

açık mı açık montaj, photoshop.. bunun gibi türkleri seviyoruz yazan öyle bi pankart tuttururumki onlara inan sen bile anlamaz ona inanırsın.. böyle oyunlara gelmemenizi istiyorum.. evet ben system of a down dinliorum, çalıyorum.. ha ben düşmanmıyım şimdi?!.. hayır.. gayette milliyetçi ülkemi vatanımı seven bi insanım.. herkes vatan millet sevgisini kendine saklasın.. system of a down dinliyo bu, potansiyel türk düşmanı mantığını atın artık!!
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
h_dream
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen h_dream »

soad dinliyodum hatta imzam da lonely day in sözleriydi ama bunları duyduktan sonra aslaa :023
yalnız kendine inkarın, sadece senden kaçarsın, halin ele verir anlamazsııın!!!

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

geçiniz artık soad moadı

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

imzamdanda anlaşılacağı gibi bu gruptanda dinleyenlerinden de nefret ediyorum...eğer türk olarak gururunuz varsa....

TÜRKLERE KÜFÜR EDEN BU GRUBU DİNLEMEYİNNN :023

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

ya arkadaşlar dinlemeyiverin gitsin.emin olun soad dan yüzlerce kere güzel grup vardır.zaten yeterince popüler grupların pek çoğu sadece seyirciye oynar vaziyette.geri planda kalan gruplara destek verin.onların paraları olmadığından ,torpilleri olmadığından göz ardı ediliyorlar.abarttım sanırım.isteyen dinler istemeyenyen dinlemez.milliyetçilikle alakalı bir durum değil.