System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Ne özrü üstadım ya ! Sen sövür savur ondan sonra Ey Türk halkı sizden özür dileriz grup olarak.Bizi dinlemeye devam edin lütfen demelerini mi bekliyorsun?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

ya zor tabi ama yinede dinlemek için deil, insanlýklarý için bi özür dilemeleri gerek..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

İnsan olsalar bu tür zihniyette bulunmazlardı zaten dostum..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

iyi olmuş, son albüm kötüydü, 1-2 sene bi dinlensinler, adam gibi sözler ve iyi bestelerle gelirler belki.
betterman.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Türkiye'ye tatile bekleriz muhteremleri. :!:

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

jonnathan yazdı:grup inzivaya cekilmis ve en az 1-2 sene geri donmeyi dusunmuyorlarmıs...
ne büyük kayıp :D

Kullanıcı avatarı
buraq_
Üye
Üye

Mesaj gönderen buraq_ »

213 yazdı:Türkiye'ye tatile bekleriz muhteremleri. :!:

yaw smileylerde şeytani kahkaha yok ama anladınız heralde :-D

Kullanıcı avatarı
unFit-Music
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen unFit-Music »

Her ne kadar bu düşündüklerimle milliyetçi müzik düşmanı olarak yargılansamda yada bazı kimseler beni öyle yargılasada... Benim milliyetime laf eden adamları şu pcde çalmam ben... tşk ederim... başarılı olsunlar..tcnın sınırları dışında..

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

haLa yazıomuyus bu gruba..!
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

her türlü alakalı alakasız forumda tartışma yaratmış grup işşteee:) müzik güsel, sözleri annamamak gerek..türkiye'ye de gelseler canlı çıkamazlar bence o da bi gercek:)

Kullanıcı avatarı
chyleqy
Üye
Üye

Mesaj gönderen chyleqy »

arkadaslar düşüncelerinizi merak ediyorum..arastırma yaptım..google'da ermeni soykırımı diyince ilk cıkan site ermeni soykırımının oldugu yönünde..2.site ise t.c bakanlık kurulu belgelerini bulunduruyor..üstelik orijinal belgeler bu sitede mevcut..ve tabiki de ermeni soykırımı olmadıgı yönünde..fakat bi video izledim..soad'un turk karsıtı eylemlerini ve sarkısını dinledim..gercekten cok uzucu-sınır edici bi durum bu bence..ve turkiyede ne yazıkki satısları yuksek gruplar arasında soad..sırtımızdan gecınıolar yani..bu konudaki dusuncelerinizi öğrenmek istedim..
http://www.youtube.com/verify_age?next_ ... yzsfHXq-c0 bu sitede o video mevcut...sign in dedikten sonra isim:abdulrezak,sifre:666666 yazın ve gırıs yapın..izleyin ve kararınızı verin..ermeni soykırımının olmadığını kanıtlayan belgeler ise: http://www.devletarsivleri.gov.tr/kitap/ bu sitede mevcut...

Kullanıcı avatarı
ignore
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ignore »

3 yıl önc bi ara sewerm ama 2,5 yıldır hiç sewmiorm özellikle milliyetçi tavırlarından ama kesinlikle bu son klip saçmalığından değil.zaten o amatör bi vidyo onlar çekmemiş.tabiki savunmuyorum ama adamlar hep türklerden neftret ediyordu en başta gösterilmesi gereken tavır şimdi bu klip yüzünden gösteriliyor önceden sevmedikleri bilinmiyormuşcasına buna gerçekten sinir oluyorum.bu klibe kadar sevip kliple fikri değişenlerle hep sevmiş ve halan seven insanlar arasında fark da görmüyorum.

Kullanıcı avatarı
KRST
Üye
Üye

Mesaj gönderen KRST »

adamlar nası bu kadar olay yaratıo bilmiom ama her rock sitesinde bu tartışma var bende dinlerdim ama artık bu tartışmalar sayesinde nefret eder hale geldim ölede olmalı bence..ya adamlar bizi yerin dibine sokmaya çalışıolar bizse onları desteklersekbence türk olmamızdan şüphelenmeliyiz...hani şarkılarıda varya ;f..k the system........

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

dinlemeyinn vede dinletmeyin mümkünseee
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

eskiden dinliodum..çoook uzun zamandr dinlemiorum..dinlemijem de...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

morjan yazdı:eskiden dinliodum..çoook uzun zamandr dinlemiorum..dinlemijem de...
bende eskiden dinlerdim.. ne zmn bu haberler çýktý ondan sonra kestim dinlemeyi.. dinlemeyide fazla düþünmüorum..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

ya ben hala dinlioyorum ve onların kişisel düşünceleri yüzünden dinlememezlik yapmayı da düşünmüyorum
çünkü gerçekten müzikleri hoşuma gidio, toxicity albümü çok iyi özellikle bana saçma gelen olay şu ki; system of a down savaş karşıtı şarkılar yapabilen bi grup olupta neden hala geçmiş te olan yada olmayan olaylara takmış vaziyette bunu onlara yakıştıramıyorum saçma sapan bi davranış! madem savaşa karşıtısın neden hala başka bi ülkeyle bu kadar dalaşıosun bu da bi savaş değil mi?

ama kesinlikle bizim için yapılan yorumlar umrumda değil gelser de dinlesem keşke çünkü ortada müzik var ve ben sadece ona yoğunlaşıorum karşımdakinin kaşına gözüne yada görüşlerine değil...
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
cdric-31
Üye
Üye

Mesaj gönderen cdric-31 »

abi yaptığınız ayıp adamlar her fırsatta sövüyo siz paramı yatıriim diyosunuz verdiğiniz paralar soykırım destekleme kurumuna gidiyo biraz türk olun please RESPECT

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

cdric-31 yazdı:biraz türk olun please RESPECT
hem Türk olun diyorsun hem kendini Türkçe yle ifade edemiyorsun??????
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
RoCK_I
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RoCK_I »

abi bis istesekte gelemesler burda nolcağını biliolar çünkü sen bi millete söwsen vb sonra oraya konsere gidermisn
onun yerine LiMP BiZKİT gelsin :D:D:D

Kullanıcı avatarı
maDkiD
Üye
Üye

Mesaj gönderen maDkiD »

o piç ler tr ye kufretmişler ***ulkene kufredenleri dinleme***anti soad***anti system of a down*** :007
+maDkiD+

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

yahu bu ermeni grup güsel çalıo ama ATATÜRK e laf ettirmem !,
bu arada bi video cliplerinde ATATÜRK e küfrediolar ATA nın resmi arkaplandayken...
________________________________-

ı dont know why but i hate this fucking life...! :x

Kullanıcı avatarı
UnknownArtist
Üye
Üye

paranoya

Mesaj gönderen UnknownArtist »

Arkadaşlar feci halde yanılıyorsunuz. Yine savunma refleksine geçmişsiniz. Yazık ya. Bir kere bu hazırlanan holy mountains videosu system of a down tarafından hazırlanmamıştır, bir takım hayranları tarafından ve internette bunlardan bolca var. Her ne kadar soykırımın olduğunu savunsalar da bu adamlar ırkçı değil tamam mı. Türkler giremez falan palavra çünkü arkadaşım gitti. Her zaman olduğu gibi bu olayda da bazı faşistlerin dezenformasyonunu görüyoruz! Tam aksine bu adamlar gerçek sanatçıdırlar ve savaş karşıtıdırlar!!! Amerikanın Irakı işgaline en başta onlar karşı çıkmıştır ve öldürülen müslüman çocukları en başta onlar savunmuşlardır ve savaş karşıtı her türlü gösteriye önayak etmektedirler. Bu insanlar sonuçta insandır ve sonuçta geçmişten gelen bir acıları olduğu muhakkaktır ama bu acıyı yine de savaş ve intikam söylemleriyle dile getirmeleri barış yanlısı tutumlarını yadsımaları olur. Evet nefret ettikleri birkaç adam vardır, bunlar da katliamın sorumlusu olarak gördükleri o zaman ki İttihat ve Terakki hükümetidir ve tüm Türkleri kesinlikle genellememektedirler. Eğer bu adamların savaş karşıtı hareketlerini görmek isteyeniniz varsa "boom" adlı klibini izlemenizi öneririm. Internette dolaşan her klibe itibar etmeyin ve paranoyaya kapılmayın...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Re: paranoya

Mesaj gönderen jonnathan »

UnknownArtist yazdı:Arkadaşlar feci halde yanılıyorsunuz. Yine savunma refleksine geçmişsiniz. Yazık ya. Bir kere bu hazırlanan holy mountains videosu system of a down tarafından hazırlanmamıştır, bir takım hayranları tarafından ve internette bunlardan bolca var. Her ne kadar soykırımın olduğunu savunsalar da bu adamlar ırkçı değil tamam mı. Türkler giremez falan palavra çünkü arkadaşım gitti. Her zaman olduğu gibi bu olayda da bazı faşistlerin dezenformasyonunu görüyoruz! Tam aksine bu adamlar gerçek sanatçıdırlar ve savaş karşıtıdırlar!!! Amerikanın Irakı işgaline en başta onlar karşı çıkmıştır ve öldürülen müslüman çocukları en başta onlar savunmuşlardır ve savaş karşıtı her türlü gösteriye önayak etmektedirler. Bu insanlar sonuçta insandır ve sonuçta geçmişten gelen bir acıları olduğu muhakkaktır ama bu acıyı yine de savaş ve intikam söylemleriyle dile getirmeleri barış yanlısı tutumlarını yadsımaları olur. Evet nefret ettikleri birkaç adam vardır, bunlar da katliamın sorumlusu olarak gördükleri o zaman ki İttihat ve Terakki hükümetidir ve tüm Türkleri kesinlikle genellememektedirler. Eğer bu adamların savaş karşıtı hareketlerini görmek isteyeniniz varsa "boom" adlı klibini izlemenizi öneririm. Internette dolaşan her klibe itibar etmeyin ve paranoyaya kapılmayın...
iyide guzle kardesim sarkı sozlerinide mi fanları yazdı?resmi sitelerine o resmide mi fanları koydu?daha video olayı patlak vermeden once iskocya'dan yeni gelmis hocam sasırdı turkiye'de bu kadar cok soad dinlenmesine,o da mı fasist?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

anti soad kardeşim