Rammstein

Yabancı Müzik Grupları
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Helloween den niye nefret ediyolarmışki?
Taklit konusunda neyi ima etmeye çalışıyolar elemanlar?.Sanki kendi ürettikleri farklı bişeymi.Kendilerimi icat etmişler.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

niye yaa cadilar bayrami partyleri zevkli oluyor. herkes bole degisik kiyafetler icinde felan. hem kimse taklit etmiyor ki. balkabagi kesip icine mum dikmiyor kimse... hem onlara ne yaw ister ederim, ister etmem. onlar da sahne sovlariyla marilyn manson i taklit ediyor o zaman.

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

yaw dünya artk amerikan özentiliğinden uzaklaşmalı... bu sadece halloween deil... daha bir sürü sey... amerikada olan herseyi taklit etme hastalığı var özellikle geri kalmış milletlerde... bu ülke bi **k olsa içim yanmıcak... dünyayı yakıp yıkan, terörizmle savaşıyoruz derken terörizmi kendileri besleyen, dünyayı karıştıran ve bi o kadar da kandıran bi ülke... böyle ülkeye böyle busht bi adam gerekiodu saten.. o da tekrar secildi... hayırlı olsn... savaşlar devam edecek..

(yaw amerika deyince bile tüylerim diken diken oluyo)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

grungy yazdı:niye yaa cadilar bayrami partyleri zevkli oluyor. herkes bole degisik kiyafetler icinde felan. hem kimse taklit etmiyor ki. balkabagi kesip icine mum dikmiyor kimse... hem onlara ne yaw ister ederim, ister etmem. onlar da sahne sovlariyla marilyn manson i taklit ediyor o zaman.
alakayı kuramadım ben acıkcası grungy...anladıgım kadarıyla adamların elestirdikleri muzik grubu olan halloween'di :) belkide ben yanlıs anladım :?:
sleeping with the earth my dying bride

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

aa ole mi? eheheh ben yanlis anladim o zaman. yaa konunun ozu bush secilmese de amerika gene bildigimiz amerika olacakti zaten. o ayri bi konu da iyi seyleri ornek alabiliriz. mesela amerika dan binlerce super muzisyen cikmis... daha sonra adamlar super bir teknolojiye sahipler... daha sonra hollywood... daha sonra adamlarin deger yargilari benim ozendigim seylerden bir kaci...

gOOdGoD
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen gOOdGoD »

smD yazdı:yaw dünya artk amerikan özentiliğinden uzaklaşmalı... bu sadece halloween deil... daha bir sürü sey... amerikada olan herseyi taklit etme hastalığı var özellikle geri kalmış milletlerde... bu ülke bi **k olsa içim yanmıcak... dünyayı yakıp yıkan, terörizmle savaşıyoruz derken terörizmi kendileri besleyen, dünyayı karıştıran ve bi o kadar da kandıran bi ülke... böyle ülkeye böyle busht bi adam gerekiodu saten.. o da tekrar secildi... hayırlı olsn... savaşlar devam edecek..

(yaw amerika deyince bile tüylerim diken diken oluyo)
demek istedigim de bu zaten. amerika ne yapsa bütün dünya yapar.
Halloween de bunlardan bitanesi.

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

nie ya... hicbiseyin zorunda deil dünya... sadece insanlar biraz gözünü açıp yapılan boklukların farkına varsa sorun komple çözülür... güçlü olma haklı olmayı göstermez...

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

gosterir. goruldugu uzere adam durduk yerde girer irak a colugu cocugu oldurur... kimse de bisey yapamaz. amerika nin irak a savas acmasina avrupa tamamen karsi cikmisti... ne oldu?

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

ya bırı foto galerısıne 98 de cekılmıs bır konser fotgrafı koymus...
gördükten sonra grupla ılgılı tum fıkırlerım degıstı yani... mp3leri fln silecek noktaya geldım. terbıyesız okuzler..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

onlarin butun :D konser sovlari oyle ama. :P

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Ya ben anlamıorum neden bööle saçma sapan işler yapıo bu adamlar.. :?:
Ne şov ama..

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

bana almancayı sewdiren grup :P
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

orta okul ve lisede almanca okudum notlarim hep 3-4 olmustur ama acayip bi almancalari var gayet güzel bir gurup yani

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

wall_of_death yazdı:orta okul ve lisede almanca okudum notlarim hep 3-4 olmustur ama acayip bi almancalari var gayet güzel bir gurup yani
sen onayliyorsan. :P

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

sayin doç. grungy benim bu nacizane görüslerimi ciddiye almayiniz senede 1-2 defa dinlerim kendilerini siz severseniz bilemem tabi :lol:

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

Rammstein sevenlere "oomph!" grubunu önerebilriim yaklaşık 12 tane albümleri var onlarında Industrial metal yapıyorlar Rammstein gibi ve almanca yapıyorlar...
Almanlar bu Industrial metali iyi kıvırıyorlar gerçi Amerikanların yaptığı biraz daha sert ve bol scream vokalli oluyor ama olsun... :)
En son MayheM tarafından 12 Kas 2004 16:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
OWLSCOUT.COM ( MayheM ) Out of Control

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Rammstein ile hemen hemen aynı tarzda olan bir grup öneriside benden gelsin. 5 albümleri bulunan "Die Apokalyptischen Reiter" grubunu öneririm.

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

grungy yazdı:onlarin butun :D konser sovlari oyle ama. :P
neden daha once hbrım olmadı benım :!: neyse... dınlemıycem artık...

mein herz brennt i sevıyodum ama ben ya.... :oops:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

rammstein ninki de bisey mi yaaa. asil "rock bitch" diye birsey var ki, akillara zarar...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

gereksiz buluyorum boyle seyleri...tek amacın dikkat cekmek oldugunu dusunuyorum...illa dikkat cekeceksen boyle abartı seyler yapana kadar at kral bi solo sarkının ortasına kendinden gecir milleti...sahne sovunada varım tabi ama sacma sapan seyler olmamalı...acıp oraya buraya isemek marifet degil diye dusunuyorum ben

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

8) yani adamlar o kadar asmis ki... seyirci artik bu tur seylere de prim verir olmus.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

yok bence bunlar ulan napalımda dikkat cekelim millet bizi konussun ismimiz duyulsun demis sonucta ortada

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

bence ısemek fılan degıl yanı o olay resmen baska bısey...

aman yada sız daha ıyı bılırsınız :oops:

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

ama sahne şovu açısından mükemmel olmuş..cafede açtım seyrediyorum ilk defa gözler faltaşı gibin açıldı benim...sonra bir olay daha oldu onda daha da çok dumur oldum...şov bitip arkamı döndüğümde monitöre yapışmaya hazırlanan 15-16 kişi daha duruyodu arkamda...
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

SamotH yazdı:ama sahne şovu açısından mükemmel olmuş..cafede açtım seyrediyorum ilk defa gözler faltaşı gibin açıldı benim...sonra bir olay daha oldu onda daha da çok dumur oldum...şov bitip arkamı döndüğümde monitöre yapışmaya hazırlanan 15-16 kişi daha duruyodu arkamda...
bende ilk izlediğimde şoke olmuştum hafiften.Yapay mı Orjinalmi(dalga) diye baya dikkat etmiştim :D
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..