System Of a Down

Yabancı Müzik Grupları
bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

sitede news bölümünde var yinede söleym:

türk medyası yalan haberler yapıo
98 deki türkiye konserine gelmemizin sebebi biz değiliz gelmemize onlar izin vermedi.biletlerdede türklere hakaret etmedik zaten biz biletlere karışamayız slayerın konseriydi.türk medyasının araştırarak dogru haberler yapması önemli olurdu.gibisinden bişeler....

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

hmm peki atatürk ü katil, yalancı diye adlandırdıkları klibi nasıl açıklicaklar acabaa ?!?!?
...We don't have a choice... But we still have a voice....

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

onların aq. bi gelsinler konserde olay çıkarmıyanın :x

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

miri yazdı:hmm peki atatürk ü katil, yalancı diye adlandırdıkları klibi nasıl açıklicaklar acabaa ?!?!?
basitçe açıkliyim: o klip sandığın şey youtube'da ermeni fanların yaptığı bi slayt gösterisidir..ben de başta 'nası olur lan!!' şeklinde tepki wermiştim ama dikat ettiysen video görüntü yok o klipte hiç..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

ters999 yazdı:
miri yazdı:hmm peki atatürk ü katil, yalancı diye adlandırdıkları klibi nasıl açıklicaklar acabaa ?!?!?
basitçe açıkliyim: o klip sandığın şey youtube'da ermeni fanların yaptığı bi slayt gösterisidir..ben de başta 'nası olur lan!!' şeklinde tepki wermiştim ama dikat ettiysen video görüntü yok o klipte hiç..
doğru

ve şuana kadar duyduğumuz bi çok şey uydurma herseye inanmayın arkadaşlar... sonuçta bizde ölüp bitmiyoruz ama grubun adı kullanılarak bişeyler yapılıo bunnarı görüoruz sadece
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ters999 yazdı:
sitelerinin fan art kısmına koydukları ve sonra aldıkları tepkiden dolayı kaldırdıkları fotoyu?
sleeping with the earth my dying bride

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

jonnathan yazdı:
ters999 yazdı:
sitelerinin fan art kısmına koydukları ve sonra aldıkları tepkiden dolayı kaldırdıkları fotoyu?
onu bilmiom bak...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

bu ara çektikleri kliple klipte kullanıkları atatürk resmi ve yaptıkları hakaretlerle gündemdeler.tv'de izledim.ŞİDDETLE KINIYORUM.BİR ROCK GRUBU SİYASETE NASIL ALET OLABİLİR?

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

masterloves yazdı:bu ara çektikleri kliple klipte kullanıkları atatürk resmi ve yaptıkları hakaretlerle gündemdeler.tv'de izledim.ŞİDDETLE KINIYORUM.BİR ROCK GRUBU SİYASETE NASIL ALET OLABİLİR?
biraz geriden geliyon emme bi göz gezzdir yukarılara

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

bence bu başlıın olması we tartışılması bile gereksz..ateş olmayan yerden duman çıkmaz....
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

morjan yazdı:bence bu baþlýýn olmasý we tartýþýlmasý bile gereksz..ateþ olmayan yerden duman çýkmaz....
+ katiliyorum - önemsedigimizi gösterir... tabi bilgilerndirmek lazim. ama bu grup konu acilmasin a degmez . cok dogru bir yorum morjan! ;)
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Ben SOAD ın yaptıklarına sessiz kalma taraftarı değilim. Bugün Ermeni diasporasının yıllardır süren çalışmaları yüzünden soykırımcı bir millet konumundayız. Dünyanın büyük bölümü yalan söyleyen kişinin biz olduğuna inanıyor. Bunun tek nedeni Ermeni diasporasının 70/80 yıldır sürdürdükleri soykırımı tanıttırma çalışmalarına karşı anti bir hareket göstermemiz. Asala terörü başgösterdikten sonra hatırladık biz Ermeni sorununu. Sanırım morjan Soad ın yaptıklarının tartışılmamasını söyledi yani karşı birşey yapmamalıyız gibi bir anlam çıkarmadım o yazıdan. Burada daha çok SOAD ın yaptıklarına karşı ne yapabiliriz, onu tartışmamız gerek. Mesela youtube daki videoların altına organize bir şekilde commentler bırakarak psikolojik bir savaş vermek ilk adım olabilir.

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

r1g0r yazdı:Ben SOAD ın yaptıklarına sessiz kalma taraftarı değilim. Bugün Ermeni diasporasının yıllardır süren çalışmaları yüzünden soykırımcı bir millet konumundayız. Dünyanın büyük bölümü yalan söyleyen kişinin biz olduğuna inanıyor. Bunun tek nedeni Ermeni diasporasının 70/80 yıldır sürdürdükleri soykırımı tanıttırma çalışmalarına karşı anti bir hareket göstermemiz. Asala terörü başgösterdikten sonra hatırladık biz Ermeni sorununu. Sanırım morjan Soad ın yaptıklarının tartışılmamasını söyledi yani karşı birşey yapmamalıyız gibi bir anlam çıkarmadım o yazıdan. Burada daha çok SOAD ın yaptıklarına karşı ne yapabiliriz, onu tartışmamız gerek. Mesela youtube daki videoların altına organize bir şekilde commentler bırakarak psikolojik bir savaş vermek ilk adım olabilir.
ewt bunu youtube'da yapan bissuru insan war..(+1 de ben)bence de bu bi adım olabilir..soykırım destekleyenlere karşı ama..müzige diil..

AlexiLaiho
Üye
Üye

Mesaj gönderen AlexiLaiho »

A11ah ße1a1arını versin zaten adam yerine koyan mı var :023

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

28 Ekim'de Opus'taki organizasyonda sahne alıcaz ve desteğimiz anti-soad.org'a olucak.. sağolsunlar onlarda desteklerinin esirgemediler t-shirtleriyle sahnede olucaz.. sadece eğlendirmek değil bilinçli olmak adına da bişeyler yapmalıyız zaten.. ANTİ-SOAD
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

gecen yaz canakkale ye gezi vardı bende gittim okulla oraya gittigimde bi kac kendini ,ne dinledigini ,nicin dinledigini , dinledigi kisileri bilmez vatandaşlarımız buraya system of a down ın tisörtleriyle gelmisler kafam cok bozuldu gittim dedim sen nerede oldugunu biliyon mu şeref fakiri nerde oldugunu biliyosan bu o.çocuklarının tisörtüyle ne diye geliyon böyle iste millet ne dinledigini bilmiyo sadece laf olsun diye dinliyo lütfen bu müzik konusunda biraz daha seçici olalım

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

bu ara çektikleri kliple klipte kullanıkları atatürk resmi ve yaptıkları hakaretlerle gündemdeler.tv'de izledim.ŞİDDETLE KINIYORUM.BİR ROCK GRUBU SİYASETE NASIL ALET OLABİLİR?

dogrudur.. ates olmayan yerden duman cıkmaz. bi Türk e inanmayı tercih ederim ..
En son lastgasp tarafından 23 Eki 2006 17:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

hangi konuda anlıyamadın da

Kullanıcı avatarı
atosportos
Üye
Üye

Mesaj gönderen atosportos »

arakdaşlar çoğunuz(3. sayfaya adar okum) gelsin gelsin emeişsiniz.evt bende chop suey seviyorum dinlemekten kendimi alamıyorum ama adamlar bize yani Türk lere haaret etti.Türk olmayanlara lafım yok ama bu adamlar Türkiye ye gelsin demek -ki gelmelerini konserine gitmek için istemek- büyük bir sefilliktir.

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

odamda posteri var duvarda...kaldırmadım haala...kaldırmadım ama üstüne aaza alınmıycak veya burda foruma yazılmıycak şeyler yazdım...yazdım ki görenler sorsun niye yazdıımı..sorsunlarki anlatiim ne haltlar karıştırdıklarını...ayrıca son sözümde buraa(smG)katılıorum...ANTİ-SOAD
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kaldır artık o posterleri çok bile durmuşşş :023

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

GiMLiStorM yazdı:odamda posteri var duvarda...kaldırmadım haala...kaldırmadım ama üstüne aaza alınmıycak veya burda foruma yazılmıycak şeyler yazdım...yazdım ki görenler sorsun niye yazdıımı..sorsunlarki anlatiim ne haltlar karıştırdıklarını...ayrıca son sözümde buraa(smG)katılıorum...ANTİ-SOAD
eywalla kardeşim..
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

.rospu çocuklarý ve SOAD'ýn parçalarý benim evimin duvarlarýnda yankýlanmaz..benim pc'mde 1 kb'lýk yer bile kaplayamaz..cd'si evimde duramaz..nedense .rospu çocuklarýný sewmiyorum..alerji olsa gerek...

Fuck Of SOAD!
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

endoplazmikjan yazdı:.rospu çocukları ve SOAD'ın parçaları benim evimin duvarlarında yankılanmaz..benim pc'mde 1 kb'lık yer bile kaplayamaz..cd'si evimde duramaz..nedense .rospu çocuklarını sewmiyorum..alerji olsa gerek...

Fuck Of SOAD!
10 numara adamsın eyw...

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

SOAD deil SOAB(Son Of A Bitch)...bence bu isim daha çok yakışıo onlara :x
Even the smallest person can change the course of the future...