System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

Pois0nGirL yazdı:sadece müziklerine bakarım. Diğer kişisel düşünceleri beni hiç ilgilendirmez.Çok sağlamlar çünkü. Özellikle Aerlials dinlerken o melankoli hallerini ben de yaşıyorum
ingilizce biliyormusun bi fikrim yok ama
sadece müziğe nasıl bakıyorsun yani demek istediğimiz adam arka fonda süper bi solo atarken bize ana avrad düz gitmesi pek bişi değiştirmio galiba senin için
(bu arada bende ingilizce bilmiyorum ilk cümlem yanlış anlaşılmasın)
karşıyaka alsancak vapuru

criticize
Üye
Üye

Mesaj gönderen criticize »

drnky yazdı:ana konu ermeni soykırımı olmaabilir ama bi Türk gencinin belki de soykırım vardır demesi beni her zmn rahatsız eder ve her zman da buna karşı çıkarm!!
bütün forumdakileri de bu konu hakkında bilinçlenmee davet ediorm Türk gençlii okuyarak araştırarak geçmişini bu tür önemli konuları bilirse o zmn daa ileri gidebiliriz
valla ben ne kıbrıs durumundan haberdarım ne de ermeni olaylarından
çünkü bizim büyüklerimiz bu konuda "yok öle bişi" der geçer gider
şu toplumu bilinçlendirelim diye düşünmezler
bende senin şikayet ettiğin adamlardanım maalesef
kendi kendime "belki de kestik biçtik adamları" demeden edemiyorum
karşıyaka alsancak vapuru

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

layne yazdı:
213 yazdı:Milliyetçilik ve politik açıdan doğruluk kavramlarını kavrayamamış,shidow'un dediği gibi ve benimde dediğim gibi ermeni lobisinin maşası olmuş karaktersiz bir topluluktur..Demokrasi ancak bu kadar yozlaşıma uğratılır.Özgürlük falan yok..
Uyan Gazi Mustafa Kemal Paşa ! Emanet ettiğin,uğruna bayram ilan ettiğin, kimliklerinde Türk bayrağı taşıyan gençlere bak...Yazıklar olsun..
bravo!... ben asıl böyle düşünenleri anlamıyorum. siz bu tavırlarınızla soad'ı öyle yerlere koyuyorsunuz ki sanırsın soad uluslararası arenada söz sahibi, ermeni meselesi konusunda tek merci... bırakın abicim bu işleri... ben soad dinlerken fikir dinlemiyorum. siyasete el attıkları şarkılarını zaten sevmiyorum, güzel de değiller bence. ama eski şarkıları oldukça kaliteli bana kalırsa. o yüzden ben soadımı dinlerim arkadaşım. kimi zaman gurursuz olurum da...
hem siz tarihçi misiniz? osmanlı-osmanlı ermenileri arasındaki yaşanan olayları biliyor musunuz? belki de yapıldı soykırım? bırakın bunları siz değil bilenler konuşsun. soad bi bok değildir, soad müzik grubudur. ne kadar aksi yönde hareket etseler de hiçbir zaman daha fazlası da olamayacaktır.
Evet kardeşim tarihçiyim ve aynı zaman felsefe ve siyasetle gayet alakalıyım.Benim köküm Osmanlı Devletinden geliyor.Bazı belgeleri yayımlatma bana.Gururunu incitmek istemem.Ukalalık olarak algılama sakın.Bende tarihi çok sorgularım.Ama elimde sağlam belgeler var.Herkes kendi işine baksın.Sen dinle müzik dediğin zırvalığı.Benimde asabımı bozma kardeşim.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

213 yazdı:
layne yazdı:
213 yazdı:Milliyetçilik ve politik açıdan doğruluk kavramlarını kavrayamamış,shidow'un dediği gibi ve benimde dediğim gibi ermeni lobisinin maşası olmuş karaktersiz bir topluluktur..Demokrasi ancak bu kadar yozlaşıma uğratılır.Özgürlük falan yok..
Uyan Gazi Mustafa Kemal Paşa ! Emanet ettiğin,uğruna bayram ilan ettiğin, kimliklerinde Türk bayrağı taşıyan gençlere bak...Yazıklar olsun..
bravo!... ben asıl böyle düşünenleri anlamıyorum. siz bu tavırlarınızla soad'ı öyle yerlere koyuyorsunuz ki sanırsın soad uluslararası arenada söz sahibi, ermeni meselesi konusunda tek merci... bırakın abicim bu işleri... ben soad dinlerken fikir dinlemiyorum. siyasete el attıkları şarkılarını zaten sevmiyorum, güzel de değiller bence. ama eski şarkıları oldukça kaliteli bana kalırsa. o yüzden ben soadımı dinlerim arkadaşım. kimi zaman gurursuz olurum da...
hem siz tarihçi misiniz? osmanlı-osmanlı ermenileri arasındaki yaşanan olayları biliyor musunuz? belki de yapıldı soykırım? bırakın bunları siz değil bilenler konuşsun. soad bi bok değildir, soad müzik grubudur. ne kadar aksi yönde hareket etseler de hiçbir zaman daha fazlası da olamayacaktır.
Evet kardeşim tarihçiyim ve aynı zaman felsefe ve siyasetle gayet alakalıyım.Benim köküm Osmanlı Devletinden geliyor.Bazı belgeleri yayımlatma bana.Gururunu incitmek istemem.Ukalalık olarak algılama sakın.Bende tarihi çok sorgularım.Ama elimde sağlam belgeler var.Herkes kendi işine baksın.Sen dinle müzik dediğin zırvalığı.Benimde asabımı bozma kardeşim.
aynı mantıkla sağa sola bok atarak sen de benim sinirimi bozma arkadaşım. o belgeleri göster ya da link falan ver, istersen mail atayım oraya gönder, paylaşımcı ol, karanlıkta yaşayanları aydınlat arkadaşım. bunların hiçbirisi yüzünden de gururum incinmez. hani derler ya sinek de küçüktür ama mide bulandırır diye, benimkini bulandırmaz işte.
betterman.

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

layne yazdı:
213 yazdı:
layne yazdı: bravo!... ben asıl böyle düşünenleri anlamıyorum. siz bu tavırlarınızla soad'ı öyle yerlere koyuyorsunuz ki sanırsın soad uluslararası arenada söz sahibi, ermeni meselesi konusunda tek merci... bırakın abicim bu işleri... ben soad dinlerken fikir dinlemiyorum. siyasete el attıkları şarkılarını zaten sevmiyorum, güzel de değiller bence. ama eski şarkıları oldukça kaliteli bana kalırsa. o yüzden ben soadımı dinlerim arkadaşım. kimi zaman gurursuz olurum da...
aynı mantıkla sağa sola bok atarak sen de benim sinirimi bozma arkadaşım. o belgeleri göster ya da link falan ver, istersen mail atayım oraya gönder, paylaşımcı ol, karanlıkta yaşayanları aydınlat arkadaşım. bunların hiçbirisi yüzünden de gururum incinmez. hani derler ya sinek de küçüktür ama mide bulandırır diye, benimkini bulandırmaz işte.
Öncelikle burada 213'ün dediklerine tamamen katılıyorum.
Ayrıca SOAD uluslararası mercide söz sahibi değildir demişsin. senin gibiler bu grubu dinleyip iyice yaygınlaştırmaya devam ederse merak etme o da olacaktır yakında. sayelerinde soykırım yapmış olabileceğimize inanan zawallı Türk gençleri de mevcut biliyorsunuz ki.

O kadar belgeleri merak ediyorsan onları bulmak çok kolay. bi kitapçıya git "Sözde Ermeni Soykırımı" ve "Ermeni Meselesi" konulu kitapları edin. onların içinde herşey belgelendirilmiş biçimde mevcut.

Atatürk'e hakaret eden insanların oluşturduğu gerzek bir topluluğun RockTR'de ne işi var onu da anlamış değilim..
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

angelssmile'a katılıyorum.isteyen herkes istediği bilgiye ulaşır.bana dedemden kalma hem osmanlıca hemde Türkçeye çevrilmiş belgeler var.Ve de gayet inanıyorum bunun doğruluklarına.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

layne yazdı:
213 yazdı:
layne yazdı: bravo!... ben asıl böyle düşünenleri anlamıyorum. siz bu tavırlarınızla soad'ı öyle yerlere koyuyorsunuz ki sanırsın soad uluslararası arenada söz sahibi, ermeni meselesi konusunda tek merci... bırakın abicim bu işleri... ben soad dinlerken fikir dinlemiyorum. siyasete el attıkları şarkılarını zaten sevmiyorum, güzel de değiller bence. ama eski şarkıları oldukça kaliteli bana kalırsa. o yüzden ben soadımı dinlerim arkadaşım. kimi zaman gurursuz olurum da...
arkadaşım link istemişsin bakıyorum..gerçi ben sana bu linki vermezdim ama biraz aydınlan...
www.anti-soad.org
bak arkadaşım orda neden anti soad diye bir yer var oku..ordaki videoları izleee...bilinçlen gel sonra konuş..ok :x

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

yaptılar mı yapmadılar mı, bir fikir sahibi değilim.fakat dünya gündeminde olan ve pek çok kişinin severek dinlediği bir grubun propaganda kulesi gibi, gittiği her yerde ülkemi aşağılamasına karşıyım.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

crazy_muge yazdı:
layne yazdı:
213 yazdı: Evet kardeşim tarihçiyim ve aynı zaman felsefe ve siyasetle gayet alakalıyım.Benim köküm Osmanlı Devletinden geliyor.Bazı belgeleri yayımlatma bana.Gururunu incitmek istemem.Ukalalık olarak algılama sakın.Bende tarihi çok sorgularım.Ama elimde sağlam belgeler var.Herkes kendi işine baksın.Sen dinle müzik dediğin zırvalığı.Benimde asabımı bozma kardeşim.
arkadaşım link istemişsin bakıyorum..gerçi ben sana bu linki vermezdim ama biraz aydınlan...
www.anti-soad.org
bak arkadaşım orda neden anti soad diye bir yer var oku..ordaki videoları izleee...bilinçlen gel sonra konuş..ok :x
Çalışmalarınız destekliyorum ve gerçekten başarılı bir oluşum olmuş.

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

çok sağol 213..keşke herkesten aynı desteği görebilsek :read

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Gerçeği görecekler umarım.

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

criticize yazdı:
drnky yazdı:ana konu ermeni soykırımı olmaabilir ama bi Türk gencinin belki de soykırım vardır demesi beni her zmn rahatsız eder ve her zman da buna karşı çıkarm!!
bütün forumdakileri de bu konu hakkında bilinçlenmee davet ediorm Türk gençlii okuyarak araştırarak geçmişini bu tür önemli konuları bilirse o zmn daa ileri gidebiliriz
valla ben ne kıbrıs durumundan haberdarım ne de ermeni olaylarından
ya bence bunu demek biraz saçma...
yani bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak denir buna...ya aslında sorguluyosun bi bakıma.ne biliyim bilim adamları da böyle çıkarlar yola.çeşitli sorular sorarlar kendi kendilerine senin sorduğun soru gibi "acaba kestik mi herifleri?" gibi..ama böyle bırakmaz o adamlar..araştırırlar okurlar.bu olayın peşinden koşarlar.yani sürekli "ya belki de kestik" diyerek bi yere varılmaz...

senin o devlet büyüğü dediğin adamların bu işleri yapmalarının amacı da zaten bu.devleti satan adamlar işte bunlar..her yönden satıyolar.diğer devletlerin işine geliyo bu konunun gündemde kalması bunu herkes görebiliyor sanırım.o devlet büyükleri de geçiştiriyomuş gibi yaparak sanki bişiyler saklıyormuşuz gibi yaparak senin gibilerin (aşağılayarak söylemiyorm sakın yanlış anlama) böyle düşünmesini sağlayarak yavaş yavaş halka kabul ettirmeye başlıyolar bu iğrenç suçu...devlet büyükleri kim ki yaa?? onlar ne bilir? bu konuda tarihçilere güvenmek lazım.meclisi işgal eden ilkokul mezunu insanlara mı güvenicez tarih konusunda? adamlar bence her konuda devleti satıyolar..onlara hiç bi konuda güvenemeyiz.ve milletimizi böyle durumlarda korumalarını milleti aşağılayan, azarlayan insanlardan bekleyemeyiz...(ananı da al git!!)

cümlelerim bozuksa kusuruma bakmayın..

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

criticize yazdı: valla ben ne kıbrıs durumundan haberdarım ne de ermeni olaylarından
büyüklerin yok öle bişi diyip geçtiği için mi haberdar değilsin gerçekten??
onlar toplumu bilinçlendirmiyor olabilirler. ama bilinçlenen nasıl bilinçleniyo o zaman. beni bu konuda bu kadar duyarlı yapanlar lisedeki ve üniversitedeki tarih hocalarımdır.

kimse milliyetçi olmak zorunda değil buna birşey demiyorum ama en azından bugün bu şekilde yaşayabiliyorsak bizim için ölenlere hayatlarını ortaya koyanlara borçluyuz demektir. bu nedenle onlara küfreden insanlar da benim gözümde teröristlerden daha üstün değildir. doğuda askerlerimizi öldürenlerden ne kadar nefret ediyorsam soad'dan ve o şekilde düşünen tüm ermenilerden de nefret ediyorum.
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

System of a down gerzekleri kalkıp ; "bizim sorunumuz Türk hükümetiyle" diyor.Lan gerizekalı ciğeri beş para etmez iğrenç yüzlü yaratık.Ah o ermeni lobisi ve avrupa birliği denilen çıkarcı oluşum yokmu.Tek kalemde çizmek lazım aslında.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Anti-Soad a ben de gırdım gercekten kanıt ve belge ısteyen arkadaslar buyursunlar baksınlar olmadı pıyasada bır suru kıtap war alsınlar okusunlar yıne ınanmazlarsa lutfen nufus cuzdanlarındakı turk bayragını cıkartıp cenelerını kapatsınlar...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

kanıt isteyen bazı arkadaşların hiçbişeyden haberi olmadığı fazlasıyla belli
bu konuda ülkemizin en büyük ve gizli servetlerinden biri, osmanlı belgeleri açılıp araştırıldı!
milyonlarca ermeniyi katletmekle suçlanan Türk devletinde milyon tane bile ermeni yoktu!!
topraklarımızda rahat rahat yaşayan ermeniler düşmanla işbirliği yapıp bizi arkamızdan vurdular.bu durum karşında kimse elini kolunu bağlayamazdı ve en iyi çözüm olarak yer değiştirme yasası çıktı.devletin tek istediği onlardan kökten kurtulmak yerine başka bi yere defolmalarıydı.ve bbüyük bi Türklük örneği sergileyip onları gene ülke içinde barındırdılar.ayrıca eski yerleşim yerlerinde ne kadar toprak varsa gittikleri yerde de aynı miktarda toprağa sahip olacaklardı
ermeniler kafileler halinde ilerlerken aralarında salgın hastalıklar çıktı.ve bunun üzerine Osmanlı hükümeti yollara sağlık kuruluşları kurdurdu.

ve biliyo musun bunların hepsi çok büyük masraflardı.hele ki o dönemde.o dönem de osmanlının son yılları oluyo

eee şimdi ne diyeceksin?sen nasıl bi Türk olup ta soykırım varmıdır yokmudur bilemeyiz dersin bundan sonra merak ediyorum
ayrıca bi şey daha:o olaylar sırasında ölen ermeni varsa, o ermeni kadar da Türk var
umut doğurmak için, hayatla seviştim

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

tek tek hepinize yazmayacağım cevapları. bu başlıkta tartışmalar ermeni sorununa kaydığı için başka bir başlık açarsanız öyle devam edilir ermeni meselesine. mesajları okudum; belge istediğimi görenler bana kitapçıya gidip "sözde" soykırım gibi kitaplar istememi, anti-soad isimli siteye girmemi önermişler falan filan. sanırım sizlere anlatamadım; ben tarafsız kaynak istiyorum arkadaşım. bana sözde ermeni soykırımı diyerek görüşünü baştan belli etmiş, anti-soad isminde amacını ismine vermiş yerleri göstermeyin kanıt olarak. ben, olaya tarafsız yaklaşacak bir kaynak istiyorum. iki tarafın da belgelerini içeren kapsamlı birşey istiyorum. bu istediğim de şu anda mümkün değil. sizin osmanlı tarafının belgeleri olarak gösterdiklerinizin yanında osmanlı'nın gün ışığına çıkarılmayan belgeleri de var. osmanlı devletinin son yıllarına ait belgelerin tamamını içeren arşivlere erişim yok. ki ermeni tarafının da tartışmaya yanaşmamalarının sebeplerinden birisidir bu.

bir başkası soad sayesinde ermeni soykırımı yaptığımızı iddia eden gençlerin ortaya çıktığını söylemiş. bu konuda kısa konuşacağım, eğer öyle bir genç varsa onun kafasına sçayım, gençliğine edeyim.

bana gelince, siz sanırım benim "soykırım olmuştur" fikrinde olduğumu düşünüyorsunuz. düşüncemi bir kez daha belirteyim: eldeki belgelerle ne soykırım kanıtlanır, ne de soykırımın olmadığı ispatlanır. iki taraf da birbirinden belge saklıyor. şu anda kesin bir şeyin olduğunu iki taraf da söyleyemez, söylememelidir. ben soykırım oldu demiyorum ama olmadığı da kesin değil.

şu anda yaşananlara ilişkin kişisel fikrimse; tarih boyunca yunanlarla yaptığımız savaşlar belki 1 elin parmaklarını geçmezken bir dönem onları nasıl türkiye'nin en büyük düşmanı kabul ettirdilerse; şimdi de ermenileri türkiyenin en büyük çibanı olarak göstermeye çalışıyorlar. geçin bunları.

edit: şu anda anti-soad'a girilmiyor. bilginize.
betterman.

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

tarafsız belge istiyosun demek?? sana şunu söyleyebilirim ki bu konuda gerçekten tarafsız belge bulmak imkansız diyebilirim. eğer kimsenin etkisinde kalmak istemiyosan yapabileceğin en iyi şey iki tarafın da belgelerini incelemek.ama burda söylemek istediğimiz soad ın şarkılarını kliplerini belge olarak kabul etmemek ve ettirmemek!!
şu an onların şarkılarını bütün dünya dinliyor ve kliplerini bütün dünya izliyor. ve bu konuda hiç bi bilgisi olmayan insanlar da bunları görüp 'aa bu Türkler neler yapmış böyle, hakkaten barbarmış bu caniler' diyebiliyor.soad ın da istediği bu zaten!
ama sen hala Türklerin tarih boyunca, boyunduruğu altındaki milletlere ne kadar hoşgörülü davrandığını bi Türk olarak öğrenemediysen...........
umut doğurmak için, hayatla seviştim

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

layne yazdı:tek tek hepinize yazmayacağım cevapları. bu başlıkta tartışmalar ermeni sorununa kaydığı için başka bir başlık açarsanız öyle devam edilir ermeni meselesine. mesajları okudum; belge istediğimi görenler bana kitapçıya gidip "sözde" soykırım gibi kitaplar istememi, anti-soad isimli siteye girmemi önermişler falan filan. sanırım sizlere anlatamadım; ben tarafsız kaynak istiyorum arkadaşım. bana sözde ermeni soykırımı diyerek görüşünü baştan belli etmiş, anti-soad isminde amacını ismine vermiş yerleri göstermeyin kanıt olarak. ben, olaya tarafsız yaklaşacak bir kaynak istiyorum. iki tarafın da belgelerini içeren kapsamlı birşey istiyorum. bu istediğim de şu anda mümkün değil. sizin osmanlı tarafının belgeleri olarak gösterdiklerinizin yanında osmanlı'nın gün ışığına çıkarılmayan belgeleri de var. osmanlı devletinin son yıllarına ait belgelerin tamamını içeren arşivlere erişim yok. ki ermeni tarafının da tartışmaya yanaşmamalarının sebeplerinden birisidir bu.

bir başkası soad sayesinde ermeni soykırımı yaptığımızı iddia eden gençlerin ortaya çıktığını söylemiş. bu konuda kısa konuşacağım, eğer öyle bir genç varsa onun kafasına sçayım, gençliğine edeyim.

bana gelince, siz sanırım benim "soykırım olmuştur" fikrinde olduğumu düşünüyorsunuz. düşüncemi bir kez daha belirteyim: eldeki belgelerle ne soykırım kanıtlanır, ne de soykırımın olmadığı ispatlanır. iki taraf da birbirinden belge saklıyor. şu anda kesin bir şeyin olduğunu iki taraf da söyleyemez, söylememelidir. ben soykırım oldu demiyorum ama olmadığı da kesin değil.

şu anda yaşananlara ilişkin kişisel fikrimse; tarih boyunca yunanlarla yaptığımız savaşlar belki 1 elin parmaklarını geçmezken bir dönem onları nasıl türkiye'nin en büyük düşmanı kabul ettirdilerse; şimdi de ermenileri türkiyenin en büyük çibanı olarak göstermeye çalışıyorlar. geçin bunları.

edit: şu anda anti-soad'a girilmiyor. bilginize.
ya arkadaşım anlamadan konuşma bak biz burda ermeni sorunlarını tartışmıyoruz...o grup ister ermeni olsun ister amerikalı yada başka birşey sonuçta bize küfür ederek müziklerini yapıyolar...aslında sorun bu...ama ermeni olmaları ayrı bi iğrençlik zaten...sen eğer sana ana avrat düz giden bu grubu dinliyosan sana iyi dinlemeler..ama şunu bil dünyada tek rock yapan grup soad kalsa yine dinlemem...ben küfürleri kabul edemem...sana iyi dinlemeler :x

Pois0nGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pois0nGirL »

benim mesajıma gelen yorumlara saygım vardır ve eğer ki hepniz gelişmişseniz ki düşünce olarak sizde insanların düşüncelerine saygı duyarsınız. Ben gururla Türküm! diyebiliyorum, o adamları asla ve asla da savunmuyorum, anlatmak istediğimi sadece anlamak istediğinizde anlayabilirsiniz. SAygılar.(nokta)
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

Arkadaşlar,
Ermeni olan system of a down grubu, tamamıyla yalan olan ermeni soykırımını desteklemekle kalmayıp, Türk milletine karşı nefret içermektedirler. Daha önceki albümlerinde de yapmış oldukları Türk karşıtı propaganda, son olarak “holy mountians” şarkısına çektikleri klip ile sınırları aşmıştır. Ayrıca sadece albümlerinde değil, konserlerinde de astıkları afişler ve bastıkları biletlerle Türk düşmanlıklarını ortaya koymuşlardır. Artık bu gruba DUR denmelidir. Lütfen artık sizde Atatürk’ün Cumhuriyeti emanet ettiği gençler olarak uyanın ve bayrağınıza, Atatürk’e, milletinize ve geçmişimize sahip çıkın!
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
ThE_RocK4ViLLa
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ThE_RocK4ViLLa »

system ztn dinlemiorm ama rsm kesssin montaj

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

crazy_muge yazdı:ama ermeni olmaları ayrı bi iğrençlik zaten...
bu temelde düşündüğün için seni tebrik ediyorum. sana iyi nefretler.
betterman.

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

layne yazdı:
crazy_muge yazdı:ama ermeni olmaları ayrı bi iğrençlik zaten...
bu temelde düşündüğün için seni tebrik ediyorum. sana iyi nefretler.
lütfen tek bir cümleyi alıpta beni ermeni düşmanı olarak gösterme :x o yazdığımı baştan oku...bu cümleyi ise sana şöyle açıklayayım...geçmişte ermenilerden o kadar eziyet çektiğimiz halde onlardan küfür yememiz daha da bir sinir bozucu...anladın mı... :007

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

courtney_hate yazdı:tarafsız belge istiyosun demek?? sana şunu söyleyebilirim ki bu konuda gerçekten tarafsız belge bulmak imkansız diyebilirim. eğer kimsenin etkisinde kalmak istemiyosan yapabileceğin en iyi şey iki tarafın da belgelerini incelemek.ama burda söylemek istediğimiz soad ın şarkılarını kliplerini belge olarak kabul etmemek ve ettirmemek!!
şu an onların şarkılarını bütün dünya dinliyor ve kliplerini bütün dünya izliyor. ve bu konuda hiç bi bilgisi olmayan insanlar da bunları görüp 'aa bu Türkler neler yapmış böyle, hakkaten barbarmış bu caniler' diyebiliyor.soad ın da istediği bu zaten!
ama sen hala Türklerin tarih boyunca, boyunduruğu altındaki milletlere ne kadar hoşgörülü davrandığını bi Türk olarak öğrenemediysen...........
ben de onu diyorum zaten. tarafsız belge bulmak imkansız gibi. ben bulamadım, bulanınız varsa paylaşsın diyorum. iki tarafın belgelerini incelemeye gelince, iki taraf da işine gelmeyen belgeleri saklıyor. o yüzden bu da pek mümkün değil gibi. ayrıca dediğim gibi, soad karşıtlarının soad'ı bu kadar kaale alıp soad boktur soad şudur soad budur demeleri bana göre oldukça yanlış. soad'ı olduğundan fazla birşey olarak gösteriyor bu durum. ben buna karşıyım. ayrıca; hoşgörü konusunda, türkler tarihte genel anlamda hoşgörülü olabilir. ama her zaman eşit de davranmadılar. en basit örnek: hristiyanlardan alınan verginin müslümanlara oranla daha fazla olması.
betterman.