Marilyn Manson

Yabancı Müzik Grupları
DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

hislerini aldırmış desene, zaten ifadeleri de pek belirgin değil :?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

the golden age of grotesque guzel degil begenmedim
sleeping with the earth my dying bride

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

bu dunyada gercekten yasayan, insan gibi bi insanin hislerinin olmasi pek normal olmasa gerek. ben o adamin hayatini okudum. her zaman da samimi bulmusumdur. muzigi de, sarki sozleri de cok guzel.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

tamam hislerinin olmaması mümkün deil diyelim.. o zaman göstersin be kardesim! bende hayatını biras biliyorum ama hala ne bulduunu anlıyamıorm dinleyenlerin.. yok laf da sokmuorm cidden biri acıklarsa ii olucak.. sweet dreams vardı bi o yorumunu dinlerdim onu da dinlemesem de olur herhal..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

adamin degisik bir tarzi var, cesur sozleri var.. dinime kufreden musluman olsa hesabi oldu bu konu.. sanki yat, kalk gitar virtuozleri veya heavy metal gruplari felan dinliyorsunuz.. diger dinlediginiz gruplardan ne farki var? fazlasi var, baska hicbir grupta olmayan cesur sozler ve sahne show u var iste. ama tabi tip yok adamlarda belki ondandir.

Kullanıcı avatarı
intricate_
Üye
Üye

Mesaj gönderen intricate_ »

grungy yazdı:diger dinlediginiz gruplardan ne farki var? fazlasi var, baska hicbir grupta olmayan cesur sozler ve sahne show u var iste. ama tabi tip yok adamlarda belki ondandir.
+ yaptıgı müzik benc gerçekten kalitelii...gerek sözler olsn gerekse müzik new-metal'in hakıını veriyo fazlasyla!!

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

grungy yazdı:adamin degisik bir tarzi var, cesur sozleri var.. dinime kufreden musluman olsa hesabi oldu bu konu.. sanki yat, kalk gitar virtuozleri veya heavy metal gruplari felan dinliyorsunuz.. diger dinlediginiz gruplardan ne farki var? fazlasi var, baska hicbir grupta olmayan cesur sozler ve sahne show u var iste. ama tabi tip yok adamlarda belki ondandir.
tamam vardır bişi demiorm heavy metal de dinlemiorm sakin sakin konusuorz surda :oops: benim derdim yaptığı müzikle değil ki direk olarak tip meselesi zaten
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

batuhan diye kendini parcalayan kizlardan tiksiniyorum diyosun ama brian warner abimizin tipine takmissin... gorsellik de onemli ama bence muzisyenlerin tipi ile ilgili olarak degil..

mick jagger cok mu yakisikli da milyonlarca hayrani var?

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya olay o değil.. bi kere bunun batuhan olayıyla alakası yok
şöyle ki:
ben tipine bakarak müziğini değerlendirmiyorum biiirrr -ki bu adamı "marjinal tarzı" olduğundan dolayı dinleyen yada dinlemeye calısanları da bilirim-
zaten benim taktığım görünce kendimi kötü hissetmem dolayısıyla sarkılarını dinleyememem ikiiiii
vala kendisiyle bi sorunum yok bunun dısında üüçç

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

gorunce kendini kotu hissediyorsan o zamaaaaaaaaaaan baska birsey yazmiyorum..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

elemanda fobi olmuş işte napsın

Kullanıcı avatarı
intricate_
Üye
Üye

Mesaj gönderen intricate_ »

belkide gece rüyalarına giriyodr!!!

:lol:

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ala ala ya adamın müziğine bişi dediim yok dinleyenine bişi dediim yok tipi beni rahatsız edio gerisi mühim dei ii adamdır kendileri diyorum hala muhabbet edionuz be :cry: cok ruya görn bi isan olarak eet görmüslüğüm vardır ama bunun konuyla alakası yok!! :evil:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

hadi hadi.. :wink:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

lan kafana yiyeceksin şimdi birşeyler :lol:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

cumleten olm.. :P

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

zaten yersek beraber yiyeceğiz :D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

konuyu dagıtmayın
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tamam cok severim kendilerini cok beğenirim tamam mı böle o gözleri yok mu eritiyo beni zaten :roll:
uff gözleri mi :!:
vazgeciorm güsel müzik yapan marlyn inize başarılar benden uzak size yakın olsun tamam? bitti :twisted:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

sana gore bitmis olabilir ama bana gore veya bize gore bitmedi...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tamam siz devam edin.. benim bitti dediğim kısım benim takıntımla ilgili olan kısımdı.. bu ne siddet bu celal :wink: şöle bi soruyla toparlayalım neler yapıo son zamanlarda marlyn manson pek haberlerini duyamıyorum?? merak ettim..

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

marlyn süper bir adam yaa müzikleri dehsett target audious(yalnış yazmış olabilirim bi ezberleyemedim şarkının adını)mükemmel bir parça ya günde bin kere dinliyorum doyamıyorujm bu parçaya fıght songda çok iyi bir parça hele sweet dream bitiriyo insanıı sevdiğim parçaları arasında ı dont like the drugs da varr bu parçayıda sevmeye başladım rock is dead de bir süre sonra sıkmaya başlıyoo insanıı
MOBSCENE
TAINTED LOVE
DISPOSABLE TEENS

bu parçalarıda fena değil

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

marlyn amcam başkadır yaa 8)

Kullanıcı avatarı
PanikAdaM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PanikAdaM »

Bu adamda herşey mukemmel ses desen var performans desen var

herşeyi mukemmel ama bide eşcinsel giyinimi ve tavırları yokmu belki yakışıyo ama bence aslında populer tutkunu Dikat çekme unsuru

indream
Üye
Üye

Mesaj gönderen indream »

valla adamda her şey var dediğim gibi sesi mükmmel zatenn böyle bir ses daha yoktur dünyada hee bide giyim kuşamı biraz göze batıyo ama seven böylşe seviyoo onu bir açıklamasında şöyle diyo^^bir ayı gibi kıl yumağı olmaktansa kadın kıyafetleri giyip kadın gibi gözükmeyi tercih ederim diyo^^zaten bizi müziği ilğilendiriyoo cinsel tercihleri değil 8)