Iron Maiden

Yabancı Müzik Grupları
blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen blackmercury »

Kimsenin aşşağıladığı yok ne bu hassasiyet ..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Kim aşağılamış zaten lan..Aşağılayını çizeriz burda
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

bizi tanimiyo daha
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

Ne dedi şimdi...

Kimse burda olumsuz bi eleştri bile yapmadıki... :roll: :roll:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

Yapan olursa ben buradayım..YAkarım valla burayı

James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

DeLi yazdı:Yapan olursa ben buradayım..YAkarım valla burayı
Burayı ne yakıosun konuya yasık...Git yapanı yak... :lol:

myviolin
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen myviolin »

Yani bu grubun aefsane olduğu kesin...Blaze gibi dandik bi adamla bi ara çalışmaları fanlarını ve doğal olarak da beni hayal kırıklığına uğrattı...Bruce gibi kaç adam varki piyasa da...bu arada bence e nmüthiş albümleri Dance of The Death...dinlemeyenlere tavsiye ederim..ayrıca kişisel olarak bence en ii şarkıları Como Estais Amigos..Sign Of The Cross da iidir..
Sevgilerler... :)

myviolin
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen myviolin »

Replica adlı genç....Seni tanımaya kimsenin ihtiyacı yoktur heralde..artisliğin lüzumu yok be kardeşim... :o

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hoca ne derdin var anlat..Durduk yere polemik olduk burda.Yakismiyor bize yani
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

myviolin yazdı:Replica adlı genç....Seni tanımaya kimsenin ihtiyacı yoktur heralde..artisliğin lüzumu yok be kardeşim... :o
buyur bi sey mi dedin sakin ol biraz
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

Kullanıcı avatarı
Lord_Of_Darkness
Üye
Üye
İletişim:

ueuhe

Mesaj gönderen Lord_Of_Darkness »

ne polemik herifisn yaa :D :lol: :evil:
Sev Beni Besle Beni Asla Terketme beni...

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: ueuhe

Lord_Of_Darkness yazdı:ne polemik herifisn yaa :D :lol: :evil:
abi benim heavy kafali iron maiden manyagi olduumu bilen bilio kimse bi si demezken böle aradan atliyonlar darlandiriyo beni neyse konuyu kapatalim burda yoksa konu kitlenicek benimle derdi olan msnde gelsin anlatsin

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

myviolin yazdı:Yani bu grubun aefsane olduğu kesin...Blaze gibi dandik bi adamla bi ara çalışmaları fanlarını ve doğal olarak da beni hayal kırıklığına uğrattı...Bruce gibi kaç adam varki piyasa da...bu arada bence e nmüthiş albümleri Dance of The Death...dinlemeyenlere tavsiye ederim..ayrıca kişisel olarak bence en iyi şarkıları Como Estais Amigos..Sign Of The Cross da iidir..
blaze'i çok kişi sevmiyor ama o kadar da kötü bir ses değil..hatta gayet iyi sesi..ama tarzı uymuyor maiden'a sanırım

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Evet Blaze' in sesi her ne kdar Maiden a uymada ,sesi hakkın da kötü yorum kabul etmiyorum..adamın sesi daha sert tarzlara duygun

MeTeoRa_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MeTeoRa_ »

Ya aslında iron maiden müzik dünyasının kült gruplarındandır yani venom gibi metallica gibi ne biliyim yani bu dünyada iz bırakan gruplardandır ve hakettiği saygıyıda pek görmüyor bazı çevrelerde tıpkı metallica ve rammstein gibi metallicaya çürümüş diyorlar son albümleride tutmayınca daha çok alay etmeye başladılar rammstein desen almancadan dolayı beğenilmiyo aşşalanıyo iron maiden ise bu ikisinin aldığı eleştirilerden farklı olarak sadece wahşeti temsil etmekle suçlanıyo ve bu görüşlerde beni tilt ediyo.. :evil:
Techno Trance Elele Genel Greve..!!

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

iron maidenı vahsete benzetmek co ksacma bence! yani ne alkası var ki benim bildigim maiden son derece entellektüel bi gruptur,yani dünyayı yakından takip eder öle vahsetle falan ne ilgisi varmıs kardesim :!:

siz maiden dinlemeye devam edin aldırmayın...
viva metal!

MeTeoRa_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MeTeoRa_ »

Ya haklısın bencede bir ilgisi olmaması lazım ama bu insanlar sadece yüzeyesel ele alıp yorum yapıyolar albüm kapağına bakıp kuru kafaların cehennemini görünce sanırım akılları gidioo...
Techno Trance Elele Genel Greve..!!

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

işte önyargı oluyor bu arkadaşlar...maalesef

deathLess
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen deathLess »

bi tane şarkıları yok herkes dinlemeli :arrow:

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

myviolin yazdı:Yani bu grubun aefsane olduğu kesin...Blaze gibi dandik bi adamla bi ara çalışmaları fanlarını ve doğal olarak da beni hayal kırıklığına uğrattı...Bruce gibi kaç adam varki piyasa da...bu arada bence e nmüthiş albümleri Dance of The Death...dinlemeyenlere tavsiye ederim..ayrıca kişisel olarak bence en iyi şarkıları Como Estais Amigos..Sign Of The Cross da iidir..
blaze bence çok sıkı bi vokal.. ama bruce la kıyaslanamaz tabi zaten ses renkleri çok farklı... en ii albümleri bencede ''dance of death'' albümü aldıımda eski albümler gibi olmıcak korkusu yaşıordum ama daha iisi olmuş
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

aerodynamic
Üye
Üye

Mesaj gönderen aerodynamic »

Dance of death albümü benimde ilgimi çekti. Zaten bundan önce brave new world ile epey şaşırmıştım. Diğer albümlere nazaran çok farkl ve çok doluydu. zamanla ustalıklarını, yılların müthiş tecrübesini farklı ve kaliteli bi biçimde sergilemişlerdi. Sonrasında ise dance of death i dinleyince bu durum iyice gösterdi kendini. Biçok kimse dance of death i beğenmedi. Bunların içinde benim gibi yıllardır maiden dinleyen insanlar da var. Bu biraz heavy metal ruhunu yanlış kavramaktan ortaya çıkıyor. Bu grup sürekli fear of the dark tarzında müzikler yapıp albüm çıkaracak grup değil. Akademik çalışıyorlar. Zaten böyle bi drup olsalardı bu yerlere gelemezlerdi. Maiden tüm üyeleri albümlerini sadece bu müzikten vazgeçemedikleri için yapıyorlar, hepsi maddi olarak kazanacaklarını kazandılar zaten. ama yaşadıkları sürece onlar albüm üstüne albüm çıkaracaklar.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Dance of death albümü ; gittikçe tekdüzeleşen rock müzik piyassında gerçekten vasatın çok çok üstünde bir albüm

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

maiden yaparsa kötü yapmaz diye bir imaj yarattılar..helal olsun
adamlar zamanında klavye kullandı ama hiç sırıtmadı mesela

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Aksine ayrı bir ahenk getirmişti bence..Çok eleştiri almıştı tabi..orası ayrı

sezrade
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen sezrade »

TROOPER!!!!!!!!!

where eagles dare!!vs vs.....

bence piece of mind da baba albumdur...
gercı bu grubun ıı olmayan albumu yok!
neler donuyo muzık pıyasasında kı emınım zaten kıme ıron maıdenın ne kadar mukemmel oldugunu tartısmıyo...
herıfler we get so close near enough to fıght demıs
uzerıne kıtap yazılacak cumleler vardır
onlardan bırı bence bu........